صفحه 1 از 29 123411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 290

موضوع: معرفي سهم هاي زير خاکي و کشف نشده

عضو فعال
    تشکر شده 4,115 بار در 1,141 ارسال

معرفي سهم هاي زير خاکي و کشف نشده

معرفي سهم هاي زير خاکي و کشف نشده

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

پاسخ : معرفي سهم هاي زير خاکي و کشف نشده

با سلام و درود خدمت دوستان و سروران گرامی
    سبد سهم های زیر خاکی بنیادی و فاندامنتالی که در راستای توفقات ژنو بهینه و واکسینه میباشند و همگی دارای پتانسیل و فاند و تعدیل مثبت میباشند.برای بازدهی مناسب ازین سبد استراتژیک 6 ماهه با گین بالای 100 الی 200 درصدی
    ونفت.ولصنم.اخابر.وصنعت.وساپ ا.بصادر.خبهمن.در مورد اکثره این سهمها در تالار اختصاصی مبسوط در مورد بنیادی سهمها توضیح داده شده.
    این سبد صدرالذکر همگی در کف قیمت خودشان میباشند و درصد ریسکشان صفر میباشد.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

شرکت شرمايگذاري نفت عمدتاً در زمينه‌هاي زير فعاليت مي‌نمايد:
    - سوخت رساني به هواپيماها
    - فعاليتهاي حفاري چاه‌هاي نفت و گاز
    - توليد مواد شيميايي صنايع نفت
    - عمليات راه سازي
    - خدمات جانبي حفاري
    - توليد انواع لوله‌هاي کروگيت و کامپاند
    - توليد انواع رگلاتور گاز
    - انجام کليه خدمات بازرگاني مربوط به موارد فوق
    4) با توجه به اينکه شرکت سرمايه گذاري صنعت نفت جزء شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس مي‌باشد کليه اطلاعات شرکت از جمله صورت‌هاي مالي از طريق سيستم جامع اطلاع رساني ناشران به آدرس www.codal.ir اطلاع رساني و قابل استفاده براي عموم مي‌باشد. همچنين شرکت اطلاعات مورد نياز سهامداران را از طريق سايت خود به نشانيwww.oiic-ir.com و تلفن گوياي شماره 88820975 به آگاهي سهامداران محترم مي‌رساند.
    5) صورت وضعيت سود سهام و تعداد سهام کارکنان وزارت نفت از سال تأسيس لغايت 1389 ضميمه مي‌باشد.
    لازم به ذکر است که از سال 1385 عمده سرمايه شرکت در دو پروژه ذخيره سازي نفت خام در جزيره قشم و ساختمان دفتر مرکزي به مصرف رسيده است. پيش بيني مي‌گردد پروژه‌هاي مذکور تا پايان سال 1393 تکميل و بهره برداري از آنها شروع و سود دهي مورد انتظار محقق شود.
    پروژه پايانه ذخيره سازي نفت خام قشم يکي از سود اور ترين پروژهاي بورسي ميباشد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام و درود خدمت سروران.
    امشب میخوام در مورد بزرگترین اشتباه تریدر ها صحبت کنم که این روزها چالش اصلی اکثره سهامدار ها میباشد و به نوعی باعث ضرره اکثره دوستان شده اونم تشخیص نقطه خروج و طمع میباشد.این دو عامل بزرگترین ضربه ها و ضرر را به تریدر متحمل میکند.پلی بک میزنم به نوشته های قدیم خودم در تالار اختصاصی و پیشبینی حال و روز بازار امروز و تشخیص خروج

سلام ادب خدمت سروران.

امروز بازار بر خلاف جریان اب حرکت کرد و تمام پیشبینی ها بر عکس از اب در اومد با توجه به اصلا چند روزه اخیره بازار و رسیدن نمادها به قیمت جذاب خرید و خبره توافق ژنو امروز بازار کم فروغ ظاهر شد و توقع اهالی بازار امروز بازاری سبز تر و بهتر بود که چنین نشد متاسفانه بنا بر دلایل مختلف محقق نشد.مهمترین دلیل رو میشه عرضه های سنگین سازمان خصوصی سازی در چند روز گذشته دانست که با عرضه های بی حساب کتاب خودش سهامداره حقیقی را که با هزار رو یک ارزو وارد بورس شده و به بازاره سرمایه اعتماد کرده برای سرمایه گذاری و سود منطقی متاسفانه با عرضه های غیره کارشناسی خصوصی سازی و عرضه های دستوری حقوقی باعث حباب قیمت در بعضی از سهم های کوچک شده و نماد های بزرگ بنیادی ازین عرضه ها متضرر و سهامدارانش عقب نشینی کردند و باعث یک ترس و بی اعتمادی شده و این بی اعتمادی متاسفانه به کل بازار سرایت کرده و تر و خشک با هم سوختند البته در این بین دوستانی که سبد متنوع خوبی داشتند ازاین محلکه به سلامت عبور کردند.مثل سبد خودمان
    برسیم به سبد خودمان امروز بر خلاف میلیم در دقایق اخره بازار فرس به علت نیاز مالی پول لازم شدم برای پروژه کاریم مجبور شدم 2 تا از سهم های تاپ خودم را که بیشترین وزن سبدم را تشکیل داده بودند خالی کنم و ازین بابت در حال حاظر حس خوبی ندارم چون اصلا این خروج از قبل پیشبینی نشده بود و برایم غافلگیر کننده بود چون خیلی برای این سهم صبر و زحمت و خون دل خوردم خدا رو شکر با سود خوبی از هر دو سهم پیاده شدم .این 2 سهم خگستر عزیز و وپارس میباشد که هر دو این سهمها در حال حاظر از بهترین های گروه خودشان میباشند امیدوارم کسانی هم که از بنده خرید کردند برایشان خیر و برکت باشه و از دوستان عزیزی که در این 2 سهم با بنده همقطار و همراه بودند خسته نباشید و تشکر میکنم مخصوصا در تاپیک خگستر دوستان خوبی پیدا کردم از همینجا برای همه این سروران ارزوی توفیق و سود بیشتر و موفقیعت دارم امیدوارم قسمت بشه در سهم دیگر با هم همسفر بشویم.در ضمن فروش بنده در این 2 سهم صرفا بخاطره نیاز مالی بود و بس.و ازین به بعد هم هیچ تحلیل و نظری در این 2 سهم نخواهم داشت.خرید خگستر میانگین 200 تومان خروج 630 تومان وپارس خرید میانگین 310 خروج 492 تومان

سلام و ادب خدمت سروران.
    از هفته گذشتهکاهش حجم معاملات شنبه ذهن منو مشغول کرده ارزش کل معاملات با توجه به شرایطی که پیش آمده است هر روز نسبت به روز قبل کمتر می شود.ارزش کل معاملات بورس به 327 میلیارد تومان و ارزش کل معاملات فرابورس به 134.5 میلیارد تومان رسید.شنبه هم بخاطره پول لازم شدن که برای دوستان توضییح دادم و کاهش حجم معاملات 50 درصد نقد شدم ولی خوشبختانه امروز ارزش کل معاملات بازار به 855 میلیارد تومان رسید که جالب توجه بود.بیش از 597 میلیارد تومان از ارزش کل معاملات به بازار بورس و مابقی به بازار فرابورس متعلق بود مهمترین اتفاق معاملات امروز شائبه خروج نقدینگی رو فعلا رد کرد.نقدینگی سنگین همچنان از بورس خارج نشده و حضور دارد ولی هماهنگ شده و سازمان یافته. الان هم با اعلام خبره رسمی از رسانه ملی از معاون اول ارشد مذاکره کننده جناب عراقچی برای اجرایی شدن لغو تحریمها و اجرا شدن توافقات ژنو خرید اول وقت فردا تو سهم های بنیادی با احتیاط توصیه میشود.از فردا هم مجدد با نقدینگی جدید پله ای به سبدمان اظافه خواهد شد.
    سبد پیشنهادی بنیادی مان در کف قیمت خودشان قرار دارد خریدشان پله ای اول وقت مناسب و بی ریسک میباشد یحتمل فردا بازاره بسیار داغ و سبزی خواهیم داشت امروز حقوقیها رکب بدی به حقیقها بازار زدند و صف فروش ها رو جارو کردند فرش قرمز امروزه بازار بنظره بنده پلی تیکی بود برای استقبال از اجرای حصول توافقات ژنو و لغو تحرمها و فرصتی بود برای حقوقی رانت خوار برای جمع کردن سهمها در کف قیمت.در کل احتیاط شرط عقل میباشد فرصت برای خرید همیشه وجود دارد.اونایی هم که امروز فروختند فرصت برای خرید دارند فقط مراقب باشید در صورت سبز شدن بازار هیجانی عمل نکنیید و هر سهمی را به سبدتان اظافه نکنیید شناسایی کنیید سهم های بنیادی که در 1 هفته اخیر اصلاح خوبی داشتند و دارای فاندامنتال میباشند را باید در الویت خریدیتان باشد نه هر سهمی که صف خرید دارد.
    فر دا اول وقت.الویت خریدم همچنان سبد بنیادی و فادامنتالی سابق میباشد که اصلاح خوبی انجام دادند و همشان مستعد رشد خوبی هستند.

ولصنم
    که از 300 تومان به 240 تومان رسیده

اخابر که از 400 تومان امروز به 317 تومان رسیده

خبهمن که از 340 تومان امروز به 295 تومان رسیده

وصنعت هم که ماه هاست در کف قیمت خودش قرار دارد.
    ونفت
    هم که با لغو تحریمها شکوفا و دارای فاند و پتانسیل انفجاری میباشد.92/10/22

20
    بزارید اول در مورد نحوه سهامداری خودم در امسال عرض کنم بنده 20/ 10 در دی ماه بنا بر مشاهدات حجم معاملات و پایین امدن حجم ارزش بازار و رسیدن اکثره سهمها به اشباع قیمت و الارم کارشناسان بازار نسبت به حباب قیمتها و مصاحبه مدیران بورس از رشد بی رویه بازار 80 درصد دارایی خودم را در پیک قیمت در خگستر و وپارس خالی کردم و در جایی مطمئن سرمایه گذاری کردم به نوعی دندان طمع رو کشیدم و با 300 درصد سود خالص خروج کردم که در وبلاگ اختصاصی هم خدمت دوستان عرض کردم بخاطره پروژه کاریم مجبور به نقد شدن شدم از اونجایی که زندگی ما با بورس گره خورده با نقد شدن دارایی هایم بنده مدیر سبد گردان یک سرمایه گذار شدم و با سرمایه این دوست عزیز مجدد سبد جدید تشکیل دادم که خوشبختانه میانگین خریدمان زیاد بالا نیست و در صورت بازگشت بازار جبران خواهد شد.
    امسال به نظرم من بهترین سال بورس بود برای کسانی که حرفه ای عمل کردند و به موقع سهم خوب و بنیادی در کف قیمت شناسایی و شکار کردند و در پیک قیمت با تشخیص شروع ریزش بازار خالی کردند و شناسایی سود کردند الان با خیال راحت نقد هستند و در فرصت مناسب در حال بررسی و شناسایی سهم های بنیادی برای ورود مجدد در کف قیمت میباشند متاسفانه خیلی از دوستان در این بازار مکاره دلگرم وعده های رونق و پویایی صحبت های مدیران بورس و اعلام حمایت دولت از بازاره سرمایه و توافقات ژنو توهم شاخص 120 هزار واحدی همه را خوشبین کرده بود و دچاره تشخیص خطای محاسباتی برای خروج شدند و سود شان را که یک سال براش زحمت کشیدند در حال ذوب شدن میباشد ولی واقعیت اینه که باید بپذیریم امسال 70 درصد سهمها رشد بالای 300 درصدی داشتند و باید سیو سود میشد و باید حد سود تعیین میشد همان کاری که ما کردیم البته ناگفته نماند بنده هم اشتباهات محاسباتی داشتم و میتوانستم بجای سیو سود 300 درصدی خالص تا 500 درصد هم سود خالص سیو سود داشته باشم که بعضا به علت طمع و رویاپردازی اینچنیین نشد ولی در کل با شرایط امروز بازار از ترید هایم و سیو سودم خدا رو شکر راضیم و فعلا هم نقد هستم و با احتیاط در حال ناخونک زدن هستم برای پایین اوردن میانگین خرید سبد جدید .با کاهش بیشتر بازار هم مشکل ندارم و استقبال میکنم و با خیال راحت در سهم های بنیادی مجدد سرمایگذاری خواهم کرد.برای امسال هم زیاد امیدی به رشد جهشی بازار ندارم فقط باید سهم های بنیادی و فاندامنتالی را در کف قیمت امسال شناسایی و ترید کنیم سعی کنیید خریدتان را هم اخره ماه از روز 28 به بعد با اتمام تسویه اعتباریها انجام بدید انشالا تا ان موقع ریسک های سیستماتیک بازار هم از جمله نرخ خوراک و دیگر عوامل منفی بازار هم شفاف خواهد شد و شاخص هم به مقاومت مهم خود خواهد رسید و بازار هم منطقی و به تعادل و به قیمت های جذاب خرید خواهد رسید.

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام ادب
    تو سبد پیشنهادی بنیادی و فاندامنتالیم در حال حاضر خرید وساپا از چند جهت بدجوری میپسندم اول اینکه از رشد اخیر شاخص بدجوری جا مونده و هیچ رشدی نداشته به علت عرضه های سنگین حقوقی عمده بیمه ایران به علت بدهیش جلوی رشد سهم گرفته شده در صورتیکه وساپا دارای فاند و پتانسیل انفجاری میباشد که برای سال 93 بالفعل خواهد شد وساپا در هیمن سال جاری در گزارش 9 ماهه 34 تومان پوشش سود داشته و در گزارش 12 ماهه 40 تومان سود خواهد ساخت.72 تومان هم سود انباشته رو هم به ویترین افتخارات وساپا اظافه کنیید. پرتفوی وساپا انواع و اقسام سرکتهای بورسی دیده میشه و سوپر مارکتی از نماد های خودرویی میباشد که با سود اور شدن خودروهیها برای سال 93 وساپا بدجوری متنبع خواهد شد نکته مهم سهم تقسیم سود حداکثر میباشد که ساپپا در گزارش جدید خودش اعلام کرده دیروز هم یکی از زیر مجموعه های پرتفوی وساپا با اعلام گزارش پیشبینی سود سال 93 خودش یعنی ورنا با اعلام سود 11 ریالی و پوشش سود 34 ریال در گزارش 3 ماهه از گزارش های تاثیر گزار وساپا برای سال 93 خواهد بود وساپا بطور مستقیم و غیره مستقیم سهامداره 40 درصد ورنا میباشد که در صورت فروش بلوک پارسیان توسط خودرو ورنا تعدیل خوبی خواهد داشت و ازین فروش بلوک وساپا هم متنبع خواهد شد.خرید پله ای وساپا تو منفی 4 کاملا منطقی و بنیادی و کم ریسک توصیه میشود برای یک سرمایه گذاری میان مدت اکازیون میباشد دقیقا وساپا امروز 130 تومانی من رو یاد خگستر 108 تومانی پارسال در همین روزها میاندازه که بنده با دوستانم سنگین جمع کردیم و با سیو سود 400 درصدی خالی کردیم فعلا با میانگین 140 تومان وساپا در حال جمع کردن وساپا هستم.

ویرایش توسط norther_68 : 2014/02/11 در ساعت 13:23

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ولصنم و وصنعت این دو قلو ها هم از دیگر سهم های تاپ بازار هستند که در اسفند ماه مجمع و تقسیم سود خواهند داشت.اگر به معاملات این دو سهم مراجعه کنیید خواهید دید از معدود سهم هایی میباشند که در چند روز اخیر منفی شاخص بازار که همه صف فروش داشتند ولی این دو سهم متعادل و بعضا مثبت هم در حال معامله میباشند. این دو سهم در حال حاظر خشک و در منطقه اشباع استوک فروش خود قرار دارد.
    وصنعت یکی از ارزنده ترین سهم بازار میباشد که در گزارش 9 ماهه با اعلام سود خیره کنند 110 تومانی با قیمت 280 تومان در حال معامله میباشد و در مجمع پیش رو تقسیم سود حداقل 60 تومانی خواهد داشت و برای سال 93 هم براحتی بالای 70 تومان سود خواهد ساخت مهمترین فاند سهم در صورت فروش بلوک پارسیان توسط خودرو سود اور شدن خودرو وصنعت هم متنفع خواهد شد.
    تعدیل 5 درصدی سود شیران اعلام شد: 7792 ریال اگر تقسیم سود حداکثری هم در مجمع شیران اعلام بشه تاثیره شگرفی رو سود سال 93 ولصنم خواهد گذاشت.سال 93 سال صنعت لیزینگ میباشد درامد حاصل از عملیات لیزینگ هم با لغو تحریمها و وپویایی اقتصادی بهبود خوبی خواهد یافت.لیزینگ تنها صنعتی میباشد که از ریسک های سیتماتیک بازار در امان میباشد نه از هدفمندی یارانه ها و نه نرخ خوراک و بهره مالکانه و غیره واکسینه میباشد.
    ولصنم برای سال 93 تا گزارش 12 ماهه راحت 60 تومان سود خواهد ساخت.
    از دیگر فاند های مهم ولصنم افزایش سرمایه واتی و شیران میباشد که در صورت عملیاتی شدن بنیادی ولصنم بشدت قوی و تقویت خواهد شد.

حقوقی عمده مدیریت سبا در دو ماه اخیره ولصنم را 50 میلیون سهم رو میانگین 270 تومان جمع کرده.

در ضمن یاداور بشم این دو سهم هم با توجه به ارزندگیشان از رشد اخیر شاخص بدجوری مهجور ماند اند این در حالی میباشد که امسال نماد های با زیان هایی برابره قیمت شان همه رشد 300 درصدی د اشتند.
    ویرایش توسط norther_68 : 2014/02/11 در ساعت 13:17

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام ادب
    دوستانی که نقد هستند.
    فردا روزه مهمی برای بورس میباشد اگر فردا بازار حمایت نشود و 80 هزار را سوراخ کنه تا 78 هزار واحد ریزش خواهد داشت. بهترین کار فعلا باید نظاره گر بود نه خرید کنیید نه بفروشید.دوستانی که نقد هستند بهترین زمان خرید اخره همین ماه با اتمام تسویه حساب اعتباریها و در صورت ریزش بازار تا اخره ماه اکثره سهمها هم به قیمت جذاب خرید و به نقطه حمایت خودشان خواهند رسید و خرید یک سبد بهینه و بنیادی و فاندامنتالی اخره این ماه کاملا منطقی و گارانتی میباشد تعلل زیاد هم در خرید هم جایز نیست بازار بلا اخره باید برگردد نوسان و اصلاح هم ذات بورس میباشد پس این چند روز بهترین فرصت میباشد با شناختی که از سهم های بنیادی دارید و با رصد گزارشات صورت مالی ها و تقسیم سود مجامع و ریسک های پیرامون سهمها با دقت و با حوصله سهم های خوب را شناسایی کنیید و سبد بهینه ای بسازید و با خیال راحت ترید و میان مدت سهامداری کنیید.

بازاره بورس ایران برای یک تریدره حرفه ای از همه لحاظ بکر و عالی میباشد فقط باید تو این بازار بکر و مکاره و نوسانی هوش و تمرکز و سرعت عمل بالایی داشت برای ورود و خروج. با روانشناسی بازار و با بررسی حجم ارزش بازار و رصد وضعیت اقتصاد کشور و نگاه کلی سیاست های داخلی و سیاست های سیاسی خارجی دولت جهت رشد و نزول بازار را تشخیص داد بررسی این ابعاد برگ برنده یک ترید حرفه ای و موفق خواهد بود

هنوزم اعتقاد دارم بهترین بنگاه برای جمع اوری نقدینگی سرگردان بورس میباشد و فعلا بنگاه های دیگر جذابیت لازم برای شیفت نقدینگی وجود ندارد این روزهای سرد زمستانی بورس هم خواهد گذشت فقط کافیست اراده باشه بازار حمایت بشه و خرید های گردانندگان سازمان و مافیای قدرت اقتصادی تکمیل بشه به 1 هفته نخواهد گذشت مردم همیشه در صحنه به بازار بر خواهند گشت و بازار روند صعودی و داغ خود را در پیش خواهد گرفت و همه چیز فراموش خواهد شد و دوباره صف خرید چند صد میلیونی چیده خواهد شد الان فقط فرصت بهینه ای میباشد برای حرفه ای هایی که زمان خروج را خوب تشخیص دادند و الان با خیال راحت در حال رصد و بررسی سهم بنیادی برای ورود مجدد در کف قیمت میباشند.
    .
    ویرایش توسط norther_68 : 2014/02/11 در ساعت 18:53

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نکته کلیدی موفقعیت در بورس
    یکی از نقصان های بزرگ تریدر ها عدم تعیین حد سود در سال و طمع سیو سود بیشتر میباشد که باعث نابودی سرمایه میشود بنده این تجربه را در سال 89 داشتم و تمام سود هایی که در سال 89 کردم در سال 90 تبدیل به ضرر و خواب سرمایه شد.امسال خدا رو شکر با تجربه سال 89 دندان طمع را کشیدم و با بررسی ابعاد بازار و با تکیه بر دانش و تجربیات خودم به موقع شناسایی سود کردم.
    بزارید همین امسال تجربیات دوستان نزدیکم را برایتان شرح بدم بنده امسال خرید سنگینی رو خگستر با میانگین 200 تومان داشته و برای اغلب دوستان نزدیکم که بنده اعتماد داشتند در قیمت های پایین بین 200 تا 300 برایشان ترید کردم که با رشد سهم این دوستان اماتور علاقمند به بازار سرمایه شدند و خودشان سکان رهبری سهمشان را در دست گرفتند و مسولیت بنده سبکتر شد بند به همشان اطلاع دادم بالای 600 تومان خالی کنیید و سیو سود کنیید و با این نظریه که شایدم این سهم به 700 و یا 800 تومان و یا بیشتر هم رشد کند و یا حتی بلوک پارسیان نهایی شود که همگی گفتند ما تا نهایی شدن فروش بلوک پارسیان نخواهیم فروخت که متاسفانه هم چنیین شدن وسوسه سود بیشتر و طمع کار دست این عزیزان داد و سهمی که 642 تومان صف خرید داشت نفروختند در حال حاظر رو قیمت 525 تومان صف فروش سنگین دارد. و همچنان هم در نگه داشتن سهم مصمم هستند همیشه باید در مدیریت سبدتان حد سود تعیین شود حالا شاید همان سهم رشد بیشتری هم بکند سود کمتر کردند بهتر از اینه که سودتان جلوی چشم هایتان ذوب شود و یا تبدیل به ضرر بشود.
    ویرایش توسط norther_68 : 2014/02/11 در ساعت 18:43

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

[B]شاخص 80 هزار را سوراخ کرد مسولین چموش سازمان انگار نه انگار که بازار 50 درصد ریزش کرده نه مصاحبه ای نه شفاف سازی دیگه داره بازار حباب منفی پیدا میکنه.
    حقوقی تو ونفت یک رنج سنگین تو منفی زد که به فال نیک بگیرید دیگه کم کم باید منتظره تعدیل سود حاصل از فروش ساختمان مرکزی خیابان طالقانی بیاد تو کدال.خرید ونفت تو این قیمتها برای سرمایه گذاری با دید 6 ماهه اکازیون میباشد.کافیست ونفت در مورد درصد پیشرفت پروژه ذخایره مخازن قشم شفاف سازی کنه ونفت اونوقت دست نیافتنی خواهد شد.
    دوستانی که در مورد درصد پیشرفت پروژه ذخایره مخازن نفت قشم اطلاعات موثقی دارند لطفا به اطلاع برسانند تو بتوانیم در کناره هم با ابعاد پیشرفت پروژه عظیم نفت قشم تصمیم درستی اتخاذ کنیم.با تشکر
    قیمتها برای خرید بدجوری دارند چشمک میزنند ولی با این بازار بی درو پیکر و بی صاخب فعلا برای خرید هنوز زود میباشد بزارید قیمتها پایین تر بیاید اونقت اگه تو تالار بورس بمب هم بیافتد با این قیمت های دوزاری سهمها نگرانی ندارد باید برگ سهام را بزارید یک گوشه تا به موقعش که رسید رشد شارپی شروع خواهد شد و از رشد سهم ها لذت خواهید برد.
    ویرایش توسط norther_68 : 2014/02/12 در ساعت 10:59

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید norther_68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 379 بار در 142 ارسال

دوستان بهتره به جای این حرفهای خنده دار نگاهی به بودجه بیندازید بودجه بسیار انقباضی یعنی اینکه بورس تعطیل و p/e بازار 2 تا 3 شده بعد کمی میتواند رشد کند پس فاتحه بازار سهام خوانده میشود تا نیمه سال بعد تعطیل این پست رو به یاد داشته باشید؟ درود بر وساپای 60 تومانی و .........

صفحه 1 از 29 123411 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)