صفحه 24 از 52 نخست ... 142122232425262734 ... آخرین
نمایش نتایج: از 231 به 240 از 520

موضوع: گروه صنعتي سديد ( وسديد )

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

پاسخ : گروه صنعتي سديد ( وسديد )

نانی..که...بخاطر 2 زار..نوسان..متوسط به دروغ..و...نامردی بشوید.....ارزشی...نداره............ ............ 5830.....................شد...1890.............. ...........
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(11) farhad1353 آواتار ها
    تشکر شده 2,913 بار در 478 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    نانی..که...بخاطر 2 زار..نوسان..متوسط به دروغ..و...نامردی بشوید.....ارزشی...نداره............ ............ 5830.....................شد...1890.............. ...........
    با سپاس وتشكر از نيت خير خواهانه شما
    لطفا از مديريت فروم بورسي درخواست ميگردد با توجه به تجربيات جناب آقاي mey لطفا تايپيكي اختصاصي جهت نوشته هاي ايشان در نظر گرفته شود.اطلاعات ايشان كمك شاياني به سهامداران خرد خواهد كرد. سپاس

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad1353 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,398 بار در 902 ارسال

به بهانه همین تجدید ارزیابی حقوقی 14 میلیارد تومن کاسب شد ...................خوش بحالشون واقعا چه پول های یا مفتی درمیارن

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تنها از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

...شما..که فروختی................با بچه..های سازمان صحبت..کرده..بودی..هان............
    5800 درصد...شد.....1890...درصد............... .........
    خدا را شاکرم..که...که..نگذاشتم.....چند نفر ی هم..بروند..2700...وسدید بخرند......
    بله بنده با بچه های سازمان صحبت کردم
    و امروز باز هم صحبت کردم
    این از سفاسی شما که یه عده بدبخت 2900 خریدن بهتره
    باز لااقل الان کف سهم مشخصه 1900 کف سهمه
    ولی سفاسی چیبا سفته بازی باز یه عده امروز تحریک به خرید شدن
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 49 بار در 13 ارسال

بنده هم جناب mey را فردی سلیم و حلال خور می شناسم سپاس عزیز دل

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mfa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,398 بار در 902 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    و امروز باز هم صحبت کردم

دوست عزیر مثل بچه دبستانی ها سهمی با سهمی قیاس نکن ....................سفاسی یک سهم کوچولو بدون بدهی بانکی هست که با کوچکترین قراردادی متحول میشه

وسدید فقط 185 میلیارد تومن بدهی بانکی داره نوکر بانکه هرچی درمیاره تقدیم بانک میکنه سودش رو

همین الان گزارش 9ماهش داده فقط 24 میلیارد تومن بهره داده هزینه مالیش ماهی 3میلیارد تومنه اندازه کل سرمایه سفاسی فقط ماهیانه بهره میده

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید تنها از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

درود

به نظرم وسدید کماکان بخت ایجاد گینی خوب را دارد. هر چند به لحاظ بنیادی درب و داغون است و مشابهش را شما به وفور در بورس ایران تجربه کرده اید.

در نمودار اول مشاهده میکنید که به تازگی از قله تاریخی عبور کرده و شما کاملا آگاهید که در چنین مواقعی رفتار سهم در برخورد با چنین مقاومتی همان است که الان وسدید دارد انجام میدهد.
    این احتمال وجود دارد که با یکی دو روز نوسان در همین محدوده قیمت مجددا حرکت وسدید شروع شود.
    باید منتظر بود و رفتار سهم را رصد کرد

نمودار دوم معاملات دیروز را به نمایش میگذارد. مجرب ها میدانند که کندلهای صعودی آخر وقت نوید حرکت مثبت سهم در روز بعد را میدهد.

نمودار سوم رفتار متفاوت دو حقوقی سهم را نشان میدهد. صدر تامین میفروشد سدید تدبیر میخرد.
    به سابقه خرید صدرتامین توجه کنید در مهرماه حدود 9 میلیون سهم خریده است. شاید به دلیل خبرهای اینسایدری که در اختیار اینچنین حقوقی ها قرار میگیرد و یا هر دلیل دیگر
    ولی چندین عرضه داشت در زمانی که سهم روند پرقدرت صعودی داشته اشت. قبلا هم از با تجریه های این سایت پرسیدم " اگر شما حقوقی بودید و پول لازم به هر دلیل، چه زمانی را برای نقد شدن مناسب تشخیص میدادید؟

نکته آخر اینکه کمی تحمل نظرات مخالف را داشته باشیم و به هم احترام بگذاریم.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad1353 نمایش پست ها
    با سپاس وتشكر از نيت خير خواهانه شما
    لطفا از مديريت فروم بورسي درخواست ميگردد با توجه به تجربيات جناب آقاي mey لطفا تايپيكي اختصاصي جهت نوشته هاي ايشان در نظر گرفته شود.اطلاعات ايشان كمك شاياني به سهامداران خرد خواهد كرد. سپاس
    //ارادتمند...دادا..من..نه سوادش را دارم..و..نه..تجربش را....این...عبا برای بنده زیادی..گشاده..ارادتمندتان.... .
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط تمام نمایش پست ها
    و امروز باز هم صحبت کردم
    ..همین سفاسی را ایدی تنها از 1350...و بعدش بنده از 1450..خریدیم..و البته عامل اصلیش هم..جناب ایدی تنها بود...بنده..ممنونم..از ایشون....و ایدی تنها..هر چه از سهم..میدانست..گفت....هر..کسی هم..که..خریده..تو..همین بازار نادخ..سودبسیار..خوبی کرده........تاپیک..سفاسی هم تقریب 2..ماهه..که..مطلب گذاشته شده..توسط..دوستان... ...دادا...نمیدانم..باور..میکنی یا ..نه....سطح..تحلیل..و تجربه..و سواد بورسی..بازار هیچ..وقت اینقدر پایین..نبوده...همین.گرگان..تل گرامی..به اندازه..کافی..دار ندار..ملت را بر باد..میدهند...دیگه..ما ها...نباید..ندانسته..و احساسی...راه را برای ضرر بیشتر ..این.گروه باز..کنیم............بنده..هیچ..مش کل شخصی با شما..ندارم...اگر ..کدورتی..و یا بی احترامی ..و یا..هر عامل ازاردهنده ایی....از جانب ..بنده..شما را ازرد....پوزش می خوام...و..خلالیت.....اردتمند....

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 68,764 بار در 12,917 ارسال

..همین سفاسی را ایدی تنها از 1350...و بعدش بنده از 1450..خریدیم..و البته عامل اصلیش هم..جناب ایدی تنها بود...بنده..ممنونم..از ایشون....و ایدی تنها..هر چه از سهم..میدانست..گفت....هر..کسی هم..که..خریده..تو..همین بازار نادخ..سودبسیار..خوبی کرده........تاپیک..سفاسی هم تقریب 2..ماهه..که..مطلب گذاشته شده..توسط..دوستان... ...دادا...نمیدانم..باور..میکنی یا ..نه....سطح..تحلیل..و تجربه..و سواد بورسی..بازار هیچ..وقت اینقدر پایین..نبوده...همین.گرگان..تل گرامی..به اندازه..کافی..دار ندار..ملت را بر باد..میدهند...دیگه..ما ها...نباید..ندانسته..و احساسی...راه را برای ضرر بیشتر ..این.گروه باز..کنیم............بنده..هیچ..مش کل شخصی با شما..ندارم...اگر ..کدورتی..و یا بی احترامی ..و یا..هر عامل ازاردهنده ایی....از جانب ..بنده..شما را ازرد....پوزش می خوام...و..خلالیت.....اردتمند....
    منم معامله گرم و بر مبنای دیتاهایی که دارم تصمیم گیری میکنم و نظرات شخصی اعلام میکنم هرچه باشد را میگم در مورد تماس با بچه های سازمان هرچه بود گفتم
    ولی بورس همیشه بورسه و هر کس بگه من 100 درصد و یا حتی 70 درصد تحلیلهام درسته داره دروغ میگه
    منم قصد جسارت نداشتم
    اگر حرف تندی زدم شرمنده ام
    حلال کن.
    خدا خواست و ما توانستیم
    تمام مطالب نوشته شده توسط بنده نظرات شخصی است که میتواند اشتباه باشد پس به استناد مطالب من به هیچ عنوان سهمی را نخرید. فقط با بررسی خودتان معامله کنید

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تمام از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 24 از 52 نخست ... 142122232425262734 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)