صفحه 429 از 709 نخست ... 329379419426427428429430431432439479529 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,281 به 4,290 از 7084

موضوع: ايران خودرو ( خودرو )

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,519 بار در 9,926 ارسال

پاسخ : ايران خودرو ( خودرو )

چقدر خودرو ترسو داره.
    بفروشید بابا ،شما رو چه به سهامداری خودرو.
    امروز میفروشید ،بزودی در صف خرید بالای 800 تومن خواهید نشست.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

به هیچ وجه از این منفی ها نترسید.این منفی ها فقط و فقط برای بیرون کردن ترسوها و مردد هاست.
    سهامداری کنید.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,006 بار در 1,243 ارسال

همین حوالی باید اخبار مثبت ایران خودرو منشر گردد
    رقمی که من شنیدم غیر رسمی جذود 1650 درصد و رسمی حدود 1200 در صد افزایش سرمایه اعلامی است
    سود جذابی در سهم خوابیده است

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    همین حوالی باید اخبار مثبت ایران خودرو منشر گردد
    رقمی که من شنیدم غیر رسمی جذود 1650 درصد و رسمی حدود 1200 در صد افزایش سرمایه اعلامی است
    سود جذابی در سهم خوابیده است
    خوش خبر باشی برادر.
    ما به 1200 درصد هم قانعیم.با 1200 درصد افزایش سرمایه ،یعنی الان سهم با قیمت 42 تومن معامله میشه.الان خودرویی این قیمتی نداریم.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    خوش خبر باشی برادر.
    ما به 1200 درصد هم قانعیم.با 1200 درصد افزایش سرمایه ،یعنی الان سهم با قیمت 42 تومن معامله میشه.الان خودرویی این قیمتی نداریم.
    درود سجاد جان
    فقط میدونی که بشدت این گروه دستوری عمل می کند
    برای معامله بلوکی و کشف قیمت واقعی و نیاز دولت به نقدینگی
    این افزایش سرمایه و مقذار ان جیاتی و برابر دستور دولتی برنامه ریزی می شود
    قیمت های که شما در اوردید به حقیت میرسذ
    شاذ باشی

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

یاذت هست 2 سال پیش گفتم ذلار 13650 ت
    الان هم طبق یه تحلیل که مطالغه کردم
    قیمت پایه دلار برای مرذاذ سال 1400 زمان تحویل دولت فعلی به جدید ...حدود 25 هزار
    من ارزو نمی کنم به این عدد برسه ولی میرسه چون توافقی حاصل نمیشه مجددا ترامپ برای 13 ابان 1399 انتخاب میشه
    و داستانها داریم
    بشدت اقتصاد تضعیف شده
    این قیمت های فعلی سهام برای چند وقت اینده جوکی بیش نخواهد بود
    بالا رفتن گروه خودرو
    یعنی سلام بر صعود کلیت بازار
    ببخشید دارم درس پس میدم
    خدمت شمااااا

12. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سکه شانس از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط سکه شانس نمایش پست ها
    یاذت هست 2 سال پیش گفتم ذلار 13650 ت
    الان هم طبق یه تحلیل که مطالغه کردم
    قیمت پایه دلار برای مرذاذ سال 1400 زمان تحویل دولت فعلی به جدید ...حدود 25 هزار
    من ارزو نمی کنم به این عدد برسه ولی میرسه چون توافقی حاصل نمیشه مجددا ترامپ برای 13 ابان 1399 انتخاب میشه
    و داستانها داریم
    بشدت اقتصاد تضعیف شده
    این قیمت های فعلی سهام برای چند وقت اینده جوکی بیش نخواهد بود
    بالا رفتن گروه خودرو
    یعنی سلام بر صعود کلیت بازار
    ببخشید دارم درس پس میدم
    خدمت شمااااا

بله دقیقا گفته شما یادمه.اون زمان ها قیمت دلار زیر 5تومن فکر کنم بود شما قیمت 13 تومن رو گفتید.یادمه
    ولی امیدوارم دلار دیگه بالا نره واقعا برای مردم فقیر زندگی خیلی سخت میشه.واقعا خیلی سخته زندگی با درآمد ماهانه 100 دلاری.حالا 25 هزار تومن بشه درامد ماهانه اکثر خانواده های ایرانی و حقوق بگیرها 60-70 دلار میشه.یعنی فاجعه میشه
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/07/03 در ساعت 10:22

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

اگه خودرو در این قیمتها بی ارزشه چرا روز های گذشته در این قیمت ها حجم صف فروشش اینقدر پایین بود؟چرا زود صف فروشش جمع میشه؟ چرا 200 میلیون صف فروش نمیشه؟!
    برید خودتون رو گول بزنید بنده از این منفی ها باکیم نیست و این منفی ها فقط باعث خنده ام میشه.
    من برای سود 100 درصد وارد خودرو نشده ام حداقل حداقلش باید یه 200 درصدی بگیرم و از این قیمت ها هم یه 100 درصدی حداقل سود باید بده.
    یه تاریخ و یه قیمت هم بزنم بعدا بالا میارم. بورس مال افراد صبوره نه ترسوها.
    15 تیر 98 قیمت 520 تومن
    ویرایش توسط orumbourse : 2019/07/06 در ساعت 08:54

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

رصدش کنید زیر 500 تومن اومد بخرید بندازید یه گوشه ای بمونه.
    آینده از آن گروه خودروست.
    این منفی ها یه مقدارش بخاطر جو سیاسیه یه مقدارش هم عمدیه برای بیشتر جمع کردن.
    روند کوتاه مدت سهم غیرقابل پیش بینیه ،بعید نیست امروز که صف فروش هم بود فردا ممکنه تا صف خرید هم بره .هر کی هم بگه من پیش بینی کردم تا اینجا میاد بدونید یه بی سواده.
    فنر سهم فوق العاده فشرده شده و هر آن ممکنه با یه خبری یا چیزی رها بشه و فرصت خرید رو تا بیست سی درصد بالاتر نده.

18. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مرشد آواتار ها
    تشکر شده 2,406 بار در 505 ارسال

حرکت سریع ایران خودرو و سایپا به سمت ورشکستگی

منصوری عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی خصوصی سازی را راه نجات شرکت‌های خودروسازی دانست و تاکید کرد که ایران خودرو و سایپا با توجه به افزایش بدهی‌هایشان به سمت ورشکستگی می‌روند. محمدرضا منصوری اظهار کرد: روندی که خودروسازی‌ها در پیش گرفتند روند رو به افولی است؛ با توجه به بدهی‌های زیاد این شرکت‌ها و حمایت‌های بیش از حدی که از آنها صورت گرفته آینده خوبی برای آنها متصور نیست. خصوصاً اگر روزی مرزها باز شود و تحریم برداشته شود آنها قطعا نمی‌توانند با این نحوه تولید با شرکت‌های خودروسازی بزرگ رقابت کنند. وی اضافه کرد: بهترین نسخه در شرایط فعلی توجه به خصوصی سازی است که رهبری هم بر آن تاکید داشتند و سیاست‌های مربوطه را ابلاغ کردند. متأسفانه در ظاهر می‌گویند این کار را انجام می‌دهیم ولی تاریخ نشان داده دولت‌ها حاضر به این کار نمی‌شوند و مدیران دولتی و خصولتی هزاران بهانه می‌آوردند که این کار انجام نشود. نماینده مردم ساوه در مجلس تاکید کرد: الان خودروسازها وضعیتی دارند که می‌توان آنها را واگذار کرد ولی هر چه جلوتر برویم بدهی‌ها آنقدر افزایش پیدا می‌کند که شاید مجبور شویم مثل خیلی از کشورها کارخانه را به قیمت یک دلار بفروشیم. پس بهتر است خصوصی سازی زودتر انجام شود تا مدیری که صاحب فرآیند است بتواند مدیریت صحیحی بر این شرکت‌ها داشته باشد. منصوری اصل ۴۴ را از کامل‌ترین اصول قانون اساسی توصیف کرد و گفت: اجرای این اصل راه نجات صنعت، بخصوص خودروسازی است. این عضو کمیسیون صنایع مجلس با انتقاد از عدم توجه دولت‌ها به خصوصی سازی گفت: به هر حال سفره‌ای پهن است و مدیران دولتی حاضر نمی‌شوند آن را از دست بدهند این شرایط به خیلی‌ها قدرت و جایگاه و عزت و احترام می‌دهد. آنها حاضرند در فلان کشور خارجی یک ساختمان برای فروش محصولات شرکت خودروسازی تأسیس کنند که هیچ کارایی هم ندارد و یا شعبه‌ای بزنند که ضرر و زیان آن بیش از سود آن است. طیبعتا اگر این کارخانه متعلق به یک شخص باشد بی مهابا دست به چنین کارهایی نمی‌زند ولی مدیران دولتی هر کاری می‌کنند که خصوصی سازی اجرا نشود. منصوری در پایان با بیان اینکه خودروسازها به سمت ورشکستگی می‌روند تاکید کرد: آنها خودروهایشان را به چند برابر قیمت خودروهای جهانی فروخته‌اند و زیان ده شدند آن هم در شرایطی که مرزها بسته شده و رقیبی نداشتند. من معتقدم هر مجموعه‌ی دولتی که به این شکل اداره شود ناگزیر ورشکست خواهد شد.
    ویرایش توسط مرشد : 2019/07/06 در ساعت 18:02

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مرشد از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع