صفحه 68 از 70 نخست ... 1858656667686970 آخرین
نمایش نتایج: از 671 به 680 از 698

موضوع: کمک فنر ایندامین ( خکمک )

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال

پاسخ : کمک فنر ایندامین ( خکمک )

در پایان معاملات سشنبه برای مجمع عمومی فوق العاده جهت تصویب افزایش سرمایه 1169درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها متوقف خواهد شد و قیمت تئوریک فعلی سهم حدود196 میلیون سهم است با حدود 4میلیارد سهم پس از افزایش.
    قصدم ماندن با سهم و شرکت در مجمع است.قیمت تئوریک تمام شده برای من با احتساب خریدم درمحدوده2هزارتومان حدود 160تومان است که فکر نمیکنم ریسک چندانی داشته باشد.
    البته باید درنظرداشت که سهم الان تقریبا به سقف سالانه خود رسیده

هیچ توصیه ای نیست.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(7)
    تشکر شده 2,048 بار در 469 ارسال

جناب وحید به نظرتون سهم کی اماده بازگشایی بشه؟ وروندش رو چجوری میبینید؟
    طاس اگر نيك نشيند همه كس نراد است
    @signal1357
    سیگنالهای خرید روزانه تلگرامی در پرهام سیگنال

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید parham82 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط parham82 نمایش پست ها
    جناب وحید به نظرتون سهم کی اماده بازگشایی بشه؟ وروندش رو چجوری میبینید؟
    درود

بنظر با افزایش تولید و همچنین افزایش نرخ این شرکت هم از زیان میتونه خارج بشه
    منتها فارغ از این موضوع از اونجاییکه کلا 4میلیارد برگه سهم بعد از افزایش سرمایه است و قیمت تئوریک زیر200تومان داره، بنظر رشد مناسبی کنه
    زمان بازگشایی هم پس از ثبت افزایش سرمایه و آزاد شدن هست که معمولا دو سه روز بعد از ثبت اماده بازشدن میشه.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    در پایان معاملات سشنبه برای مجمع عمومی فوق العاده جهت تصویب افزایش سرمایه 1169درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها متوقف خواهد شد و قیمت تئوریک فعلی سهم حدود196 میلیون سهم است با حدود 4میلیارد سهم پس از افزایش.
    قصدم ماندن با سهم و شرکت در مجمع است.قیمت تئوریک تمام شده برای من با احتساب خریدم درمحدوده2هزارتومان حدود 160تومان است که فکر نمیکنم ریسک چندانی داشته باشد.
    البته باید درنظرداشت که سهم الان تقریبا به سقف سالانه خود رسیده

هیچ توصیه ای نیست.
    از 23 اسفند نماد به جهت برگزاری مجمع فوق العاده و متعاقب اون ثبت افزایش سرمایه متوقف است و عملا در رشد مدت اخیر بازار حضور نداشت.

باتوجه به ثبت افزایش سرمایه، نماد طی روزهای آتی بازگشایی خواهد شد.

قیمت تئوریک فعلی سهم 194 تومان است.

هرچند مقایسه نمادها با هم کار راحتی نیست و ابعاد مختلف هر سهم و شرکت باید لحاظ گردد ولی به جهت صرفا یک مقایسه سحطی اگر نماد خاذین را درنظر بگیریم که از جهاتی شباهت با خکمک دارند
    هردو زیرمجموعه شرکت سایپا هستند و از نظر میزان سرمایه فعلی نیز تقریبا برابر(خاذین حدود10درصد بیشتر است)
    از جهت درصد شناوری نیز نزدیک به هم و بنظر کمی خاذین بیشتر است.
    از باب سود/زیان هم...

با این قیاس بنظر میرسد اگر ناظر اجازه دهد نماد با درصد مثبت مناسبی بازگشایی خواهد شود که البته من به عنوان سهامدار بیشتر حالتی را ترجیح میدم که در درصد بالای مثبت بازنشود و سهم با معامله و دست دست شدن حرکت کند.

هیچ توصیه ای نیست.

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

از 23 اسفند نماد به جهت برگزاری مجمع فوق العاده و متعاقب اون ثبت افزایش سرمایه متوقف است و عملا در رشد مدت اخیر بازار حضور نداشت.

باتوجه به ثبت افزایش سرمایه، نماد طی روزهای آتی بازگشایی خواهد شد.

قیمت تئوریک فعلی سهم 194 تومان است.

هرچند مقایسه نمادها با هم کار راحتی نیست و ابعاد مختلف هر سهم و شرکت باید لحاظ گردد ولی به جهت صرفا یک مقایسه سحطی اگر نماد خاذین را درنظر بگیریم که از جهاتی شباهت با خکمک دارند
    هردو زیرمجموعه شرکت سایپا هستند و از نظر میزان سرمایه فعلی نیز تقریبا برابر(خاذین حدود10درصد بیشتر است)
    از جهت درصد شناوری نیز نزدیک به هم و بنظر کمی خاذین بیشتر است.
    از باب سود/زیان هم...

با این قیاس بنظر میرسد اگر ناظر اجازه دهد نماد با درصد مثبت مناسبی بازگشایی خواهد شود که البته من به عنوان سهامدار بیشتر حالتی را ترجیح میدم که در درصد بالای مثبت بازنشود و سهم با معامله و دست دست شدن حرکت کند.

هیچ توصیه ای نیست.
    متاسفانه اقدامات سلیقه ای ناظر تمامی ندارد!

روز چهارشنبه در محدوده مثبت نزدیک100درصد تقاضای خوبی موقع بازگشایی روی سهم بود که اون قیمت هم باتوجه به بستن ماندن نماد در این مدت رشد اخیر و وضعیت همگروهی ها بخصوص نمادی که مثالش زده شد بنظر غیرمنطقی نبود.
    طبق معمول روز نخست اجازه مچ نداد و امروز برای بار دوم پیغام بازگشایی آمد که در کمال تعجب ابتدا دامنه 50 درصدی برای سهم درنظر گرفتن!(درحالی که موقع بازشدن بدون محدودیت اغلب دامنه 100درصد است) که بدیهی بود در50درصد مثبت صف خرید باشد که اینگونه هم شد و نزدیک به200م برگه صف زده بودند
    بازهم بعد از یک ساعت معطلی نماد رو بست و با محدودیت5درصد بازکرد!!

واقعا اوج برخورد سلیقه ای رو شاهد بودیم و حالا باید منتظر ماند تا اگر اجازه رشد دادند و حجمش پرشد در بازار بالا بیاد.

نکته دیگر عدم النفع استفاده از دیگر گزینه هاست. خود من چون فول سهم هستم و حتی مبلغ خارج بازار هم چندماه پیش در اوج منفی وارد بازار کردم که در تاپیک جو بازار هم نوشته شد برای مبلغ این سهم و یا هر نمادی که بفروشم برنامه خرید دیگر چند گزینه دارم، نمونش در روز چهارشنبه درصورت بازشدن این نماد با درصد 70 80 با حتوکاح قصد داشتم در منفی جابجا کنم که همین الان10درصد انجا از دست رفت!!

کسی که در بازار فعالیت طولانی دارد از این اجحاف ها زیاد دیده و امر غیرعادی نیست ولی واقعا گاهی صبر لبریز میشه!

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

متاسفانه اقدامات سلیقه ای ناظر تمامی ندارد!

روز چهارشنبه در محدوده مثبت نزدیک100درصد تقاضای خوبی موقع بازگشایی روی سهم بود که اون قیمت هم باتوجه به بستن ماندن نماد در این مدت رشد اخیر و وضعیت همگروهی ها بخصوص نمادی که مثالش زده شد بنظر غیرمنطقی نبود.
    طبق معمول روز نخست اجازه مچ نداد و امروز برای بار دوم پیغام بازگشایی آمد که در کمال تعجب ابتدا دامنه 50 درصدی برای سهم درنظر گرفتن!(درحالی که موقع بازشدن بدون محدودیت اغلب دامنه 100درصد است) که بدیهی بود در50درصد مثبت صف خرید باشد که اینگونه هم شد و نزدیک به200م برگه صف زده بودند
    بازهم بعد از یک ساعت معطلی نماد رو بست و با محدودیت5درصد بازکرد!!

واقعا اوج برخورد سلیقه ای رو شاهد بودیم و حالا باید منتظر ماند تا اگر اجازه رشد دادند و حجمش پرشد در بازار بالا بیاد.

نکته دیگر عدم النفع استفاده از دیگر گزینه هاست. خود من چون فول سهم هستم و حتی مبلغ خارج بازار هم چندماه پیش در اوج منفی وارد بازار کردم که در تاپیک جو بازار هم نوشته شد برای مبلغ این سهم و یا هر نمادی که بفروشم برنامه خرید دیگر چند گزینه دارم، نمونش در روز چهارشنبه درصورت بازشدن این نماد با درصد 70 80 با حتوکاح قصد داشتم در منفی جابجا کنم که همین الان10درصد انجا از دست رفت!!

کسی که در بازار فعالیت طولانی دارد از این اجحاف ها زیاد دیده و امر غیرعادی نیست ولی واقعا گاهی صبر لبریز میشه!
    وقتی ان بازی را هنگام بازگشایی سر سهم دراوردند حالا باید یک نماد کوچک جزو بیشترین صف های خرید بازار قرار گیرد! در نهایت رشدش را میکند ولی یکی از اموری که فعالین بازار باید به ان معترض باشن نحوه بازگشایی نمادهاست.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,100 بار در 731 ارسال

دورد

ناظر به دلایل زیادی اجازه رشد بزرگ در یک روز را نمی دهد.

مثلا عده ای تلفن را بر میدارند و معترض می شوند که چرا اینجوری باز شد مگر چه خبره و ... و اگر فردا سهم را انداختن به مردم شما کجا بودید

پس ناظر برای سلب مسئولیت میاد میگه اگر سهم قراره رشد کنه که بزار خودش میره بالا ولی اگر قرار با جو دادن عده ای بالا باز بشه و آوار بشه بر سر عده ای بزار به گردن ما نیفته

سهم های بزرگ بازار را ناظر راحت اجازه رشد می دهد چراکه جریان پول هیچ کسی در حدی نیست که تاثیر آنچنانی بزارد ولی نماد های کوچک صرفا جریان پول عده ای می تواند جهت دهی کند

دلیل دیگه ناظر سخت گیری میکنه اینکه این نمادها معمولا سهامدار عمده دارند که مکاتبه می کنند که ما موافق رشد بالا نیستیم و حمایت نمی کنیم پس دوباره رفع مسئولیت اتفاق می افته و همه چیز می سپارند به خود بازار که تصمیم بگیره و وقت بیشتری برای تحلیل هم داشته باشند.

به هر حالت هر چند رفتار ناظر سلیقه ای هست ولی اشکالی نداره سهمی که بخواد بره میره و اونی که نخواد بره نهایت جلوی یه فاجعه گرفته شده برای خریدارهای هیجانی

شخصا این نوع بازگشایی ها را برای شادابی بازار + می بینم. اگر قرار باشه همه سهم ها برند و +100 درصد باز بشوند که دیگه بازی بازار خیلی زود تموم میشه که حیفه و ورود پول مردم اتفاق نمی افته
    معامله گری رسیدن به مقصد مشخص نیست! همواره در مسیر بودن ملاک است مانند عارف و عاشق

https://t.me/new_analysis

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ushita از ایشان تشکر کرده اند:

درود

با کلیت فرمایشتان موافقم تقریبا هم نظریم. در پستهای قبل عنوان شد درصد بالای مثبت در بازگشایی را مفید نمیدونم و ترجیح میدم سهم در بازار با معامله رشد کند، همیشه نفع عمومی و بلند مدت رو بر منافع زودگذر ولو شیرین ارجح دونستم.
    منتها علت مطلبم شرایط خاصی بود که شاهدش بودیم.

اگر چندروز فقط نماد متوقف بود و یا در مدت توقف بازار رشد نداشت موضوع متفاوت بود. ناظر در روز اول با مشاهده اینکه تقاضا حتی روی 80 90 درصد مثبت هم سنگین است، موکول کرد روز دوم(که البته روز دوم کشیدن بازگشاییها عادی شده) و دامنه رو بدون اعلام به50درصد تبدیل کرد و بنظر برای جلوگیری از موارد احتمالی که فرمودید روش مناسبی میتونست باشه که هم خریدار راضی باشد و هم بستن ماندن این مدت بخشیش جبران شود. در همان50درصد هم صف خرید بود. منتها اینکه با محدودیت بازکنن از نظر من با اوصافی که داشت.... . الان طوری شده که حتی اندازه حجم مبنا عرضه نمیشود! تماس با سازمان همان روز گرفتم که ناظر باید تحلیلی هم داشته باشد که اگر تقاضا بالاست علتش غیرمنطقی نیست.

اینکه در نهایت رشد میکند هم در پست قبلی آمد و هم نظریم هرچند گاهی مشاهده شده نمادی در شرایط مثبت بازار فرصت و امکان رشد به هر دلیلی پیدا نکرده و وقتی دوران اصلاح بازار میرسد انهم همراه با بقیه میشه یا نهایت همانجا میماند! اما به هرحال برای بلند مدت همین است. خود من از تبعیض بیشتر گله دارم وگرنه دو دهه حضور در بازار اینقدر صبور کرده که یکی دو ماه اینور انور برای یک نماد اصلا مهم نیست.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)