صفحه 433 از 708 نخست ... 333383423430431432433434435436443483533 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,321 به 4,330 از 7074

موضوع: ايران خودرو ( خودرو )

عضو فعال تاران آواتار ها
    تشکر شده 5,724 بار در 905 ارسال

پاسخ : ايران خودرو ( خودرو )

با شکست 580 هدف 900

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید تاران از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(3) roya123 آواتار ها
    تشکر شده 30,129 بار در 5,476 ارسال

سلام دوستان. من امروز میخوام یه مقداری از خودروم رو بفروشم چون پول لازم دارم. و چند روز دیگه یعنی دو هفته دیگه که مجدد پول اومد تو حسابم بخرم. به نظرتون تا اون زمان قیمت میره بالا یا نه دوباره با همین قیمت می تونم بخرم؟؟؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده است:

صاحب نظران ایران خودرو؟؟؟ کسی هست پاسخ من رو بده لطفا؟؟؟

صاحبنظران گروه خودرو؟ فروختم. باشد که 15 روز دیگه بتوانم ارزان تر بخرم.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده است:

واقعا بعضی از سهام و خریدن حماقت محضه. حدود 4 ماهه که 12 میلیون از پولم توی این سهمه. ولی کلا منفی بودم . البته یه مقداریش و اون روز فروختم. . تو این 4 ماه هر سهم دیگه ای داشتم حالا دوبرابر شده بود. شاید یه روزی خودرو رشد کنه و خیلی هم رشد کنه ولی آیا ارزشش و داره این همه مدت؟؟؟ امیدوارم که یه روزی خوشحالم کنه این سهم. ا
    ویرایش توسط roya123 : 2019/08/19 در ساعت 09:32

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 26,301 بار در 6,124 ارسال

همین روزها باید استارت بزنه برا800تومان

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کيانوش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,506 بار در 9,923 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط roya123 نمایش پست ها
    واقعا بعضی از سهام و خریدن حماقت محضه. حدود 4 ماهه که 12 میلیون از پولم توی این سهمه. ولی کلا منفی بودم . البته یه مقداریش و اون روز فروختم. . تو این 4 ماه هر سهم دیگه ای داشتم حالا دوبرابر شده بود. شاید یه روزی خودرو رشد کنه و خیلی هم رشد کنه ولی آیا ارزشش و داره این همه مدت؟؟؟ امیدوارم که یه روزی خوشحالم کنه این سهم. ا
    زمان نشان خواهد داد ارزشش رو داشت یا نه؟
    از نظر من شما با این دیدگاه سودهای گنده در این بازر کسب نخواهید کرد.کسی که تحمل در بازار بورس نداشته باشه محکوم به شکسته.
    تحمل در بازار بورس یکی از اصلی ترین فاکتورهای سود کردن هست.سهامداری یعنی تحمل دیدن روزهای خنثی ،روزهای منفی ،روزهایی که دیگران سود میکنند وسهم شما درجا میزنه ولی پاداش این تحمل ها بعضا بقدری زیاد میشه که در ماشین حساب افراد نوسانگیر کوتاه مدت جا نمیشه.
    شما دو راه برای سود کردن در بازار بورس داشتید یا نوسانگیری کوتاه مدت بکنید یا سهامداری میان مدت و بلند مدت رو انتخاب کنید.متاسفانه شما راه اول رو انتخاب کردید تا به دنیای سود و زیان های پی در پی ده بیست درصدی بهمراه استرس و نگرانی زیاد قدم بگذارید ولی کسانیکه راه دوم رو برگزیده اند بدون استرس و نگرانی هم سود معقول و مناسب از بازار دریافت میکنند هم از روزگار لذت میبرند.
    بشما توصیه میکنم تا دیر نشده سهامداری میان مدت و بلند مدت رو انتخاب کنید اگر از خودرو هم خوشتان نمیاد میتونید هر سهم دیگه ای رو انتخاب کنید ولی بدانید با نوسانگیری میان مدت و بلند مدت سود تپل خواهید کرد نه با نوسانگیری کوتاه مدت.بدنبال سودهای ده بیست سی درصد نباشید بلکه با سهامداری در سهام دارای روند صعودی سودهای دویست سیصد درصدی دریافت کنید.
    از خودرو خوشتان نمیاد برید در یک سهم دیگه که دراری روند صعودی بلند مدت هست سرمایه گذاری کنید ولی بدانید سهامداری همین خودرو تنبل در بلند مدت بیشتر از نوسانگیر کوتاه مدت شما در چندین ده سهم ،سود خواهد داد.
    لازم بذکر من خودرو رو با ختوقا عوض کرده ام ولی هر دو آینده روشنی دارند و من سهامداری خواهم کرد.
    "مطالب و پست های ارسالی اینجانب به هیچ وجه توصیه به خرید یا فروش برای کسی نیست، صرفا نظرات شخصی اینجانب درمورد سهام بازاربورس می باشد والبته ممکنه تمامی اون مطالب اشتباه هم باشد"

نقل قول نوشته اصلی توسط orumbourse نمایش پست ها
    زمان نشان خواهد داد ارزشش رو داشت یا نه؟
    از نظر من شما با این دیدگاه سودهای گنده در این بازر کسب نخواهید کرد.کسی که تحمل در بازار بورس نداشته باشه محکوم به شکسته.
    تحمل در بازار بورس یکی از اصلی ترین فاکتورهای سود کردن هست.سهامداری یعنی تحمل دیدن روزهای خنثی ،روزهای منفی ،روزهایی که دیگران سود میکنند وسهم شما درجا میزنه ولی پاداش این تحمل ها بعضا بقدری زیاد میشه که در ماشین حساب افراد نوسانگیر کوتاه مدت جا نمیشه.
    شما دو راه برای سود کردن در بازار بورس داشتید یا نوسانگیری کوتاه مدت بکنید یا سهامداری میان مدت و بلند مدت رو انتخاب کنید.متاسفانه شما راه اول رو انتخاب کردید تا به دنیای سود و زیان های پی در پی ده بیست درصدی بهمراه استرس و نگرانی زیاد قدم بگذارید ولی کسانیکه راه دوم رو برگزیده اند بدون استرس و نگرانی هم سود معقول و مناسب از بازار دریافت میکنند هم از روزگار لذت میبرند.
    بشما توصیه میکنم تا دیر نشده سهامداری میان مدت و بلند مدت رو انتخاب کنید اگر از خودرو هم خوشتان نمیاد میتونید هر سهم دیگه ای رو انتخاب کنید ولی بدانید با نوسانگیری میان مدت و بلند مدت سود تپل خواهید کرد نه با نوسانگیری کوتاه مدت.بدنبال سودهای ده بیست سی درصد نباشید بلکه با سهامداری در سهام دارای روند صعودی سودهای دویست سیصد درصدی دریافت کنید.
    از خودرو خوشتان نمیاد برید در یک سهم دیگه که دراری روند صعودی بلند مدت هست سرمایه گذاری کنید ولی بدانید سهامداری همین خودرو تنبل در بلند مدت بیشتر از نوسانگیر کوتاه مدت شما در چندین ده سهم ،سود خواهد داد.
    لازم بذکر من خودرو رو با ختوقا عوض کرده ام ولی هر دو آینده روشنی دارند و من سهامداری خواهم کرد.
    ممنون از تمام راهنمایی هاتون. و از وقتی که گذاشتید و نکات مهمی و پرباری که بهم گفتید. در ضمن من نوسانگیری کوتاه مدت رو انتخاب نکرده ام. خودرو رو هم دارم. در ضمن من تازه وارد بورس شدم و تازه دارم تجربه می کنم. قطعا با شمایی که تجربه ای بیش از من دارید فرق دارم و زمان نیاز دارم که به نگرشی که شما دارید برسم. با این حال هم دارم از افراد موفق الگوبرداری می کنم و به روش درست ترید می کنم. در این بین تجربیاتی هم میخوام کسب کنم که خودم هم پخته بشم. به نظرم این که من دوست دارم تجربه کنم تا یاد بگیرم اصلا عجیب نیست و اصلا به این معنا نیست که من روش غلطی را انتخاب کرده ام. هست؟؟؟
    در کل انتقاد را همیشه سازنده می دانم. به خصوص از با تجربه ای چون شما.

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید roya123 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

وزیر صنعت :
    خودروسازان برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها اقدام کنند

وزیر صنعت گفت: با توجه به صدور مجوز دیوان محاسبات ، خودروسازان و همه واحدهای صنعتی باید از فرصت تجدید ارزیابی دارایی برای افزایش سرمایه استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا رحمانی درباره نامه دیوان محاسبات مبنی بر ضرورت تجدید ارزیابی دارایی خودروسازان به خانه ملت، گفت: تجدید ارزیابی دارایی ها یکی از رویه‌های جاری بوده و تمام واحدهای صنعتی و خودروسازان باید از فرصت تجدید ارزیابی دارایی برای افزایش سرمایه استفاده کنند.

وی افزود: اخیرا مجوزی صادر شده که تمام واحدهای صنعتی می توانند از فرصت تجدید ارزیابی دارایی‌ها استفاده کنند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

16. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

بنظرم از همین قیمت فعلی هم برای صبوران یک بازده اقلا 100 درصدی دیگر خواهد داشت. هرچند نوسانات زیاد خواهد بود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع