صفحه 5 از 85 نخست ... 23456781555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 844

موضوع: ريخته گري تراكتورسازي ايران ( ختراك )

عضو فعال afshar آواتار ها
    تشکر شده 5,049 بار در 1,017 ارسال

پاسخ : ريخته گري تراكتورسازي ايران ( ختراك )

نقل قول نوشته اصلی توسط شبندر نمایش پست ها
    با اين روند احتمالا تا 150تومان پايين بياد
    درود بر جناب شبندر قصد جسارت ندارما ولی
    آقا شما تو 1 روز سهمی رو فرصت خرید معرفی و بعد با بیان احتمال افت شدید فیتیله پیچی برق آسا میزنین
    تکلیف خوانند های مطالبتون چی میشه این وسط؟
    بلاتکلیفی زجر آوره بخدا
    اگرمیخواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ بدهد .... باور محال بودنش را عوض کن!!!!

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید afshar از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 258 بار در 59 ارسال

من هم دیروز رو 205 سنگین خرید کردم به نظرتون چی میشه حالا کفش کجاست ؟

عضو عادی M0hamad آواتار ها
    تشکر شده 137 بار در 78 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad2007 نمایش پست ها
    من هم دیروز رو 205 سنگین خرید کردم به نظرتون چی میشه حالا کفش کجاست ؟
    نگرانی نداره دوست عزیز.ختراک محکوم به صعود است.این صف آخر وقتو یکی از کاگزاریهای اصفهان گذاشت که اونم دلیل داشت.فردا انشالاه معاملات مثبتی را شاهد خواهیم بود.

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

پست های شبندر بیشتر برای خنده و مزاح است . این کاربر اصولا فاقد دانش تحلیل است و لذا پرت و پلا زیاد می نویسد. ایشان را جدی نگیرید و از نظراتش برای خرید و فروش بپرهیزید.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها
    پست های شبندر بیشتر برای خنده و مزاح است . این کاربر اصولا فاقد دانش تحلیل است و لذا پرت و پلا زیاد می نویسد. ایشان را جدی نگیرید و از نظراتش برای خرید و فروش بپرهیزید.
    بهاري جان ممنونم از اينكه به دوستان يادآوري كرديدكه خريد و فروش را بر اساس نظر ديگران انجام ندهند بلكه بايد بر اساس روش و قانون خودشان انجام دهند.
    ضمنا تحليل چيز خيلي خوبي است ولي آيا بورس تهران با تحليل پيش مي رود ؟ آيا سهمي كه تا سه سال ديگر هم نمي تواند سود بدهد صف خريد نيست و سهمي كه سالانه 25درصد قيمت سهامش سود مي دهد صف فروش؟
    دوست خوبم بورس تهران با يك نسيم از سبز به قرمز و از قرمز به سبز تبديل مي شود و هيچ تحليلي ندارد.
    روندبعضي سهم ها واقعا مرا متعجب كرده اند عده اي مقداري پول پشت يك سهم مي گذارند و از فضاي مثبت استفاده مي كنند و در نهايت سهم را در جيب بعضي حقيقي هاي تازه كار مي گذارندو خود فرار مي كنند. من به تريدرهايم گفته ام هرگز در قيمت سهم دخالت نكنند فقط براساس ارزندگي سهم خريد و فروش كنند.
    مثلا امروز شما شاهد بوديد سهمي كه داراي زيان بود و حتي براساس ارزندگي بسيار پايين تر از ختراك بود با صف خريد كارش به پايان رسيداز طرفي به دوبرابر قيمت قبلش رسوندندحالا در گزارش سه ماهه ببينيد ختراك تعديل مثبت 100درصدي خواهد داد و از طرف ديگر همون سهم بدون تعديل خواهد بود. من به ختراك 25000توماني فكر مي كنم و تا به حال 2ميليون سهم خريد كردم بزودي سهم خشك ميشه اونوقت خود شما از من مي خواهيد كه حجم مبنا را بدهم.
    بهرحال از شما ممنونم كه به حرفهاي من گوش داديد من حدود چهل ساله توي بورس تهران سرمايه گذاري كردم و از من قديمي تر آدم شخصي نداريم و در طول اين مدت بجز تعداد معدودي سهم كه با تحليل بالا رفتند و سهامداراها هم راضي بودندسهمي نديدم.
    من سرمايه ام را از سال 1353تا به حال به 3000000000برابر رسوندم و الانم در خدمت دوستان هستم. با تشكر سامان اربابي
    دوستاني كه مطالب بنده را براي اولين بار ميخوانند با تحقيق و مشورت با افراد متخصص، تريد كنند

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال

ميدونيد من در هفته يك بار با بيل گيتس ملاقات دارم و با هم مشورت مي كنيم.
    دوستاني كه مطالب بنده را براي اولين بار ميخوانند با تحقيق و مشورت با افراد متخصص، تريد كنند

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده است:

بهاري جان ممنونم از اينكه به دوستان يادآوري كرديدكه خريد و فروش را بر اساس نظر ديگران انجام ندهند بلكه بايد بر اساس روش و قانون خودشان انجام دهند.
    ضمنا تحليل چيز خيلي خوبي است ولي آيا بورس تهران با تحليل پيش مي رود ؟ آيا سهمي كه تا سه سال ديگر هم نمي تواند سود بدهد صف خريد نيست و سهمي كه سالانه 25درصد قيمت سهامش سود مي دهد صف فروش؟
    دوست خوبم بورس تهران با يك نسيم از سبز به قرمز و از قرمز به سبز تبديل مي شود و هيچ تحليلي ندارد.
    روندبعضي سهم ها واقعا مرا متعجب كرده اند عده اي مقداري پول پشت يك سهم مي گذارند و از فضاي مثبت استفاده مي كنند و در نهايت سهم را در جيب بعضي حقيقي هاي تازه كار مي گذارندو خود فرار مي كنند. من به تريدرهايم گفته ام هرگز در قيمت سهم دخالت نكنند فقط براساس ارزندگي سهم خريد و فروش كنند.
    مثلا امروز شما شاهد بوديد سهمي كه داراي زيان بود و حتي براساس ارزندگي بسيار پايين تر از ختراك بود با صف خريد كارش به پايان رسيداز طرفي به دوبرابر قيمت قبلش رسوندندحالا در گزارش سه ماهه ببينيد ختراك تعديل مثبت 100درصدي خواهد داد و از طرف ديگر همون سهم بدون تعديل خواهد بود. من به ختراك 25000توماني فكر مي كنم و تا به حال 2ميليون سهم خريد كردم بزودي سهم خشك ميشه اونوقت خود شما از من مي خواهيد كه حجم مبنا را بدهم.
    بهرحال از شما ممنونم كه به حرفهاي من گوش داديد من حدود چهل ساله توي بورس تهران سرمايه گذاري كردم و از من قديمي تر آدم شخصي نداريم و در طول اين مدت بجز تعداد معدودي سهم كه با تحليل بالا رفتند و سهامداراها هم راضي بودندسهمي نديدم.
    من سرمايه ام را از سال 1353تا به حال به 3000000000برابر رسوندم و الانم در خدمت دوستان هستم. با تشكر سامان اربابي
    شبندر جان ! می شه یکی از تریدرهات را با مشخصات کامل و ادرس معرفی کنی باهاش آشنا بشیم و از دانش و کمالات ایشان به فیض برسیم ؟ اگه برای جمع ممکن نیست در پیام خصوصی معرفی کنید.
    سامان اربابی هویت واقعی شماست؟ کسی با این نام در تلویزیون فارسی امریکا معرف حضور همه هست و می شناسیم.
    در ضمن بورس تهران از سال 46 که تاسیس شد تا سال 68 عملا فعالیت قابل توجهی نداشته و از 68 به بعد حضورش در اقتصاد کشور بمرور پررنگ شده است.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

3000000000برابر!!!!!!!!!!!
    شبندر جان فکر کنم صفر کیبوردت گیر کرده درستش کن
    در ضمن با قسمت قرمز شده حرفات موافقم بقیه اش را دوباره زدی جاده خاکی

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها
    شبندر جان ! می شه یکی از تریدرهات را با مشخصات کامل و ادرس معرفی کنی باهاش آشنا بشیم و از دانش و کمالات ایشان به فیض برسیم ؟ اگه برای جمع ممکن نیست در پیام خصوصی معرفی کنید.
    سامان اربابی هویت واقعی شماست؟ کسی با این نام در تلویزیون فارسی امریکا معرف حضور همه هست و می شناسیم.
    در ضمن بورس تهران از سال 46 که تاسیس شد تا سال 68 عملا فعالیت قابل توجهی نداشته و از 68 به بعد حضورش در اقتصاد کشور بمرور پررنگ شده است.
    بهاری جان
    شما که گفتید شبندر رو جدی نگیرید!!! حالا چی شده که دنبال تریدرش میگردی و تو متن ایشون کشف رمز میکنید؟
    فکر میکنم رکب خوردی اساسی

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش پست ها
    بهاری جان
    شما که گفتید شبندر رو جدی نگیرید!!! حالا چی شده که دنبال تریدرش میگردی و تو متن ایشون کشف رمز میکنید؟
    فکر میکنم رکب خوردی اساسی
    مهدی جان جواب شما را بعد از جواب ایشان خواهم داد.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 85 نخست ... 23456781555 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)