صفحه 6 از 20 نخست ... 345678916 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 192

موضوع: رادياتور ايران‌ (ختور)

عضو عادی
    تشکر شده 432 بار در 119 ارسال

پاسخ : رادياتور ايران‌ (ختور)

در تایم ماهانه نیز واگرایی تایید نشده...چون هنوز سهم موج جنبشی خودش را تکمیل نکرده...بازیگرای سهم خودشون میدونند تو این سهم چه خبره...حداقل تارگت قیمتی700تا800و حداکثر1000تومن هست

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید irany2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 168 بار در 46 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط irany2 نمایش پست ها
    دوست عزیز در تایم روزانه واگرایی منفی نداریم...شما که به قول خودت خط خط میکنی اینا بدون که با4شکل و خط خطی نباید بپری وسط اونم بامتاتریدر
    واگرایی بامکدی باید تایید بشه..تو چند پست دیگم هر3 تایم نمایش داده میشه
    سلام دوست گرامی ممنون بابت نقدی که بر مطلب ببنده انجام دادید.

در مورد مطلب شما:
    با تشکر از توضیحات بنیادی و موشکافانه میثم عزیز وعلیرضای گل.
    از منظر تکنیکال سهم چارت زیبایی داره.آخر سپتامبر و1 اکتر محدوده کف زمانی است.لذاکف سهم حدود445 وسقف ان500تومن هست که منطقه متراکمیرا تشکیل داده.تارگت موج5 ما حداقل660تا700 تومن هست.باتوجه به گزارش 6ماهه اخر این هفته رشد خود را اغاز کرده وباشکستن 500 تومن فقط باید دنبال دادن حجم مبنا باشیم که اون به عهده من.660 هزار سهم تا خالا خرید شده و 2برابر این مقدار در این هفته انشاله خریداری میشود.لازم به ذکر است که کدهای خاصی هم دراین مدت دارندخریدهای خود را تکمیل میکنند.

به چه دلیل شما موج 5 رو به این اندازه گرفتید؟؟

ایا ختور در حال ساخت موج 5 هست؟؟

موج شماری زیر نمیتونه درست باشه ؟؟

اگه موج شماری من درست باشه سهم باید یک a b c اصلاحی بزنه ( واگرایی منفی در تایم هفتگی و ماهانه تایید مطلب هست)(به قول شما واگرایی منفی در تایم روزانه نداریم)
    همچنان میگم نمودارهای من خط خطی بیش نیست. و هیچ توصیه به خرید و فروش نمیباشند.

گذشت زمان بسیاری چیزها رو مشخص خواهد کرد

اگر من اشتباه کرده باشم در روزهای اتی حتما در این تاپیک از شما و دیگر دوستان عذرخواهی خواهم کرد.
    موفق باشید.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mehrdad70 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

همانطور که مشاهده میشه هنوز موج تکمیل نشده که بشه گفت واگرایی داریم....در تکنیکال ابتدا باید درک درستی از موج شماری داشته باشیم...دقیقا حرکت مکدی نمایش موج 5 بودن سهم را میده

up.boursy.com/uploads/2013-10/هفتگی1.png[/img][/url]
    همانطور که درشکل بالا دیده میشه سهم در موج 5از 5اصلی قرار داره...در موج شماری ابتدا باید از تایم بالا شروع کرد وسپس به تایم کوچکتر رسید...واگرایی منفی حتما باید اتفاق بیفته ولی در پایان این موج...
    در بورس ایران از داده های ره اورد استفاده کنید نه متا تریدر که اصولا برای جفت ارز کار برد دارد..باتشکر.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید irany2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,682 بار در 19,017 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad70 نمایش پست ها
    سلام بر تمامی اساتیدچندتا خط خطی از سهم ختور در سه تایم روزانه هفتگی و ماهانه میزارم تصمیم با خودتونختور در تایم روزانه:ختور در تایم هفتگی:ختور در تایم ماهانه:در هر سه تایم روزانه هفتگی و ماهانه شاهد واگرایی منفی برای این سهم هستیم . یک توصیه دوستانه به meysam_sh_2020 عزیز:دوست گرامی سعی کنید در کنار تحلیل بنیادی از تحلیل تکنیکال هم استفاده کنیدسهامی که انتخاب میکنی از لحاظ بنیادی خوبن خودت هم بنیادی کار خوبی هستی ولی روند خرید و فروشت تو این مدت نشون داده که از تکنیکال چیزی نمیدونی میدونی حسینا چرا وقتی خریدی افت کرد؟؟به خاطر یک مورد ساده: واگرایی منفی که اگه میدونستی این سهم رو تو اون نقطه نمیخریدی حسینا:(میدونم الان میخوای بگی حسینا حق تقدم داره و از این حرفا ولی همه چیز در نمودار نهفته هست و فقط و فقط چشم بصیرت میخواد که باید تو تکنیکال استاد بشی و هنوز خودم چشم بصیرت رو پیدا نکردم ولی چشمم نور کافی برای دیدن روندسهم رو از لحاظ تکنیکال داره)بنیادی کار خوبی هستی ولی تکنیکال نه اگه تکنیکال رو هم خوب یاد بگیری خیلی خوب میشه من هم میام شاگردیتو میکنم (چون دارم میرم خدمت بعد خدمت میام پیشت برا یادگیری)(میثم جان به خاطر مطلب بالا ازت عذرخواهی میکنم ولی حرفی بود که باید بهت میگفتم )
    سلام و تشکر بابت مطالب بالا...حسینا رو در تاپیک خودم به موقع خروج کردیم و اعلام هم شد...اوضاع اروم بشه گزارش به گزارش این سهم تعدیل میده...من اصلا قبول نمیکنم که خرید من اشتباه بوده....اقای بابک پناهی در بورکس همکار خودتون...تکنیکال کار ...کنتور میخرن بالا ۱۲۰۰ و سقف قیمتیو ما اونجا گفتیم که صفو میدن..البته اون روز ندادن....ولی منظور من این بود که سقف قیمته و نمیتونه رد کنه....شما برای اون خرید تکنیکی چ تحلیلی دارید؟مگه فقط حسینا ریخت؟ذوب ریخت..رتکو ریخت..کنتور ریخت...خودرو نا نزدیک کف محکمش ریخت..
    .....فباهنر صعودی هم ریخت....خیلی سهما ریختن تو این مدت.......کار به جایی رسید که استاد تکنیکال جناب اقای بهزادی ...حداقل پنجاه درصد کلا خروج کرد...تایپک شاخص کل....حالا ما تو این برهه اومدیم سهمی مثل ختور رو معرفی میکنیم....حالا ده درصد هم بریزه اتفاقی نمیوفته...که البته بعیده که بره زیر ۴۴۰.....مگه چی بشه که اونم برا کل بازاره.
    ..مهم پایان کاره...اگه سهم برای تعدیل بست چی؟اون موقع در چ قیمتی خرید کنیم....دو روز دیگه نیم سالاول سال مالی تموم میشه...و بعدش گزارشات 6 ماهه....
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/09/20 در ساعت 02:24
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 168 بار در 46 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    سلام و تشکر بابت مطالب بالا...حسینا رو در تاپیک خودم به موقع خروج کردیم و اعلام هم شد...اوضاع اروم بشه گزارش به گزارش این سهم تعدیل میده...من اصلا قبول نمیکنم که خرید من اشتباه بوده....اقای بابک پناهی در بورکس همکار خودتون...تکنیکال کار ...کنتور میخرن بالا ۱۲۰۰ و سقف قیمتیو ما اونجا گفتیم که صفو میدن..البته اون روز ندادن....ولی منظور من این بود که سقف قیمته و نمیتونه رد کنه....شما برای اون خرید تکنیکی چ تحلیلی دارید؟مگه فقط حسینا ریخت؟ذوب ریخت..رتکو ریخت..کنتور ریخت...خودرو نا نزدیک کف محکمش ریخت..
    .....فباهنر صعودی هم ریخت....خیلی سهما ریختن تو این مدت.......کار به جایی رسید که استاد تکنیکال جناب اقای بهزادی ...حداقل پنجاه درصد کلا خروج کرد...تایپک شاخص کل....حالا ما تو این برهه اومدیم سهمی مثل ختور رو معرفی میکنیم....حالا ده درصد هم بریزه اتفاقی نمیوفته...که البته بعیده که بره زیر ۴۴۰.....مگه چی بشه که اونم برا کل بازاره.
    ..مهم پایان کاره...اگه سهم برای تعدیل بست چی؟اون موقع در چ قیمتی خرید کنیم....دو روز دیگه نیم سالاول سال مالی تموم میشه...و بعدش گزارشات 6 ماهه....

سلام مجدد خدمت میثم عزیز
    من قصد جسارت نداشتم فقط یک توصیه دوستانه به شما بود .
    من به افراد دیگه کاری ندارم که چه سهمی رو تو چه قیمتی پیشنهاد خرید میدن من میگم اگه خودت تکنیکال رو هم یادبگیری و در کنار تحلیل بنیادی ازش استفاده کنی خوبه
    (من در مورد حسینا نگفتم سهم بدی خریدی. گفتم نقطه خریدت بد بوده گفتم بنیادی کار خوبی هستی ولی تکنیکال نه )

موفق باشید.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehrdad70 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 113,682 بار در 19,017 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad70 نمایش پست ها
    سلام مجدد خدمت میثم عزیز من قصد جسارت نداشتم فقط یک توصیه دوستانه به شما بود .من به افراد دیگه کاری ندارم که چه سهمی رو تو چه قیمتی پیشنهاد خرید میدن من میگم اگه خودت تکنیکال رو هم یادبگیری و در کنار تحلیل بنیادی ازش استفاده کنی خوبه (من در مورد حسینا نگفتم سهم بدی خریدی. گفتم نقطه خریدت بد بوده گفتم بنیادی کار خوبی هستی ولی تکنیکال نه )موفق باشید.
    البته شما درست میگید ...من گفتم قبلا هیچی از تکنیکال نمیدونم.......البته دنبالش بودم....ومنتظر تشکیل کلاس....که برگزار نشد...و منم بیخی شدم دیگه........و به کارمون هم نمیاد زیاد...خریدمون اشتباه باشه به موقع خارج میشیم.....ما که معاملاتو ندیدیم ولی گفتن حقوقی رنج منفی زد....گیر چه حقوقی ای افتادیم ما....چند روز نفروشه صف خرید میشه و میتونه به صف بده...خودرو هم که فردا مثبته...
    ویرایش توسط meysam_sh_2020 : 2014/09/20 در ساعت 12:46
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    البته شما درست میگید ...من گفتم قبلا هیچی از تکنیکال نمیدونم.......البته دنبالش بودم....ومنتظر تشکیل کلاس....که برگزار نشد...و منم بیخی شدم دیگه........و به کارمون هم نمیاد زیاد...خریدمون اشتباه باشه به موقع خارج میشیم.....ما که معاملاتو ندیدیم ولی گفتن حقوقی رنج منفی زد....گیر چه حقوقی ای افتادیم ما....چند روز نفروشه صف خرید میشه و میتونه به صف بده...خودرو هم که فردا مثبته...
    همین امروز حقوقی نمیفروخت صف خرید بود....حقوقی زیر 1 درصده...با این حال امروز هم اضافه کردم....فردا تو منفی به استقبال فروشندگان میریم.....اما فکر نکنم منفی داشته باشه.سهمی که تا پایان سال 80 تا 90 درصد تعدیل داره...خریدش در این قیمتها بدون ریسک هستش.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 84 بار در 39 ارسال

این تجربه را از من داشته باشید ، اگر میخواهید ضررتان جبران شود یا سود کنید فقط برید سراغ تک سهمهای کوچک دوستان چرخشگر را بررسی کنید یقین بدانید ضرر نمیکنید؛ البته قبل از اینکه دیر بشه . .خچرخش را از دست ندهید ، به چند دلیل 1- راه اندازی خط تولیدگیربکس ال 90 با ظرفیت 300،000 دستگاه در سال 2-سهم در کف قیمتی خود قرار داره یعنی ریسکش کمتراز 4 درصده ولی ممکنه یه گین 100 درصدی تا سه ماه دیگه توش باشه 3-پارسال که سال بحرانی و رکود بود و اکثر قطعه سازان زیان دادند این شرکت تقسیم سود داشت 4- مدیریت قوی آذریهای عزیز 5- افزایش 60 درصدی تولید و فروش در 6 ماه گذشته که به گفته یک مقام آگاه شرکت حداقل تعدیل بالای 50 درصد در راهه 6-خشک شدن سهم ازفروشنده 7- خریدهای چراغ خاموش حقوقی خوش نام در این سهم تا چند روز قبل 8- کوچک بودن شرکت و سهام شناور پایین که معمولا با 100،000سهم میشه انرا کنترل وحمایت کرد 10 -حمایت به موقع حقیقی وحقوقی در مواقع ضروری و دهها دلیل دیگر . . . مــــوفـــق بـــاشِـــد

عضو عادی

من نمیدونم منظور از فروش حقوقی از رنج منفی زن سهم چیه....سهم براحتی صف خرید میشه و میتونه بالای500 تومن فروشش را انجام بده که سهم حجم بخوره

عضو عادی
    تشکر شده 315 بار در 124 ارسال

توصيه دوستانه: اين سهم زياد تو چشم سهامدارها نياريد تا بتونه بهتر رشد كنه. شخصا از قيمت 200 با اين سهم هستم. تاپيك سهم بي جهت بالا نياريد...

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید parastom از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 6 از 20 نخست ... 345678916 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)