صفحه 108 از 397 نخست ... 85898105106107108109110111118158208 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,071 به 1,080 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    یادش بخیر احمدینژاد هم معترضین به فساد و دزدی در انتخابات را خس و خاشاک نامید ....و در ادامه متاسفانه دست احمدینژاد علاوه بر فساد و دزدی فراگیر, به خون مردم ایران(همان خس و خاشاکها) نیز آغشته شد...
    همون خس و خاشاک کاری کردن که سیستم بیش از 7 ساله هنوز نتونسته خودش رو جمع و جور کنه هیمنه تقلبی که در کشورهای اسلامی برای خودش تبلیغ می کرد فروپاشید چون همه فهمیدن پشتوانه مردمی نداره. برای همین به راحتی تحریم شدند به راحتی خیلی از گروه هایی که آویزون اینها بودن ازشون بریدند.
    آن چنان گیج و منگ شدن از اون ضربه مهلک که آغاز یک پایان رقم خورد.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار (1) orumbourse آواتار ها
    تشکر شده 112,516 بار در 9,926 ارسال

یک باستان شناس پیشکسوت درباره کتاب‌هایی که در دوران مدیریت حمید بقایی در سازمان میراث فرهنگی به غارت برده شد، می‌گوید: ایران چهار بار مورد تهاجم نظامی قرار گرفت، نخستین‌بار اسکندر به ایران حمله کرد، پس از حمله اعراب و مغول آخرین تهاجم از سوی نسل فعلی یا همان آقای بقایی صورت گرفت که بدتر از تهاجم‌های گذشته است.

به گزارش ایسنا، خسرو پوربخشنده بیان می‌کند: در این‌باره نامه مفصلی به آقای ملک زاده (آخرین رییس سازمان میراث فرهنگی در دولت دهم) جانشین آقای بقایی نوشتم که ایران چهار بار مورد تهاجم نظامی قرار گرفته بود، نخستین بار اسکندر حمله کرد که متأسفانه ما در کتاب‌های درسی از آن به عنوان اسکندر کبیر یاد می‌کنیم، در حالی که او نمی‌تواند برای ایرانی‌ها کبیر باشد. پس از حمله اعراب و مغول، آخرین تهاجم از سوی نسل فعلی یا همان آقای بقایی صورت گرفت که بدتر از تهاجم‌های گذشته است؛ چون برخی از اسناد گم شده‌ دست‌نویس بوده‌اند و ما دیگر به آن‌ها دسترسی نخواهیم داشت.

او با بیان اینکه نسل اول باستان‌شناسان گزارش‌های خود را به شکل دست‌نویس ارائه می‌کردند، اظهار می‌کند: در دوره‌های بعد گزارش‌های باستان‌شناسی به شکل تایپی ارائه می‌شد و حالا هم که همه‌چیز کامپیوتری شده است.

این باستان شناس ادامه می‌دهد: در دوره ریاست بقایی در میراث فرهنگی نامه‌ای نوشتم که هیچکس چون شما بی‌خبر از درون سازمان نبوده است، این موضوع برایش خیلی عجیب بود و پاسخی هم به نامه‌ام نداد.

پوربخشنده بیان می‌کند: تخریب فرهنگ یک ملت از سوی بیگانگان آن‌چنان دردناک نخواهد بود، اما اگر یک ایرانی این کار را انجام دهد، خطرناک و دردش بیشتر است. اگر به انقلاب فرهنگی چین توجه کنید عده‌ی بسیاری را بعد از انقلاب به محاکمه کشیدند، اما در کشور ما افرادی سرانی که به فرهنگ یک ملت آسیب رساندند آزادانه می‌گردند و کسی آن‌ها را محاکمه فرهنگی نمی‌کند. چرا چنین تهاجم فرهنگی انجام شد؟ نوع آرایش و پوششی که از غرب وارد می‌شود یک نمونه از تهاجم فرهنگی است. تهاجم فرهنگی از داخل صد مرتبه بدتر از تهاجم فرهنگی است که از خارج وارد می‌شود.

او می‌افزاید: در سال 87 مأموریتی در ایستگاه شماره 7 آتش‌نشانی بازار تهران به من محول کردند. آتش‌نشانی تصمیم گرفته بود ساختمان قدیمی‌اش را تخریب کند، زیرا به امکاناتی از جمله حمام، توالت و فضای بیشتر نیاز داشتند. هنگامی که قسمتی از ساختمان قدیم را تخریب کردند، سازمان میراث فرهنگی خواست که از نظر باستان‌شناسی در زمین آتش‌نشانی تحقیقاتی صورت بگیرد، در عین حال میراث فرهنگی مدعی بود که ضوابط فرهنگی هم در این محدوده باید حفظ شود، مثلا باید سردر آتش‌نشانی با معماری بازار همخوانی داشته باشد.

این باستان شناس اضافه می‌کند: یکی از کارشناسان میراث فرهنگی گفته بود، دیوار آجری مربوط به فاضلاب و جان‌پناه سیمانی در ساختمان آتش نشانی که روی آن را با آجر پوشانده بودند، باستانی است. هر چه مسئول آتش‌نشانی توضیح داده بود که این دیوار سیمانی را خودمان روی جان‌پناهی که در زمان جنگ ساخته شده بود کشیدیم، اما کارشناس مربوط به عقیده خودش پافشاری کرده بود که باید در ساختمان آتش‌نشانی کاوش صورت بگیرد. مدیر میراث فرهنگی وقت به من مأموریت داد که این موضوع را بررسی کنم. هنگامی که من از بنا بازدید کردم، شواهدی باستانی در این ساختمان ندیدم و برای اطمینان خاطر ترانشه‌ای ایجاد کردم، اما باز هم شواهدی به دست نیاوردم. من هم با مسئولیت خودم نوشتم ساخت و ساز در این مکان از نظر باستان شناسی بلامانع است.

این باستان‌شناس اذعان می‌کند: من به استناد معرفی مدیر وقت میراث فرهنگی با آتش‌نشانی قرارداد بستم، بگذریم برای آنکه بتوانم حقم را بگیرم چه پیشنهاداتی به من شد. همزمان با این موضوع نرسیده به ساختمان آتش‌نشانی پاساژی در حال ساخت بود. در آن زمان که خاکبرداری انجام می‌شد، متوجه دیواری آجری در عمق بیش از 3 متر از سطح زمین، به طول بیش از 3 متر و ارتفاع 2 متر که در دو جهت شرق به غرب کشیده شده بود، شدم و سفال‌هایی از دوره تیموری تا قاجار به شکل پراکنده در آنجا پیدا کردم. هنگامی که از شخص حاضر در محل پرسیدم آیا میراث فرهنگی از ساخت و ساز در این محدوده مطلع است؟ جواب داد ما فلان قدر هزینه کرده‌ایم تا کسی این سوال را از ما نپرسد.

پوربخشنده می‌گوید: در آن زمان هر واحدی که در زیرزمین این پاساژ وجود داشت را متری 6 میلیون تومان می‌فروختند. من سفال‌های دوره تیموری که در آنجا وجود داشت را جمع کردم و به معاون پژوهشی وقت استان تهران تحویل دادم و گفتم باید یک ناظر در این محل بگذارید. اما اصلا مشخص نشد سفال‌ها چه شد؟! بعد از آن روز متوجه شدم که دیگر دیواری وجود ندارد. اشتباه بزرگ من این بود که از آنجا عکسی نگرفتم. هنوز هم ساختمان قدیم ایستگاه شماره 7 آتش‌نشانی پابرجاست و برای آن حریم ضوابط منظری در نظر گرفتند، در حالی که آنجا کاوش شد و با کندن آسفالت و حفاری به هیچ چیز نرسیدیم. اما برای پاساژی که در حال ساخت بود ضوابط منظری و دستور کاوش اعلام نشد! این سوال را باید از مسئولان پرسید، چطور می‌شود که یک پاساژ در دل بازار بدون ضوابط منظری با سه طبقه در زیرزمین و چند طبقه روی آن بالا می‌رود اما ایستگاه آتش نشانی در دل قطب اقتصادی تهران دستش به جایی بند نمی‌شود.

منبع خبر:فرارو

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید orumbourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

حجت الاسلام انصاری معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت:

? من به اندک کسانی که مخالف اجرای برجام هستند و چشم بر واقعیت بسته‌اند و بدیهیات را منکر می‌شوند، عرض می‌کنم شما که می‌گویید برجام چه نتیجه‌ای داشته است من به شما عرض می‌کنم که اگر برجام نبود وضعیت امروز ایران چگونه می‌شد.

? رئیس جمهور فرانسه در دیداری که با آقای روحانی داشته است رسماً گفته که قرار بوده است به ایران حمله نظامی انجام شود و این حمله قطعی شده بوده و تنها در زمان اجرای آن اختلاف نظر وجود داشت که انتخابات سال 92 در ایران و مذاکرات هسته‌ای، سایه جنگ را از سر ایران برداشت.

? دولت‌های غربی در نظر داشتند پس از تحریم‌های ظالمانه گام بعدی‌شان را علیه ایران مبادله نفت با غذا قرار دهند و این الگویی بود که آنها برای کشورهایی چون لیبی و عراق پیاده کردند. اما امروز بعد از سه ماه از به سرانجام رسیدن برجام صادرات نفت و میعانات گازی ما از یک میلیون بشکه پیش از برجام به 2 میلیون و 300 هزار بشکه در روز رسیده است.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,409 بار در 559 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط tom cruise نمایش پست ها
    دولت در اسفند به گفته مرکز پژوهشهای مجلس 7هزار ملیارد پول پر قدرت وارد چرخه بازار کرده است ......یعنی 40هزار ملیارد افزایش نقدینگی.....هرچند با فریب سهامداران ملت و سرمایه گذاران 40هزار ملیارد توسط خصوصی سازی کارخانه وسهم فروخت .....واین مهار کردن انموقع نقدینگی از فریبکاری و بود نه هنرش....اگر به مموت هم تعلیق20درصد را اقا میداد دلار را تا2000کم میکرد
    تورم 16درصد نیست ...بالای20است این را با خرید کالا میتوان حس کرد.....هرچند هنوز افزایش نرخها مانده
    تورم یک قسمتش به دلیل پیک بودن قمیت است یعنی دلار و مسکن در اوجند و دیگر زور می زنند با بالا رفتن... قسمت دومش با قلع قمع تولید کننده ها و عدم افزایش نرخ است
    بخش اعظم مهار تورم هم به تعلیق20درصد است ....
    دولت نقدینگی را یک میلیون ملیارد تحویل دولت بعد خواهد داد و دلار با نرخی بالای4000.....جوجه را اخر پاییز می شمارند
    هرچند احمدی صدها هزار ملیارد به مسکن مهر روستاها و حقوق ها اضافه کرد .....من جمله 70درصد خودرو سواران امروز در دوران مموت صاحب خودرو شدند .....ولی دولت فعلی کوفت به ملت نخواهد داد ....
    ملت در اوج وارد بازار نشدند ملت ر ا فریب داد با تبلیغاتش اگر روی تشکش روحانی می نشستد و هیچ نمی گفت در مورد بورس...باز شدن فضا و رفع کل تحرمیها تا6ماهه هیچ چوپانی خر نمی شد بیاید در بورس....او با دروغگویی ملت را کشاند نه اینکه بیایند
    یک روزنامه فرانسوی نوشته بود : مردم ایران نمیرند به نفع کسی رای بدن بلکه همیشه میرن به ضرر فرد دیگر رای بدن :joy::joy:
    پي نوشت
    http://s3.amazonaws.com/tapatalk-emoji/emoji869.png
    "انسان بد روزي روزي ديگران را هم خراب ميكند "عمام

عضو فعال
    تشکر شده 1,807 بار در 793 ارسال

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال

...................................
    شمس وقمر هردو چو پنهان شوند

شب پره بازیگر میدان شود

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال

در موضوع هسته ای قمر خانوم همسایمون هم از وقتی ریز شده رو موضوع وفهمیده چی دادیم وچی نگرفتیم یه بند داره نفرین میکنه به باعث بانییش که همون تدبیر و امیده که همش وامیده
    شمس وقمر هردو چو پنهان شوند

شب پره بازیگر میدان شود

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید omidvar از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 723 بار در 204 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط omidvar نمایش پست ها
    در موضوع هسته ای قمر خانوم همسایمون هم از وقتی ریز شده رو موضوع وفهمیده چی دادیم وچی نگرفتیم یه بند داره نفرین میکنه به باعث بانییش که همون تدبیر و امیده که همش وامیده
    خب همینه دیگه وقتی مرجع و کارشناستون قمر خانم و مش باقر باشند برید یه خورده زحمت بکشین و کتاب بخونید

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arman10 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

دو سوم مردم ونزوئلا خواهان رفتن نیکولاس مادورو هستند

Nicolas Maduro

Two thirds of the Venezuelan population want president Nicolas Maduro to step down

---

عاقبت پوپولیسم،

قابل توجه مموت

--

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,807 بار در 793 ارسال

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)