نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما کدام تیم قهرمان جام جهانی خواهد شد؟

رأی دهندگان
204. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آرژانتین

31 15.20%
  • آلمان

49 24.02%
  • اسپانیا

12 5.88%
  • ایتالیا

11 5.39%
  • انگلیس

2 0.98%
  • برزیل

63 30.88%
  • پرتغال

1 0.49%
  • فرانسه

4 1.96%
  • هلند

26 12.75%
  • سایر تیم ها

5 2.45%
صفحه 50 از 101 نخست ... 404748495051525360100 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 1005

موضوع: همگام با جام جهاني

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

پاسخ : همگام با جام جهاني

سابه يا: بازيکنان ايران فيزيکي و باروحيه هستند

سرمربي تيم فوتبال آرژانتين تيم ايران را حريفي سخت و فيزيکي و در عين حال باروحيه قلمداد کرد.

سابه‌يا در نشست خبري پيش از بازي با ايران گفت: ايران تيم سختي است چون بازيکنانش فيزيکي هستند و از نظر روحي نيز شرايط خوبي دارند. زمان بازي هم مناسب نيست چون هوا آفتابي است.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: فردا مي‌خواهيم ببريم و همچنين بازي بهتري نسبت به بازي اول انجام دهيم ادامه دارد.

سابه‌يا ادامه داد: مي‌خواهيم پيشرفت خودمان را نشان دهيم. مي‌خواهيم ببريم و هم مي خواهيم خوب بازي کنيم.

سرمربي آرژانتين در مورد اينکه چرا بعد از بازي اول ارژانتين مقابل بوسني، مسي زياد از بازي راضي نبود، گفت: چون مسي دنبال تيمي بود که مي‌خواست تهاجمي‌ تر از بوسني باشد و بهتر بازي کند.

سابه‌يا در مورد اينکه فردا تيمش با چه سيستمي بازي مي کند، گفت: فردا مي‌خواهيم با سيستم چهار سه سه بازي کنيم. دنبال بازي هجومي‌تري نسبت به بازي اول در گروه هستيم و مي خواهيم با بازي هجومي صعود کنيم.

سرمربي آرژانتين در پاسخ به اين سوال که نظرتان در مورد حذف اسپانيا چيست، گفت: من سورپرايز نشدم چون در گروه سختي قرار داشت و بازي در اين گروه دشوار بود. شيلي تيم بسيار خوبي است هر تيم که بخواهد مقابل آنها بازي کند کار سختي خواهد داشت آنها تيم با انگيزه‌اي هستند.

وي در مورد اينکه اگر ايران بتواند در بازي فردا پيروز شود، چه مي‌شود، گفت: اين قابل پيش بيني است چون هر دو تيم شانس پيروزي دارند. فوتبال است و در نود دقيقه هر اتفاقي ممکن است رخ دهد.

سرمربي آرژانتين در مورد اينکه مسي گفته با تاکتيک شما مشکل دارد، گفت: مي‌دانم او که سيستم چهار سه سه را دوست دارد و اين را مي دانم.

وي در مورد اينکه ايران در سطح پايين تري از فوتبال آرژانتين قرار دارد و نظرتان در مورد اين تيم چيست، گفت: ما کاري به اين مسايل نبايد داشته باشيم. بايد با تمرکز بازي کنيم. تمرکزمان بايد روي بازي باشد.

سرمربي آرژانتين با اشاره به روش بازي تيمش گفت: تا کنون با مسي در مورد روش بازي صحبت نکرده‌ام. البته تيم ملي آرژانتين تيمي است که ارزش و احترام مقابل به حريفا مي گذارد و به ايران همين احترام را خواهيم گذاشت.

وي در پاسخ به اين سوال که براي فردا کدام تاکتيک را انتخاب مي کنيد؟ همان ترکيب و سيستم مقابل بوسني يا ترکيب جديد؟ گفت: ما سيستم بازي را تغيير خواهيم داد چون که آن سيستم براي ما کارايي نداشت و بازيکنان با سيستم سه پنج دو نتوانستند بازي خوبي انجام دهند.

سرمربي تيم آرژانتين در پاسخ به اين سوال که جو ورزشگاه چطور خواهد بود. شما با تيم باشگاهي اينجا قهرمان شديد در سال 2008 و براي شما بازي در اين ورزشگاه خوب است، گفت: بله براي من خوب است تيم هم احساس آرامش بيشتري در اين ورزشگاه مي‌کند.

سابه‌يا در مورد اينکه آيا بين بازيکنان شما و کادر فني اختلاف و مشکلي وجود دارد، گفت: خير ارتباط خوبي بين بازيکنان ما هست. همه راحت در مورد يکديگر حرف مي‌زنند و به دنبال راه حل هستند تا به تيم ملي آرژانتين کمک کنند.

وي ادامه داد: رسانه‌هاي ما رفتار خوبي با من نداشته‌اند و با من رفتار خوبي ندارند چون بازي اول مقابل بوسني خوب بازي نکرديم و من هم نمي‌ خواهم وارد مبارزه با آنها شوم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال

دوستلیی که از ترکیب دفاعی کیروش ایراد میگیرید سوئیس با این همه بازیکن که تو لیگ های خوبه اروپایی بازی میکنه بدون برنامه به این وضع دچار شد ما که دیگه جای خود داریم بازم بگید کیروش بده

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

کي‌روش:
    ماموريت ما سخت‌کردن کار براي آرژانتين است

سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان اعلام کرد ماموريت تيمش اين است که کار را بر آرژانتيني‌ها سخت کند.

کي‌روش با بيان علت تأخير در نشست خبري گفت: من را از جايي به جاي ديگر بردند و از اين بابت عذرخواهي مي‌کنم که دير آمديم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا در بازي فرداشب ايران، آرژانتين را متعجب خواهد کرد گفت: اولين ماموريت ما اين است که به بهترين شکل بازي کنيم. ما با تيمي مواجه هستيم که به يک جام جهاني باز مي گردد اما ما اينطور نيستيم. ما اينجا هستيم که بازي را ببريم و با احترام رقابت کنيم و بتوانيم در سطح آرژانتين باشيم. مي‌خواهيم رقيب ازرشمندي باشيم چرا که اين بازي در تاريخ فوتبال ايران خواهد ماند. ما هرگز مقابل چنين تيم برجسته‌اي بازي نکرده‌ايم و بازيکنانم حاضر نيستند چنين ديداري را با دنيا عوض کنند.

سرمربي تيم ملي در مورد اينکه آيا از نتيجه ديدار آلمان و پرتغال متعجب شده است گفت:‌ پرسيدن اين سوال از ما براي من خجالت آور است اما اينجا من روي تيم ملي ايران متمرکز هستم. براي اينکه بتوانيم مقابل سه تيم برتر جهان در گروه مان بازي کنيم. اين نکته اي است که برايم مهم است.

وي افزود: سفر ما به اينجا خيلي سخت بود و اينکه بتوانيم در آسيا به نتيجه برسيم و صعود کنيم به جام جهاني کار راحتي نداشتيم، اما اين کار را کرديم حالا مي توانيم مقابل ستاره هاي آرژانتين بازي کنيم، آنها بازيکنان مصممي دارند و تيمي هستند که براي بردن جام جهاني تلاش مي کنند و تيم هاي ديگر هم مي خواهند جام خودشان را ببرند.

کي‌روش در خصوص اينکه آيا از نتيجه ديدار ديدار کاستاريکا با ايتاليا مطلع شده است و آيا اين موضوع به تيم ملي انگيزه نمي‌دهد، گفت:‌ بله همين طور است، خيلي چيزها هست که بايد در فوتبال به اثبات برسد، يکي اين است که هيچ بازي قبل از انجامش، برنده‌اش مشخص نيست و اين زيبايي فوتبال است. در ورزش‌هاي ديگر شايد راحت بتوان برنده را پيش‌بيني کرد اما در فوتبال مشخص نيست و نمي‌توان برنده را از پيش تعيين کرد.

وي ادامه داد: يک قانون ديگر فوتبال دارد و آن اينکه هميشه بهترين‌ها نمي‌برند و هميشه بدها نمي‌بازند و اين فرصت الان براي ما وجود دارد. الان بايد متواضع هم باشيم که مقابل يک تيم برجسته بازي مي‌کنيم و بايد بدانيم چگونه دفاع کنيم و چگونه به گل برسيم و نشان دهيم که چرا ايران به جام جهاني صعود کرده است. در بازي اول هم موفق شديم و حالا مي‌توانيم قدرت‌مان را نشان دهيم.

سرمربي تيم ملي در خصوص اينکه آيا بعد از تماشاي بازي اول آرژانتين و بوسني، اميدواري بيشتري به دست نياورده است و اينکه بازي مقابل مسي برايش چه معنايي دارد گفت: آرژانتين هميشه سطح بالا بازي مي‌کند و ما محتاط خواهيم بود و توجه زيادي به اين موضوع خواهيم داشت. بنابراين نبايد باور داشت که آرژانتين کار خودش را مي کند با اين حال آنها تيمي دارند که پر از نابغه است، ما هم مي‌دانيم که فقط با ستاره‌ها بازي نمي‌کنيم و نفرات ديگر هم هستند. اين وضعيت ايران است و ما به فداکاري مي پردازيم و غيرت نشان مي دهيم.

وي عنوان کرد:‌ يک هدف داريم و شما مي‌دانيد که نمي‌توانيد معجزه‌هاي زيادي را در فوتبال ايجاد کنيد اما تلاش‌تان را مي‌کنيد.

کي‌روش در پاسخ به اين سؤال که با توجه به حمايت روحاني، رئيس جمهور ايران از تيم ملي اين کشور، صحبتش براي مردم ايران چيست گفت: طبيعتاً اين افتخاري بوده براي من که بدانم رئيس جموور ايران و مردم قدردان هستند اما زمان اين رسيده که بيشتر بتوانيم خودمان را نشان دهيم و بتوانيم کاري را به نتيجه برسانيم. کلمات رئيس جمهور کاري کرده که فقط مسئوليت ما بيشتر شود کلمات او را براي جشن تلقي نمي کنيم بلکه براي تلاش بيشتر است.

سرمربي تيم ملي ايران ادامه داد: اميدوارم فردا هم بازي خوبي انجام دهيم. مهم نيست نتيجه چه باشد و مقابل چه تيمي بازي کنيم بلکه بايد خوب از ميدان خارج شويم و براي ايراني‌ها و از جمله رئيس جمهور ايران خوب کار کنيم.

وي در خصوص حذف انگليس گفت:‌ اين بخشي از جام جهاني و از زيبايي‌هاي آن است، هر بار که شما به يک در مي‌زنيد ممکن است که شيطان پشت در باشد. کاستاريکا نيز همه را متعجب کرد اما اولين چيز مهم اين است که بايد به اميدهاي مردم پاسخگو باشيم.

وي گفت:‌ فصل طولاني سفرها و آمدن به اين بخش از دنيا سخت است، وقتي که به گذشته برمي‌گرديد، به کره جنوبي و ژاپن و آفريقاي جنوبي، مي‌بينيد که کنترل اين سفر چقدر سخت است و گاهي چنين اتفاق‌هايي رخ مي‌دهد. انگليس احتمالا حذف شد اما بدان معنا نيست که کيفيت کارشان کم بوده است، اسپانيا هم باخت اما نمي‌توانيد بازي‌هاي خوب آنها را تحسين نکنيد اما تيم‌هاي مثل کاستاريکا، ايران، ژاپن تلاش مي‌کنند تا به نتيجه برسند.

وي افزود: دنيا هم چنين انتظاري دارد، هيچ چيز قطعي نيست و اين زيبايي اين جام‌جهاني است. ما حتي بازي‌‌هاي آرژانتين را پيگيري کرده و من تلاش کرده‌ام تا ذهن مربيان را بخوانم. فکر مي‌کنيم و افکار آنها را دنبال مي کنيم و به همين دليل مي‌توانيم بازي‌هاي آنها را پيش‌بيني کنيم. در مجموع اينکه تيم ملي ما اينجاست تا خوب بازي کند. مقابل آرژانتين هم خوب بازي خواهيم کرد. اينجا آمده‌ايم به بهترين شکل بازي کنيم و طبق آموزش‌مان پيش برويم و به همين منظور، نود دقيقه بايد بجنگيم. از بچه ها مي‌خواهم که وقتي توپ را پيدا کرديد مستقيم به سمت تور بروند و از فرصت‌ها استفاده کنند تا پيروز شويم.

کي‌روش درباره کيفيت زمين چمن ورزشگاه محل مسابقه فردا شب گفت:‌ فکر مي‌کنم که فوتبال بازي ساده‌اي است. من مربي هستم که اعتقاد ندارد به اينکه امور را بايد پيچيده کرد. بالاخره فوتبال بازي ساده‌اي است و من تلاش دارم به بازيکنانم بگويم امور را ساده بگيرند. اينکه استاديوم چقدر زيباست، محيط متفاوتي است اما اتفاقي که فردا رخ خواهد داد اين است که فردا در همين زمين بازي خواهيم کرد. به همين منظور به بازيکنانم اشاره کرده‌ام که آنچه که در اينجا رخ مي‌دهد خيلي با آنچه که در ايران رخ مي‌دهد متفاوت نيست.

وي ادامه داد:‌ هواداران آرژانتيني بيشتر از ما هستند اگر چه به حمايت برزيلي‌ها اتکا مي کنيم و فکر مي‌کنم برزيلي‌ها بيشتر از ايران حمايت مي‌کنند. اگر بازيکنان ما متوجه شوند که آنچه که در بازي مقابل نيجريه صورت گرفت، در زمين کوچک‌تري مقابل آرژانتين صورت خواهد گرفت؛ با اين تفکر راحت‌تر به نتيجه خواهند رسيد و مي‌توانند نود دقيقه از بازي با حريف لذت ببرند.

کي‌روش گفت: ايراني‌ها مي‌دانند که از لحاظ سياسي و اقتصادي در شرايطي قرار دارند که فرصت‌هاي برابر به آنها داده شد تا آماده جام جهاني شوند. ما فقط بازي‌هاي دوستانه کم هزينه برگزار کرديم و وقتي قرعه‌کشي شد، تصور نمي‌کرديم که مقابل آرژانتين بازي کنيم، ما حتي نمي‌توانستيم اين بازي را با هيچ چيز عوض کنيم چون اين فرصت است براي بازيکنانم تا مقابل آنها فردا بازي کنند. با اين تفاسير مي‌خواهيم خوش بگذرانيم و نود دقيقه بازي کنيم. ماموريت ما اين است که کاري کنيم که زندگي براي آرژانتيني‌ها سخت شود.

سرمربي تيم ملي در نشست خبري گفت:‌ بايد تلاش زيادي براي مهار مسي کرد، هرچند که او در آرژانتين متفاوت از سطح باشگاهي است. آرژانتين هم تيمي است که در هر لحظه از زمان فقط دنبال بازي خوب نيست چرا که رسانه‌ها را خواندم که نوشته بودند اين تيم خوب بازي نکرد.

کي‌روش ادامه داد: من در جام کنفدراسيون‌ها اينجا بودم و گفتم که جام جهاني عالي خواهد بود و و در واقع اين جام، جشني در فوتبال است. هر کسي که فوتبال را دوست دارد مسابقات جام جهاني را هم دوست دارد. برزيل در حال نشان دادن اين امر است و خوب است که مي‌بينيم همه مردم در تمام شهرها صلح‌آميز حرکت مي‌کنند چون فوتبال بايد صلح را به ارمغان بياورد. سه سال پيش در برزيل بودم و پيش خودم گفتم خداي من! مي‌خواهيم در يک جام جهاني ديگر در برزيل بازي کنيم و اطمينان داشتم که اين جام جهاني يک جام جهاني براي علاقمندان خواهد بود.

از کي‌روش پرسيده شد: پس از بازي اول گفتيد که تيم ملي را رها خواهيد کرد؛ آيا علاقه اي داريد در برزيل مربي شويد؟ وي در پاسخ به اين سوال گفت: آنچه که بعد از جام جهاني رخ خواهد داد، الان مهم نيست. نمي‌خواهم الان در موردش حرف بزنم، ما هنوز مسير طولاني در پيش داريم و 12 روز باقي مانده و اين از لحاظ مسئوليت، برايم يک مسئوليت ابدي است و در کل خوشحالم که اينجا هستم.

کي‌روش با بيان مشکلات تيم ملي در برزيل گفت:‌ ما در يک محل تمرين کرديم و براي نشست يک جاي ديگري آمديم و اين موضوع زمان زيادي از ما گرفت، پس خيلي خوب نيست در خصوص اين موارد صحبت کنيم مخصوصاً اينکه ما فردا با آرژانتين بازي داريم.

کي‌روش در خصوص اينکه چطور شاگردانش مي‌توانند مسي را کنترل کنند گفت:‌ مسي اثبات کرده فوتبال يک بازي ساده است، ما نيز تلاش مي کنيم با توپ بدويم ولي در مقابل مسي که نمي‌خواهيم بازي کنيم بلکه مي‌خواهيم با او بازي کنيم، پس از طريق تمرکز و نظم مي‌توانيم مقابل او بازي کنيم. بايد بدانيم ويژگي او چيست و بايد با واکنش تيمي به مقابل او واکنش نشان دهيم، بايد فضاها را کنترل کنيم. اگر مسي در موقعيت خاصي قرار گرفت بايد خوب واکنش نشان دهيم. ما نود دقيقه بايد متمرکز باشيم. خيلي از مربيان مي‌گويند چگونه مسي را مهار کنيم اما سوال اصلي اين است که بايد چگونه آرژانتين را کنترل کنيم.

کي‌روش افزود: مسي براي بارسلونا بازي مي‌کند اما هميشه بارسا نمي‌برد، لازم است زمان بگذاريم و يک قدم هم از آنها جلوتر باشيم. اگر بازيکنان فضا پيدا کنند شايد هم بتوانيم ببريم. پس ما مقابل فرد بازي نمي‌کنيم بلکه مقابل تيم ملي آرژانتين بازي مي‌کنيم.

**اگر مي‌توانستيد ده شرط براي بازي‌هاي جام جهاني ببنديد، چند شرط براي ايران مي‌بستيد؟ کي‌روش در اين مورد گفت: من همه شرط‌هايم را براي ايران مي‌بستم. يا همه چيز را مي‌بريد يا مي‌بازيد. چرا بايد روي چيزي شرط ببندم که همه روي آن مي‌بندند؟ پس پاسخ من اين است؛ يا همه چيز يا هيچ چيز. ما در زمين اصلي تمرين نکرديم، با اين حال زمين خوب است و فردا نمايش روي همين زمين اجرا مي‌شود، فکر مي کنم که تصميم خوبي است که زمين اصلي را براي بازي حفظ کنند.

سرمربي تيم ملي ايران در خصوص اينکه چه فداکاري‌هاي براي تيم ملي کرده است گفت:‌ دو جور فداکاري هست؛ يکي بازي‌هايي که در زمين انجام مي‌شود و يکي هم بيرون زمين. شما دو ملت فوتبال داريد ملتي که بازي باشگاهي دوست دارند و ملتي که تيم ملي را، ايران ملتي است که بازيکنانش را براي بازي‌هاي باشگاهي آماده مي‌کند در حالي که کشورهاي که استاندارهاي انگليس، آلمان فرانسه و ايتاليا را ندارند بايد آمادگي لازم را داشته باشند تا به جام جهاني بيايند. روي زمين بايد به توان بازيکنان هر تيم توجه داشت.

لازم است که بازيکنان با شخصيت قوي باشند و دنبال اين باشند که خوب بازي کنند. ما هر زمان که فرصت توپ را داشته باشيم بايد خوب بازي کنيم و حمله کنيم و ببريم.

6. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

پيروزي پرگل فرانسه مقابل سوئيس

فرانسه در پرگل‌ترين بازي جام سوئيس را 5 - 2 شکست داد و صعود خود را به مرحله يک هشتم نهايي قطعي کرد.

تيم ملي فوتبال فرانسه دومين ديدار خود در جام جهاني را هم با يک پيروزي پرگل پشت سر گذاشت تا خيلي زود صعود خود را از گروه E اين رقابت‌ها قطعي کرده باشد.

خروس‌ها در ورزشگاه فونته نوا شهر سالوادور به مصاف سوئيسي رفتند که در بازي نخست با چاشني شانس اکوادور را شکست داد. اين بازي 5 بر 2به سود شاگردان دشان پايان يافت.

شروع خوب فرانسه جايي براي اميد سوئيسي به تغيير نتيجه باقي نگذاشت. ژيرو (17) و اوليويه و ماتئو ايدي گل‌هاي زودهنگام فرانسه را به ثمر رساندند و در ادامه وال بوئما (40) گل سوم را به ثمر رساند تا فرانسه در همان نيمه نخست کار را يکسره کرده باشد.

شاگردان دشان که در اين جام با هارموني خاصي بازي مي‌کنند و با وجود غيبت سمير نصري و فرانک ريبري از خط هافبک قدرتمندي هم برخوردار هستند به وسيله بنزما (67) و سيسوکو (73) دو گل ديگر زدند تا سنگين‌ترين شکست را تا آن دقيقه به يک تيم تحميل کرده باشند.

اما سوئيسي‌ها بعد از اين گل تازه به خود آمده بودند و توانستند دو گل از 5 گل را جبران کنند. ژمائيلي (81) و شاکا (87) براي سوئيس گلزني کردند.

فرانسه با اين پيروزي 6 امتيازي شد و صعود خود را به مرحله بعد قطعي کرد. اين بازي با 7 گل، پرگل‌ترين بازي جام تاکنون بوده است.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ويسنته دل بوسکه سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا در بازگشت به هتل مخصوص اردوي کشورش احساس درد داشت و همين مساله باعث شد تا کادر پزشکي او را معاينه کند.

حدس اوليه کادر پزشکي سکته قلبي خفيف بود و اين مورد بعد از رسيدن عمو دل به اورژانس بيمارستان مرکزي شهر تاييد شد.

نامه نيوز نوشت، بازيکنان تيم ملي اسپانيا تا بازگشت دل بوسکه از بيمارستان در لابي هتل مانده و نگران مربي پير خود بودند.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,864 بار در 3,838 ارسال

امروز خبری از طرفداری برای آرژانتین نیست...
    امروز برای اولین بار بازی تیم ملی آرژانیتو درحالی میبینم که نمیخوام برنده از زمین بیرون بیان....
    امیدوارم بتونیم بازیه خوبی مقابل آرژانتین انجام بدیم...
    .............
    وضعیت ایده آل برده ایرانه....
    وضعیت مطلوب مساوی با آرژانتینه
    واقعگرایی بر مبنای قیاس نفرات و سابقه، برد آرژانتینه....
    ..........
    امیدوارم اگه قراره واقعیت به امکان برسه، آبرومندانه و با کمترین میزان گل خورده ببازیم چراکه ما هنوز در صورت باخت شانس صعود خواهیم داشت
    .........
    یه نگاه هم از اون طرف به بازی نیجریه-بوسنی داریم......
    ویرایش توسط zorba : 2014/06/21 در ساعت 07:28
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,896 بار در 7,159 ارسال

آرژانتین 4 -ایران 0
    آلمان 2-غنا 0
    بوسنی2-نیجیریه 0

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,076 بار در 401 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط "heydar" نمایش پست ها
    آرژانتین 4 -ایران 0
    آلمان 2-غنا 0
    بوسنی2-نیجیریه 0
    آخه آرِِژانتین تا حالا به کجا 4 تا زده که به ما بزنه یا ما از کی تا حالا 4 تا خوردیم که از آرِانتین بخوریم
    مس کرمان هم جلوشون بازی کنه 3 تا بیشتر نمیخوره

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Arash007 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash007 نمایش پست ها
    آخه آرِِژانتین تا حالا به کجا 4 تا زده که به ما بزنه یا ما از کی تا حالا 4 تا خوردیم که از آرِانتین بخوریم
    مس کرمان هم جلوشون بازی کنه 3 تا بیشتر نمیخوره
    خدایی کاری به روحیه دادن و این حرفا ندارم اما این حرف شما دیگه خیلی اغراقه!
    به نظرم اگه تا 3-0 ببازیم نتیجه خوبیه. 4-0 متوسط. بالای 4 تا بخوریم ضایع بازی. بالای 6 تا آبروریزی

البته باید بگم که 20 دقیقه اول بازی خیلی مهمه. اگه بتونند خودشون رو پیدا کنند بعید نیست کم بخوریم
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,076 بار در 401 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    خدایی کاری به روحیه دادن و این حرفا ندارم اما این حرف شما دیگه خیلی اغراقه!
    به نظرم اگه تا 3-0 ببازیم نتیجه خوبیه. 4-0 متوسط. بالای 4 تا بخوریم ضایع بازی. بالای 6 تا آبروریزی

البته باید بگم که 20 دقیقه اول بازی خیلی مهمه. اگه بتونند خودشون رو پیدا کنند بعید نیست کم بخوریم
    آخه دوست عزیز آرژانتین یا قدرت بدنی ندارن در بدترین حالت 2-0 میبازیم و آرژانتین هم تا 1/4 نهایتش بیاد بالا البته اگه به فرانسه نخوره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع