صفحه 11 از 53 نخست ... 89101112131421 ... آخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 528

موضوع: گروه صنعتي سديد ( وسديد )

عضو عادی
    تشکر شده 208 بار در 60 ارسال

پاسخ : گروه صنعتي سديد ( وسديد )

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام دوست دانشمند و گرامی»» اخبار جدیدی از شرکهای گروه دارید ؟ ظاهرا امسال قرارقرارنیست هیچ گزارشی بده / از لوله سازهاش وقراردادهای جدیدشون خبری دارید »تشکر
    درود
    ببخشید من خیلی وقت بود به این سایت نیومده بودم .ماهشهر و تسدید شرایط خوبی دارند . فسدید اما و اگر زیاد داره.
    روند سهم هم که خوب هست انشاالله بهتر هم میشه .
    احتمال بسیار زیاد در مجمع شرکت می کنیم .دوستان شما هم تونستید شرکت کنید. سوال های اصلی اینها خواهند بود . سرنوشت فراب و چرا طول کشیده .سرنوشت فسدید .زمینی که دادن به ماهشهر. و چندتا سوال دیگه ....

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید saeed9999 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 983 بار در 329 ارسال

یکی قیمت برای فروش گذاشته 2000 تومان / فکر میکنم تنها کسیی هستش که از بین فروشندگان ارزش واقعی وسدید رو میدونه !!!
    حقیقتش من قیمت بالاتر گذاشتم
    البته قبلش با کمی شیطنت 19999 ریال گذاشته بودم که پشیمون شدم

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حمید89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 208 بار در 60 ارسال

درود
    دوستان تو چند ماهی که از تاپیک فسدید اومدیم اینجا صحبت های زیادی کردیم باهم وتقریبا جای از شرکت نبود که درموردش صحبت نکرده باشم.
    ان شاالله روزهای خوبی در انتظار سهامدارن عزیز این سهم خواهد بود .
    البته دوستان این سهم هنوز اول راه هست وبرای برای شکوفایی کامل نیاز به گذشت زمان هست ودر این راه روند مثبت ومنفی هم وجود داره .
    موفق باشید .

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید saeed9999 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed9999 نمایش پست ها
    درود
    دوستان تو چند ماهی که از تاپیک فسدید اومدیم اینجا صحبت های زیادی کردیم باهم وتقریبا جای از شرکت نبود که درموردش صحبت نکرده باشم.
    ان شاالله روزهای خوبی در انتظار سهامدارن عزیز این سهم خواهد بود .
    البته دوستان این سهم هنوز اول راه هست وبرای برای شکوفایی کامل نیاز به گذشت زمان هست ودر این راه روند مثبت ومنفی هم وجود داره .
    موفق باشید .
    دقیقا" دوست عزیز
    ولی کو فروشنده؟ اگر شما دیدی سلام من رو بهش برسون
    هلدینگ به این بزرگی زیر 500 میلیارد تومن؟
    فقط تسدید با این قرارداد تپل و آینده درخشان حداقل 500 میلیارد ارزش داره.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حمید89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

سلام دوست دانشمند و گرامی»» اخبار جدیدی از شرکهای گروه دارید ؟ ظاهرا امسال قرارقرارنیست هیچ گزارشی بده / از لوله سازهاش وقراردادهای جدیدشون خبری دارید »تشکر
    یعنی شما از قرارداد ساخت پنج دکل حفاری دریایی توسط تسدید برای نفت و گاز رضوی به ارزش یک میلیارد و یکصد میلیون دلار خبر نداری؟ 60 درصد تسدید متعلق به سدید هست.
    شرکت تسدید در حال تبدیل شدن به یک غول تجهیزاتی و صاحب فن آوریهای پیشرفته است. در آینده قراردادهای بسیار عالی تری خواهد بست.
    از انتقال گاز ترکمنستان به افغانستان و پاکستان خبر نداری؟ ترکمنستان مشتری ثابت لوله سازی ماهشهر هست.
    البته فکر نکنم لوله سازی ماهشهر تا چند سال فرصت نفس کشیدن داشته باشه
    ما که هر روز میبینیم جرثقیلهایی که لوله ها رو دپو میکنند دائما" مشغول کارند.
    از عزم دولت برای افزایش تولید برق بادی خبر نداری؟
    وسدید مانند فاذر 35 تومنیه

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حمید89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,617 بار در 3,058 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حمید89 نمایش پست ها
    یعنی شما از قرارداد ساخت پنج دکل حفاری دریایی توسط تسدید برای نفت و گاز رضوی به ارزش یک میلیارد و یکصد میلیون دلار خبر نداری؟ 60 درصد تسدید متعلق به سدید هست.
    شرکت تسدید در حال تبدیل شدن به یک غول تجهیزاتی و صاحب فن آوریهای پیشرفته است. در آینده قراردادهای بسیار عالی تری خواهد بست.
    از انتقال گاز ترکمنستان به افغانستان و پاکستان خبر نداری؟ ترکمنستان مشتری ثابت لوله سازی ماهشهر هست.
    وسدید مانند فاذر 35 تومنیه
    ,ارزش روز وسدید خیلی بیشتر از فاذر است قیمت واقعی وسدید باید بالای 5000 تومان باشد بازار هنوز متوجه این الماس گران قیمت بورس نشده است بگذارید قیمتش بالا برود انوقت به به شروع میشود

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 44 بار در 18 ارسال

دوستان مقدار درصد تجدید ارزیابی ماهشهر چند درصد بوده؟؟

و اگر بخواهیم تک تک زیر مجموعه ها را ارزشگذاری کنیم سهم چند؟؟؟

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sohrabibroker از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 100 بار در 43 ارسال

[QUOTE=حمید89;624595]یعنی شما از قرارداد ساخت پنج دکل حفاری دریایی توسط تسدید برای نفت و گاز رضوی به ارزش یک میلیارد و یکصد میلیون دلار خبر نداری؟ 60 درصد تسدید متعلق به سدید هست.
    وسدید مانند فاذر 35 تومنیه[/QUOT
    د
    دوست عزیزاخبار عمومی رو همه میدونیم منطور من اخبار قراردادهای قطعی بودوگزارش شرکتهای زبر مجموعه در کدال بود /

من از 16 ماه پیش وسدید رو چه گران و په ارزان در حد توان خریده ام /و جرات نکرده ام حتی یک سهم ان را ازترس اینکه مثل الان سهم دیگه گیر نیاید نفروخته ام

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محیا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 4 بار در 3 ارسال

یک واقعیت وجود دارد که ارزش خیلی از سهم ها بالا است! مثل ایران خودرو که 3000 تومن ارزش واقعی دارد اما الان 300 تومن معامله میشه! قیمت سهم در بازار بر اساس توانایی دادن سود هست شاید ایران خودرو اگر تمام تجهیزات و سرمایه اش رو بفروشه و در بانک بذاره براش بهتر باشه تا اینکه سالی 30 تومن سود بده اما بانک سالی 600 تومن سود بده
    سال قبل این سهم بیست تومن سود داد و امسال معلوم نیست به فرض اگر 55 تومن سود بده قیمت اون چقدر خواهد بود! ارزش به داشتن ملک و ابزار نیست شاید یک شرکت کل سرمایه اش 20 میلیارد تومن باشه ولی سالی 1000 میلیارد تومن سود بده!
    نظر شما چیه؟

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط hrrs1389 نمایش پست ها
    یک واقعیت وجود دارد که ارزش خیلی از سهم ها بالا است! مثل ایران خودرو که 3000 تومن ارزش واقعی دارد اما الان 300 تومن معامله میشه! قیمت سهم در بازار بر اساس توانایی دادن سود هست شاید ایران خودرو اگر تمام تجهیزات و سرمایه اش رو بفروشه و در بانک بذاره براش بهتر باشه تا اینکه سالی 30 تومن سود بده اما بانک سالی 600 تومن سود بده
    سال قبل این سهم بیست تومن سود داد و امسال معلوم نیست به فرض اگر 55 تومن سود بده قیمت اون چقدر خواهد بود! ارزش به داشتن ملک و ابزار نیست شاید یک شرکت کل سرمایه اش 20 میلیارد تومن باشه ولی سالی 1000 میلیارد تومن سود بده!
    نظر شما چیه؟
    اگر حرف شما صحیح باشد پس ایران خودرو 12 میلیارد دلار ارزش دارد
    با این حساب هم باید حداقل سالی 12 میلیارد دلار تولید داشته باشد.
    چیزی تو مایه های یک میلیون و دویست هزار دستگاه در سال. یعنی سه برابر تولید فعلی
    که اگر داشت با توجه به کاهش هزینه سربار بالای 500 تومن سود میساخت.
    اما سدید :
    سال گذشته لوله سازی ماهشهر 200 میلیون دلار یا به عبارتی 650 میلیارد تومان به ترکمنستان صادرات داشته.
    تسدید از این به بعد سالی حداقل 1000 میلیارد تومان پروژه خواهد داشت.
    بقیه زیرمجموعه ها هم در حال تحول هستند.
    به عبارتی در آینده گروه سدید حداقل تاکید میکنم حداقل بالای 2000 میلیارد تومان پروژه در سال خواهد داشت.
    با دریافت مطالبات از دولت که مشکل مالیش در اثر رفع تحریم برطرف شده هزینه های مالی سدید هم به شدت کم خواهد شد.
    حال فرض کن فقط 10 درصد از این مبلغ به عنوان سود به سدید برسد شما پی بر ای 5 به سهم بدید به قیمت 5000 تومان خواهید رسید.
    پس بی جهت نیست که خبرگان سهام که زیرنظر امید قائمی هست زد زیر سهم.
    شما هم اگر سدید دارید و از قیمت فعلی راضی هستید بنده به تعداد خریدارم و میتونید خصوصی به من پیغام بدبد
    اگر هم سدید ندارید که باید عرض کنم ای کاش به مقدار کافی از این سهم با پتانسیل بالا در سبد میداشتید.
    بنده به شخصه انتظار اعلام زیان برای سال 93 داشتم که با دیدن سود 53 تومنی جدا" غافلگیر شدم.
    یک زمانی سود پکویر 50 تومن بود. قطعا" اگر شما آن زمان پکویر داشتید با این طرز فکر رو قیمت 200 تومان میفروختید
    در حالیکه تحلیلگران آگاه رو قیمت 200 تومان تا خرخره پکویر خریدند و 2000 تومان فروختند.
    همانطوری که بنده پاکسان 380 تومنی رو با سود 70 تومن خریدم و در قیمت 2400 تومان با پی بر ای 5 تحویل دوستان مشتاق دادم.

پ.ن. به هیچ وجه توصیه به خرید ندارم
    ویرایش توسط حمید89 : 2015/07/16 در ساعت 17:59

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حمید89 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 11 از 53 نخست ... 89101112131421 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)