صفحه 8 از 8 نخست ... 5678
نمایش نتایج: از 71 به 71 از 71

موضوع: نــــــوروز 93 مبـــــــــارک

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

پاسخ : نــــــوروز 93 مبـــــــــارک

بنام خالق بهار و سبزه و گل
    عرض سلام و ارادت ویژه خدمت همه کاربران محترم بورسی دارم. امیدوارم سال 93 سرشار از شادی و خرمی و سلامتی برای همه ملت ایران باشد و برای شما سرمایه گذاران نیز سالی پر بازده و پر سود ، همراه با افزایش دانش و معرفت باشد.امسال اراده کرده ام که جز در رابطه با سرمایه گذاری و تحلیل های مالی و تکنیکی سهام هیچ مطلب دیگری ننویسم تا ضمن احترام به خطوط قرمز سایت بورسی ؛ آیدی خودم هم از دسترسی خارج نشود. پیشنهاد میکنم همه کاربران از نوشتن مطالب بی ربط با مسائل اقتصادی و مالی و تحلیلی بورس ، چیز دیگری ننویسند و خاطر سایر کاربران را با نگارش مسائل سیاسی و تفکرات دینی و عقیدتی و سیاسی خود مکدر نکنند و هر عقیده و مرامی که دارند در سینه خود نگه دارند و اگر خیلی تمایل به ابراز عقیده و نظرات سیاسی دارند در وبلاگ های شخصی خود به اشتراک بگذارند.
    کسانی در بازار سرمایه موفقتر و پر سودترند که از دانش کافی و لازم برای تحلیل و تفسیر شاخصها و برنامه کاری شرکتها برخوردار باشند.
    از مدیران و مسئولین سایت هم بابت عبور از پاره ای از خطوط قرمز و تذکرات مکرر پوزش می خواهم و درخواست می کنم امسال با مدیریت بهتر ، کلیه نظرات شخصی و تفسیرهای خبری غیر مرتبط با بازار سرمایه را حذف نمایند تا کسی هم مجبور به پاسخگویی به آن نظرات نشود.
    موفق و پیروز باشید.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 8 از 8 نخست ... 5678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)