صفحه 101 از 397 نخست ... 51919899100101102103104111151201 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,001 به 1,010 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 1,807 بار در 793 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

ای بزرگ مرد عرصه ی سیاست ، ای حکیم ترین شخص در جهان ، ای غمخوار فقرا ، ای مهرورز ترین انسان روی زمین ،ای عملگرا ترین و پر تلاش ترین رئیس جمهور دنیا، کجایی ، بیا که دلمان برایت تنگ است ، امیدوارم که جهان قدر تو رو بدونه و مدیریت کل جهان روزی به تو برسد

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
    ای بزرگ مرد عرصه ی سیاست ، ای حکیم ترین شخص در جهان ، ای غمخوار فقرا ، ای مهرورز ترین انسان روی زمین ،ای عملگرا ترین و پر تلاش ترین رئیس جمهور دنیا، کجایی ، بیا که دلمان برایت تنگ است ، امیدوارم که جهان قدر تو رو بدونه و مدیریت کل جهان روزی به تو برسد
    شاید همین جمعه بیاید ...شاید
    البته چیزی دیگر برای دزدیدن باقی نمانده
    ویرایش توسط گیلان : 2016/04/21 در ساعت 20:14
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 405 بار در 52 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
    پاکدست ترین را یادتان رفت

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید alireza1807 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,889 بار در 7,158 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Francis نمایش پست ها
    شما که انقدر بچه زرنگی چرا از رشد الان بعضی سهام مثل خودرویی ها انقدر حرص میخوری؟ همیشه این رشد را برای خود بیاد آورید که چرا از فرصت استفاده نکردید و از این رشد جا موندید؟ حالا ما بگیم جا موندید به تریج قباتون برمیخوره ها اما درست نیست آدم یک بام و دو هوا داشته باشه و الان بخواد مو رو از ماست بنیاد شرکتها بکشه بیرون و از طرفی سال 91 و 92 رو سال استفاده از فرصتها بدونه!

اگر احساس میکنید که فعالیتها و تصمیم سازی های دولت، هزینه های دولت و انحراف از بودجه و برنامه توسعه و سند چشم انداز، اختلاس و دزدی ها و ... تو سالهای قبلش که تو مناظرات انتخاباتی هم میرحسین موسوی بهشون اشاره کرد تو تورم و رکود بعد از اون تأثیر نداشته و اتفاقی اینجوری شد خواهشاً این احساسات کودکانه تون رو کتاب کنید تو دانشگاههای دنیا تدریس بشه
    جهش رو پس ندید. اینها مول خورد ته جیبه
    جهش یعنی کسی که خونه داشت تونست تو همون برهه 3 تا خونه کنه. حسابش رو بکنند سوبل. اصلا یه وضعی حتما دیده اید.
    این بحران ها همیشه هست سال 2008 بحران حهانی رخ داد و یه عده به خاک سیاه نشستند و یه عده جهش زدند اینها سیکل هایی هست که باید استفاده کرد.
    گور باباای جفتشون مموت کیه یا حسن.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,409 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    شاید همین جمعه بیاید ...شاید
    البته چیزی دیگر برای دزدیدن باقی نمانده
    فعلا که توسط دولت روحانی 24 میلیون نفر پول یارانه شون دزدیده شد
    یک مطلبی هم خوندم که قراره به هر خانواده ای که توسط اسراییل کس و کارشو رو از دست داده دولت مبلغ 7000 دلار کمک کنه
    http://aftabnews.ir/fa/news/351569/س...-می‌کند
    خدا قوت .... روحانی مچکریم
    من قیمت دلار رو همیشه از روی این سایت نگاه میکردم توضیح اینکه سایت در دولت قبل وجود نداشته و این صاحب بدبختش تو همین دولت اینو ساخته
    بعد سایتشو فیلتر کردن اومد نسخه موبایل درست کرد که فیلتر نباشه
    http://m.mazanex.com
    بعد زدن و این بیچاره روگرفتن و تا شش ماهی دیگه نرخ نداد
    الانم اصلا اومده نرخ دلار رو حذف کرده و سایت رو راه انداخت
    روحانی مچکریم
    حالا من نمیدونم شما چه تفاوتی بین حسن و محمود پیدا کردی که فکر میکنی عملکرد این از اون بهتره و اینقدر تعصب به خرج میدی
    رییس جمهور همان رییس جمهور است لباسش عوض شده
    ویرایش توسط argo : 2016/04/22 در ساعت 10:12

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید argo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط argo نمایش پست ها
    فعلا که توسط دولت روحانی 24 میلیون نفر پول یارانه شون دزدیده شد
    یک مطلبی هم خوندم که قراره به هر خانواده ای که توسط اسراییل کس و کارشو رو از دست داده دولت مبلغ 7000 دلار کمک کنه
    http://aftabnews.ir/fa/news/351569/س...-می‌کند
    خدا قوت .... روحانی مچکریم
    من قیمت دلار رو همیشه از روی این سایت نگاه میکردم توضیح اینکه سایت در دولت قبل وجود نداشته و این صاحب بدبختش تو همین دولت اینو ساخته
    بعد سایتشو فیلتر کردن اومد نسخه موبایل درست کرد که فیلتر نباشه
    http://m.mazanex.com
    بعد زدن و این بیچاره روگرفتن و تا شش ماهی دیگه نرخ نداد
    الانم اصلا اومده نرخ دلار رو حذف کرده و سایت رو راه انداخت
    روحانی مچکریم
    حالا من نمیدونم شما چه تفاوتی بین حسن و محمود پیدا کردی که فکر میکنی عملکرد این از اون بهتره و اینقدر تعصب به خرج میدی
    رییس جمهور همان رییس جمهور است لباسش عوض شده
    از نوشتار شما بنده حدس میزنم سن شما بین 16 تا 17 سال باشد و یا اگر هم سن تقویمی شما بیشتر باشد, سن عقلی شما همان 16 سال است...
    بیشتر باعث خنده میشوید مانند نوشتار جناب رجبی
    پیشنهاد میکنم مطالعاتتان را ببرید بالا و مانند طوطی هرچه میخوانید و میبینید را تکرار نکنید و سعی کنید از عقل هم استفاده کنید ...البته مشقت و زمان میبرد که اگر میخواهید چیزی از عمرتان بفهمید بایستی رنجش را قبول کنید وگرنه در نادانی تا انتهای عمرتان باقی خواهید ماند ....
    .
    در مورد جمله آبی رنگ شما یک تهمت به بنده میزنید ,...بنده هیچگاه از این دولت طرفداری نکرده ام(اگر پستی در تائید فرمایش خودتان از من بالا بیاورید ممنون میشوم ) و نوشته بودم که حتی اگر یک انسان با وجدان در ایران اسلامی پیدا کردید , سلام بنده را به ایشان برسانید....
    متاسفانه مغز شما روی یک واژه و کلمه قفل کرده و نمیتواند خود را رها کند و البته بنا به اقتضاء سن شما اینطور میطلبد ....
    خیلی ازمطالب را با جزئیات برایتان توضیح دادم از پراید و نان و ازدواج و غیره و غیره که شما میگفتید خوب مردم پراید را نخرند ...پیشنهاد میکنم بارها با حوصله بخوانید ...
    در مورد سایت ها و قطع یارانه شما و پول به فلسطینی ها و اینطور ننه من غریبم ها که درآورده اید , عارضم خدمتتان که شما قبل از هر موضوعی بایستی ببینید در چه مملکتی و با چه انسانهایی زندگی میکنید , ...همین یک مطلب را بفهمید راحتتر زندگی میکنید ...
    اینجا ایران است, کشوری عقب مانده و جهان سومی با افکاری مانند من و شما و جناب احمدینژاد ...با 75 میلیون انسان که به عقیده بنده مادرزاد دزد هستند(6 سال پیش در فرومها نوشتم ومدعی بودم که ایرانی ها 100 درصد دزد هستند, قدیمی ها یادشان میاید مانند جناب مخبر الدوله و دکتر مهربان وغیره که نوچ نوچ زیاد میکردند ...و الانه دیگر ماحصل و خروجی چنین ملت و مردمی کاملا مشخص میباشد ) , مخصوصا نسلی که بعد از انقلاب بدنیا آمدند و احکام و اعمال اعراب مسلمان بیشتر نمود پیدا کرد در جامعه و فرهنگ ایرانیها ,
    ویرایش توسط گیلان : 2016/04/22 در ساعت 11:59
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,409 بار در 559 ارسال

به نظر من انچه مشخص است
    متن شما تند و از روي عصابنيت و تعصب نوشتع شده كه كاملا مشخص است و براي اينكه من را تحريك كنيد بنده را ناقص العقل خطاب كرديد ولي چون هميشه قضاوت با خانندگان مطالب است سن عقلي من و شما را خاننده بهتر حدس ميزند
    انچه كه باعث عقب ماندگي كشورهاي جهان سوم است تعصب است و اينكه هر كسي فكر ميكنه خودش عقل كل است
    وقتي من به اعتقادات يك اروپايي توهين ميكنم اون مياد كتاب و مقاله منتشر ميكنه واسه جواب دادن به من
    ولي در افغانستان ميان سر چهار نفر رو ميبرن و اعدام انقلابي ميكنن
    اينها ناشي از تعصبات شديد و خشم شديد در مقابل افكار ضد انهاست
    تعصب داری دیگه والا مینوشتی روحانی مچکریم هم اینکا رو کرد فقط اومدی علیه سید محمود شعار میدی
    من يك مطلب ساده نوشتم ولي تعصب جلوي عقل شما را گرفت و روي تحرير مطالب شما تاثير گذاشت
    اينم چندتا بادمجون به يادگار
    ویرایش توسط argo : 2016/04/22 در ساعت 11:42
    پي نوشت
    http://s3.amazonaws.com/tapatalk-emoji/emoji869.png
    "انسان بد روزي روزي ديگران را هم خراب ميكند "عمام

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید argo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

چه شده است که نخست وزیر ژاپن بعد از انقلاب برای اولین بار ، رئیس جمهور کره جنوبی برای اولین بار ، رئیس جمهور آفریقای جنوبی برای اولین بار بعد از انقلاب به ایران می آیند ؟!!! واقعا چه شده است ؟!!!!!!!! متعادل تر از روحانی که قبل از احمدی نژاد وجود داشت (خاتمی) ظریف و که و که که قبلا بودند ، ولی چرا الان می آیند |، نتیجه ی کاره دولت ها همیشه با فاصله ی زمانی خود را نشان می دهد ،
    احمدی نژاد با جهان چه کردی که همه برای آمدن به ایران صف کشیده اند ، بعد از انقلاب هیچ کس این حکومت را به معنای واقعی به رسمیت نشناخت که به ایران بیاید و همه آنرا موقت تصور می کردند ، ولی تو چه کردی ای بزرگ مرد
    عزت واقعی بخشیدن به ایران را ببینید، آمدن احمدی نژاد نشان داد که اگر فقط یه نفر در ایران درست کار کند می تواند اقتدار ایران را صد ها برابر کند
    امیرکبیر های زمان را دریابید و قبل از اینکه از میان شما بروند ازشان استفاده کنید
    چه کردی که رئیس جمهور امپراطوری حال حاضر دنیا اعتراف می کند که خصومت با ایران به نفع هیچ کس نیس
    چه کرده ای که وزیر امورخارجه ی امپراطور دنیا مهم ترین اولویت وزارت خانه ی متبوعش را ایران قرارداده و ساعت ها از وقتش را برای مذاکره با وزیر خارجه ی ایران جهان سومی صرف می کند
    چرا ما مردم ایران عادت کرده ایم بزرگان خود را در حمام های فین کاشان بکشیم و بعد در تاریخ به آنها افتخار کنیم

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

در اوج ناباوری شاهد این هستیم که قیمتهای حامل انرژی بیشتر از 30 درصد افزایش داشته و یارانه ی مردم نه تنها افزایش نداشته بلکه حذف هم شده است ، آیا این دزدی نیست ؟
    خوب می گویند شیوه اش را قبول ندارند ، خوب شما به شیوه ی درست اجرایش کنید الان که دولت دست شماست ، شما حتی یارانه ی تولید را هم ندادید ، و هزاران واحد تولیدی کوچک را به تعطیلی کشاندید ، پول ها چه شد ؟!!!!
    رئیس جمهور ابله ، چرا در سخنرانی عوام فریبی می کنی و کاهش قیمت کالاهای وارداتی را به اثرات لغو تحریم نسبت می دهید ، قیمت کالا های اساسی در دنیا بین 30 تا 50 درصد افت داشته است ، اینست علت کاهش قیمت واردات ، که من این نکته رو سه سال پیش در همین تاپیک هشدار دادم
    الان که دنیا پس یک دوره رکود آرام آرام در حال بیدار شدن است ببینم می توانید تورم را پایین نگه دارید ؟ اینکه تمام بانک ها را از پرداخت وام منع کنید ، و در کاهش بعضا بالاتر از 50 درصدی به عنوان مثال سنگ آهن ، تورم را پایین بیاوری که هنر نیست
    امیدوارم روزی در بورس ما جهل و تعصب جایش را علم و آگاهی بدهد

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

روزی که احمدی نژاد با شجاعت در تلویزیون طرح گشت ارشاد رو زیر سوال برد و به خاطر این موضوع در مجلس برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی توسط همین مطهری احمق مورد سوال قرار گرفت ، روزی را می دیدم که حالا گشت های ارشاد نامحسوس ایجاد می کنند و این بار خوده همین احمق ها به مخالفتشان بر خواهند خواست
    ای ملت ایران چرا این تغییر موضع های عجیب را نمی بینید ، اینها خیلی ساده است برای شناختن حق از باطل
    روزی که مجلس مخالفت کرد برای لایحه ی دولت در خصوص پرداخت بدهی دولت از محل تجدید ارزیابی اموال خارجی بانک مرکزی ، روزی را می دیدم که همین مجلس به ان رای خواهد داد ،

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)