نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما کدام تیم قهرمان جام جهانی خواهد شد؟

رأی دهندگان
204. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آرژانتین

31 15.20%
  • آلمان

49 24.02%
  • اسپانیا

12 5.88%
  • ایتالیا

11 5.39%
  • انگلیس

2 0.98%
  • برزیل

63 30.88%
  • پرتغال

1 0.49%
  • فرانسه

4 1.96%
  • هلند

26 12.75%
  • سایر تیم ها

5 2.45%
صفحه 61 از 101 نخست ... 11515859606162636471 ... آخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 1005

موضوع: همگام با جام جهاني

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,814 بار در 9,356 ارسال

پاسخ : همگام با جام جهاني

باوجود این که خیلی ناراحت هستم
    ولی ایران روز اخر با برد بوسنی بالا میاد
    ......................................
    امشب هم بوسنی بابرد خودش
    نیجریه را تقریبا حذف خواهد کرد

صعود ما 4روز به تاخیر افتاد
    درسته این بازی خیلی ضدحال زد ان اخرش
    ولی چهارشنبه جشن صعود میگیریم

موفق باشید

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen ho از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,813 بار در 803 ارسال

بخدا نمیدونم باید خوشحال باشم یا ناراحت از اینکه داور نذاشت ببریم
    فکر کنم یکی باید بیاد اینجا از همه معذرت خواهی کنه
    امشب به ایرانی بودنم بالیدم

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال yesman آواتار ها
    تشکر شده 4,143 بار در 529 ارسال

https://en-maktoob.news.yahoo.com/bl...4963.html?vp=1

Lionel Messi breaks Iran hearts with last-minute wonder goal

https://en-maktoob.news.yahoo.com/me...0134--spt.html

Messi gives Argentina 1-0 Cup win over Iran

ویرایش توسط yesman : 2014/06/21 در ساعت 23:16
    شاد باشید و آن را با دیگران قسمت کنید.

http://forums.boursy.com/showthread....733#post555733

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید yesman از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arminfar آواتار ها
    تشکر شده 3,189 بار در 477 ارسال

دوستان عزیز
    هنوز از تو خیابانها صدای شادی هموطنان به گوش میرسه ، این وطن جاییه که همیشه تو تاریخ ، بودند کسانی که با غیرتشون باعث افتخار سرزمینشون شدند ، چه خوبه که یکایک هموطنان در افتخار و غرور این مرز و بوم سهیم باشند .
    به امید آن روزی که بدون تفرقه بتونیم سرزمینی داشته باشیم و با افتخار ملیتمان را به رخ بکشیم
    ارادتمند آرمین فروهر
    ایرانیان به توانمندی انسان که بر اثر تلاش و تعلیم بدست آمده باشد ، فره میگفتند

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید arminfar از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    قدردانی رییس جمهور از بازی فداکارانه تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دولت، دکتر حسن روحانی، در پیامی از بازیکنان پرتلاش تیم ملی فوتبال و کادر فنی بخاطر بازی جوانمردانه و فداکارانه در برابر تیم ملی آرژانتین قدردانی کرد.

متن پیام رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان غیور ایران اسلامی بار دیگر اراده و شایستگی خود را به جهانیان ثابت کردند. بدینوسیله از بازیکنان پرتلاش تیم ملی فوتبال و کادر فنی که با بازی جوانمردانه و فداکارانه در برابر تیم ملی فوتبال آرژانتین دل ملت را شاد کردند و شگفتی آفریدند تشکر می کنم.

گرچه نتیجه در دقایق آخر رقم خورد اما برای اینجانب ۹۰دقیقه بازی زیبای شما و امیدی که تا لحظه آخر به پیروزی داشتید غرور آفرین بود. خسته نباشید. موفقیت بیشتر شما را از خداوند متعال مسالت می نمایم .

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,885 بار در 4,797 ارسال
    سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به عملکرد داور انتقاد کرد

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، کارلوس کی‌روش
    پس از نمایش درخشان ایران در برابر آرژانتین گفت: انتظارم از بازی همان چیزی بود که در عمل دیدیم. آرژانتین خیلی خوب بازی می‌کرد اما ایران تمرکز بسیار خوبی داشت . لحظات آخر بازی احساسی را دیدیم. لازم بود بهتر دفاع کنیم. قول داده بودیم که بهتر کار کنیم.

وی ادامه داد: تلاش داشتیم به دروازه آرژانتین نزدیک شویم. چند فرصت گلزنی خیلی خوب داشتیم و دو شخصیت متفاوت نقش بازی کردند. آرژانتین برد و بهترین بازیکنان را داشت. آنها بارها تلاش کردند که بتوانند گل بزنند. مسی بهترین بازیکن جهان است. شخصیت بعدی داور بود که پنالتی واضح ما را نگرفت. من نسبت به عملکرد بازیکنان افتخار می‌کنم. قابل قبول نیست که داور فقط 5 متر با صحنه فاصله داشته باشد و پنالتی را نگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه اظهار کرد: ما می‌خواستیم بازی را ببریم به همین دلیل در 5 دقیقه آخر شوتزنی را در دستور کار قرار دادیم، اما وقتی مسی هست می‌تواند تفاوت را رقم بزند. اگر داور پنالتی را گرفته بود آرژانتین نمی‌توانست به راحتی به ما گل بزند. کی‌روش در پاسخ به این سوال که مردم شکست را حق ایران نمی‌دانند آیا به صعود فکر می‌کنید یا حضور افتخارآمیز، گفت: من نمی‌توانم پیش بینی کنم که چه می‌شود، اگر می‌توانستم الان اوضاع دیگری حاکم بود. ما الان به استراحت احتیاج داریم. چهار روز وقت داریم یک روز باید استراحت کنیم. هدف من این است که بازیکنان را متمرکز نگه دارم. ما در نیمه اول رنج کشیدیم. در نیمه دوم قوی‌تر شدیم. طبیعتا آرژانتین شایستگی داشت.

سرمربی ایران گفت: یک تیم نابغه داشت تیم دیگر بازیکنان تلاشگر. من باید با احتیاط صحبت کنم. ضربه مسی عالی بود. من هنوز درباره داوری صحبت دارم. از این ناراحتم که داور صحنه را دید اما پنالتی نگرفت. من ویدیو را دیدم او درست در 5 متری صحنه بود. اما نگرفت. امیدوارم من به خاطر این صحبتی که می‌کنم جریمه نشوم. داور در سطح این بازی نبود. آرژانتین تیم قابل ستایشی است. من نمی‌توانم از تمام کسانی که در ورزشگاه هستند تشکر نکنم. اصلا احساس نکردیم که همه آبی و سفید هستند. لحظه‌ای که هواداران نسبت به موقعیت‌های ایران واکنش نشان می‌دادند بازیکنانم روحیه می‌گرفتند.

کی‌روش با بیان اینکه تیم ملی باید همواره مانند بازی با آرژانتین باشد گفت: ما باید همواره این گونه بازی کنیم. نتیجه این دیدار گذشت و رفت و نمی‌توانیم کنترلی روی آن داشته باشیم و آن را عوض کنیم اما می‌توانیم قوای ذهنی‌مان را کنترل و تقویت کنیم تا با تمرکز مناسب به مصاف بوسنی برویم. در حال حاضر اتفاقی نیفتاده است. تنها باید بازیکنان را سر پا بلند کنم و آنها را بسازم. ما در اکثر دقایق آرام و خونسرد کارمان را کردیم و از اینکه یک ضربه آمد و به گل تبدیل شد، ناراحتم.

او در ادامه با انتقاد شدید از داور صربستانی افزود: وقتی که چنین داوری را می‌بینیم واقعا ناراحت می‌شویم. یک پنالتی باید به سود ما اعلام می‌کرد و یک کارت قرمز هم به حریف باید می‌داد. هیچ بهانه‌ای برای نگرفتن این خطا وجود ندارد. او چگونه به وجدان خودش، کمیته داوران و مردم جهان درباره این پنالتی می‌خواهد توضیح دهد. اگر من جای او بودم شب خوابم نمی‌برد. سرمربی تیم ملی اضافه کرد: در کمال احترامی که برای داوران قائلم اما دوست دارم با این داور یک به یک روبه‌رو شوم و به چشمان خیره شوم و بپرسم ای مرد! چگونه توانستی این کار را با ما بکنی؟ او در پایان و در پاسخ به سوالی درباره وضعیت آرژانتین افزود: فکر می‌کنم دوندگی ما از آرژانتینی‌ها در این دیدار بیشتر بود اما سرعت انتقال آن‌ها خیلی بیشتر از ما بود و از این جهت آن‌ها به مراتب بهتر از ما بودند.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال 664 آواتار ها
    تشکر شده 1,244 بار در 379 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد رادمنش نمایش پست ها
    قدردانی رییس جمهور از بازی فداکارانه تیم ملی فوتبال ایران

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری دولت، دکتر حسن روحانی، در پیامی از بازیکنان پرتلاش تیم ملی فوتبال و کادر فنی بخاطر بازی جوانمردانه و فداکارانه در برابر تیم ملی آرژانتین قدردانی کرد.

متن پیام رییس جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان غیور ایران اسلامی بار دیگر اراده و شایستگی خود را به جهانیان ثابت کردند. بدینوسیله از بازیکنان پرتلاش تیم ملی فوتبال و کادر فنی که با بازی جوانمردانه و فداکارانه در برابر تیم ملی فوتبال آرژانتین دل ملت را شاد کردند و شگفتی آفریدند تشکر می کنم.

گرچه نتیجه در دقایق آخر رقم خورد اما برای اینجانب ۹۰دقیقه بازی زیبای شما و امیدی که تا لحظه آخر به پیروزی داشتید غرور آفرین بود. خسته نباشید. موفقیت بیشتر شما را از خداوند متعال مسالت می نمایم .

حسن روحانی

رییس جمهوری اسلامی ایران
    و همچنین در ادامه پیوست نامه حسن روحانی اعلام کرد :

که از امروز تا 40 روز خوردن غذا در ظرف مسی حرام است .

حضرت علی (ع) می فرمایند:

هرکه خود رای گردید به هلاکت رسید، و هرکه با مردمان رای برانداخت خود را در خرد آنان شریک ساخت.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید 664 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال afshar آواتار ها
    تشکر شده 5,049 بار در 1,017 ارسال

بازی فوق العاده ای بود انصافا خود من به شخصه جا خوردم وقتی دیدم تیم مون این قدر هوشمندانه و با قدرت و ... بازی می کرد.
    دم همه بچه ها گرم . دم کیروش گرم که تو این مدت کم و امکانات واقعا محدود کاری کرد کارستون
    کاش بتونن نگهش دارن .به امید بازی خوب مقابل بوسنی
    اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد .... باور محال بودنش را عوض کن!!!!

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

بسیار شجاعانه و زیبا بازی کردیم برخلاف بازی اولمان ،تو این بازی بسیار منظم ،با اعتماد بنفس بالا و شجاعانه بازی کردیم.
    گرچه از آرژانتین باختیم ولی همین الان اکثر کارشناسان فوتبال دنیا،از بازی مردان ایران تعریف میکنند و اذهان میکنند که تیم ایران مستحق باخت نبود.
    تیم ایران امروز قدرت خودش رو نشون داد.این قدرت واقعی فوتبال ایران هست نه بازی با نیجریه ،که بیشتر زیر توپ زدیم.
    امروز از دیدن این بازی زیبا و سراسر مهیج لذت بردم و به ایرانی بودنم دگرباره افتخار نمودم

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال

«من یك رویایی دارم» كه تو محققش كردی. تو یك «اجنبی» بودی كه فقط به نام «ایران» فكر می كردی و با سربازانت برای ما «اعتبار» آوردی...
    ما مردم بدی هستیم. همه چیز را به مسخره گرفته ایم. حتی برنامه های جدی تو برای پرچم خودمان! گریه ام گرفته...
    مَرد پرتغالی به فوتبال ما شخصیت داد. او 90 دقیقه آرژانتین را در ورزشگاهی که پر از آرژانتینی بود زجر داد و فقط یک دقیقه آن هم روی خلاقیت نابغه ای به نام مسی کم آورد. ابزار او را با ابزار همتایش در تیم آرژانتین مقایسه کنید. ممنون بابت بودند .حیف که اینقدر راحت از دستت دادیم!
    هر لایک تشکر مخصوص از زحمات کیروش♥
    نقل قول از سایت کلوپ دات کام
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

20. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع