صفحه 336 از 709 نخست ... 236286326333334335336337338339346386436 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,351 به 3,360 از 7084

موضوع: ايران خودرو ( خودرو )

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

پاسخ : ايران خودرو ( خودرو )

نقل قول نوشته اصلی توسط مبتدی2 نمایش پست ها
    اساتید بزرگ
    استادی گفت قرارداد 200 میلیون یورویی مشترک بین ایران خودرو و پژو بسته شده
    ایشان می گفت این یعنی توافق هسته ای شده
    درست می گند ایشون
    دلم میخواد دلار بشه 1500 ببینم کی سمند و پژو سوار میشه...

من که میل دارم به جای اینکه 40 میلیون بدم پژو پارس 70 80 بدم تویوتا لندکروز v8 سوار شم کیف کنم...شما چی؟

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,782 بار در 2,084 ارسال

ما به همون پیکاپ وانت فورد F150 خودمون که تو تبریز قراره تولید بشه و مونتاژ داخل هست رضایت داریم و دنبال اشتغال و تولید درامد برای ژاپنی عجنبی نیستیم

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

آگهی وانت جدید ایران خودرو در روزنامه همشهری همون بدنه پژو 405 هست

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 3 ارسال

دوست عزیز بر اساس قانون سایپا نمیتواند ایرانخودرو را بخرد .
    یکی از دلایلی که سرمایه گذاری رنا چند وقته میخواهد بلوک مدیریتی ایرانخودرورا واگذار کند همین قانون است .
    پس شایع در همان حد شایعه باقی خواهد ماند .
    مطابق آخرین اخباری که من از طرحهای توسعه ای از سایپا دارم همان طرحهای توسعه ای در زمینه تولید خودرو ها عمدتا چینی میباشد از جمله( SP100- برلیانس ) که زودتر از سال 1397 بهره برداری نخواهد شد. البته تا آن زمان باخودروهائی نظیر H220- H320- S300- Z300, وچند خودرو دیگر سهم بازار خود را حفظ خواهد کرد در کنار اینها محصولات خانواده تیبا را هم در تولیدات خود خواهد داشت

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید میان مدت از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 9,198 بار در 2,112 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Senator1989 نمایش پست ها
    ما به همون پیکاپ وانت فورد F150 خودمون که تو تبریز قراره تولید بشه و مونتاژ داخل هست رضایت داریم و دنبال اشتغال و تولید درامد برای ژاپنی عجنبی نیستیم

از سخنان شما مشخص است که به hard selling معتقد هستید و به دنبال فروش جنستان به هر قیمتی هستید

و اصلا دلتان نمیخواهد بدانید آیا مشتری راضی است و آیا توان رقابت با دنیا را دارید؟

و مشخص است شما به منافع جمعی هیچ فکری نمی کنید...در دنیای امروز فراتر از تولید کننده و مصرف کننده مد نظر است و منافع تمام جهان مد نظر قرار گرفته...

امید است به سود به هر حالتی راضی نشویم که در آخر ضررش به ما خواهد رسید

ترجیح می دهم کارخانه های ایرانی تولید کنند ماشین اگر میخواهند به این رویه زورگویی و بی کیفیتی ادامه دهند نابود شوند تا اینکه 75 میلیون انسان را مجبور به خرید جنسی گران و بی کیفیت کنم

پناه بر خدا...

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر بهرامی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 11 بار در 3 ارسال

اولا من شما را دوست خطاب کردم , ولایق صفاتی که افرادشایعه پراکن هستند نیستم
    دوما شما شایعه ای را مطرح کردید که من نظرم را بر این اساس که شرکت های خودرو ساز مجاز به توسعه ضربدری ( توسعه در طول یعنی شراکت در زیر مجموعه های گروه و توسعه در عرض یعنی شراکت با رقبا) نیستند , شایعه شما را رد کردم
    سوما مطالبی را که عرض کردم برنامه توسعه سایپا است و به من اصلا ربطی ندارد.

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

تولید ۱.۷ میلیون خودرو در سال ۹۴/ورود پلت فرم های جدید به بازار
    ایران خودرو تبریز

شناسهٔ خبر: 2517859 شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰
    اقتصاد > صنعت و معدن و تجارت
    عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان از تولید یک میلیون و ۷۰۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۴ خبر داد و گفت: ظرافت مدیران خودروساز باید انتقال دانش فنی برخی قطعات یدکی در حاشیه انعقاد قرارداد با خارجی ها باشد.
    به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد بهنیا در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران از رشد ۵۸ درصدی تولید خودرو در سال ۹۳ خبر داد و گفت: این رشد رتبه ایران را در سطح جهانی افزایش داده به نحوی که رتبه ایران در جمع ۲۰ خودروساز بزرگ جهان هجدهم شده است که امیدواریم در سال ۹۴ با افزایش تیراژ تولید بتوانیم به رتبه بهتری دست یابیم.

عضو انجمن سازندگان قطعات خودرو افزود: از سوی دیگر قرارداد احداث کارخانه مشترک ایران با پژو نیز در حال نهایی شدن است که امیدواریم بتوانیم شاهد حضور پلت فرم های جدید برای تولید خودروهای داخلی باشیم و از سوی دیگر از ورود خودروهای بی کیفیت چینی نیز به کشور کاهش یابد این در حالی است که قرارداد مناسبی میان ایران خودرو و پژو تدارک دیده شده است که امیدواریم منجر به تنوع محصول شود.

وی درخصوص آشفتگی قیمتگذاری خودرو نیز خاطرنشان کرد: اختلاف نظر بر روی شیوه قیمت گذاری خودروهای داخلی همچنان میان خودروسازان، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و شورای رقابت پابرجا است و البته به نظر می رسد قیمت نباید دستوری تعیین شود چراکه به ضرر مصرف کننده و تولیدکننده است و نباید اجازه داد تا حاشیه بازار قیمت را تعیین نماید تا از رانت ها جلوگیری شود.

به گفته بهنیا امسال حدود یک میلیون ۲۰۰ هزار خودرو تولید شد که چشم انداز تولید در سال ۹۴ دستیابی به یک میلیون و ۷۰۰ هزار خودروی تولید داخل است.

وی اظهار داشت: حضور قطعات یدکی بی کیفیت چینی در بازار مشهودتر از گذشته است که این می تواند بسیار خطرناک و به لحاظ ایمنی مشکل ساز باشد. ضمن اینکه فروشندگان بورس لوازم یدکی در چراغ برق نیز از این قطعات چینی می نالند.

وی اظهار داشت: درخواست قطعه سازان و خودروسازان از سازمان ملی استاندارد این است که قبل از ورود قطعات خودرو به کشور اجازه آزمایش آنها را توسط شرکت های قطعه ساز بدهند چراکه قطعه سازان ۶۷۰ آزمایشگاه شناخته شده در سراسر کشور دارند بنابراین واردات می تواند تحت کنترل صورت گیرد.

بهنیا ادامه داد: در سال ۹۱ و ۹۲ قطعه سازان کشور با تیراژ یک سومی ظرفیت خود تولید می کردند اما امسال با پشتیبانی وزیر صنعت، معدن و تجارت علاوه بر اینکه اشتغال زایی جدید ایجاد شده ساعات کاری نیز اصلاح و اضافه کاری کارگران نیز افزایش یافته است به نحوی که امسال ۳ برابر سال قبل تولید قطعه در برخی کارخانجات صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: از سوی دیگر ۱۴ میلیون خودرو در کشور تردد می کنند که ۷ میلیون آنها باید از رده خارج شود بنابراین خودروسازان طی ۳ سال می توانند با فعال کردن شرایط فروش لیزینگ این ۷ میلیون خودرو را از رده خارج کنند.

بهنیا ادامه داد: به نظر می رسد دولت باید مشکل شرکت های لیزینگ را با خودروسازان حل کرده و اجازه دهد علاوه بر اینکه تیراژ تولید افزایش می یابد تولید ناخالص داخلی نیز از سوی افزایش تیراژ تولید در کشور ارتقا یابد.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه سازان خاطرنشان کرد: به نظر می رسد اولین تحولات اقتصادی در سال ۹۴ مرتبط با صنعت خودرو باشد چراکه پلت فرم های جدید وارد بازار خواهد شد.

بهنیا با بیان اینکه هم اکنون تامین قطعات خودرو تا حد ۹۰ درصد هم از سوی قطعه سازان داخلی امکان پذیر است خاطرنشان کرد: برخی قطعات همچون ایربک، انژکتور، ترمز ABS و سیستم EMS به دلیل پیچیدگی تکنولوژی و عدم انتقال دانش فنی باید وارد شوند اما خودروسازان می توانند در قراردادهای جدید خود داخلی سازی و انتقال تکنولوژی این قطعات را نیز لحاظ کنند.

وی اظهار داشت: به نظر می رسد ظرافت مدیران خودروساز باید این باشد که بتوانند در حاشیه اجرای قراردادهای خود با خودروسازان خارجی شرایط را برای انتقال دانش فنی چنین قطعاتی نیز فراهم نمایند.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مدیرعامل ایران خودرو:
    مذاکرات هسته‌ای آزمونی تعیین کننده برای انتخاب شرکای خارجی خواهد بود

مدیر عامل گروه خودروسازی ایران خودرو گفت: مذاکرات جاری در پرونده هسته‌ای و رفتار کشورها در این خصوص را به دقت رصد می کنیم و معتقدیم که این عرصه، آزمون تعیین کننده‌ای برای انتخاب شرکای جدید اقتصادی خواهد بود.
    - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php....a6kNnrAP.dpuf

وی بازار ایران را برای خودروسازان خارجی بسیار جذاب دانست و با اشاره به برنامه ایران خودرو برای انتخاب یک شریک تجاری معتبر اروپایی، گفت: شرکت های بسیار معتبری خواهان همکاری با ایران خودرو هستند اما این شرکت گذشته را فراموش نمی کند و قراردادها به گونه ای نخواهد بود که با کوچکترین مشکلی همکاری ها قطع شود.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ایسنا

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو «ای.پی.اس» سهام این شرکت را بیش از 45 تومان پیش بینی کرد و گفت: روند سوددهی ادامه دارد و در سال 94 به جایی می رسیم که سود قابل تقسیم برای این سال خواهیم د
    اشت

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خودرو با مقاومتهای بسیار سنگین 290 الی 330 تومان رو به رو می باشد اگر توافق سیاسی تا 10 فروردین امضا بشه به نظر می رسه بتواند با جو مثبت حداکثری بازار که روی گروه خودرو و بانکی می باشد از این مقاومتها عبور کند

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع