صفحه 28 از 85 نخست ... 18252627282930313878 ... آخرین
نمایش نتایج: از 271 به 280 از 846

موضوع: ريخته گري تراكتورسازي ايران ( ختراك )

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : ريخته گري تراكتورسازي ايران ( ختراك )

..یه سریا....امروز..چون..خساپا با خدا...تومان زیان...و شناور بی سر و ته.....صف فروش شد....فروختند.....البته احتمالا یه سریا هم...فکر کردن..این سری هم.مثل دفه قبل...میشه..نوسان..گرفت...که رکب خوردند....در بازار ..امروز..خودش را به رخ..کشید.....دربازار سهمی با این سایز..و این.فاند...نداریم...یا اگر داریم..اانگشت..شماره....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال

خریخت و ختراک محصولات مشترکی دارند

این دو شرکت در حال حاضر ارزش بازار یکسانی دارند ولی فروش ختراک 10برابر خریخت است

ختراک صادرات دارد ولی خریخت ندارد

ختراک بیش از 15 ساله افزایش سرمایه ای نداشته ولی خریخت دو با افزایش از تجددید داده

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..یورو نیمایی الان احتمالا باید حدود ...11..باشه.......
    اگر..مشابه 3..ماهه سوم..صادرات داشته باشه..که..خود شرکت در 9..ماهه..پیش بینی کرده..که..15 درصد ..بیشتر صادر میکنه.......تقربا 2..میل یورو...صادراتش..میشه...
    مابه تفاوت..نرخ..فرضی ..4800.......در صورت..مالی با 11..11.2...........نیما.....میشه..هر یورو...6200..تا 6400...تومان..سود تسعیر.............یعنی 12/4..تا 12/8..میلیارد سود تسعیرش در 3.ماهه..چهارمه...یا سهمی.....48..تومان..خالص بعد کسر 20 درصد..مالیات................
    سود فروش 108..میلیاردی 3..ماهه .چهارم..به..کنار.....هر رقمه..حساب..میکنم..سهمت..یه سود..متحیر..کننده ایی ساخته..........بعید..نیست این لفت..دادن..ها.برای ارائه صورت..مالی...علتش..در خرید اقایان باشه...البته سال..پیش هم...20 اردیبهشت..گزارش داده.....
    امروز..در بازاری..که..گروه.خودرو را از...مثبت تا صف فروش رنج..زدن.....باز هم..حجم.معاملاتش 20 درصد...کمتر از دیروزی بود..که صفوف خودرویی در حال جمع اوری بود....2/030..امروز.....دیروز 2/470...
    هر جوری حساب..کردم..دیدم..فروش 1 برگه از سهم با این شرایط..و گزارش...که دیگه...امدنش ..روز شماره....دیووانگیست....
    گزارشات سهم ها..معجزه..میکنه..چون..بازار ما..گزارش خوان..نیست...نوک..مماق..مبارک. .را...میبینه.......
    همین..شیران تا قبل.گزارشش...ملت..مثل بنز 520..530..میفروختن..گزارش امد....امروز سهم 750..760..در این بازار نادخ...روان..و..مثبت ترید شد.........
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 672 بار در 89 ارسال

درود بر می گرامی
    سیاست تقسیم سودش به چه شکل بوده یه چیزایی خوندم ولی منابعش چندان موثق نبود گفتم از جنابعالی سوال کنم بهتره اگه مطالعه داشتید در این مورد ممنون میشم ( احتمال میدید سود رو تقسیم کنه یا افزایش سرمایه بده )؟ البته مهم روند سود سازی سهمه که خداروشکر خوب پیش رفته ولی باز بدونیم تصمیم گیری راحت تر میشه
    امیدوارم جسارت بنده رو حمل بر تنبلی و .... ندانید عزیز چون تا بحال از این گروه سهمی نداشتم کنجکاو شدم از شما سوال کنم
    تشکر.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Mnm1990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnm1990 نمایش پست ها
    درود بر می گرامی
    سیاست تقسیم سودش به چه شکل بوده یه چیزایی خوندم ولی منابعش چندان موثق نبود گفتم از جنابعالی سوال کنم بهتره اگه مطالعه داشتید در این مورد ممنون میشم ( احتمال میدید سود رو تقسیم کنه یا افزایش سرمایه بده )؟ البته مهم روند سود سازی سهمه که خداروشکر خوب پیش رفته ولی باز بدونیم تصمیم گیری راحت تر میشه
    امیدوارم جسارت بنده رو حمل بر تنبلی و .... ندانید عزیز چون تا بحال از این گروه سهمی نداشتم کنجکاو شدم از شما سوال کنم
    تشکر.
    ....
    ..درود....بنده..خدا..فاندش..تا کنون...این شرایط را تجربه..نکره بوده..ولی...بر اساس سنوات قبل..معمولا 60..تا 80..درصد را تقسیم..میکنه........
    از ساعت 12 به بعد..که فشار فروش بشدت در بازار بالا رفته بود..کم..مانده..بود..خود طرف...بیاد در صفوف فروش...بشینه....کلا 20..هزار سهم..معامله شد...ارادت

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(57) Ali آواتار ها
    تشکر شده 12,007 بار در 1,907 ارسال

مقایسه دو نماد در یک گروه

دو نماد با سرمایه یکسان

خفنر

ختراک

سرمایه یکسان

فروش ختراک 10برابر خفنر

ختراک صادراتی ولی خفنر حتی مشکل تولید هم دارد

تسهیلات دریافتی ختراک صفر است و از این بابت هزینه مالی ندارد ولی خفنر8میلیارد تومان تسهیلات دارد

سود تحقق یافته خفنر فقط 16 تومان ولی ختراک میتواند 10برابر ان سود ساخته باشد

ختراک بیش از 15ساله افزایش سرمایه از هیچ محلی نداشته بعبارتی با دلار 1000تومانی ساخته شده ولی خفنر افزایش از تجدبد داده

اما قیمت

خفنر 1060تومان

ختراک740تومان

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

....زور ها اخرشه..از 600...زور الکی زد....640..650..اردر 600..تایی.....علم...میکرد..الان.. ارش به رنج..100.تایی اخر..وقت..رسیده........... تا الان..هم..تا خرخره..سوخت..داده.....
    عیار سهم..امروز بیشتر ..عیان..شد..کل گروه.خودرو صف..فروش ....ختراک..صف.خرید یا در درصدهای..مثبت بود...........
    .........جلو..فاند سهم..ایستادن..هم..حماقته..هم.. .عاقبتی..نداره...... دیروز هم تا صف ریخت..سریع 695 رنج..زد...
    اگر درصدی های...پتایر..کطبس...توانستند.. این..ها..هم..میتوانند.........
    فروش 108..میلیاردی 3..ماهه..چهارم....
    تسعیر 11..12..میلیاردی 3..ماهه..چهارم..طبق..پیش بینی شرکت در گزارش 9..ماهه..برای 3..ماهه..چهارم....
    نقش 45..درصدی سربار در بهای تمام..شده....افزایش..فروش..مسا وی با...سر شکن شدن..سنگین..این//ایتم.....جهش..شدید.حاشیه..سود.. ..مشابه سیمانی ها در سال..پیش........
    متوسط قیمت فروش 8/1..میلی....در فروردین........در قیاس با تنی 7/5..میل 3..ماهه..چهارم................
    تمام..این..موارد..حاکی از....تغیراتی بزرگ..در فاند...و شرایط شرکته......

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خموتور را با اینکه..فاندش قابل قیاس..نیست با ختراک......به..عنوان.نمونه ایی از تغیرات...نگاه..بیندازیم...
    خموتور...با سرمایه قدیم...که تقربا برابر با ختراک بود....در 9..ماهه...با کل فروش..150..میلیاردی...20 تومان ساخته..عملیاتی....یعنی 23 تومان ساخته..ولی ..3 تومانش برای تسعیر بوده...در 9..ماهه............همین...خموتور با فروش 70..میلیاردی......باحذف...در امد تسعیر...همانند..9....ماهه....چون ..خموتور صادرات نداره...این در امد صرفا...بخاطر....بروز رسانی ارزهایی بوده..که در حساب ها داشته..............20...تومان...حدوا ..خالص ساخته...با همان سرمایه قدیم..مشابه 9..ماهه............
    فرق..خموتور با ختراک..در ایتم..بهای تمام..شده....فرقی..اساسیه...خم تور 26 درصد سربار.و دستمزد...و 74 درصد..مواد اولیه......ختراک..45 سربار و دستمزد...و 55...مواد اولیه........
    مبرهنه...شرکتی..که..نقش سربار در ان..پر رنگ..تره..وقتی فروش..جهش..کنه....به..مراتب از شرکتی..که..نقش سربارش.کمتره...سود بیشتری..میسازه.............چون...س ربار..و دستمزد..بر خلاف..مواد اولیه..تقربا ثابت..و..نمودارش..خطیه............ .
    پس برتری فوق العاده..ترکیب...بهای تمام..شده..ختراک..نسبت به..خموتور...بسیار..پر ..واضحه.....

حالا قیاس..کنید..خموتوری که با شرایط بالا....با فروش 70..میلیاردی...بدون ایتم..عملیاتی و قابل تکرار..تسعیر ارز.....با سرمایه..مشابه..ختراک..20....توم ان..حدودا..خالص ساخته...در 3..ماهه..چهارم..

با ختراکی..که فروش 108..میلیاردی..........لحاظ ایتم..تسعیر..چون..عملیاتی ..بوده..و حاصل صادرات...متداوم..شرکته.....ترک یب بهای تمام..شده 45..سربار حقوق...55...مواد اولیه...........
    چه..سود فوق العاده..و..خاصی ساخته...که...کاملا قابل..تکراره...................

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

..نکته ایی..دیگه..در 9..ماهه....97...شرکت..میانگین.نر ..تسعیر6/7...میل... یوروی صادراتیش بوده...8480......که نرخ..دفتری 4800..بوده..و..منجر..به سود تسعیر 24/7..میلیاردی شده....
    قیاس..کنید با یور..11..فعلی....که اگر با نرخ...11..میفروخت....سود تسعیر.....16/8...میلیارد....بیشتر..میشد...که. ..این...یعنی.....اگر .در 9..ماهه..سال 98....مشابه...9..ماهه..97 صادرات..داشته باشه....16/8..میلیارد سود تسعیر بالاتری خواهد ساخت...سهمی 79..تومان...ناخالص..................

طبق..تمام..ایتم..های تحلیلی..این سهم..گنجه.....

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اینکه..گزارش را .چرا نمیفرستن..مشکوکه....شایدم...د رم..زود قضاوت..میکنم.....
    بنظرم..لفت دادن..تا..کیسه..ها..پر شه..........و.گرنه..خموتور...دقیق ا..مانند سال قبل 16..اردیبهشت.گزارش حسابرسی نشده را داد....
    این لفت دادنها...این..حس را...تقویت..میکنه..که..احتمال پیک.سود تحلیلی..در 3..ماه..چهارم...محقق شده.....زمان..میخرن..
    ولی برایم..مثل روز روشنه..گزارش سهم بیاد..بازار بهت..زده..خواهد..شد....تیتر های..جالبی..خواهند..زد...

فروش 98..را 45000..تن..که بنظر بالاتر خواهد بود...نرخ..فروش 8/1..مشابه فروردین...کف فروش 364/5..میلیارد.............
    امسال 97..میلیارد سربار..و دستمزده..........98..را 127....بگیریم..............یعنی..کمپ ت همه 30 درصد بره بالا
    سهم..مواد اولیه را.50 درصد بگیریم..که با این افزایش نرخ..فروش..و ..تفاوت..قیمت...قراضه..از 9..ماهه تا الان.....بسیار بدبینانه است...........182..میلیارد.......
    تشکیلاتی را 20......
    سود 135 تومان سود خالص ..اینجوری..میسازه................... ر امد تسعیر را هم..مثل 97..بگیریم..35..میلیارد...میشه 131..تومان.خلص..اینجا................ ......................البته.خیلی دیگه بدبینانه است..چون 24/7..میلیارد از درامد تسعیر 97..حاصل تسعیر با نرخ 8500..بوده...........
    کف سود سهم....میشه 265 تومان......

اگر پدرخش 400 تومانی شد 3500............بخاطر..تغیرات در فاندش بوده...و..قدرت..پول..............
    این تغیرات..هم بواسطه..تغیرات.نرخ..فروش داخلی..و افزایش درامد ریالی صادراتی روی داد................از اسمان...این تغیرات ایجاد..نشده............
    حالا..ختراک..بعد از 9..ماه از سال 97...افزایش نرخ..را...در فروشش..را ....از دی..استارت زد..................چون.تایرا..افزا ش نرخ.....30..35 درصدی در تراکتور....گرفت.....
    یا ..پتایر..استارت..تحول فاندش.. از دی ماه شروع..شد...........
    قدر برگه برگه سهمتان را بدانید ..فریب..این...ملعونها را..نخورید.....
    محاسبات بالا...با..احتیاط زیادی..انجام..شده..که کاملا..ملموسه.....................

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 28 از 85 نخست ... 18252627282930313878 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)