نمایش نتایج نظرسنجی: رتبه ایران در لیگ جهانی 2017 را پیش بینی کنید

رأی دهندگان
22. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اول

0 0%
  • دوم

1 4.55%
  • سوم

2 9.09%
  • چهارم تا هشتم

11 50.00%
  • نهم تا دوازدهم

8 36.36%
صفحه 66 از 66 اولیناولین ... 165663646566
نتایج از شماره 651 تا 653 از مجموع 653

موضوع: والیبال ایران~~FIVB~~

عضو فعال
    ارسال
    8,251
    تشکر شده 88,973 بار در 8,249 ارسال

پاسخ : والیبال ایران~~FIVB~~

مشکل اصلی والیبال ایران اینه که برای سعید معروف ذخیره قویی نداره،سطح بازی سعید معروف خیلی بالاست ولی وقتی در تمام بازی ها فیکس هست احتمال لو رفتن نقشه هاش بالا میره.
    بنظر من سعید معروف 50درصد از قدرت تیم ملی رو در دست داره.سعید نباشه ایران همسطح ژاپن و استرالیاست.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    104
    تشکر شده 362 بار در 103 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش ارسال ها
    مشکل اصلی والیبال ایران اینه که برای سعید معروف ذخیره قویی نداره،سطح بازی سعید معروف خیلی بالاست ولی وقتی در تمام بازی ها فیکس هست احتمال لو رفتن نقشه هاش بالا میره.
    بنظر من سعید معروف 50درصد از قدرت تیم ملی رو در دست داره.سعید نباشه ایران همسطح ژاپن و استرالیاست.
    من مشکل والیبال رو با فوتبال یکی میدونم..آیا بعد دایی.علی کریمی.مهدوی کیا.باقری.و.....جایگزینی برای اونا پیدا شد جواب خیر.....ظرفیت کشور محدودیت های اقتصادی سیاسی و عدم داشتن فدراسیون‌های مستقل از دولت و....از علل هستن همه کشورهای حرفه ای چند تیم بزرگسال امید و...دارن...اما ما تا چندین سال باید با معروف عبادی موسوی و....سر کنیم.....یک بار آزمون رو بخاطر بازیهای ضعیف در جام جهانی سرزنش و بعد چندی بخاطر نداشتن جانشین مناسب برای وی خود ما اورا علم میکنیم و بهترین مهاجم تیم ملی میدونیم...اگه پشتوانه مناسب داشتیم قطعا خیلی از والیبالیستها و فوتبالیستها باید کنار میرفتن.....

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ارادت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ارسال
    104
    تشکر شده 362 بار در 103 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ارادت نمایش ارسال ها
    ایران 1 لهستان 3 ایران برای صعود به مرحله بعد نیاز به معجزه داره . عیار تیمها تو این مراحل نشون داده میشه ..شخصا دوست دارم لهستان - روسیه رو در فینال ببینم..اما مار خفته ای مثل برزیل هم داریم.
    نتیجه اونطور که من دوست داشتم رخ نداد..با شکست عجیب روسیه مقابل آمریکا در مرحله نهایی گروه آ-امریکا بعنوان تیم اول به برزیل خورد و از شرایط میزبانی نهایت استفاده رو برد و به فینال رسید.....روسیه هم مقابل لهستان صدر نشین گروه ب قرار گرفت وبرنده شد...در فینال روسیه انتقام شکست مرحله نهایی رو گرفت و با شکست دادن 3-1 آمریکا قهرمان این دوره از رقابت ها شد........

صفحه 66 از 66 اولیناولین ... 165663646566

اطلاعات موضوع

Users Browsing this Thread

در حال حاضر 1 نفر از این موضوع دیدن می کنند (0 عضو و 1 مهمان)

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

مجوزهای ارسال و ویرایش

• شما نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
  • شما نمی توانید به ارسال ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید ارسال های خود را ویرایش کنید
  •