نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بنظر شما کدام تیم قهرمان جام جهانی خواهد شد؟

رأی دهندگان
204. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • آرژانتین

31 15.20%
  • آلمان

49 24.02%
  • اسپانیا

12 5.88%
  • ایتالیا

11 5.39%
  • انگلیس

2 0.98%
  • برزیل

63 30.88%
  • پرتغال

1 0.49%
  • فرانسه

4 1.96%
  • هلند

26 12.75%
  • سایر تیم ها

5 2.45%
صفحه 64 از 101 نخست ... 14546162636465666774 ... آخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 1005

موضوع: همگام با جام جهاني

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

پاسخ : همگام با جام جهاني

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

خداييش نامردي بود

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 24,871 بار در 3,840 ارسال

نیجریه 1...بوسنی0
    ........
    بوسنی هم به محذوفین جام پیوست
    ....................
    نیجریه به احتمال قریب به یقین با اختلاف بیش از یک گل به آرژانتین میبازه و به نظر من صعود و یا عدم صعود ما، از اونطرف دست خودمونه...
    .....
    زی تیر نگه کرد پر خویش بر او دید***گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mohsen66 آواتار ها
    تشکر شده 359 بار در 143 ارسال

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen66 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد رادمنش نمایش پست ها
    سرمربی تیم ملی فوتبال نسبت به عملکرد داور انتقاد کرد

به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به برزیل، کارلوس کی‌روش
    پس از نمایش درخشان ایران در برابر آرژانتین گفت: انتظارم از بازی همان چیزی بود که در عمل دیدیم. آرژانتین خیلی خوب بازی می‌کرد اما ایران تمرکز بسیار خوبی داشت . لحظات آخر بازی احساسی را دیدیم. لازم بود بهتر دفاع کنیم. قول داده بودیم که بهتر کار کنیم.

وی ادامه داد: تلاش داشتیم به دروازه آرژانتین نزدیک شویم. چند فرصت گلزنی خیلی خوب داشتیم و دو شخصیت متفاوت نقش بازی کردند. آرژانتین برد و بهترین بازیکنان را داشت. آنها بارها تلاش کردند که بتوانند گل بزنند. مسی بهترین بازیکن جهان است. شخصیت بعدی داور بود که پنالتی واضح ما را نگرفت. من نسبت به عملکرد بازیکنان افتخار می‌کنم. قابل قبول نیست که داور فقط 5 متر با صحنه فاصله داشته باشد و پنالتی را نگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه اظهار کرد: ما می‌خواستیم بازی را ببریم به همین دلیل در 5 دقیقه آخر شوتزنی را در دستور کار قرار دادیم، اما وقتی مسی هست می‌تواند تفاوت را رقم بزند. اگر داور پنالتی را گرفته بود آرژانتین نمی‌توانست به راحتی به ما گل بزند. کی‌روش در پاسخ به این سوال که مردم شکست را حق ایران نمی‌دانند آیا به صعود فکر می‌کنید یا حضور افتخارآمیز، گفت: من نمی‌توانم پیش بینی کنم که چه می‌شود، اگر می‌توانستم الان اوضاع دیگری حاکم بود. ما الان به استراحت احتیاج داریم. چهار روز وقت داریم یک روز باید استراحت کنیم. هدف من این است که بازیکنان را متمرکز نگه دارم. ما در نیمه اول رنج کشیدیم. در نیمه دوم قوی‌تر شدیم. طبیعتا آرژانتین شایستگی داشت.

سرمربی ایران گفت: یک تیم نابغه داشت تیم دیگر بازیکنان تلاشگر. من باید با احتیاط صحبت کنم. ضربه مسی عالی بود. من هنوز درباره داوری صحبت دارم. از این ناراحتم که داور صحنه را دید اما پنالتی نگرفت. من ویدیو را دیدم او درست در 5 متری صحنه بود. اما نگرفت. امیدوارم من به خاطر این صحبتی که می‌کنم جریمه نشوم. داور در سطح این بازی نبود. آرژانتین تیم قابل ستایشی است. من نمی‌توانم از تمام کسانی که در ورزشگاه هستند تشکر نکنم. اصلا احساس نکردیم که همه آبی و سفید هستند. لحظه‌ای که هواداران نسبت به موقعیت‌های ایران واکنش نشان می‌دادند بازیکنانم روحیه می‌گرفتند.

کی‌روش با بیان اینکه تیم ملی باید همواره مانند بازی با آرژانتین باشد گفت: ما باید همواره این گونه بازی کنیم. نتیجه این دیدار گذشت و رفت و نمی‌توانیم کنترلی روی آن داشته باشیم و آن را عوض کنیم اما می‌توانیم قوای ذهنی‌مان را کنترل و تقویت کنیم تا با تمرکز مناسب به مصاف بوسنی برویم. در حال حاضر اتفاقی نیفتاده است. تنها باید بازیکنان را سر پا بلند کنم و آنها را بسازم. ما در اکثر دقایق آرام و خونسرد کارمان را کردیم و از اینکه یک ضربه آمد و به گل تبدیل شد، ناراحتم.

او در ادامه با انتقاد شدید از داور صربستانی افزود: وقتی که چنین داوری را می‌بینیم واقعا ناراحت می‌شویم. یک پنالتی باید به سود ما اعلام می‌کرد و یک کارت قرمز هم به حریف باید می‌داد. هیچ بهانه‌ای برای نگرفتن این خطا وجود ندارد. او چگونه به وجدان خودش، کمیته داوران و مردم جهان درباره این پنالتی می‌خواهد توضیح دهد. اگر من جای او بودم شب خوابم نمی‌برد. سرمربی تیم ملی اضافه کرد: در کمال احترامی که برای داوران قائلم اما دوست دارم با این داور یک به یک روبه‌رو شوم و به چشمان خیره شوم و بپرسم ای مرد! چگونه توانستی این کار را با ما بکنی؟ او در پایان و در پاسخ به سوالی درباره وضعیت آرژانتین افزود: فکر می‌کنم دوندگی ما از آرژانتینی‌ها در این دیدار بیشتر بود اما سرعت انتقال آن‌ها خیلی بیشتر از ما بود و از این جهت آن‌ها به مراتب بهتر از ما بودند.
    ای کاش همه مسئولین کشور ما اینچنین فکر می کردند و اینگونه حرف می زدند.با این که ملیتش ایرانی نیست ولی خیلی متین و باوقار و با عشق به وطن و سربلندی آن مثل کوه ایستاده و از منافع ملی ما دفاع می کند. اکثر مسئولین کشور باید در مکتب کی روش درس آزادگی و جوانمردی و میهن دوستی را بیاموزند.سر تا پای چنین مربی و شخصیتی را باید با زیباترین گلهای جهان آذین بست.کی روش متشکریم.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال m_r_anari آواتار ها
    تشکر شده 3,958 بار در 823 ارسال

امتیازات تک تک بازیکنان ایران و آرژانتین رو در این سایت بخونید و خودتون قضاوت کنید.

جداول انتهای سایت

http://bleacherreport.com/articles/2...match-reaction
    اگر فقیر به دنیا آمدی تقصیر خودت نیست ولی اگر فقیر از دنیا رفتی خودت مقصر هستی

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید m_r_anari از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,025 بار در 1,826 ارسال

هر چند داوری ضعیف و یکجانبه و گل وقت اضافی مسی قلبم را شکست اما بخاطر شجاعت و غیرت بازیکنان و همچنین درایت و تعصب کیروش، کلاه بر می دارم از سر به افتخار ایرانی بودنمان

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

با سلام
    دیروز اینترنتم مشکل داشت و الان تونستم وارد بشم

با تاخیر بازی دلاورانه ایران رو تبریک میگم

به نظرم ایران به ارژانتین نباخت بلکه به نبوغ مسی و داور باخت

یک مشکل ایران نبود بازیهای تدارکاتی با تیم های بزرگ هست که اگر بود ایران اعتماد به نفس کافی مقابل نیجریه داشت و میتونست بازی اول خودش رو ببره و اونقدر دست پاچه نباشه در بازی اول

در بازی دیشب هم بعد از چند حرکت عالی اعتماد به نفس بالا رفت و نحوه بازی و چهره بازیکنان هم حتی تغییر کرد

امیدوارم این تیم خوب در روز چهارشنبه همراه با ملت جشن صعود بگیرند

ارژانتین هم برای اینکه در مرحله یک هشتم به فرانسه اماده نخوره تلاش خواهد کرد که نیجریه رو شکست بده که مساوی در اون دیدار امیدوارم محقق نشه تا حداقل صعودمون دست خودمون باشه البته در صورت باخت نیجریه و برد ایران تفاضل گل تعیین کننده خواهد بود

عصر امروز هم در لیگ جهانی والیبال با ایتالیا بازی داریم که ارزوی موفقیت دارم
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 81 ارسال

عضو عادی AkB@R آواتار ها
    تشکر شده 1,380 بار در 265 ارسال

دکتر محمود احمدی نژاد طی اعلامیه ای مسئولیت 4 دقیقه آخر بازی رو ب عهده گرفت.

اون 90 دقیقه اولش هم تدبیر دولت اعتدال بوده

خوب البته ما تکذیب می کنیم
    اشخاص پيرامون شما ٩٥٪ موفقيت يا شكست شما را در زندگي رقم مي زنند، دقت كنيد با عقاب پرواز مي كنيد يا اردك

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید AkB@R از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع