صفحه 76 از 85 نخست ... 266673747576777879 ... آخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 844

موضوع: ريخته گري تراكتورسازي ايران ( ختراك )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

پاسخ : ريخته گري تراكتورسازي ايران ( ختراك )

.." آدم های بزرگ به کارهای بزرگی که کردند افتخار میکنند و آدم های کوچیک به یافتن اشتباه های آدم های بزرگ"..
    میگم بهت یه مدال بدن.
    از مدیریت درخواست میشه یه مدال طلای اشتباه یابی به ایشون اهدا بشه
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/02/15 در ساعت 11:33
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,984 بار در 386 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    .." آدم های بزرگ به کارهای بزرگی که کردند افتخار میکنند و آدم های کوچیک به یافتن اشتباه های آدم های بزرگ"..
    میگم بهت یه مدال بدن.
    از مدیریت درخواست میشه یه مدال طلای اشتباه یابی به ایشون اهدا بشه
    سلام جناب اروم بورس
    خوشحالم كه هنوز به اين فروم سر ميزنيد واقعا جاي تحليلهاي شما و نوام عزيز و نگار خانم ارجمند و..... دوستان مسلط به بازار خاليه
    هر موقع ميام ياد مدرسمون ميوفتم كه بچه هاي رياضي و تجربيش اگه شهرستان قبول ميشدن چه مهندسي چه پزشكي از خجالت روشون نميشد بيان مدرسه بعد مدرسه افتاد دست انجمن اسلامي و بنياد شهيد و اين چيز ميزا و اخرش شد اشپزخونه منطقه الان كه رد ميشم جيگرم كباب ميشه خلاصه كيفيت افتاده به دست امثال من كاش توسال جديد بزرگواري خودتونو با بازگشت به فروم نشون ميداديد با خدا معامله كردن همش چوب خوردن اما بقول سيد الساجدين خدا به عمويم عباس........شما هم عباس وار عمل كنيد هرچند سخته اما امتحاني براي شكستن نفس خودتان هم ميباشد يا علي

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasatari نمایش پست ها
    سلام جناب اروم بورس
    خوشحالم كه هنوز به اين فروم سر ميزنيد واقعا جاي تحليلهاي شما و نوام عزيز و نگار خانم ارجمند و..... دوستان مسلط به بازار خاليه
    هر موقع ميام ياد مدرسمون ميوفتم كه بچه هاي رياضي و تجربيش اگه شهرستان قبول ميشدن چه مهندسي چه پزشكي از خجالت روشون نميشد بيان مدرسه بعد مدرسه افتاد دست انجمن اسلامي و بنياد شهيد و اين چيز ميزا و اخرش شد اشپزخونه منطقه الان كه رد ميشم جيگرم كباب ميشه خلاصه كيفيت افتاده به دست امثال من كاش توسال جديد بزرگواري خودتونو با بازگشت به فروم نشون ميداديد با خدا معامله كردن همش چوب خوردن اما بقول سيد الساجدين خدا به عمويم عباس........شما هم عباس وار عمل كنيد هرچند سخته اما امتحاني براي شكستن نفس خودتان هم ميباشد يا علي
    مرسی از لطف و محبت شما.
    ولی راه منو بورسی خیلی وقته از هم جدا شده.
    سایت بورسی هیچوقت قدر تحلیلگرهاش رو ندونسته و منبعد هم نخواهد دونست.دهها بار در این سایت بمن بی احترامی شده و همچنان هم ادامه داره، زیرا اینجا مدیریت نداره.
    من اکنون در سایتی دیگر مشغول تبادل با دوستان هستم.موفق باشید
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

میتونی بخندی ولی مطمئنم زیاد دوام نخواهد آورد.
    اینجا اگر سودی بهت رسیده دلیلش کسایی بوده که شب و روزشان رو با خوندن گزارشات و بررسی نمودارها گذاشتند و نتیجه رو اعلام کردند و شما با حرف اونا سود کردید نه با توانایی خودتون.
    با فراری دادن تحلیلگرها،اون خنده ها جایش رو به فوران اشک ها خواهد داد.
    ویرایش توسط orumbourse : 2020/02/15 در ساعت 12:01

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

با سلام خدمت همه کاربران محترم و عزیز سایت

همونطور که قبلاٌ در سایت اطلاع رسانی شده خواهشاٌ از پرداختن به بحث های حاشیه ای خودداری کنید

تحلیلگرهای سایت قابل احترام هستن چون دارن بی منت و بدون مزد تحلیلهاشون رو در اختیار دیگر دوستان میذارن در حالی که میتونستن کانال پولی بزنن و اونجا اوقاتشون رو بگذرونن و این که تحلیلهای هر نفر نظرات شخصی ایشون هست و وحی منزل نیس و قرار نیس کسی به تمسخر به تحلیلهای ارائه شده در سایت بپردازه
    پس از کلیه کاربران تقاضا دارم از بحث های حاشیه ای بپرهیزند در غیر این صورت مجبوریم کاربران خاطی رو مسدود کنیم!!!

از سجاد عزیز هم خواهش میکنم اگر موردی رو دید سریعاٌ گزارش بده خودم شخصاٌ پیگیری میکنم
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,046 بار در 4,293 ارسال

بزرگترین آفت برای یک انسان غرور بیجای اوست . انسانهای بزرگ اگر می بخشند برای جبران نمی بخشند که اگر چنین باشد بزرگی نیست و معامله است . سپاسگزار همه عزیزان تحلیگر و غیرتحلیلگر که محیطی دوستانه برای ابراز نظر فراهم می کنند هستم . دلیلی برای ناراحتی نمی بینم همه انسانها بدون استثنا ممکن است در براوردشان اشتباهاتی داشته باشند فقط کم و زیاد دارد . من اقرار می کنم بارها در انتخابهایم اشتباه داشتم و بارها هم با انتخاب خودم خریدم و سود هم بردم. خیلی وفتها هم از نظرات دوستان در همین سایت بهره برده ام و دلیل اینکه اینجا هستیم هم همین است. باور بفرمایید من هم که وارد بورس شدم از سال ۹۲ در بورس هستم و بیسواد هم نیستم ! هم مدرک تحصیلی بالا از داشگاه بسیار معتبر دولتی در تهران دارم هم سابقه کاری مربتط بالای ۱۵ سال . بنابراین چشم و گوش بسته وارد بازار نشدم . خدای نکرده به هیچ عنوان قصد بی ادبی و توهین ندارم . توصیه هم می کنم کدورتهاتون را کنار بگذارید با توجه به اینکه توانایی خوبی در حوزه تکنیکال دارید به سایت برگردید و دوستداران زیادی در این سایت دارید . براتون از صمیم قلب سلامتی و شادی آرزو می کنم . امیدوارم تمام قطرات اشکتان از شادی موفقیتهایتان باشد .

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رادین1 از ایشان تشکر کرده اند:

اون متنی که نوشتید رو ابتدا خودتون بهش عمل کنید.
    آیا من اومدم برای شما تیکه انداختم که ختراک اینجوری شده ،خودرو اونجوری؟!
    خود شما ابتدا به ساکن اومدید مردم رو مسخره میکنید بعد توصیه میکنید کدورتها رو کنار بگذارید؟!
    من اون موقع که گفتم ختراک رو بفروشید دقیقا یادمه 20 درصد اومد پایین بعدش هم طی پستی نوشتم ختراک از این قیمت بره بالا ،اصلاحش تموم میشه.
    و اما در مورد خودرو،من خوردو رو از 270 تومن تحلیل کردم گفتم دو ساله میرسه به 2800 تومن،خدا رو شکر روندش رو میره.اگر کسی بوده که سهم به این سنگینی رو اینقدر پیش بینی کنه بمن معرفی کنید.
    در مورد غزور هم،من مغرور نیستم ولی اعتماد بنفس بالایی نسبت به تحلیل هام دارم ،وقتی به یه سطحی برسی که تمامی جوانب رو بتونی در کنار هم قرار بدی و یه نتیجه کم ریسک از اون بگیری، اون وقت اعتماد بنفست بالا میره. مثل رونالدو.رونالدو مغررو نیست ولی برای هر شوتش،هزاران ساعت تمرین داره و وقتی در موقعیت شوت قرار میگیره به پشتوانه اون هزاران ساعت تمرین، شوت بی نقص رو به هدف میزنه.
    پست ختراک رو نتونستم پیدا کنم ولی هست در تاپیک خودم هست دقیق یادمه که اون پست رو نوشتم

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,984 بار در 386 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    مرسی از لطف و محبت شما.
    ولی راه منو بورسی خیلی وقته از هم جدا شده.
    سایت بورسی هیچوقت قدر تحلیلگرهاش رو ندونسته و منبعد هم نخواهد دونست.دهها بار در این سایت بمن بی احترامی شده و همچنان هم ادامه داره، زیرا اینجا مدیریت نداره.
    من اکنون در سایتی دیگر مشغول تبادل با دوستان هستم.موفق باشید
    با سلام مجدد اروم جان
    لطفا ادرس اون سايت رو لطف كن تو خصوصي برام بفرست ممنون ميشم

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید rezasatari از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

سهام ناشی از افزایش سرمایه از امروز قابلیت معامله دارد و طبیعیست کمی عرضه ها موقتا بیشتر بشه
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

دوستان خواهشا شیرینی صعود وسود بازار رو تلخ نکنید
    اخه کدام سهامداری هست که از سود دیگران خوشحال نشه انشاالله همه سهام 20 30 50 برابر بشن
    ولله همه خوشحالن کسی که از سود دیگران شاد نباشه یا از ضرر دیگران شاد باشه انسانی نیست اصلا ..
    اقا مگه این جمله معروف نیست که وقتی از اسمان طلا میباره سطل تهیه کن نه چتر
    اقا سودتون رو بگیرید
    اخه من تخریبی از جناب ارومبورس ندیدم که برخی دوستان جبهه گیری میکنن
    تحلیل و تحلیل گر کار پیش بینی میکنن پیش گویی که نمیکنن دهها سهمی که همین جناب ارومبورس تحلیل وپیشنهاد دادن الان رشدهای 500 درصدی و 700 درصدی وبیشتر داشته
    اخه انصافا تمام نوشته وپست های ایشان که هست چه ختراک چه سهام دیگه
    قضاوت ناصحیح نکنید ختراک 400 تومنی نفی نکردن وقتی 2300 رسید گفت اصلاح و اگر فلان قدر سود هم بسازه انقدر می ارزه خوب ادله ای اوردن که سوله ای هست وتکنولوزی این طوری داره
    مگه سنگ به کعبه زدن ؟؟ اصلا یک تحلیل صد درصد اشتباه دهها تحلیل درست دیگه چرا نادیده میگیرین
    خواهشا این سوتفاهمات برطرف کنید
    بذارین همه کنار هم بهره ببریم
    وجود ایشان هم غنیمت است
    خیلی ها تازه کارن و هیچ مشاوره ای ندارن چشمشون به همین پست هاست
    بیایید این بحث ختم کنید
    انشاالله ایشان هم به فروم برگردن تا همه بهره مند بشن

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 76 از 85 نخست ... 266673747576777879 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)