صفحه 18 از 18 اولیناولین ... 815161718
نتایج از شماره 171 تا 172 از مجموع 172

موضوع: رادياتور ايران‌ (ختور)

عضو عادی
    ارسال
    61
    تشکر شده 413 بار در 61 ارسال

پاسخ : رادياتور ايران‌ (ختور)

درود بر می گرامی
    بنده هم چند وقتی هست که این سهم رو پله ای خریدم
    به دید افزایش سرمایه گرفتم و چند تا فاز سرمایه گذاری جدید که در دستور کار داره ، افزایش نرخ هاشم واقعا خوب بوده و با اومدن گزارش سه ماهه بیشتر مشخص میشه
    تا جایی که اطلاع دارم سایپا ملزم به افزایش سرمایه کرده این شرکت رو و تو مجمع هم سود خیلی ناچیزی تقسیم کرد که احتمال افزایش رو بالاتر برد
    بیمه نوین هم اخیرا وارد این سهم شده البته بعد مجمع خیلی اذیت کرد و چند روز صف فروش بود که فرصت خوبی داد برا خرید
    ولی در مورد گزارش هاش مثل این که پنهان کاری هایی میکنه که امیدوارم بهتر بشه
    در هر حال از اینکه پست شما رو مبنی بر ورودتان دیدم خوشحال شدم امیدوارم که عاقبت به خیری تو ختور باشه برا هممون
    اگه اطلاعاتم اشتباه بود ممنون میشم صحیحش رو لطف کنید تا استفاده کنیم .
    شاد باشید و سلامت

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mnm1990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ارسال
    4,092
    تشکر شده 19,543 بار در 3,955 ارسال

پاسخ : رادياتور ايران‌ (ختور)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mnm1990 نمایش ارسال ها
    درود بر می گرامی
    بنده هم چند وقتی هست که این سهم رو پله ای خریدم
    به دید افزایش سرمایه گرفتم و چند تا فاز سرمایه گذاری جدید که در دستور کار داره ، افزایش نرخ هاشم واقعا خوب بوده و با اومدن گزارش سه ماهه بیشتر مشخص میشه
    تا جایی که اطلاع دارم سایپا ملزم به افزایش سرمایه کرده این شرکت رو و تو مجمع هم سود خیلی ناچیزی تقسیم کرد که احتمال افزایش رو بالاتر برد
    بیمه نوین هم اخیرا وارد این سهم شده البته بعد مجمع خیلی اذیت کرد و چند روز صف فروش بود که فرصت خوبی داد برا خرید
    ولی در مورد گزارش هاش مثل این که پنهان کاری هایی میکنه که امیدوارم بهتر بشه
    در هر حال از اینکه پست شما رو مبنی بر ورودتان دیدم خوشحال شدم امیدوارم که عاقبت به خیری تو ختور باشه برا هممون
    اگه اطلاعاتم اشتباه بود ممنون میشم صحیحش رو لطف کنید تا استفاده کنیم .
    شاد باشید و سلامت
    .درود ارادتمند..
    اصل سود شرکت در رادیاتور تولیدیست....تقربا 74 درصد بهای تمام شده رادیاتور ها..مواد اولیه است...
    میانگین قیمت در 3 ماهه چهارم....59000...بوده.....در خرداد....رسیده به 86000......افزایش نرخ..خوبی روی داده..و این..میزان افزایش نرخ..از افزایش مواد اولیه بیشتر بوده...پس حاشیه سود بالاتر رفته...ولی با توجه به...فروش اندک..فروردین..انتظار...اتفا ...بزرگ..فاندی را در 3 ماهه اول ندارم.....ولی در 3 ماهه دوم..میتواند سودی خاص بسازه......
    ولی جدا از فاند..بنده اصل را بر تجدید دارایی..گذاشتم...چون..با قیمتهای فعلی..و سایز کوچک....سهم..میتواند بازدهی خوبی بده....ولی باید...میانمدتی...بود..چون انجام..تجدید دارایی یه..کم..زمانبر است....
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 18 از 18 اولیناولین ... 815161718

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •