صفحه 11 از 25 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 247

موضوع: کود شیمیایی اوره لردگان (شلرد)

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 5,371 بار در 1,383 ارسال

پاسخ : کود شیمیایی اوره لردگان (شلرد)

مدیریت انجمن به چه جرمی نوشته من را پاک نمودید؟چرا سلیقه ای عمل می نمایید؟هرکس هرچه بخواهد بگوید به امام قلی که برسد آخ و تف می گردد؟سر بر هر پستان شیرده که گذاشتم این نگار مینوی آمد سق زد یا یک چیزی خلافش کرد.من پیرمرد بروم از این انجمن مدیرها راحت می گردند؟ چرا آیدی سه آیدی داران و زالوصفتان و بنداز در روان را نمی بندید.هی گفتند نمی شود و نمی توانیم.
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

شلرد آن مطلبش(فروش صادرات) درست گردید و حقوقی دارد هی می خرد.اما امان از چشم و نگر برخی که اگر اسمشان را بیاوری پست هایت را پاک می نمایند.
    از قدیم گفته اند حرف را بگو خودش مثل سگ صاحبش را پیدا می نماید.
    پس مرگ بر زالوصفتان بد چشم حسود
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    شلرد آن مطلبش(فروش صادرات) درست گردید و حقوقی دارد هی می خرد.اما امان از چشم و نگر برخی که اگر اسمشان را بیاوری پست هایت را پاک می نمایند.
    از قدیم گفته اند حرف را بگو خودش مثل سگ صاحبش را پیدا می نماید.
    پس مرگ بر زالوصفتان بد چشم حسود
    امام قلی خان
    خودتون میگید سن و سال من از همه بیشتره ولی متاسفانه در بیشتر اوقات کلمات بکار رفته در پست های شما اصلا هیچ سنخیتی با سنتون نداره،باز این کلمات رو من میگفتم یه چیزی.
    یعنی چی،خودش مثل سگ صاحبش رو پیدا میکنه؟!
    از شما بعیده.
    یکی یه زحمتی کشیده دو دقیقه وقت گذاشته بالاخره به اندازه بضاعت فکری و قدرت تحلیلش یه چیزی رو درآورده و فکر کرده برای سهامدارانش مفیده،گذاشته اینجا ولی برخورد شما اصلا خوب نیست.اینو بعنوان یه دوست میگم.
    دو تا پست بالاتر هم میگید چرا مدیریت پست های منو حذف میکنه؟مدیریت چیکار کنه شما هی چپ و راست به این و اون فحش میدید؟خودتون رو بذارید جای مدیریت،شما بودید حذف نمیکردید؟مگه مردم میان اینجا که شما بهشون فحش بدید؟نکنه شما فکر کردید مردم بلد نیستند فحش بدهند؟
    واقعا خجالت داره این کلمات بکار رفته در پست های شما.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده است:

ارومبروس خان سلام
    اول جمله را کامل بخوان فرزندم. کلام را گفته اند مثل سگ که صاحبش را میابد صاحب خودش را می شناسد. بعدش هم من دیگر آخر عمرم می باشد. مگر نمی بینی دو روز یک بار نگار می نوی و برخی دیگر به من گیر می دهند. اصلا به تو که جوان می باشی هی گیر می دهند. منتظرند یک سهم را بگویی خوب می کند بعد که بد شد بگویند فلانی الکی تعریف نمود. این هر سهمی من میروم تویش را میاید رویش یک چیزی میگوید.من چه کسی را فحش داده ام تا حالا. مرگ بر زالوصفتان مگر بد می باشد؟
    من به شما علاقه دارم و خودت را با من سر شاخ نینداز.چند بار از شما در پیام خصوصی و عمومی دفاع نموده ام اروم بورس خان.این دیگر ته نامردی می باشد که بخواهی با آنان که برای من دشنه کشیده اند همراهی بنمایی.من دیگر کش نمی دهم این بحث را چون دارم هر ثانیه از شما عصبانی تر میگردم و الان است که بزنم صفحه نمایش لپ تاپ را خرد بنمایم.
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط امام قلی خان نمایش پست ها
    ارومبروس خان سلام
    اول جمله را کامل بخوان فرزندم. کلام را گفته اند مثل سگ که صاحبش را میابد صاحب خودش را می شناسد. بعدش هم من دیگر آخر عمرم می باشد. مگر نمی بینی دو روز یک بار نگار می نوی و برخی دیگر به من گیر می دهند. اصلا به تو که جوان می باشی هی گیر می دهند. منتظرند یک سهم را بگویی خوب می کند بعد که بد شد بگویند فلانی الکی تعریف نمود. این هر سهمی من میروم تویش را میاید رویش یک چیزی میگوید.من چه کسی را فحش داده ام تا حالا. مرگ بر زالوصفتان مگر بد می باشد؟
    من به شما علاقه دارم و خودت را با من سر شاخ نینداز.چند بار از شما در پیام خصوصی و عمومی دفاع نموده ام اروم بورس خان.این دیگر ته نامردی می باشد که بخواهی با آنان که برای من دشنه کشیده اند همراهی بنمایی.من دیگر کش نمی دهم این بحث را چون دارم هر ثانیه از شما عصبانی تر میگردم و الان است که بزنم صفحه نمایش لپ تاپ را خرد بنمایم.
    با تشکر
    مرگ بر زالوصفتان
    جناب امام قلی خان
    من با هیچکی همراهی نمیکنم مواضع من مشخصه.حرف من اینه وقتی میتونیم منظورمون رو با کلمات زیبا و دلنشین برسونیم چرا از کلمات زشت استفاده کنیم؟
    من فحش بدم ،شما فحش بدید ،اون یکی فحش بده،ببینید اون وقت این سایت قابل تحمل میشه؟نمیشه ولله
    بهرحال من همیشه نسبت بشما ارادت داشتم هنوز هم دارم فقط خواهشا کمی مراعات دوستان رو بکن.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    جناب امام قلی خان
    من با هیچکی همراهی نمیکنم مواضع من مشخصه.حرف من اینه وقتی میتونیم منظورمون رو با کلمات زیبا و دلنشین برسونیم چرا از کلمات زشت استفاده کنیم؟
    من فحش بدم ،شما فحش بدید ،اون یکی فحش بده،ببینید اون وقت این سایت قابل تحمل میشه؟نمیشه ولله
    بهرحال من همیشه نسبت بشما ارادت داشتم هنوز هم دارم فقط خواهشا کمی مراعات دوستان رو بکن.
    ارومبورس خان
    من تا حالا یک فحش به کسی نداده ام دراین سایت.اگر گفته باشم که مرگ بر زالوصفتان و یا بد نیت ها و یا ای الهی رتیل کله قهوه ای و عقرب دم سیاه نیششان بزند.زالوصفت هم کسی دوست ندارد. بد ذات بد نیت هم که حالا هم می گویم ای الهی که نابود بگردد. کدام فحش را از من آخر دیده است کسی. نگار مینوی هم خودش می داند و من. تازه تا بحال من به او هم فحش نداده ام. دو آیدی داران و چند آیدی داران در اینجا فعال می باشند. بنداز در روها هم می باشند. حالا اگر من بگویم مرگ بر زالوصفتان این یک دفعه فحش می گردد.الان من را از خودت رنجانده ای. آنوقتها که امیر بهرامی ادعا رسی می نمود و هی گیر می داد من چقدر دفاع از شما نکردم در تالار. مدیریت آن پست من یک فحش هم نداشت. الکی پست من را حذف نمودند. نگار می نوی خودش می آید یک چیزی میگوید و بعد خودش را عقب می کشد. یا به دولت گیر می دهد تا بگوید آن خوب بود یا مسخره می کند بعد دیگر مظلوم می کند خودش را. آنوقت که توافق هسته ای بود هی می گفتند نمی شود و تکه می انداختند. هزار جور بساط درست کردند.این خودش دلیل مظلومیت من می باشد.صد نفر در خصوصی از من حال و احوال می نمایند. اما اگر مدیریت یک دو پست امام قلی را نمی تواند ببیند و دیگران از من خوششان نمی آید بگویند تا بروم.یک روز یکی می گوید چرا قصه زندگی ات را می گویی.حالا خودشان برخی از صبح که شلوارشان را می پوشند اینجا میگویند.انوقت که برخی به من می گویند دیگر وقت مرگت می باشد و برو بمیر یا چرا سهم میخری داری میمیری را کسی نمی بیند؟ آیا خوب است یک نفر آدمی که سرطان داشته و قلبش هر لجظه یک وقت بیستد را بگویند داری می میری برو؟پستهایش موجود می باشد.اینها از فحش بدتر نمی باشد؟آنوقت یک مرگ بر زالوصفتان و بد ذاتان فحش می باشد؟
    دیگر اصلا دلم به نوشتن در اینجا نمیرود فعلا.
    با تشکر
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده اند:

پاسخ : شرکت صنایع پتروشیمی اوره لردگان (شلرد)

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها

درود بر شما

اتفاقا اون روز که شما در مورد این سهم پیغام فرستادید،نمودارش رو دید زدم و بنظرم جذاب اومد.
    بنظر من شلرد 115 تومنی میتونه یه خرید کم ریسک باشه البته من چیزی از بنیادیش نمیدونم ولی سهمی که سه ساله بین 160 تا 90 تومن در نوسان هست،بنظر نمیاد دیگه بخواد کف 90 تومن رو بشکنه.
    من فکر میکنم خرید پله ای برای این سهم بد نباشه (بین 115 تا 110 تومن)البته دقیق نمیشه گفت کی حرکتش شروع میشه(شایدم با صعود اخیر پتروشیمی ها اینم قاطی اونا بشه) ولی اونی که میخواد در روند صعودی بخره، اومدن قیمت بالای 140 تومن نشانه اینه یه خبرهایی هست و خریدارارن مصممی وارد سهم شده اند و این خریداران میتونند مقاومت مهم و قوی 160 تومن رو هم طی کش و قوسی بشکنند.با شکست 160 تومن،هدف حداقلی 300 تومنی بصورت پرنوسان میتونه داشته باشه.
    حد ضرر این سهم همون 90 تومنه.

امروز برای شلرد صف خرید پرحجمی چیده شد،بنظر میاد دیگه زمان صعود رسیده.
    ممکنه در روزهای آینده روی مقاومت ها صف خرید عرضه بشه یا نوسانی بشه ولی بنظرمن تا زمانی که سیگنال قطعی فروش دریافت نکردید با سهم بمانید. یه چند تا مقاومت داریم که در پست بالایی ذکر شده ممکنه روی اونا حرکات فریبنده ای صورت بگیره ولی بنظرمن با دقت در حجم خرید و فروش میشه دستشون رو خوند.
    فردا یه مقاومت مهم روی 126 تومن داریم که بنظر میاد با صف خرید امروز شکسته میشه و میریم بالای 140 تومن.

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

پاسخ : شرکت صنایع پتروشیمی اوره لردگان (شلرد)

[QUOTE=orumbourse;735554]امروز برای شلرد صف خرید پرحجمی چیده شد،بنظر میاد دیگه زمان صعود رسیده.
    ممکنه در روزهای آینده روی مقاومت ها صف خرید عرضه بشه یا نوسانی بشه ولی بنظرمن تا زمانی که سیگنال قطعی فروش دریافت نکردید با سهم بمانید. یه چند تا مقاومت داریم که در پست بالایی ذکر شده ممکنه روی اونا حرکات فریبنده ای صورت بگیره ولی بنظرمن با دقت در حجم خرید و فروش میشه دستشون رو خوند.
    فردا یه مقاومت مهم روی 126 تومن داریم که بنظر میاد با صف خرید امروز شکسته میشه و میریم بالای 140 تومن.[/QUOT

شب خوش
    درود بر شما
    تشکر از ارایه نظرات ارزشمند شما
    امروز به کل بانک صادرات از سهم و ترکیب سهامداری خارج شد
    و این میتونه سبب بشه سهم یه نفسی بکشه
    ولی انهایی که این سهم رو خریدن میدوند که باید تا بتلای 300 باهاش همراهی کنند
    در هر حال چند روز اینده 29 اذر مجمع انتخاب هیات مدیره داره
    یه فردایی بازه و چند روزی با این حجم می بنده و خودش میشه یه تنفس ....
    به قول شما باید ببینیم روی مقاومت ها چه بازی در میارند
    با این سهم حالا حالا هستیم
    در پناه خدا باشید

15. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

من شلرد ندارم ولی هر کی روی شلرد صبور باشه برنده هست.با رعایت حد ضرر با خیال راحت سهامداری کنید.این حجم خریدها بی دلیل نمیتونه باشه.
    هیچی راجب بنیادیش نمیدونم حتی یه کلمه ولی از روی تجربه میگم چون این بازی بارها تکرار شده.
    امروز هم داره با مقاومت مهمی دست و پنجه نرم میکنه که البته بنظر من بزودی میشکنه پس از این شکست ،تازه خریداران حقیقی وارد سهم میشن.
    من اینطور فکر میکنم.

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

طبق پیش بینی ها، بنا به نظر مدیر مالی شرکت:

شرکت در خرداد ماه ۹۷ به بهره برداری خواهد رسید
    و چنانچه تاخیری در زمان بهره برداری پروژه ایجاد شود، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت.
    در بین پروژه های در دست اجرا، این پروژه پیشرفت فیزیکی بالاتری نسبت به سایرین داشته و جزو پروژه های موفق کشور می باشد

.اولین قسط باید از مردادماه ۹۷ آغاز می شد .........................................که با توجه به تمدید فاینانس، زمان بازپرداخت نیز استمهال گردید....................................

بنظر می رسد
    دلیل عرضه های بانک صادرات
    ، بحث خروج از بنگاه داری بانک ها باشد

عرضه بانک صادرات به دلیل مشکلات داخلی شلرد نبوده و به نظر می رسد با توجه به الزام بانک ها به خروج از بنگاهداری عرضه صورت گرفته است. ضمن اینکه با وجود عرضه های انجام شده، قیمت سهم افت نکرده و شلرد جذابیت خود را برای سهامداران داشته است.

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 11 از 25 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)