صفحه 5 از 196 نخست ... 23456781555105 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 1953

موضوع: سامان اربابي

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

پاسخ : سامان اربابي

نقل قول نوشته اصلی توسط شبندر نمایش پست ها
    از وقتي كه من تصميم به فروش سهام گرفتم بازار نوساني و كاهشي بوده به نظرم تا يك سال آينده همين وضع خواهد بود مگركه در ستاره شناسي اتفاقات جديد ديده بشه كه به موقع بازار را خبر دار خواهم كرد
    بخدا ....روحم شاد میشه وقتی نوشته هات را میخونم....

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها
    تشکر شده 4,913 بار در 2,324 ارسال

تا اواسط شهريور ماه بازار به همين صورت نگهداشته ميشه حتي اگر سهمي 1000تومان ضرر اعلام كنه قيمتش 500تومان نگهداشته ميشه بورس ايران به خاله بازي تبديل شده ، حالا بعضي ها مي فهمند كه تحليل بايد از هيچ منطقي پيروي نكنه ، به نظر من فقط سهمي را بخريد كه گذشته خوبي تا حال داشته و سود تقسيمي خوبي داشته است.
    دوستاني كه مطالب بنده را براي اولين بار ميخوانند با تحقيق و مشورت با افراد متخصص، تريد كنند

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال شبندر آواتار ها

دوستان خوبم يك سهم عالي كه بزودي قيمتش به هزار تومان مي رسه و 500درصد بازدهي داره يك شنبه معرفي خواهم كرد
    دوستاني كه مطالب بنده را براي اولين بار ميخوانند با تحقيق و مشورت با افراد متخصص، تريد كنند

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

دوستان خوبم يك سهم عالي كه بزودي قيمتش به هزار تومان مي رسه و 500درصد بازدهي داره يك شنبه معرفي خواهم كرد

خودرو شش ماهه 100تومان اعلام ميكنه
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,310 بار در 921 ارسال

از وقتي كه من تصميم به فروش سهام گرفتم بازار نوساني و كاهشي بوده به نظرم تا يك سال آينده همين وضع خواهد بود مگركه در ستاره شناسي اتفاقات جديد ديده بشه كه به موقع بازار را خبر دار خواهم كرد
    شبندر جان چند تا سوال داشتم راجبه بورسه اگه جواب بدید آینده بورس هم شاید مشخص بشه؟
    شما توvoa کار می کنید؟ چرا خودت رو معروف به شبندر کردی؟ با بیلگیس چه رابطه یا نسبتی داری ؟ اگر بیلگیتس بدونه عکسشو استفاده کردید به نظرتون با خودش چیکار می کنه؟ فروش سهامت رو کی متوقف می کنی و اینا رو کی از شما می خره؟ نظرت راجبه احمدی نژاد چیه ؟ شما روزایی که شاخص صعودیه می خندید؟(چون خیلی از سهامداران سهم می خرند) روزهای نزولی چی کار می کنید ؟ شاخص به 40000 رسید چی کار می کنید ؟ واسه عکس اواتار به جای بیل گیتس حاضرید از عکس بابک زنجانی یا احمدی نژاد یا داش رحیم کدومشون رو استفاده کنید ؟ تو جنگ های پارتیزانی ، پارتیزان ها کیا خواهند بود ؟ علم ستاره شناسی راجبه شما چی می گه ؟
    پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید b-asgharne از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شبندر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط b-asgharne نمایش پست ها
    شبندر جان چند تا سوال داشتم راجبه بورسه اگه جواب بدید آینده بورس هم شاید مشخص بشه؟
    شما توvoa کار می کنید؟ چرا خودت رو معروف به شبندر کردی؟ با بیلگیس چه رابطه یا نسبتی داری ؟ اگر بیلگیتس بدونه عکسشو استفاده کردید به نظرتون با خودش چیکار می کنه؟ فروش سهامت رو کی متوقف می کنی و اینا رو کی از شما می خره؟ نظرت راجبه احمدی نژاد چیه ؟ شما روزایی که شاخص صعودیه می خندید؟(چون خیلی از سهامداران سهم می خرند) روزهای نزولی چی کار می کنید ؟ شاخص به 40000 رسید چی کار می کنید ؟ واسه عکس اواتار به جای بیل گیتس حاضرید از عکس بابک زنجانی یا احمدی نژاد یا داش رحیم کدومشون رو استفاده کنید ؟ تو جنگ های پارتیزانی ، پارتیزان ها کیا خواهند بود ؟ علم ستاره شناسی راجبه شما چی می گه ؟
    در جواب شما بگويم كه من فقط با 10ميليون تومان شروع كردم حدود چهل سال پيش و الان در حدود 30000ميليارد تومان سرمايه نقدي دارم و در اكثر بورسهاي معتبر دنيا سهام دارم و خودم به صورت تفنني كار ميكنم و تمام حرفهايي هم كه زدم حرفهاي كارشناسهايم بوده كه ماهيانه حقوق دريافت ميكنند. ممنون

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شبندر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی hose آواتار ها
    تشکر شده 81 بار در 31 ارسال

Smile پاسخ : سامان اربابي

ما منتظریم

عضو فعال علی علیزاده آواتار ها
    تشکر شده 3,704 بار در 1,011 ارسال

جناب شبندر بنده یادمه برج ده پارسال شدیدا توصیه به خرید خکمک میکردید و اون روز حجم خوبی هم زد ولی متاسفانه همون روز سقف قیمتی بود و شروع به ریزش کرد نزدیک به 60 درصد.....ایا واقعا این کار شما درست بود؟عده ای رو بدبخت کردید رفت ولی هنوزم دارید تبلیغ از سهام های میکنید که خدا میدونه چی توش هس......اینکار شما واقعا کار درستی نیست چون مطمینن حرام خواری رو پیشه گرفتید....چون دوستانی هستند ناوارد و امکانش هس به حرف شما گوش دهند....پس شدیدا توصیه میکنم دست از این کار زشتتون بردارید
    یا غنی....

عضو فعال
    تشکر شده 3,310 بار در 921 ارسال

در جواب شما بگويم كه من فقط با 10ميليون تومان شروع كردم حدود چهل سال پيش و الان در حدود 30000ميليارد تومان سرمايه نقدي دارم و در اكثر بورسهاي معتبر دنيا سهام دارم و خودم به صورت تفنني كار ميكنم و تمام حرفهايي هم كه زدم حرفهاي كارشناسهايم بوده كه ماهيانه حقوق دريافت ميكنند. ممنون
    از کارشناساتون بخواهید که تو اظهار نظرهاشون دقت کنند مگرنه از کار اخراج و به سیرک منتقل می شوند ضمنا از کارشناساتون بپرسید فقط ۱۰ میلیون سال ۱۳۵۳ معادل چند میلیارد تومان الان میشه ؟ می خوام بدونم خدایی نکرده تا حالا سرتون کلاه یا چیزی .........
    لطفا به کارشناساتون بگید عجله نکنند ممکنه سوتی بدند
    پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید b-asgharne از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ebi1352 آواتار ها
    تشکر شده 675 بار در 148 ارسال

وقتی میگن ما ایرانیها شادی بلد نیستیم راست میگن ها.تو این اوضاع خراب یکی اومده جوکای به این بامزه گی میگه چرا اینقدر اذیتش میکنید بخونید و بخندید و حالشو ببرید.بخدا اگه دیگه پیغام نزده دلتون واسه همین جوکها هم تنگ میشه بعد وقتی از بازار حالت گرفته اس کی بخندونتت.دمت گرم شبندر

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ebi1352 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 5 از 196 نخست ... 23456781555105 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)