صفحه 13 از 33 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 325

موضوع: ***معامله در بازارهاي مالي با الگوريتم spm***

عضو فعال sadra2712 آواتار ها
    تشکر شده 1,131 بار در 230 ارسال

پاسخ : ***معامله در بازارهاي مالي با الگوريتم spm***

- دوستان سلام
    در حال آماد كردن متني با همكاري تعدادي از دوستان هستم تا به دست جناب طيب نيا برسانم.
    در صورت پيشنهاد يا داشتن متني خوشحال ميشويم در اين زمينه كمك و مساعدت كنيد.
    با سپاس
    ميزان موفقيت در بورس ارتباط مستقيم دارد با توانايي در مديريت هيجان

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 411 بار در 124 ارسال

ایشون رو به مقاله دکتر عبده (متخصص اقتصاد مسکن) در روزنامه امروز شرق و تایید ایشون بر حباب وحشتناک مسکن در ایران ارجاع بدین...
    و همچنین به نقش بازار های مالی و بورس در اقتصادهای پیشرفته اشاره کنین....

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید warrior از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra2712 نمایش پست ها
    - دوستان سلام
    در حال آماد كردن متني با همكاري تعدادي از دوستان هستم تا به دست جناب طيب نيا برسانم.
    در صورت پيشنهاد يا داشتن متني خوشحال ميشويم در اين زمينه كمك و مساعدت كنيد.
    با سپاس
    جناب صدرای عزیز شما استاد هستید .من فقط حرف دلم را میگم که در صورتی که صلاح دونستید به نحوی که خودتون فکر می کنید در متن نامه بهش اشاره کنید
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی و دارای مدرک کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه های دولتی معتبر هستم.حدود یک دهه در صنعت این کشور و در نقاط محروم مشغول خدمت بودم.اصولا از دلال بازی و سفته بازی متنفر بوده و هستم.در عین حال در جستجوی راهی درست و مقبول برای کسب درآمد حلال بودم.که گزینه بورس را انتخاب کردم.از سالها پیش مختصر سرمایه ای در بورس داشتم و با شروع بکار این دولت و فراخوان عمومی دکتر روحانی برای حضور در بازار به تدریج به سرمایه ام در بورس بصورت پله ای افزودم.متاسفانه منفی های روزهای اخیر شامل کل سرمایه ام شد در حالی که به دلیل ورود محتاطانه و پله ای در بازار ، مثبت های ماه های قبل فقط شامل بخشی از سرمایه ام شد و در نتیجه از امروز به بعد در صورت منفی شدن بازار اصل سرمایم از بین میره.حداقل تصور من این بود با حضور در این بازار هم به اقتصاد و صنعت کشورم خدمت می کنم و هم از مزایای این کار بهره مند میشم.با علم به اینکه نوسان بخشی از بازار هست و لازمه سهامداری داشتن دید حداقل میان مدتی است.اما معتقدم منفی هوی این روزها کاملا دستوری و ثمره سوء مدیریت برخی مدیران و سودجویی بعضی افراد صاحب نفوذ است.از آنجایی که خروج سرمایه از بازار بورس به منزله ورود سرمایه به بازار مسکن طلا و ارز خواهد بود، انتظار میره دولت برای حمایت از سرمایه گذاری که به امید چراغ سبز شخص رییس جمهور وارد بازار شده و همچنین جلوگیری از ایجاد حباب در بازار مسکن و...و بستن را سوء استفاده برخی حقوقی ها، برای حل این معضل تدبیری بیندیشه
    می بخشید جناب صدرا پرحرفی کردم ولی حرفهایی بود که احساس می کردم باید گفته بشه.البته امروز صبح به دفتر شکایات مردمی دکتر روحانی تلفن زدم و اعتراضم اعلام کردم.هرچند که از نگاه برخی دوستان این تماس تلفنی اقدامی ساده لوحانه بوده
    Honesty is the best policy

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب صدرای عزیز شما استاد هستید .من فقط حرف دلم را میگم که در صورتی که صلاح دونستید به نحوی که خودتون فکر می کنید در متن نامه بهش اشاره کنید
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی و دارای مدرک کارشناسی ارشد از یکی از دانشگاه های دولتی معتبر هستم.حدود یک دهه در صنعت این کشور و در نقاط محروم مشغول خدمت بودم.اصولا از دلال بازی و سفته بازی متنفر بوده و هستم.در عین حال در جستجوی راهی درست و مقبول برای کسب درآمد حلال بودم.که گزینه بورس را انتخاب کردم.از سالها پیش مختصر سرمایه ای در بورس داشتم و با شروع بکار این دولت و فراخوان عمومی دکتر روحانی برای حضور در بازار به تدریج به سرمایه ام در بورس بصورت پله ای افزودم.متاسفانه منفی های روزهای اخیر شامل کل سرمایه ام شد در حالی که به دلیل ورود محتاطانه و پله ای در بازار ، مثبت های ماه های قبل فقط شامل بخشی از سرمایه ام شد و در نتیجه از امروز به بعد در صورت منفی شدن بازار اصل سرمایم از بین میره.حداقل تصور من این بود با حضور در این بازار هم به اقتصاد و صنعت کشورم خدمت می کنم و هم از مزایای این کار بهره مند میشم.با علم به اینکه نوسان بخشی از بازار هست و لازمه سهامداری داشتن دید حداقل میان مدتی است.اما معتقدم منفی هوی این روزها کاملا دستوری و ثمره سوء مدیریت برخی مدیران و سودجویی بعضی افراد صاحب نفوذ است.از آنجایی که خروج سرمایه از بازار بورس به منزله ورود سرمایه به بازار مسکن طلا و ارز خواهد بود، انتظار میره دولت برای حمایت از سرمایه گذاری که به امید چراغ سبز شخص رییس جمهور وارد بازار شده و همچنین جلوگیری از ایجاد حباب در بازار مسکن و...و بستن را سوء استفاده برخی حقوقی ها، برای حل این معضل تدبیری بیندیشه
    می بخشید جناب صدرا پرحرفی کردم ولی حرفهایی بود که احساس می کردم باید گفته بشه.البته امروز صبح به دفتر شکایات مردمی دکتر روحانی تلفن زدم و اعتراضم اعلام کردم.هرچند که از نگاه برخی دوستان این تماس تلفنی اقدامی ساده لوحانه بوده
    ممنون دوست عزيز
    يقين بدانيد اقدامتان هوشمندانه بوده نه ساده لوحانه
    اگر همه مثل شما بودند و امروز 1 ميليون تماس با دفتر دكتر روحاني گرفته مي شد فكر مي كنيد به اين راحتي مي شد با حق مردم بازي كرد و فساد علني در بورس انجام داد؟ يقينا خير.
    موفق باشيد

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,117 بار در 359 ارسال

با سلام
    به عرضه های بی محابای حقوقی هایی اشاره کنید که سهامدار عمده هستند و با علم به اینکه گزارشهای آتی خوب نخواهد بود به فروشهای میلیونی در سهم دست زدند(خساپا فروشنده خکاوه)

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید samanmba از ایشان تشکر کرده اند:

ممنون از مشاركت دوستان هر پيشنهاد شايد يك بند اضافه تر در نامه باشد.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

البته جناب صدرای عزیز من از یکی از کشور های مرفه و دارای استاندارد بالای زندگی پذیرش دارم.تا قبل از این ماجرا مردد بودم و تصورم این بود که موظف به موندن د کشور خودم و خدمت به خاک کشور خودم هستم.متاسفانه تردیدم بر طرف شد و تصمیم به رفتن دارم.ای کاش وطن بستر امنی برای ماندن بود بدون دغدغه بدون ترس از فریبکاری دغل بازها بدون آسیب دیدن از تصمیمات خلق الساعه ب خی مدیران
    Honesty is the best policy

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال tvihn آواتار ها
    تشکر شده 751 بار در 268 ارسال

مهم لطفا به اشتراک بگذارید دوست و همکار محترم من درود بر شما همان طور که میدانید طی روزهای گذشته عرضه های دستوری سنگین در بازار به اجرا گذاشته شده و بازار به این عرضه ها تن داده است. عوامل مختلفی برای کاهش روزهای اخیر شاخص مطرح شده که از حوصله بحث خارج است، اما مهم تنها یک مسئله است: روزهای سبز بازار برای آقایان بوده است، چرا قرمزی هایش را ما تحمل کنیم و این رنج را بر خویش بیشتر کنیم؟ صفوف فروش با حضور پر رنگ معامله گران آنلاین طویل و طویل تر میشوند، و آن هم در حالی که اولین نفر همان صف نیز میداند که در عملی اشتباه شریک است لذا از تو، دوست و همکار عزیز، خواستارم که در روز شنبه مورخ 5 بهمن ماه 1392 دست به فروش هیچ کدام از سهم های سبد خود نزده و با این کار اعتراض خود را به شرایط تحمیلی حاکم نشان دهید. بارها نفر صف خرید و فروش بوده ایم، این بار نفر اول صف ایستادگی باشیم. اگر منفی های پیآپی بازار شما را نیز آزرده است، میتوانید با به اشتراک گذاشتن این پیام و اطلاع رسانی پیوسته در این راه با ما شریک باشید. سپاس از شما شاد، سربلند و سلامت باشید — با ‏‎Kazem Naderali‎‏ و ‏‎‎100 others‎‎‏.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید tvihn از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    البته جناب صدرای عزیز من از یکی از کشور های مرفه و دارای استاندارد بالای زندگی پذیرش دارم.تا قبل از این ماجرا مردد بودم و تصورم این بود که موظف به موندن د کشور خودم و خدمت به خاک کشور خودم هستم.متاسفانه تردیدم بر طرف شد و تصمیم به رفتن دارم.ای کاش وطن بستر امنی برای ماندن بود بدون دغدغه بدون ترس از فریبکاری دغل بازها بدون آسیب دیدن از تصمیمات خلق الساعه ب خی مدیران
    جناب آراد زندگي بيرون مرزها هم مشكلاتي دارد كه اينجا ندارد هر چند شايد مشكلات اينجا را نداشته باشد.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sadra2712 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال tvihn آواتار ها
    تشکر شده 751 بار در 268 ارسال

با سلام و خسته نباشید
    اگه اساتید دل و دماغی داشتن نظر بدن ممنون

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید tvihn از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 13 از 33 نخست ... 31011121314151623 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع