صفحه 6 از 103 نخست ... 34567891656 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 1030

موضوع: دانلــــــــود موسیقی+تازه های خبر؟

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    گروه كامكار قبل از تهران در آمل به صحنه ميرود

گروه موسيقي كامكار خود را براي اجرا در شهر آمل و تهران آماده ميكند. قطعات اين گروه در هر دو اجرا به دو بخش فارسي و كردي تقسيم ميشود.

گروه موسيقي كامكارها قبل از اجرا در تهران، در شهر آمل به صحنه ميروند.

ارسلان كامكار(آهنگساز و نوازنده ويلن) با اعلام اين خبر به ايلنا گفت: هماكنون مشغول تمرين براي برگزاري كنسرتهاي خودمان در پاييز هستيم كه قبل از اجرا در تهران؛ در شهرستان آمل به صحنه ميرويم.
    وي افزود: كنسرت آمل نيمهي نخست مهرماه خواهد بود و پس از آن در نيمهي دوم مهرماه؛ در تهران به صحنه ميرويم.
    اين آهنگساز درباره قطعاتي كه قرار است در اين كنسرت اجرا شود، خاطرنشان شد: اين كنسرت شامل دو بخش فارسي و كردي خواهد بود كه در بخش فارسي قطعاتي از ارسلان كامكار، پشنگ و اردوان كامكار اجرا خواهد شد.
    به گفتهي كامكار؛ اين گروه هنوز براي بخش كردي خود برنامهريزي نداشته و قطعات اجرا شده در اين بخش هنوز مشخص نيست.
    to continue, please follow me on my page

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    «حامد بهداد» بار دیگر همراه گروه داركوب روی صحنه میرود

«حامد بهداد» كه از زمان شكلگيري گروه داركوب به عنوان خواننده به عرصه موسيقي نيز وارد شد، قصد دارد در كنسرت آينده داركوب موسيقي بومي خراسان را بخواند.

همايون نصيري آهنگساز و سرپرست گروه موسيقي داركوب گفت: ما هم اكنون مشغول ضبط آلبوم دوم گروه داركوب هستيم و قصد داريم با اتمام آن كنسرتي را اواخر مهرماه از قطعات اين آلبوم و نيز آلبوم اول گروه برگزار كنيم.

وي درخصوص آلبوم دوم داركوب، افزود: اين اثر دربرگيرنده موسيقي تلفيقي از خودمان و آواها و سازهاي محلي خراسان، موسيقي جنوب و ملوديهاي معروف كردي در قالب فرم و سبك كار گروه داركوب است.البته به واسطه اجراي موسيقي محلي ترك و ارمنستان در اين كار از دو نوازنده چيره دست اين دو كشور در تركيب گروه نيز استفاده خواهيم كرد.اين نوازنده سازهاي كوبهاي با اشاره به حضور هنرمندان موسيقي نواحي در اين اجرا گفت: بهواسطه اجراي قطعات محلي قطعا از حضور نوازندگان بومي نيز بهره خواهيم برد البته خوانندگان اين ژانر نيز در تركيب گروه قرار خواهند گرفت.

وي درباره حضور مهران مديري و حامد بهداد در اجراي مهرماه داركوب بيان داشت: مهران مديري بهواسطه مشغله كاري در اين اجرا حضور ندارد اما حامد بهداد به عنوان خواننده موسيقي خراساني، قطعات نواحي را ميخواند.نصيري در خاتمه خاطر نشان كرد: هدف ما بر اين است كه همزمان با كنسرت كه اواخر مهرماه خواهد بود، آلبوم دوم را نيز منتشر كنيم.

حامد بهداد در آلبوم گروه داركوب كه هم اكنون در بازار موسيقي منتشر شده، قطعه تربت را بر اساس شعر محلي خراساني خوانده است.

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    اولین آلبوم مستقل امیر طبری با تنظیم های سیروان و زانیار خسروی

آلبوم «زیر باورن2» این بار تنها با صدای امیر طبری راهی بازار موسیقی خواهد شد.

امیر طبری درباره این آلبوم به خبرنگار سایت موسیقی ما گفت: «این آلبوم زیربارون2 نام دارد و ترانههای آن را مرجان زنگنه، علی حسینزاده، زینب علاقه و خودم سرودهایم. آهنگهای آن را نیز خودم ساختهام بجز یک قطعه که علی حسینزاده ساخته است.»

وی ادامه داد: «در تنظیم قطعات این آلبوم تنظیم کنندگانی همچون میثم مروستی، سیروان خسروی، زانیار خسروی و کوشان حداد حضور دارند.»

طبری درخصوص مستقل بودن این آلبوم گفت: «دلیل جدایی من از سهراب این است که من مخاطبان خود را دارم و اومخاطبان خودش را! وقتی با یک مخاطبشناسی متوجه شدم که میتوانم به تنهایی برای مخاطبانم آلبوم ارائه کنم دست به چنین اقدامی زدم. چرا که متوجه شدهام صدای ما کاملا با هم متفاوت بوده و هریک به تنهایی نیز میتوانیم موفق شویم.»
    ویرایش توسط آمن خادمی : 2011/08/13 در ساعت 11:54

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    سیمین غانم در شیراز با قطعات جدید به صحنه میرود

سیمین غانم ۱۰ و ۱۱ شهریور ماه ـ همزمان با عید سعید فطر ـ در مجموعه فرهنگی، هنری «حافظ» شیراز به صحنه میرود. آرمین امین بیطرف ـ تهیه کننده و مدیر اجرایی این کنسرت ـ با اعلام این خبر گفت: سیمین غانم متفاوتترین کنسرت خود را به همراه اجرای قطعات جدید در شیراز ویژه بانوان برگزار میکند.

به گفتهٔ وی؛ این اجرا هر شب در یک سانس در ساعت ۲۰: ۳۰ دقیقه خواهد بود و پیش فروش بلیتهای اینکنسرت از دوم شهریور ماه آغاز میشود.

تهیهکننده این کنسرت توضیح داد: علاوه بر اجرای قطعات «سلامی چو بوی خوش آشنایی» و «گل و گلدون من» قطعات جدیدی از جمله «فردوس» ، «بیقرار» ، «گل سرخ»، «صبوری»، «حلقه» «برگریزان»، «بارونها» و آوازهای در سهگاه و اصفهان اجرا خواهد شد.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    يكسالگي راه اندازي مجدد اركستر ملي در گفتگو با حسین علیزاده:

فخرالدینی حق دارد از ارشاد دلگير باشد

در آستانه ي يكسالگي راه اندازي مجدد ارکستر ملی، عليزاده از فرهاد فخرالدینی به عنوان پشتيبان اين اركستر ياد و تاكيد كرد كه بايد سوءتفاهمات به وجود آمده مرتفع شود. او تاكيد كرد كه سليقه ي موسيقايي مردم پايين آمده است.

ایلنا: حسين عليزاده از سالگرد يك سالگي اركستر ملي خبر داد و همچنان بر حضور فرهاد فخرالديني به عنوان پشتيبان اين اركستر و نيز شوراي فني اركستر به عنوان حامي فخرالديني تاكيد كرد.
    علیزاده(آهنگساز و نوازنده تار) در گفتگو باخبرنگار ایلنا گفت: بنیانگذار ارکستر ملی بعداز انقلاب آقای فخرالدینی بوده است و نام ايشان در تاریخ موسیقی همیشه و همواره زنده است و ما همیشه پشتیبان ایشان هستیم.
    وی افزود: من دو دیدار با آقای فخرالدینی داشتهام که در اين نشست ها؛ صحبت ایشان این بود که من ارکستر ملی را تشکیل دادهام. مساله اینجاست که من هیچوقت به روش آقای فخرالدینی انتقاد نکرده ام البته به این معتقدم که ارکستر ملی چیزی نیست که بتوانیم به یک شیوه آن را حفظ کنیم.
    حسین علیزاده در ادامه خاطرنشان کرد: ارکستر ملی یک سازمان است که در وزارات ارشاد و توسط آقای فخرالدینی تشکیل داده شده است.
    این آهنگساز با اشاره به اینکه این ارکستر؛ ارکستر خصوصی نیست و 70 یا 80 نوازنده در این ارکستر بهکار گرفته شدهاند، تصریح کرد: جلسات ما در شورای عالی خانه موسیقی تشکیل میشد. من به آقای فخرالدینی پیشنهاد کردم که این بحث را در حضور خبرنگاران مطرح کنید که سوءتفاهمی بوجود نیاید. البته باید متذكر شد كه ایشان حق دارند که از مسئولان ارشاد دلگیر باشند. او پس از انتخابات به دليل يكسري مسايل نمي خواست كه اركستر ملي برنامهاي اجرا كند كه در اين مورد حق كاملا با ايشان است.
    وی افزود: آقاي فرهاد فخرالدینی برای من قابل احترام است. من و آقای ظریف اصرار داشتیم که باید نزد ايشان رفت و از او خواست كه در گروه حضور داشته باشند و بزرگداشتی هم برای ایشان برگزار شود.
    خالق آثاری مانند نینوا و به تماشای آبهای سپید؛ با اشاره به اینکه آقای فخرالدینی از عملكرد وزارت ارشاد و بی مهری هایی که نسبت به وي صورت گرفته، آزردهخاطر هستند و من اصلا دوست ندارم این سوءتفاهم ميان ما باقی بماند، خاطرنشان کرد: اگر آقای فخرالدینی از ما بخواهد در این ارکستر حضور نداشته باشیم مطمئن باشید که من هم لحظهاي در اين اركستر نخواهم ماند چون گفتهي ايشان و ارزش رابطه ي ما با ايشان؛ برای من مهمتر است. اگر كسي بخواهد به آقای فخرالدینی توهین کند، ما حتما با ايشان مقابله خواهیم کرد.

این هنرمند با تاکید بر اینکه ارکستر ملی یك موضوع ملی است و اگر دوباره ارکستر جدید منحل شود؛ مطمئناً در چند سال آینده ناچار تاسیس خواهد شد، درباره برنامهي اخیر ارکستر ملی و برگزاری بزرگداشت برای موسیقیدانان گفت: فرق ما با نسل امروز این است که؛ زمانی که ما ساز میزدیم ناخودآگاه با آثار قدما سروکار داشتیم که به گذشته هم مربوط میشد ولی نسل امروز کارهای جدیدی ارائه میدهد و با آثار قدما زیاد سر و کار ندارد. شايد امروز جريان خاطره برای جوانان قطع شده باشد.
    وی افزود: ارکستر ملی؛ اسطورهای است که هیچوقت کهنه نمیشود. درست مثل اينكه باور كنيم كه وجود آقای خالقی در موسيقي ايراني همیشه ماندگار است. اين اركستر برای گسترش موسیقی ایران نیازمند ماندن و حيات است و البته نبايد در اين مسير فقط به شعر و خواننده توجه داشته باشد.
    علیزاده با اشاره به اینکه بخش باکلام و تصنیف را تعدادی زیادی از مردم دوست دارند، خاطرنشان کرد: درحال حاضر بخشی از مردم؛ خود را در حد موسیقی بازاري پایین آوردهاند. پس اين وظيفهي ماست كه كارها و آثاري ارايه دهيم كه مردم را به فکر کردن وادار کند.

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    قطعات تور اروپایی محمدرضا شجریان اعلام شد

قطعات جديد كنسرت تور اروپايي محمدرضا شجريان و گروه شهناز که از 25 شهریور آغاز میشود، اعلام شد. در اين تور اجراي شجريان در تركيه، هلند، بلژيك، آلمان، انگلستان، اتريش و سوئد برگزار خواهد شد.

ایلنا: تور اروپایی محمدرضا شجریان و گروه شهناز به سرپرستی مجید درخشانی از 25 شهریور با اجرای قطعات جدید آغاز و در دو بخش اجرا میشود. اجرای بخش اول در دستگاه سه گاه و بخش دوم در آواز بیات اصفهان خواهد بود.
    آغازگر بخش اول، قطعه آرام پيش درآمد از ساختههاي مجيد درخشاني است که با اجراي درآمد و زابل، با كمي تندتر شدن ریتم به تصنيف «ساقي نامه» از ساختههاي محمدرضا شجريان با تنظیم مجيد درخشاني میرسد.
    «ساقي نامه» فرمی بسيار قديمي است که در رديف موسيقي ايراني که در برخي دستگاهها اجرا ميشود. محمدرضا شجريان با استفاده از اين فرم براي اولين بار در دستگاه سه گاه، این تصنیف را ساختهاست.
    در قسمت بعدي ساز و آواز به صورت بداهه در درآمد زابل و مويه و... اجرا میشود. در قسمت سوم، چهارمضراب در دستگاه سه گاه ساخته مجيد درخشاني در گوشههاي درآمد، زابل، مويه، مخالف و... توسط گروه اجرا ميشود. (چهار مضراب فرمی بسيار قديمي است كه ریتم آن سريع و تند است.)
    قسمت چهارم، ساز و آواز بداهه در مخالف و مغلوب و.... كه اوج سهگاه است اجرامیشود. در قسمت پنجم مقدمهاي در وزن دو چهارم ساخته مجيد درخشاني اجرا ميشود كه پيش درآمدي است براي تصنيف «ساكن جان» اثر محمدرضا شجريان. ریتم این تصنيف شش هشتم كند است و روی شعر زیبای مولانا ساخته شده است، این تصنیف پایان بخش قسمت اول برنامه خواهد بود.

بخش دوم با پيش درآمد شوشتري در آواز بیات اصفهان اثر استاد جليل شهناز (که نام گروه به پاس احترام به هنر ماندگار ایشان انتخاب شده است) در شش هشتم كند آغاز ميشود. این پيش درآمد براي گروه توسط مجید درخشانی تنظيم شده است. سپس ساز و آواز به صورت بداهه اجرا ميشود. در ادامه چهار مضراب اصفهان از ساختههاي محمدرضا شجريان در ميزان شش شانزدهم با تنظيم مجيد درخشاني اجرا ميشود. سپس ساز و آواز به صورت بداهه خواني و بداهه نوازي اجرا شده و پس از آن تصنيف «فكر عشق» ساخته محمدرضا شجريان روي شعر حافظ با ضرب آهنگ و حال و هواي تصانیف قديمي موسيقي ايران با تنظيم مجيد درخشاني توسط گروه اجرا ميشود.
    در دو بخش آخر ابتدا قطعه «خروش عشاق» در عشاق اصفهان است که با ميزانبندي بيست تایی گاهي به صورت ده تایی به همراه ساز و آواز بداهه اجرا میشود. سپس تصنيف اصفهان با شعر مولوي ساخته مجيد درخشاني با ريتم لنگ 7 ضربي به کنسرت پایان می بخشد.
    در تور اروپايي ۲۰۱۱، محمدرضا شجريان و گروه شهناز به سرپرستي مجيد درخشاني در شهرهای استانبول- تركيه(۱۶ سپتامبر ۲۰۱۱)، آمستردام – هلند(۳۰ سپتامبر ۲۰۱۱ )، بروکسل – بلژیک(۱ اکتبر ۲۰۱۱)، ماینز – آلمان(۳ اکتبر ۲۰۱۱)، برلین – آلمان(۱۴ اکتبر ۲۰۱۱)، هامبورگ – آلمان(۱۵ اکتبر ۲۰۱۱)، لندن – انگلستان(۱۸ اکتبر ۲۰۱۱)، ادینبورگ – انگلستان(۱۹ اکتبر ۲۰۱۱)، مونیخ – آلمان(۲۱ اکتبر ۲۰۱۱)، وین – اتریش(۲۲ اکتبر ۲۰۱۱)، گوتبرگ – سوئد(۲۷ اکتبر ۲۰۱۱)،استکهلم – سوئد(۲۹ اکتبر ۲۰۱۱)، کلن – آلمان(۳۰ اکتبر ۲۰۱۱) اجراي برنامه خواهند داشت.

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,901 بار در 1,437 ارسال

آهنگهای زیبا

حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابي چارلتون آواتار ها
    تشکر شده 5,665 بار در 986 ارسال
    حيفيم اومد آهنگ سهراب پاکزاد به نام "اين چه حسيه" رو داخل تاپيک ننويسم ، درسته مال چند ماه پيش هست ولي واقعا کار قشنگيه ، داخل ماشين خيليييييييييييييييييييييي فاز ميده
    اينم لينک دانلودش :
    http://www.4shared.com/file/15996696...Hesie.html?s=1

16. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید بابي چارلتون از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    چراغها رو خاموش کن

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ناهید آواتار ها
    دیگه مشکی نمی پوشم

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 103 نخست ... 34567891656 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع