صفحه 5 از 103 نخست ... 23456781555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 1030

موضوع: دانلــــــــود موسیقی+تازه های خبر؟

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    اجرای موسیقی ایرانی در جام جهانی فوتبال زنان

قطعه ای از موسیقی ایرانی به آهنگسازی کیوان ساکت در تاریخ 16 تیرماه در حاشیه برپایی جام جهانی فوتبال زنان در آلمان اجرا می​شود.

کیوان ساکت نوازنده تار با اعلام این خبر در توضیح جزئیات اجرای قطعه ای از آثار خود در برنامه های فرهنگی حاشیه جام جهانی فوتبال زنان در آلمان، گفت : «سال گذشته قطعه ای با عنوان "یک خانه پر ز مستان" بر اساس شعری از مولانا را برای اجرا در ارکستر سمفونیک آلمان ساختم که توسط یکی از خوانندگان آلمانی اجرا شد .»

وی در ادامه افزود : «برهمین اساس مطلع شدم که قراراست این قطعه در حاشیه برپایی جام جهانی فوتبال زنان به صورت بی کلام توسط ارکسترسمفونیک آلمان به رهبری هری کرتیس در فضای باز اجرا شود.»
    to continue, please follow me on my page

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    فرزادجمشیدی مجری برنامه های رمضانی تلویزیون:
    ربنای شجریان رابه مردم برگردانید

در برنامه یادمان محمد نوری در تالار وحدت، فرزاد جمشیدی مجری این برنامه به روی صحنه رفت و در سخنانی گفت: من مجری برنامه های سحرگاهی ماه رمضان هستم و باید بگویم رمضان بدون شهد شیرین ربنای استاد شجریان لطفی ندارد و امیدوارم آقای شاه آبادی با رایزنی هایی که می کند امکان پخش مجدد ربنای شجریان دراین عرصه را فراهم کند تا شیرینی رطب ربنای شجریان را درماه رمضان بچشیم.

او در ادامه گفت:شجریان را به مردم بازگردانید.

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    راه حل شجریان برای انتشار آثارش بدون مجوز ارشاد

استاد آواز ایران گفت: ما کار خود را ادامه میدهیم، اینجا نشد، جای دیگر!

روند دریافت مجوز آثار جدید محمدرضا شجریان، صدای او را درآورده است به طوری که معتقد است ارشاد جواب درستی به آنها نمیدهد برای همین سی دی هایش را در خارج کشور منتشر می کند.

وی درباره ردشدن آثارش در وزارت ارشاد با اشاره به معطلی در گرفتن مجوز آثار جدیدش میگوید: «آثارم رد نشده، جواب نمیدهند! توضیحی ندارند و اصلا جوابمان را نمیدهند. ما هم کار خودمان را میکنیم به هر حال این مسئولیت فعلا در اختیار این آقایان است و آنها هم سلیقه خودشان را دارند. به هر حال ما باید کار خودمان را انجام دهیم و مردم در خارج هم از این کارها استقبال میکنند.»

شجریان درباره کپی آثار قبلیاش هم نکات جالبی دارد و میگوید: «آنها منتشر میشوند ما هم اگر منتشر نکنیم، دیگران کپی میکنند و به دست مردم میرسانند! طبق محاسبات ما، تنها 8درصد از آلبومهایی که در دست مردم است، ما تولید کردهایم و بالای 90درصد آنها کپی شده و دست به دست گشته است!»

بنابر گزارش 24، محمدرضا شجریان که از اعطای مجوز برگزاری کنسرت در داخل کشور ناامید است، یک تور اروپایی را با گروه شهناز در مهرماه آغاز خواهد کرد.

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

آلبوم نخست بهرام رادان؛ شهريور منتشر ميشود

ضبط آلبوم موسيقي بهرام رادان باعنوان"روي ديگر من" تمام شده و اين اثر شهريورماه منتشر ميشود.

عليرضا باقريان(مدير انتشارات سوته دلان) از انتشار آلبوم روي ديگر من با صداي بهرام رادان در شهريور ماه خبر داد و به خبرنگار ايلنا گفت: اين آلبوم اولين آلبوم بهرام رادان است كه شامل 8 قطعه موسيقايي است و اكنون در مرحله گرفتن مجوز است.
    وي افزود: اين اثر در فضاي راك- پاپ ساخته شده و تا اويل شهريورماه منتشر ميشود.

باقريان درباره نحوهي توليد و توزيع آلبوم "روي ديگر من" گفت: توليد اين آلبوم در دو مدل ولتي و قاب شيشهاي منتشر ميشود. همچنين قرار است اثر در تيراژ بسيار بالا توزيع شود.
    پيش از اين در خبرها آمده بود: رضا یزدانی(خواننده) و یکی از دوستان نزدیک بهرام رادان، مشاور رادان در تولید اولین آلبوم موسیقیاش است. همچنين رادان برای رسیدن به این مقصود همکاری مشترکی را با آریا عظیمینژاد آغاز کرده و آهنگسازی بیشتر قطعات رادان برعهده عظیمینژاد است. از ديگر موارد خبرهاي گذشته اين بود كه: آلبوم رادان؛ مرحله میکس و مسترینگ را در کشور ترکیه طی كرده است.

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    اصفهانی، یزدانی، چاووشی، افتخاری و.../ جایزه بهترین ترانه فیلم به کدام خواننده می​رسد؟

نامزدهای دریافت بهترین ترانه فیلم یا مجموعه تلویزیونی دوازدهمین جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر معرفی شدند.

رضا یزدانی برای فیلم «تهران طهران»، محسن چاوشی برای فیلم «سنتوری»، محمد اصفهانی برای مجموعه تلویزیونی «زیر هشت»، علیرضا افتخاری برای مجموعه تلویزیونی «به کجا چنین شتابان» و علی لهراسبی برای مجموعه تلویزیونی «فاصلهها» کاندیداهای دریافت جایزه بهترین تندیس حافظ در زمینه بهترین ترانه هستند.

در دورههای گذشته جشن دنیای تصویر هنرمندانی نظیر رضا یزدانی، مهران مدیری و علیرضا قربانی موفق به دریافت این تندیس شدند.

دوازدهمین جشن سینمایی تلویزیونی دنیای تصویر چهارم مردادماه در سالن همایشهای برج میلاد برگزار خواهد شد.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    «قلب یخی» با صدای محسن یگانه می آید

قسمتهای جدید سریال «قلب یخی» از دوم مردادماه با صدای محسن یگانه در شبکه نمایش خانگی عرضه میشود.

فصل دوم این سریال به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیهکنندگی سیدکمال طباطبایی با ایفای نقش بازیگرانی همچون مهرآوه شریفینیا، نسرین مقانلو، حمید فرخنژاد، امین حیایی، آشا محرابی، الناز شاکردوست، سامیه لک، محمدرضا داودنژاد و حسین یاری ساخته شده است.

مازیار فلاحی به عنوان خواننده در سری نخست «قلب یخی» با سازندگان این مجموعه همکاری داشت.

او که آهنگساز «قلب یخی» هم هست، چندی پیش یک آلبوم موسیقی از ترانههای این سریال به بازار ارائه داد. این آلبوم شامل 13 ترانه بود که پنج ترانه آن به سریال «قلبی یخی» اختصاص داشت.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    مديركل دفتر موسيقي ارشاد خبر داد:

مجوز آلبوم محمدرضا شجريان صادر شد!!!...

سرانجام آلبوم مرغ خوشخوان با صداي محمدرضا شجريان اجازه انتشار كرفت. گويا امكان برگزاري كنسرت نيز در آينده براي اين استاد آواز فراهم خواهد شد. بايد ديد آيا اين هنرمند نيز بار ديگر در ايران روي صحنه ظاهر خواهد شد يا خير؟

ایلنا: مهمترين خبري مدير دفتر موسيقي وزارت ارشاد در نخستين نشست رسانهاي وي در سال 90 مربوط به خبر صدور مجوز براي آلبوم شجريان بود. ميرزماني با اعلام اينكه دفتر موسيقي فقط وظيفه صدور مجوزها را دارد و لاغير، تاكيد كرد: اگر در شهرستاني؛ عدهاي كنسرت را به هم بريزند، ما نبايد پاسخگو باشيم.
    به گزارش خبرنگار ايلنا، محمدمير زماني(مديركل دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي) صبح امروز(3 مرداد) درنشست مطبوعاتي خود اعلام كرد: من؛ مجوز آلبوم اين هنرمند بزرگ(محمدرضا شجريان) را باعنوان "مرغ خوشخوان" به تازگي امضا كردهام. همچنين شرايط برگزاري كنسرت وي را در آينده فراهم خواهم كرد.

وي در بخش ديگري از صحبتهاي خود درباره نحوهي اجراي موسيقي در شهرستانها گفت: از اين پس قرار است در هر استان يك آلبوم توليد شود تا اين روند؛ منجر به فعالسازي استان مروبوطه در حوزه موسيقي شود اما در حوزه اجرايي ما مسئول اينكه گروهي يك كنسرت را به هم بزند يا خير، نيستيم و بايد مسئولان همان استان پاسخگو باشند.

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

حسين عليزاده و شهرام ناظري پاييز دوباره به صحنه ميروند

اعضاي قديم چاووش كه به تازگي در گروهي به نام "دوستي "دور هم جمع شدهاند، به دليل استقبال مخاطبان و تمام شدن بليتهاي اين كنسرت چهار روزه؛ كنسرت خود را در ماههاي مهر يا آبان تمديد ميكند.

ایلنا: اعضاي قديم چاووش به دليل استقبال مخاطبان و تمام شدن بليت هاي اين كنسرت چهار روزه؛ كنسرت خود را در ماههاي مهر يا آبان تمديد ميكند.
    محمدحسين توتونچيان(تهيه كننده كنسرت گروه موسيقي دوستي) با اعلام اين خبر به ايلنا گفت: همه بليت هاي اين كنسرت به فروش رسيده است و ما به دليل نزديك شدن به ماه رمضان؛ امكان تمديد اين كنسرت را نداشتهايم. در همين راستا اين كنسرت بدون هيچ تغييري در ماههاي مهر يا آبان برگزار ميشود.

وي همچنين از ضبط تصويري اين كنسرت و انتشار آن خبر داد و افزود: اين برنامه با بهترين تكنولوژي تصويري يعني «بلوري» ضبط و دراختيار علاقه مندان قرار ميگيرد.
    گروه «دوستي» از چهارشنبه اين هفته(5 مرداد ) به صحنه ميرود و اجراي آن تا 8 ادامه خواهد داشت. همچنين علاوه بر بداههنوازي تار توسط حسين عليزاده، قرار است شهرام ناظري قطعاتي را براساس اشعار نو بداههخواني كند.
    در اين برنامه، همچنين چند قطعه خاطره برانگيز نظير خزان، قطعه راست پنجگاه از حسين عليزاده، دونوازي كمانچه از سعيد فرجپوري و اردشير كامكار نيز اجرا ميشود.
    در اين اجرا شهرام ناظري، حسين عليزاده، اردشير كامكار، سعيد فرجپوري، محمد فيروزي، بهنام ساماني، پژمان حدادي، روزبه رحماني و سيامك جهانگيري حضور دارند.

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    انتقاد شدید شهرام ناظری از شرکت سامسونگ:اشک مارا در آوردند

شهرام ناظری در گفت وگو با روزنامه روزگار باانتقاداز اسپانسرهای تبلیغاتی به انتقاد از شرکت سامسونگ پرداخته است .

آقای ناظری در پاسخ به سوال ابوالحسن مختاباد درروزنامه روزگار که پرسیده :شما(برای کارهایتان) به دنبال اسپانسر نرفته اید می گوید :متاسفانه همین شرکت سامسونگ آنقدر مارا علاف کردند و آخر سر هم کاری درباره شاهنامه انجام ندادند.در زمینه کار فرهنگی شاید حرفهای زیادی زده شود اما درزمان عمل هیچ کس حاضر نیست کاری انجام دهد .عده ای مثل شرکت سامسونگ ادعاهایی دارند اما متاسفانه بدترین رفتار ممکن را با من وگروهم انجام دادند که اشک واندوه را به چشم می آورد.

وی درادامه گفته :ضمن اینکه مارا بسیار بردند واوردند و آخر سرهم هزینه هایمان را نپرداختند .حتی پول کنسرتهایی را که از آنها استفاده تبلیغاتی کردند راهم ندادند با ترفندها ومسائل رندانه ای که خودشان وارد بودند و ما ناواردبودیم این کارها را کردند . من هنوز در عرصه فرهنگی کسی راندیده ام که بخواهد کاری انجام دهد .

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    بخش کوتاهی از گفت و گویی که چندی پیش با حسين عليزاده داشتم

مميزي؛ ريشه فرهنگ را مي خشكاند

تشكيل گروه موسيقي دوستي از نگاه عليزاده و ناظري به تازه كردن رفاقت هاي قديمي خبر ميدهد. عليزاده ميگويد؛ نباید منتظر بود تا دولت ما را به هم پيوند بزند بلکه خودمان بايد دست به کار شویم. او همچون گذشته سانسور را نقد مي كند كه نتيجه اي جز خشكاندن ريشه ها ندارد.

ایلنا: گروه موسيقي دوستي از تاريخ 5 تا8 مرداد ماه با حضور حسين عليزاده و شهرام ناظري به صحنه رفت. عليزاده و ناظري گويي با تشكيل اين گروه به دنبال آن هستند تا باب دوستي دوبارهاي ميان هنرمندان تراز اول اين حوزه فراهم آورند. به گونهاي كه عليزاده خطاب به هنرمندان مي گويد: نباید دولت برنامه ای درست کند که ما به هم علاقه پیدا کنیم، بلکه خودمان باید دست به کار شویم. وي همچنين ميگويد: کسانی که در رشته موسیقی شاخص بودند باید درعين حال كه باهم دوست هستند اما راه خودشان را بروند نباید دست و پای هم را ببندند.
    گفتگوي ايلنا با حسين عليزده به اين شرح است:

* هدف شما از راه اندازي گروه موسيقي دوستي چه بوده است؟

__ شرایط جامعه ما از خشونتی برخوردار است که با واژه عشق و دوستی غریبه شده است و هرکسی در هر کار و رشتهای چه هنری و چه غیرهنری؛ نباید منتقد جامعه باشد و بگوید که جامعه اینگونه شده است. اما ما نباید یادمان برود که جزيی از این جامعه هستیم. هر کسی هم ميتواند در جامعه نظرات خود را ارايه دهد. اگر فرد درستکار باشد؛ جامعه میتواند اصلاح شود. فقط نباید دولت برنامهای به پا کند که ما به هم علاقه پیدا کنیم، بلکه خودمان باید دست به کار شویم. همچنین کسانی که در رشته موسیقی شاخص بودند؛ باید راه خودشان را بروند. آنها نباید دست و پای هم را ببندند. ما همیشه سعی داریم به همدیگر نزدیک شویم. بیشتراز هر چیزی انگیزه ما مهم است و زمانی که دیدم دوستم آقای مشکاتیان خیلی زود از میان ما رفت؛ فهمیدم که سالها زود میگذرد و باید قدر دوستان و روزهایم را بدانيم و به خاطر همین دست به کار شدیم.
    ماایرانیها نمیتوانیم و یاد نگرفته ایم به هم ابراز علاقه کنیم. به نظر من؛ اگر بتوانیم به هم عشق بورزیم ناخودآگاه نیرویی در درون ما رشد میکند که جنبه مقدسی دارد. کار ما این است که این نيرو را به جامعه هم منتقل کنیم به شرطی که جامعه ما را سرزنش نکند. امروزه هیچکس همدیگر را قبول ندارد. وقتی پیش دو پزشک می نشینیم؛ می بینیم که اصلا همدیگر را قبول ندارند. همچنین دو موزیسین باهم نظرات متفاوتي دارند. مثلا من می گویم ردیف خوب نیست اما ردیفدان هستم. از طرف دیگر یک موسیقیدان دیگر فقط روی ردیف تاکید میکند. در کشوری که فرهنگ آزاداندیشی سلایق مختلف وجود دارد و باید وجود داشته باشد و قبول کردن این روند نوعی دموکراسی در فکر کردن به وجود میآورد؛ که ما می توانیم سلیقه افراد دیگر را هم قبول کنیم. اما متاسفانه درحال حاضر ازنظر فکري؛ سانسورچی افراد دیگری هستیم. که به نظر من؛ تمامی این مشکلات با دوستی حل می شود مثلا اگر آقای لطفی از من بخواهند که یک قطعه از ایشان را اجرا کنم با کمال میل این کار را انجام می دهم.

* يكي از مشكلات گروههاي ايراني به اين مربوط مي شود كه عمر آنها زياد نيست.آيا در آينده هم؛ گروه دوستي كنارهم خواهد بود و آيا از برنامه هاي ديگر اساتيد نيز استفاده ميكنيد؟

__ باتوجه به استقبالي كه از كنسرت گروه موسيقي دوستي شد، قرار است در پاييز نيز همين برنامه را تكرار كنيم. دركل بايد بگويم هدف من این نیست که فقط در این گروه باشم و درکنار کارهای دیگر سالی یکبار هم این کار را انجام میدهیم؛ چون من به شیوه خودم ادامه می دهم. همچنین از دوستان دیگر هم دعوت خواهیم کرد تا به این جمع بپیوندند تا هم کارهای قدیم و هم کارهای جدید را اجرا کنیم. من و اعضای گروه دوستي؛ تمايل داریم که افراد دیگر هم که شاخص هستند به گروه اضافه شوند و ما در سال دیگر با تعداد بیشتری این کنسرت را برگزار کنیم.

* شما به تازگی با محسن نامجو اجرایی در آمریکا داشته ايد.

__ زمانی که در آمریکا بودم به یاد یک دوست خیرخواهی که پزشک بود و خیلی ناگهانی از میان ما رفت و او را خیلی قلباً دوست داشتم؛ خواستم تا یادبودی برگزار کنیم؛ البته هر سال یادبودی هم برای ایشان برگزار میشد و به طور اتفاقی من هم همين زمان در آمریکا بودم و برای برگزاری یک کنسرت برنامهریزی ميکردم. در این کنسرت من و پژمان حدادی بداهه نوازی کردیم. در آن کنسرت؛ وقتی خواستم به روی صحنه بروم دیدم که آقای نامجو که قبلا هم ایشان را دیده بودم؛ روبه روی من ایستاده است که حس خوبی برای هر دوی ما بود. زمانی که قسمت اول را برگزار کردم به ذهنم رسید که آقای نامجو به عنوان یک هنرمند شاخص است و درست نیست که یادی از ایشان در این کنسرت نکنیم. به شنونده ها گفتم که خبری دیگری هم دارم و آن خبر این است که آقای نامجو هم در این سالن هستند و من می خواهم از ایشان دعوت کنم که به روی صحنه بیایند و یک قطعه اجرا کنند. ایشان خیلی متاثر شد و گریه کرد. من قطعه "ترکمن" را اجرا کردم و ایشان به شیوه آوازهای ترکمن آن را خواند که با این اجرا شور و حال عجیبی ایجاد شد.

* خیلی ها انتقاد کردند که حسین علیزاده نباید با آقای نامجو ساز میزد. نظرتان در این باره چیست؟

__ هیچکس نمیتواند به من بگوید که چه کاری انجام دهم. من کار خودم را انجام میدهم. من میخواستم این را ثابت کنم که امثال ما که موسیقی ایرانی کار میکنیم عبوس و گرفته نیستیم. تمامی موسیقیدانها که در هر نوعی از رشته های موسیقی کار می کنند؛ افراد محترمی هستند. حتی تفکرشان هم برای ما ارزشمند است و درست نیست که برخورد نادرست با دوستان خود داشته باشیم. باید در ایران به این نقطه برسیم که هر نوع موسیقی در جایگاه خود ارزشمند است. خیلی ها منتقد موسیقی نامجو هستند و خیلی ها هم کار ایشان را می پسندند؛ چیزی که مشخص است این است که آقای نامجو آدم خلاقی است بنابراین چنين انتفادي نه تنها چیزی از من کم نمیکند بلکه به نظر من؛ خودم شیوه جدیدی را امتحان کردم.
    بیشتر حس دوستی برای من اهمیت دارد و امروز هم آرزو دارم ایشان در کارهایش موفق باشد و این شیوه را تا جایی که میتواند ادامه دهد. بعضی ها فکر میکنند من در آن شب دچار گمراهی شدهام ولی باید بگویم که من خیلی سال است که در حوزه موسیقی فعالیت دارم و میتوانم تشخیص دهم که چه کاری درست است و چه کاری نادرست! ولی قبل از هر چیزی آن حس دوستی که در آن شب وجود داشت برایم مهم بود.

* يك نظریه وجود دارد که گفته شده موسیقی سنتی ما همپای حوادث اجتماعی و جریانات اجتماعی پیش نرفته است. مثلا زمانی شما "سواران دشت امید" و "ژاله خون شد"را ساختید، ولی الان به این شکل نیست؛ چرا به این سمت کشیده شدیم؟

__ در آن زمان نیازی به مجوز نداشتیم ولی الان اگر این کارها رابسازیم باید آن را داخل کشو بگذاریم چون به راحتی نمیتوانیم براي آن مجوز بگیریم. درحال حاضر ممیزی یک داستان واقعی و جدی است که ریشههارا میخشکاند. به طور کلی باید ببینیم که چرا ممیزی به وجود آمده است و مسئلهی اقتصادی در این زمینه بسیار مهم است مثلا اگر شما بخواهید کاری را منتشر کنید؛ اگر کاری بدون كلام باشد تیراژ بسیار پایینی خواهد داشت و اگر با آواز کاری منتشر کنید؛ مشکلات در زمینه شعر به وجود میآید و بسیاری از اشعار سانسور میشوند. اگر برای شعرهای معاصر بخواهیم مجوز بگیریم فقط 10 در صد از آنها مجوز میگیرند. برای من خیلی جالب است چون هم در داخل و هم در خارج این سوال از من پرسیده میشود و ما باید به دنبال علت آن باشیم. باید به دنبال این باشیم که چرا ذهنهای خلاق وجود ندارد؟ بهعنوان مثال اگر من بخواهم براساس عقیدهام آهنگی بسازم ممکن است نه تنها به آن مجوز ندهند بلکه تا آن جا هم پیش روند که آن را بسوزانند.
    این مسئله در سینما هم وجود دارد و اين روند منجر ميشود كه بسیاری از فیلم ها در خارج از کشور ساخته و منتشر شوند. به نظر من؛ اگر ممیزی وجود نداشت، فیلمها آنقدر دچار تکرار نمیشدند. مثلا وقتی آقای کیارستمی فیلم "کپی برابر اصل"را ساخت همان اول؛ وزیرارشاد وقت گفت که ما به علتهای خاصی این فیلم را در ایران نشان نمیدهیم.
    به نظر من؛ در کارهای هنری نباید احساس خطر وجود داشته باشد و جامعه باید به جایی برسد که به همه چیز مطمئن باشد. باید در جامعه تنوع وجود داشته باشد و هرکس عقیدهی خود را بیان کند. مثلا اگر کسی میخواهد عقیدهی خود را راجع به انسان بگوید باید راحت این کار را انجام دهد و هر موسیقیدانی باید به راحتی بتواند نوازندگی و آهنگسازی کند. همچنین باید به دنبال این باشیم که شرایط هنر در ایران خوب است یا نه؟!
    وقتی ميگویند مخاطب موسیقی ایرانی کم شده است باید ببینیم که چه نوع موسیقی مخاطب زیادی دارد و باید به نتیجه برسیم که جامعه پیشرفت یا پسرفت کرده است که به این نقطه رسیدیم. ما باید به دنبال علتها باشیم تا بفهمیم دلسردیها به چه علت است.

http://ilna.ir/newsText.aspx?ID=199788

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 103 نخست ... 23456781555 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع