صفحه 34 از 37 نخست ... 2431323334353637 آخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 370

موضوع: چگونه به اهداف خود برسیم

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

پاسخ : چگونه به اهداف خود برسیم

خلاصه‌ی ویدیو - معرفی جناب نوام عزیز
    =======================
    سید حسین عباس منش - خلاصه ویدیو توانایی کنترل ذهن
    ================================

رمز موفقیت این است که ذهنت را کنترل کنی. اجازه ندهی همه‌اش بدی‌ها و نقص‌ها را ببیند. از اینجا باید آغاز کنی که به نکات مثبت آنچه داری فکر کنی. تا نکنی نمی‌توانی ذهنی خلاق داشته باشی که برایت خوبی‌ها را در آینده ایجاد کند.
    در هر حالی سپاسگزار باشید حتی در سختی‌ها. جهان به شما پاداش می‌دهد.
    ۹۸ درصد مردم واکنش‌گرا هستند. نکته‌ی مثبت پیش می‌آید واکنش مثبت نشان می‌دهند و در برابر پدیده‌ی منفی واکنش منفی.
    ولی ۲ درصد دیگر خلق می‌کنند!!! ذهن را باید رام کرد تا خلاق باشد. مانند کسی که گیتار و نقاشی تمرین می‌کنند باید تمرینش داد.

تو نمی‌توانی همیشه شاکی باشی و در آینده و در یک جای دیگر دنبال خوشبختی و موفقیت باشی، اگر نتوانی امروز و اینجا خودت را راضی کنی.
    آینده و سرنوشتت را که نگاه می‌کنی باید جوری نگاه کنی که احساس بهتری به تو بدهد. به جاهای خوبش بیاندیشی نه اینکه جوری بیاندیشی که فقط از درونش ترس و اضطراب و افسردگی شود.

من باید افکارم را در هر شرایطی روی سپاسگزاری‌ها و خوبی‌ها نگه دارم.

در هر کسی که موفق بوده نگاه کنید این گونه از کنترل ذهنی بوده.
    کسی که به غیب (خدا) ایمان داشته باشد نه غمی دارد و نه ترسی. تقوای قرآن هم همین کنترل ذهن است.

برای رسیدن به چیزهای خوب در آینده باید توانایی داشته باشید که ذهنتان را به دیدن چیزهای خوبِ همین اکنون عادت دهید. (یعنی شکر چیزهای خوبی که دارید را بگویید.)

«محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

چگونه به اهداف خود برسیم

گر چه توانایی فکری و ذهنی فردی مهم و لازم است ...
    ولی وقتی سینرژی حاصل می شود که سازماندهی کنیم هماهنگی کنیم و و ساختار بسازیم ...
    مقدمه تشکیل یک سازمان پویا و ساختار پویا تشکیل گروه است ...مثلا در بورس ما گروه مختلف را داریم مثل گروه خودرو و دارو ... که هر کدام سرمایه گذار خاص خودش را دارد ...
    من در زمان های مختلف به دوستان گفته ام اگر از پتانسیل جمعی استفاده کنیم ... راه مان میان بر می شود ...
    و همواره در اندیشه تشکیل گروه مشاوره و سرمایه گذاری آباد بوده ام ... نامش را هم آباد گذاشته ام به امید آبادی ایران ...
    اما استقبال کمی از آن شده ...
    من این گروه را تشکیل خواهم داد ...و آن را بزرگ خواهم کرد ... جمعی که هر کدامشان بخشی از مطالعه بازار را بعهده بگیرد ... گروه های بازار توسط اعضا بررسی شود ... و از مهمترین ابزار مدیریت که تقسیم کار است استفاده شود ...

دست خدا با جمع است ....
    در هر کاری ...
    بویژه بورس و سهام که مطالعه هر شرکت به تنهایی کار ساده ای نیست ولی با جمع خیلی کارها می شود انجام داد ...

هدف مان کسب موفقیت جمعی در بورس است ...
    ویرایش توسط Abad : 2019/10/12 در ساعت 12:09
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

4. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    چگونه به اهداف خود برسیم

گر چه توانایی فکری و ذهنی فردی مهم و لازم است ...
    ولی وقتی سینرژی حاصل می شود که سازماندهی کنیم هماهنگی کنیم و و ساختار بسازیم ...
    مقدمه تشکیل یک سازمان پویا و ساختار پویا تشکیل گروه است ...مثلا در بورس ما گروه مختلف را داریم مثل گروه خودرو و دارو ... که هر کدام سرمایه گذار خاص خودش را دارد ...
    من در زمان های مختلف به دوستان گفته ام اگر از پتانسیل جمعی استفاده کنیم ... راه مان میان بر می شود ...
    و همواره در اندیشه تشکیل گروه مشاوره و سرمایه گذاری آباد بوده ام ... نامش را هم آباد گذاشته ام به امید آبادی ایران ...
    اما استقبال کمی از آن شده ...
    من این گروه را تشکیل خواهم داد ...و آن را بزرگ خواهم کرد ... جمعی که هر کدامشان بخشی از مطالعه بازار را بعهده بگیرد ... گروه های بازار توسط اعضا بررسی شود ... و از مهمترین ابزار مدیریت که تقسیم کار است استفاده شود ...

دست خدا با جمع است ....
    در هر کاری ...
    بویژه بورس و سهام که مطالعه هر شرکت به تنهایی کار ساده ای نیست ولی با جمع خیلی کارها می شود انجام داد ...
    آباد جان شما کی گروه را تشکیل دادید ما خبر دار نشدیم

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط کریس گاردنر نمایش پست ها
    آباد جان شما کی گروه را تشکیل دادید ما خبر دار نشدیم
    هنوز تشکیل نشده ، من دنبال افراد علاقه مند هستم که بین انها تقسیم کار کنیم و هر فرد مطالعه بخشی از بازار یا سهم یا گروه بورسی را بعهده گیرد و نتیجه ان در تاپیکی که به همان جمع تعلق دارد به همه اعلام شود ... شاید اسمش را گروه نگذاریم هر چی ...
    مهم این است که هر فردی بخشی از کار را انجام دهد و هر کس هم علاقه مند باشد مشارکت کند ...
    ما در مرحله ایده هستم ... و البته با پیشنهاد دوستان می توان در نحوه انجام کار منعطف بود ...
    هدف همکاری اعضا است ... تا ضمن احترام به همه افرادی که تلاش می کنند برخی فعالیت ها تقسیم کار شود و همکاری صورت گیرد ...
    ویرایش توسط Abad : 2019/10/12 در ساعت 12:22
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,656 بار در 904 ارسال

جناب آباد عزیز
    سلامتی،سعادت،سربلندی و موفقیت رو برای شما آرزومندیم.
    این دنیا به کوه می‌ماند، هر فریادی که بزنی، پژواک همان را می‌شنوی. اگر سخنی خیر از دهانت برآید، سخنی خیر پژواک می‌یابد. اگر سخنی شر بر زبان برانی، همان شر به سراغت می‌آید. پس هر که درباره‌ات سخنی زشت بر زبان راند، تو چهل شبانه روز درباره آن انسان سخن نیکو بگو. در پایان چهلمین روز می‌بینی همه چیز عوض شده. اگر دلت دگرگون شود، دنیا دگرگون می‌شود.
    قاعده ۲۷ شمس تبریزی.کتاب ملت عشق.الیف شافاک

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید azad. از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

هنوز تشکیل نشده ، من دنبال افراد علاقه مند هستم که بین انها تقسیم کار کنیم و هر فرد مطالعه بخشی از بازار یا سهم یا گروه بورسی را بعهده گیرد و نتیجه ان در تاپیکی که به همان جمع تعلق دارد به همه اعلام شود ... شاید اسمش را گروه نگذاریم هر چی ...
    مهم این است که هر فردی بخشی از کار را انجام دهد و هر کس هم علاقه مند باشد مشارکت کند ...
    ما در مرحله ایده هستم ... و البته با پیشنهاد دوستان می توان در نحوه انجام کار منعطف بود ...
    هدف همکاری اعضا است ... تا ضمن احترام به همه افرادی که تلاش می کنند برخی فعالیت ها تقسیم کار شود و همکاری صورت گیرد ...
    من خودم هستم. و یکی از دوستام که فوق العاده باهوش هست و تو هر کاری قدم بزاره موفق هست. اونم قطعا میاد واسه همکاری. که اونم پشت سرش 7-8 نفر دیگه رو هم میتونه اضافه کنه به گروهمون. همونطور که من و تعداد زیادی از دوستاش رو وارد بورس کرد.
    یکی از دوستان دیگه ام رو هم خودم وارد بورس کردم. سرمایه اش دست خودمه. فعلا قرار شده خودم براش خرید و فروش کنم. چون خیلی مشغله داره. اما علاقمند بشه که خودش بخواد وقت بزاره می ترکونه. فوق العاده باهوش و حتی شاید به جرات بتونم بگم نابغه باشه. و برای هر کاری یه راه میونبر پیدا میکنه.
    اگر اشتیاق شما برای موفق شدن بیشتر از ترس شما از شکست خوردن باشد
    شما حتما موفق خواهید شد. "آلبرت انیشتین"

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۰) کریس گاردنر آواتار ها
    تشکر شده 19,463 بار در 2,880 ارسال

آباد جان روی من هم حساب کن

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کریس گاردنر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

رُوِیَ عَن اَبی الحسَنِ الرِّضا عَلَیهِ السَّلامُ قالَ: اَحسِنِ الظَّنَّ بِاللهِ فَاِنَّ مَن حَسُنَ ظَنُّهُ بِاللهِ کانَ اللهُ عِندَ ظَنِّهِ(1) حضرت امام رضا (ع) فرمود: گمان خود را به خداوند متعال نیکو و خوب قرار بده. هرکس که به خداوند گمان خوب و نیکو داشته باشد، خداوند هم بر طبق همان گمان خوب و حُسن ظن با او عمل و رفتار می­‌کند.

وَالَّذی لا الهَ الّا هُوَ ما اعطِی مُؤمِنٌ قَطُّ خَیرَ الدُّنیا وَالاخِرَةِ الابِحُسنِ ظَنِّهِ باللّه[2] سوگند به خدای یکتا که برخورداری از دنیا و آخرت به انسان مومن ارزانی نشده مگر بر پایه حسن ظن او به خداوند.

=======================

در مورد پیروزی و موفقیت و راه‌های روانشناسی‌شخصی در این راستا، من گمان کنم (طبق همان ویدیویی که خلاصه‌اش را در بالا نوشتم) که پیروزی نیازمند ذهنی باز است. و ذهن باز نیازمند داشتن حس خوب (هم به گذشته و هم به آینده) است. و این حس خوب با سپاسگزاری و دیدن خوبی‌های موجود به وجود می‌آید.

من ببینم غرق در نعمت هستم. بعد مطمئن شوم که آنکه مرا دارد خلق می‌کند و پرورش می‌دهد نسبت به من خیرخواه است. خیلی خیرخواه. حتی بیشتر از مادر. و همه چیز هم در دست اوست. حتی بالاتر از پدر. حتی بالاتر از سلطان. حتی بالاتر از قوانین فیزیک. بعد این آرامش و اطمینان و خوش‌بینی در من بنشیند... ذهنم آرام و سرحال شود و بهتر و درست‌تر و روان‌تر دنبال روزی‌ها برود...
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rahnama آواتار ها
    تشکر شده 4,586 بار در 772 ارسال

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
    با توجه به دوره کرونا و ماندن زیاد همگی ما در خانه تصمیم گرفتم این تایپیک را ادامه دهم .باشد کمی روحیه بهتری پیدا کنیم. ضمنا مثبت و منفی های خارج از متعارف سهام باعث دلسردی زیادی شده است.
    لطفا همزمان با خرید و فروشهای خود در زنگ تفریح این مطالب را پیگیری فرمایید.
    سن عددی من 70 است.
    سن به عدد نیست به روحیه است.
    افراد زیادی را میبینیم که در سنهای بسیار پایین احساس پیری میکنند و از زندگی نا امید شده اند.
    همیشه دوست داشتم تجربیاتم را انتقال دهم.پیج اینستگرام من با بیش از 90 هزار فالور شاهد این ادعا است.
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.
    www.instagram.com/hoshangghorbanian

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال rahnama آواتار ها
    تشکر شده 4,586 بار در 772 ارسال

ضمنا از همه عزیزانی که علاقمند به این موضوع هستند خواهش میکنم مطالب خود را در این تایپیک مرقوم فرمایند.
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.
    www.instagram.com/hoshangghorbanian

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)