صفحه 600 از 709 نخست ... 100500550590597598599600601602603610650700 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,991 به 6,000 از 7084

موضوع: ايران خودرو ( خودرو )

ستاره دار(2) seraj آواتار ها
    تشکر شده 7,983 بار در 1,687 ارسال

پاسخ : ايران خودرو ( خودرو )

خودرو با یک نگاه ساده و بدون قصد و غرض

لطفا در تصمیم گیری های خود صرفا به مطالب اینجا اکتفا نکنید

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید seraj از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بهرام نامدار آواتار ها
    تشکر شده 36,274 بار در 7,140 ارسال

کاملا مشخصه که فرمان بازار در دست خودرو است ...

210 تومان مقاومت مهم خودروست و اگر مهندس بازار بخواهد می تواند ....

پول زیادی هم لازم نیست هزینه کنند ....

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بهرام نامدار از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,302 بار در 669 ارسال

از عوامل گرفتاری بازار یکیش همین خودرو است.
    عین سرطان برای بازار است.
    در رشدش بازار خیر خاصی ندیده اگر هم اندک رشدی کرده بعد موقع افتش بیشترش را پس داده.
    سهم هایی که اساسش با سفته بازی و افسارش در دست مافیا سفته بازان و رانت خواران بی همه چیز است.

هر از گاهی با خبر توافق و فروش بلوکی و... ملت را باهاش میدوشن. عده ای هم با مطالبشان کمک بهشان میکنن که قبلا مطالبی نوشتم که ممکن است خود طرف هم متوجه نباشد و ان افراد قدرتمند جو را طوری فراهم میکنن که اینطور باشد.
    البته خود من هم به ناچار به هرحال از نوسانات و موجهایش سعی کرده ام استفاده ببرم طی این سالها اما باید واقعیت ها را گفت و بخاطر سود خودمان وارونه صحبت نکرد.
    البته امیدوارم با برخی اقدامات اینها هم وضع بنیادیشان خوب شود که برای کلیت بازار بهتر است.
    اما طی این چندسال عوامل رشد و افت بیشتر این مواردی بود که گفته شد.
    ویرایش توسط naderi1 : 2022/10/03 در ساعت 14:39
    اگر جرات زدن حرف حق را نداری لااقل برای کسانی که حرف ناحق می زنند دست نزن

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی joniur آواتار ها
    تشکر شده 375 بار در 76 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط naderi1 نمایش پست ها
    از عوامل گرفتاری بازار یکیش همین خودرو است.
    عین سرطان برای بازار است.
    در رشدش بازار خیر خاصی ندیده اگر هم اندک رشدی کرده بعد موقع افتش بیشترش را پس داده.
    سهم هایی که اساسش با سفته بازی و افسارش در دست مافیا سفته بازان و رانت خواران بی همه چیز است.

هر از گاهی با خبر توافق و فروش بلوکی و... ملت را باهاش میدوشن. عده ای هم با مطالبشان کمک بهشان میکنن که قبلا مطالبی نوشتم که ممکن است خود طرف هم متوجه نباشد و ان افراد قدرتمند جو را طوری فراهم میکنن که اینطور باشد.
    البته خود من هم به ناچار به هرحال از نوسانات و موجهایش سعی کرده ام استفاده ببرم طی این سالها اما باید واقعیت ها را گفت و بخاطر سود خودمان وارونه صحبت نکرد.
    البته امیدوارم با برخی اقدامات اینها هم وضع بنیادیشان خوب شود که برای کلیت بازار بهتر است.
    اما طی این چندسال عوامل رشد و افت بیشتر این مواردی بود که گفته شد.
    شما طبق ادعاهای خودتون از تک تک ریز موج های خگستر و خودرو نوسان میگیرید و به موقع سوار میشید و به موقع هم خالی می کنید، من موندم چرا انقدر انتقاد میکنین ازشون، علی القاعده باید طرفدار پر و پا قرص این سهما باشید که چنین سود همیشگی و راحتی بهتون میدن!!
    آها، درسته؛ چون دلسوز و خیرخواه سهامداران میلیونی هستین که این وسط دوشیده میشن
    من خودم اینجور وقتا احساس میکنم شریک دزدم و رفیق قافله. نمیدونم شما هم همین احساس رو دارید یا نه؟

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید joniur از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار(25)

نقل قول نوشته اصلی توسط joniur نمایش پست ها
    شما طبق ادعاهای خودتون از تک تک ریز موج های خگستر و خودرو نوسان میگیرید و به موقع سوار میشید و به موقع هم خالی می کنید، من موندم چرا انقدر انتقاد میکنین ازشون، علی القاعده باید طرفدار پر و پا قرص این سهما باشید که چنین سود همیشگی و راحتی بهتون میدن!!
    آها، درسته؛ چون دلسوز و خیرخواه سهامداران میلیونی هستین که این وسط دوشیده میشن
    من خودم اینجور وقتا احساس میکنم شریک دزدم و رفیق قافله. نمیدونم شما هم همین احساس رو دارید یا نه؟
    سلام

هرچند قبلا در حد کفایت پاسخ داده شده

همانطور که بارها گفته شده سرسوزنی نفع شخصی در نوشته های من نیست و با علم بر اینکه زدن این مطالب علاوه بر گرفتن وقتم باعث بعضا بد و بیراه شنیدن از برخی افراد و خصومت پیدا کردن آنها نسب به من خواهد شد.

من ادعا ندارم از همه نوسانات استفاده کردم و قصدی هم بارها گفتم مبنی بر اعلام خریدو فروشهایم نداشتم. الان هم در سهم های مختلف خریدو فروش میکنم و معمولا حرفی نمیزنم. درمورد این گروه هم اول بار بخاطر توضیح بهتر شرایط و بازیها معاملات رو هم بعضا اشاره کردم. اگر توانستم از خیلی از این موجها استفاده ببرم دلیلش را عدم توجه به حرفها کانالها و سایتها و ایدی ها جو ده و مهمتر از آن تجربه بیست ساله ام در بازار است.

شما و افراد دیگر حق دارید که تصور کنید که لابد نفع شخصی در بین است و من گله ای هم ندارم چون تصور این موضوع برای اکثریت انهم در این روزگار سخت است. چندسال بعد خودم را در بازار بازنشسته میکنم و بعد ان تفننی معامله خواهم کرد. قبلا گفتم من احساس وظیفه و نوعی تکلیف برای خودم میدانم. انتظار پاداش و عوض و ... هم از کسی ندارم. فحش هم دادن عیبی ندارد به هرحال حق دارن فکر دیگر کنن اما وجدان خودم راحت است.

یکی از کاربران که مدام در پی جو دادن بود اخر سر جوابی نداشت گفت دنبال اسم و رسمی و...

گفتم اگر دنبال اینکارها بودم کانال و تاپیک میزدم نه که با این نوع مطالب فعلیم خیلی هارو باخودم دشمن کنم!

اغلب در استدلال و بحث کار به تحقیر و توهین و یا اینکه چرا بدون سلام شروع کردی چرا زمین گرد است و... رو میارن! یعنی در ماهیت مطالب تا الان ندیدم کسی ایرادی توانسته باشد وارد کند. یک کاربری در یک سهمی حرفش را تکمیل کردم و بنوعی حرف خودش بود در اصل اما زمین و زمان را بهم ریخت و توهین و... پای دیگر کاربران را وسط کشید اخرش هم گفت بلاکت کردم!!
    گله ای نیست... به هرحال گفتن حقیقت تلخ و اغلب دنبال شنیدن دروغ شیرین هستن.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(17) Bikhabar آواتار ها
    تشکر شده 3,102 بار در 902 ارسال

سلام

هرچند قبلا در حد کفایت پاسخ داده شده

همانطور که بارها گفته شده سرسوزنی نفع شخصی در نوشته های من نیست و با علم بر اینکه زدن این مطالب علاوه بر گرفتن وقتم باعث بعضا بد و بیراه شنیدن از برخی افراد و خصومت پیدا کردن آنها نسب به من خواهد شد.

من ادعا ندارم از همه نوسانات استفاده کردم و قصدی هم بارها گفتم مبنی بر اعلام خریدو فروشهایم نداشتم. الان هم در سهم های مختلف خریدو فروش میکنم و معمولا حرفی نمیزنم. درمورد این گروه هم اول بار بخاطر توضیح بهتر شرایط و بازیها معاملات رو هم بعضا اشاره کردم. اگر توانستم از خیلی از این موجها استفاده ببرم دلیلش را عدم توجه به حرفها کانالها و سایتها و ایدی ها جو ده و مهمتر از آن تجربه بیست ساله ام در بازار است.

شما و افراد دیگر حق دارید که تصور کنید که لابد نفع شخصی در بین است و من گله ای هم ندارم چون تصور این موضوع برای اکثریت انهم در این روزگار سخت است. چندسال بعد خودم را در بازار بازنشسته میکنم و بعد ان تفننی معامله خواهم کرد. قبلا گفتم من احساس وظیفه و نوعی تکلیف برای خودم میدانم. انتظار پاداش و عوض و ... هم از کسی ندارم. فحش هم دادن عیبی ندارد به هرحال حق دارن فکر دیگر کنن اما وجدان خودم راحت است.

یکی از کاربران که مدام در پی جو دادن بود اخر سر جوابی نداشت گفت دنبال اسم و رسمی و...

گفتم اگر دنبال اینکارها بودم کانال و تاپیک میزدم نه که با این نوع مطالب فعلیم خیلی هارو باخودم دشمن کنم!

اغلب در استدلال و بحث کار به تحقیر و توهین و یا اینکه چرا بدون سلام شروع کردی چرا زمین گرد است و... رو میارن! یعنی در ماهیت مطالب تا الان ندیدم کسی ایرادی توانسته باشد وارد کند. یک کاربری در یک سهمی حرفش را تکمیل کردم و بنوعی حرف خودش بود در اصل اما زمین و زمان را بهم ریخت و توهین و... پای دیگر کاربران را وسط کشید اخرش هم گفت بلاکت کردم!!
    گله ای نیست... به هرحال گفتن حقیقت تلخ و اغلب دنبال شنیدن دروغ شیرین هستن.
    سلام
    دلیل اینکه چند سال دیگه میخواهید خودتون رو بازنشسته کنید، چیه؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Bikhabar از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

مقدمات واگذاری سهام درون‌شرکتی ایران خودرو انجام شده است

مدیرعامل ایران خودرو: مقدمات واگذاری سهام درون‌شرکتی ایران خودرو انجام شده و قیمت‌گذاری و کارشناسی‌های لازم برای واگذاری صورت گرفته است.

خطیبی افزود: شاهد دو اتفاق مهم در ایران‌خودرو شامل توقف تولید دو خودرو قدیمی و همچنین به صفر رسیدن خودروهای ناقص در گروه صنعتی ایران‌خودرو هستیم.

مهدی خطیبی تصریح کرد که مقدمات واگذاری سهام درون‌شرکتی نیز انجام شده و قیمت‌گذاری و کارشناسی‌های لازم برای این موضوع صورت گرفته است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,864 بار در 2,523 ارسال

فرغون راهبر بازاره وقتی مدتی بسته میشه سهم ها راه خودشون رو میرن
    وقتی باز میشه بازار از رو دستش نگاه میکنه مثبت بشه یا منفی

ستاره‌دار(25)

نقل قول نوشته اصلی توسط Bikhabar نمایش پست ها
    سلام
    دلیل اینکه چند سال دیگه میخواهید خودتون رو بازنشسته کنید، چیه؟
    سلام
    به هرحال عمریست در بازارم و نیاز به استراحت است و از طرفی تقریبا به هر آنچه میخواستم در حد توانم در بورس رسیدم.
    البته قرار نیست بطور کامل خارج شوم بلکه حضور کمتر میشود انهم الان نه
    چندسال بعد...
    فعلا هستم.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(17) Bikhabar آواتار ها
    تشکر شده 3,102 بار در 902 ارسال

از طرفی تقریبا به هر آنچه میخواستم در حد توانم در بورس رسیدم.
    خب کسی که از پول بیشتر قاعدتا بدش نمیاد
    به هرحال عمریست در بازارم و نیاز به استراحت است
    اگر مشکلی نداره، (به عنوان یه تازه وارد) دوست داشتم بدونم بورس چقدر انرژی و زمان از شما میگیره.

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Bikhabar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 10 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع