صفحه 50 از 63 نخست ... 404748495051525360 ... آخرین
نمایش نتایج: از 491 به 500 از 621

موضوع: ویدیوهای اموزشی با دانلود رایگان

عضو جدید
    تشکر شده 22 بار در 6 ارسال

پاسخ : ویدیوهای اموزشی با دانلود رایگان

سلام میدم خدمت همه دوستان

یه مطلبی رو تو یه جا خوندم درباره ساعت ترید کردن گفتم شاید به درد بخوره اینجا عنوان میکنم.خیلی به درد من خورد و دارم خیلی خوب از اون کار میگیرم.

من تو تایم 30دقیقه سیگنال میگیرم و ترید میکنم ولی میدیدم که بعضی از تریدهام سود خوبی میکنه ولی بعضی دیگه میره تو ضرر.کلافه شده بودم که ایراد کارم کجاست؟؟

بعد یه جا مطلبی رو خوندم که ایراد کارم رو متوجه شدم.و اون ساعت ترید کردنه.

از ساعت 2 تا 2.40دقیقه
    از ساعت 6 تا 6.40 دقیقه
    واز ساعت 10 تا 10.40 دقیقه
    و از ساعت 14 تا 14.40دقیقه
    و از ساعت 18 تا18.40دقیقه
    و از ساعت 22 تا 22.40دقیقه ترید کردن ممنوع

در این زمانها چارت در حال پیدا کردن روند خود میباشد.بهترین زمان برای ترید کردن 10 دقیقه بعد از پیدا کردن روند است و بدترین زمان نیم ساعت قبل از پیدا کردن روند میباشد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رضا111 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mostafa_khan آواتار ها
    تشکر شده 174 بار در 35 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا111 نمایش پست ها
    سلام میدم خدمت همه دوستان

یه مطلبی رو تو یه جا خوندم درباره ساعت ترید کردن گفتم شاید به درد بخوره اینجا عنوان میکنم.خیلی به درد من خورد و دارم خیلی خوب از اون کار میگیرم.

من تو تایم 30دقیقه سیگنال میگیرم و ترید میکنم ولی میدیدم که بعضی از تریدهام سود خوبی میکنه ولی بعضی دیگه میره تو ضرر.کلافه شده بودم که ایراد کارم کجاست؟؟

بعد یه جا مطلبی رو خوندم که ایراد کارم رو متوجه شدم.و اون ساعت ترید کردنه.

از ساعت 2 تا 2.40دقیقه
    از ساعت 6 تا 6.40 دقیقه
    واز ساعت 10 تا 10.40 دقیقه
    و از ساعت 14 تا 14.40دقیقه
    و از ساعت 18 تا18.40دقیقه
    و از ساعت 22 تا 22.40دقیقه ترید کردن ممنوع

در این زمانها چارت در حال پیدا کردن روند خود میباشد.بهترین زمان برای ترید کردن 10 دقیقه بعد از پیدا کردن روند است و بدترین زمان نیم ساعت قبل از پیدا کردن روند میباشد.
    سلام
    ببینید دوست عزیز، من میخوام در نظر بگیریم و بدونیم که هر مسئله ای که وجود داره که ما رو به چالش میکشه، به خاطر استراتژی معاملاتی هست که ازش بهره میبریم.

استراتژی ها بر اساس علم و احساس نویسنده ی اون ساخته میشن....اما آیا احساسات شما با احساسات نویسنده ی استراتژی همخوانی داره؟

این مطلبی که شما گفتین رو من نه تکذیب میکنم و نه تایید ، چون یه نکته ای هست که شاید به شما در معاملاتتون میتونه خیلی کمک کنه البته با توجه به سیستم معاملاتی که دارین...اما نظرم اینه که وحی منزل نمیتونه باشه.

در واقع شما یک سیستم معاملاتی دارین که در جاهایی ایراداتی داشته، حال شما با بررسی شرایط مختلف ، دارین اون رو شخصی سازی اش میکنید، که اتفاقا چیزیه که من شدیدا قبولش دارم. یعنی استفاده از استراتژی ای که شخص دیگری نوشته ، ولی ما با توجه به احساساتمون و چالش هامون چارچوب های خاصی رو براش بسازیم تا بتونیم راندمان بهتری ازش بگیریم

اما این مسئله از نظرم عمومیت نداره...اتفاقا من دیروز معامله ای توی همین ساعت 10 انجام دادم و با سود خوب بستمش

میخوام ذهن ها درگیر این مسئله بشه که لزوما هر نکته ای، برای دیگری کارآمد نیست!...

توی سیستم آقای آزادی ایشون به خاطر مشغله های فراوان و البته نوع احساسات شخصی اش توی ساعت های 12 تا 16 معمولا ترید میکنند....حال آیا من مصرف کننده هم باید به شکل طوطی وار از ایشون تقلید کنم؟ من میگم نه

تو بحث همین زمان بندی ها، من همش دارم فکر میکنم، چرا نباید از اون همه نوسان فرضا 10 شب تا 8 صبح استفاده کنم، در حالیکه توان ذهنی و روحی اش رو دارم؟

چیزی که من بهش رسیده ام و سعی میکنم توش پیشرفت کنم اینه که در هر ساعت و در هر زمانی توی هر جفت ارزی میشه و بتونم معامله کرد، به شرطی که استراتژی بسیار قوی ای پشت معامله تون باشه

اینکه چه بازارهایی در چه ساعت هایی باز و بسته میشن، در حد یک بک گراند ذهنی برامون باشه و همین...با یک استراتژی قوی، باز و بسته شدن بازار ها رو هم به نفع خودمون تغییر بدیم

سخت هست، ولی شدنی

خیلی از بزرگان، قبلا استراتژی های زیادی رو ایجاد کرده اند، گاها چیزهایی رو ایجاد کرده اند که حتی شاید خوشون هم ندونن پتانسیل استراتژی شون خیلی بیشتره!

یکی از دوستان استراتژی نوشته بود و در کنارش گفته بود بهتره جمعه ها دست به معمله نزنید....جالبه با شخصی کردنش تونستم اتفاقا تو جمعه ها هم معامله های خوبی انجام بدم

من از همه دوستان کم تجربه تر و آماتور تر هستم، کسی نیستم که بخوام چیزی یاد بدم، منظور از این پست فقط این هست، که چارچوب رو برای استراتژی هایی که ارزشش رو دارند قائل بشین و نه برای ذهن هاتون...هزاران ایراد و اشتباه دارم که دوستانی چون نوام همش باید واسم حرص بخورن! اما حداقل تصمیم گرفته ام، حداقل درست فکر کنم و با ذهنی باز توی بازار کار کنم و من به استراتژی ها دستور بدم و نه اونها به من
    مخلصیم/.

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mostafa_khan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_khan نمایش پست ها
    سلام
    ببینید دوست عزیز، من میخوام در نظر بگیریم و بدونیم که هر مسئله ای که وجود داره که ما رو به چالش میکشه، به خاطر استراتژی معاملاتی هست که ازش بهره میبریم.

استراتژی ها بر اساس علم و احساس نویسنده ی اون ساخته میشن....اما آیا احساسات شما با احساسات نویسنده ی استراتژی همخوانی داره؟

این مطلبی که شما گفتین رو من نه تکذیب میکنم و نه تایید ، چون یه نکته ای هست که شاید به شما در معاملاتتون میتونه خیلی کمک کنه البته با توجه به سیستم معاملاتی که دارین...اما نظرم اینه که وحی منزل نمیتونه باشه.

در واقع شما یک سیستم معاملاتی دارین که در جاهایی ایراداتی داشته، حال شما با بررسی شرایط مختلف ، دارین اون رو شخصی سازی اش میکنید، که اتفاقا چیزیه که من شدیدا قبولش دارم. یعنی استفاده از استراتژی ای که شخص دیگری نوشته ، ولی ما با توجه به احساساتمون و چالش هامون چارچوب های خاصی رو براش بسازیم تا بتونیم راندمان بهتری ازش بگیریم

اما این مسئله از نظرم عمومیت نداره...اتفاقا من دیروز معامله ای توی همین ساعت 10 انجام دادم و با سود خوب بستمش

میخوام ذهن ها درگیر این مسئله بشه که لزوما هر نکته ای، برای دیگری کارآمد نیست!...

توی سیستم آقای آزادی ایشون به خاطر مشغله های فراوان و البته نوع احساسات شخصی اش توی ساعت های 12 تا 16 معمولا ترید میکنند....حال آیا من مصرف کننده هم باید به شکل طوطی وار از ایشون تقلید کنم؟ من میگم نه

تو بحث همین زمان بندی ها، من همش دارم فکر میکنم، چرا نباید از اون همه نوسان فرضا 10 شب تا 8 صبح استفاده کنم، در حالیکه توان ذهنی و روحی اش رو دارم؟

چیزی که من بهش رسیده ام و سعی میکنم توش پیشرفت کنم اینه که در هر ساعت و در هر زمانی توی هر جفت ارزی میشه و بتونم معامله کرد، به شرطی که استراتژی بسیار قوی ای پشت معامله تون باشه

اینکه چه بازارهایی در چه ساعت هایی باز و بسته میشن، در حد یک بک گراند ذهنی برامون باشه و همین...با یک استراتژی قوی، باز و بسته شدن بازار ها رو هم به نفع خودمون تغییر بدیم

سخت هست، ولی شدنی

خیلی از بزرگان، قبلا استراتژی های زیادی رو ایجاد کرده اند، گاها چیزهایی رو ایجاد کرده اند که حتی شاید خوشون هم ندونن پتانسیل استراتژی شون خیلی بیشتره!

یکی از دوستان استراتژی نوشته بود و در کنارش گفته بود بهتره جمعه ها دست به معمله نزنید....جالبه با شخصی کردنش تونستم اتفاقا تو جمعه ها هم معامله های خوبی انجام بدم

من از همه دوستان کم تجربه تر و آماتور تر هستم، کسی نیستم که بخوام چیزی یاد بدم، منظور از این پست فقط این هست، که چارچوب رو برای استراتژی هایی که ارزشش رو دارند قائل بشین و نه برای ذهن هاتون...هزاران ایراد و اشتباه دارم که دوستانی چون نوام همش باید واسم حرص بخورن! اما حداقل تصمیم گرفته ام، حداقل درست فکر کنم و با ذهنی باز توی بازار کار کنم و من به استراتژی ها دستور بدم و نه اونها به من
    مخلصیم/.

آقا مصطفی موفق باشید

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رضا111 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

پاسخ : Wyckoff Candle Volume Analysis

نقل قول نوشته اصلی توسط davidwatson نمایش پست ها
    Wyckoff Candle Volume Analysis
    با سلام.

در این تاپیک قصد دارم یک مجموعه ویدیوی آموزشی خیلی کمیاب که بیش از ۱۰۰ها دلار هزینه دارد و در سایتی با پشتیبانی دانلود مستقیم آپلود کرده ام را برای دوستان قرار دهم.

روش بر اساس نظریه ی ریچارد وایکاف است که با کندل استیک به روز شده.

دوستان باور کنید در فروم های خارجی روی این روش قسم می خورند.
    لینک های دانلود را در زیر قرار می دهم:
    Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2

http://gof.ir/n1g/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part02.rar.html
    http://gof.ir/n1f/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part01.rar.html
    http://gof.ir/n1e/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part03.rar.html
    http://gof.ir/n1d/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part04.rar.html
    http://gof.ir/n1c/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part05.rar.html
    http://gof.ir/n1b/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part06.rar.html
    http://gof.ir/n1a/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part07.rar.html
    http://gof.ir/n19/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part09.rar.html
    http://gof.ir/n18/Todd Krueger - Wyckoff Analysis Series Modules 1 and 2-www.cabafx.com.part08.rar.html

امیدوارم استفاده کامل را از این روش ببرید.

سلام.این فیلمها به فارسیه یا انگلیسی؟

هموشونو باید دانلود کنم بعد باز میشه یا تکی هم باز میشه؟

من یکیشو دانلود کردم و رمز رو وارد کردم ولی باز نکرد

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید رضا111 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید

کسی نیست جواب منو بده در مورد سوال بالا؟؟

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید رضا111 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال sohrab67 آواتار ها
    تشکر شده 1,605 بار در 519 ارسال

بایستی کلشون رو دانلود کنید.من هنوز دانلودشون نکردم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sohrab67 از ایشان تشکر کرده اند:

بایستی کلشون رو دانلود کنید.من هنوز دانلودشون نکردم

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sohrab67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 10 بار در 3 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    : آشنایی با بورس - رضایی زاده

حجم : 520 مگابایت

زمان ویدئو: 113 دقیقه
    http://www.mediafire.com/download/6d...adeh.part1.rar
    http://www.mediafire.com/download/xs...adeh.part2.rar
    http://www.mediafire.com/download/h3...adeh.part3.rar

نوام چامسکی عزیز:
    اولا:کارتون بینهایت ارزشمند و پر زحمت بوده.بینهایت ممنونیم
    دوم:از کجا میشه ویدِیو های دیگری در خصوص اموزش بورس از اقای رضایی زاده به دست بیاریم.
    سوم:از کجا میشه در خصوص اموزش بورس تهران( البته به صورت حرفه ای ونه اشنایی بابورس) ویدیو هایی بدست بیاریم.
    متشکرم

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید shohre007 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 65 بار در 27 ارسال

پاسخ : اخبار

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amir222120 از ایشان تشکر کرده است:

نوام عزیز بسیار ازت ممنونم.تازا دارم میفهمم این مطالبی که گزاشتی چقدر ارزشمند هستند

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sohrab67 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 50 از 63 نخست ... 404748495051525360 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)