صفحه 242 از 397 نخست ... 142192232239240241242243244245252292342 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,411 به 2,420 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    فقط یک لحظه فکر کنید که احمدی نژاد تائید بشه دیگه رای روحانی زیر 10 میلیون میشه
    شوکه شدم.نظر شما محترم احمدی نژاد نباید میومد.دقیقا داره توی زمین گروه حاکم بازی میکنه.از زمانی که رییسی آمد امیدها بیشتر شد.تا 29 اردیبهشت ببینیم چطور پیش میره.

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 6,153 بار در 1,698 ارسال

اگر خبر واقعیت داشته باشه
    این کارش فقط یک دلیل داره و میخاد برای دوره بعد از خودش بت بسازه،و بنظرم موفق هم میشه!
    چون با رد صلاحیتش تبدیل به یک شخصیت کاریزما میشه.

نالیدی و تقدیر همان است که بودست
    آن حلقه زنجیر همان است که بودست
    نومید مشو ناله کشیدن دگر آموز.

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید FARIBORZ NAEL از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

خب بله، یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمن‌اش است باید به او بگوید دیگر. ما هم اوضاع کشور را خب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه‌ی حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید. بله، این چیز خیلی مهمی که نیست. این یک چیز خیلی طبیعی است، خیلی ساده است. بله، ما این توصیه را به یکی از آقایان، به یکی از برادران کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو. دشمنان هم که گوش خواباندند استفاده کنند. ببینید، حواستان جمع باشد. خب به رادیوی «فردا» یا رادیوی «بی‌بی‌سی» چه ارتباطی دارد این قضیه؟ می‌پردازند، بحث می‌کنند، تحلیل می‌کنند، علت چیه، چرا گفتند، این چیست معنایش؟ این معنایش این است که دشمن می‌خواهد استفاده کند. ما چه کار باید بکنیم؟ ما باید نقطه‌ی مقابل دشمن حرکت بکنیم.

یعنی مطلب خیلی عادی است، همین‌طور که بنده عرض کردم. خب شما برادر مؤمن من هستی. یک چیز را مصلحت شما می‌دانم، می‌گویم به شما. این اشکالی که ندارد ظاهراً. چیز خوبی است. لازم هم هست شرعاً. لازم هم هست خیرخواهی. «النّصیحة لِلمُؤمنین» یا «لِلإخوةِ المُؤمنین» یا «لأئمة المؤمنین» در همه‌ی صور. این یک چیزی خوبی است دیگر. انسان باید نصحیت کند. نصحیت یعنی خیرخواهی. من به جنابعالی که مثلاً آقای آشیخ عبدالعالی اسمتان است من باب مثال علاقه‌مندم. می‌دانم شما اگر وارد این مقوله شدی به ضررت است. به ضرر کشور هم هست. به شما می‌گویم وارد نشو. نمی‌گویم هم وارد نشو. امر و نهی نیست. حالا بعضی گفتند آقا دستور دادند، امر کردند، نه، گفتیم صلاح نمی‌دانیم. من صلاح نمی‌دانم. این چیز خوبی است. این چیز بدی نیست.

رهبر رسما گفته بود اومدن محمود احمدی نژآد به ضرر کشور هست
    حالا عملا با کاندید شدن جلوی رهبر ایستاد
    باید دید شورای نگهبان تایید صلاحیت می کنه ایشان رو یا خیر
    داستان خیلی جذابیه

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    این کارش فقط یک دلیل داره و میخاد برای دوره بعد از خودش بت بسازه،و بنظرم موفق هم میشه!
    محمود یک چوب دو سر طلا شد

رد صلاحیتش یک داستان داره تاییدش هم با توجه به مخالفت عملی با رهبر داستانی دیگر

من خودم به شخصه اگر ایشان رای بیاره اوضاع رو به شدت وخیم می بینم و حداقل همون طور که قبلا هم گفتم زندگی مو بر میدارم مهاجرت می کنم

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    خب بله، یک نفری، یک آقایی آمده پیش من، من هم به ملاحظه‌ی صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ایشان گفتم که شما در فلان قضیه شرکت نکنید. نگفتیم هم شرکت نکنید، گفتیم صلاح نمی‌دانیم ما شما شرکت کنید. این را گفتیم. خب یک چیز عادی است. انسان بایستی آن چیزی را که می‌بیند و می‌فهمد و فکر می‌کند که به نفع برادر مؤمن‌اش است باید به او بگوید دیگر. ما هم اوضاع کشور را خب، غالباً بیشتر از اغلب افراد آشنا هستیم. آدم‌ها هم، بخصوص آدم‌هایی که صدها جلسه با ما نشستند و برخاستند بیشتر و بهتر از دیگران می‌شناسیم. با ملاحظه‌ی حال مخاطب و اوضاع کشور به یک آقایی انسان توصیه می‌کند که آقا شما اگر توی این مقوله وارد شدید این دو قطبی در کشور ایجاد می‌شود. دو قطبی در کشور مضرّ است به حال کشور. من صلاح نمی‌دانم شما وارد بشوید. بله، این چیز خیلی مهمی که نیست. این یک چیز خیلی طبیعی است، خیلی ساده است. بله، ما این توصیه را به یکی از آقایان، به یکی از برادران کردیم. خب حالا این مایه‌ی اختلاف بشود بین برادران مؤمن، یکی بگوید فلانی گفته، یکی بگوید نگفته، یکی بگوید چرا پشت بلندگو نگفته؟ خب حالا این هم پشت بلندگو. دشمنان هم که گوش خواباندند استفاده کنند. ببینید، حواستان جمع باشد. خب به رادیوی «فردا» یا رادیوی «بی‌بی‌سی» چه ارتباطی دارد این قضیه؟ می‌پردازند، بحث می‌کنند، تحلیل می‌کنند، علت چیه، چرا گفتند، این چیست معنایش؟ این معنایش این است که دشمن می‌خواهد استفاده کند. ما چه کار باید بکنیم؟ ما باید نقطه‌ی مقابل دشمن حرکت بکنیم.

یعنی مطلب خیلی عادی است، همین‌طور که بنده عرض کردم. خب شما برادر مؤمن من هستی. یک چیز را مصلحت شما می‌دانم، می‌گویم به شما. این اشکالی که ندارد ظاهراً. چیز خوبی است. لازم هم هست شرعاً. لازم هم هست خیرخواهی. «النّصیحة لِلمُؤمنین» یا «لِلإخوةِ المُؤمنین» یا «لأئمة المؤمنین» در همه‌ی صور. این یک چیزی خوبی است دیگر. انسان باید نصحیت کند. نصحیت یعنی خیرخواهی. من به جنابعالی که مثلاً آقای آشیخ عبدالعالی اسمتان است من باب مثال علاقه‌مندم. می‌دانم شما اگر وارد این مقوله شدی به ضررت است. به ضرر کشور هم هست. به شما می‌گویم وارد نشو. نمی‌گویم هم وارد نشو. امر و نهی نیست. حالا بعضی گفتند آقا دستور دادند، امر کردند، نه، گفتیم صلاح نمی‌دانیم. من صلاح نمی‌دانم. این چیز خوبی است. این چیز بدی نیست.

رهبر رسما گفته بود اومدن محمود احمدی نژآد به ضرر کشور هست
    حالا عملا با کاندید شدن جلوی رهبر ایستاد
    باید دید شورای نگهبان تایید صلاحیت می کنه ایشان رو یا خیر
    داستان خیلی جذابیه
    البته 9 ماه عده ای در مقابل رهبری و نظام و حکومت و دولت و مردم و قانون و ... هرچه که بود ایستادند و در خیابانها سطل آشغال آتش زدند !

آن موقع یاد رهبری و ایستادن مقابل رهبری ! نبودند بعضی ها !

تازه میگن چرا حبس خانگی شان کرده اند ! آزادشان کنید ! و ....

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

خوب آنها ادعای ولایت پذیری ندارند خدا رو شکر آنها با افتخار اعلام کردن رهبر رو قبول ندارند
    ولی محمود داره

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    نظرم اینه که فقط میاد تا در مناظرات جناحین رو آچمز کنه.بعدش به نفع بقایی یا مشایی کنار میکشه.پاسخ تمام حرفای و هجمه ها رو خواهد داد.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen68 نمایش پست ها
    شوکه شدم.نظر شما محترم احمدی نژاد نباید میومد.دقیقا داره توی زمین گروه حاکم بازی میکنه.از زمانی که رییسی آمد امیدها بیشتر شد.تا 29 اردیبهشت ببینیم چطور پیش میره.
    سلام ببینید فعلا باید صبر کرد تا نظر شواری نگهبان در مورد تائید بیاید اگر تائید بشه گفتم هدف احمدی نژاد ضربه زدن به روحانی میباشد احمدی نژاد خودش را فردا میکند تا روحانی رای نیاورد و ریسی بتواند ریس جمهور بشه دیگه میخواهند خود مردم انتخاب کنند و خودشان هم تاوان انتخاب خود را بدهند
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

من معقتدم دیوث سیاسی برازنده این آقا هست.چون توی این چهار سال تنها کسی که فقط حرف مفت زد و صبح تا شب دم از آزادی و بیرون آوردن حبس شدگان کرد و با ابرهای برجامی همه جا را طوفان برد.وقتی آنها در حبس باشند یکه تاز خواهد بود با وعده های دوباره و تکراریش.همان وعده های تکراری سیاسی و اقتصادیش که هر سال به سال بعد حواله میداد و خواهد داد.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    خوب آنها ادعای ولایت پذیری ندارند خدا رو شکر آنها با افتخار اعلام کردن رهبر رو قبول ندارند
    ولی محمود داره
    شما که مدعی بودید در سالهای آخر احمدی نژاد منحرف شده و ضد ولایت فقیه !

رهبری رو هم که قبول ندارید خودتان !

چرا دم از فاع از رهبری و ایستادن دیگران در مقابل رهبری می زنید !؟

موقعی که به نفعتون هست رهبر رهبر می کنید !

موقعی که به ضررتون میشه ! میگید ما رهبری و نظام و انقلاب و .... اصلا قبول نداریم !!

شاید اصلا خود رهبری بهش گفته باشه بیاد ! شاید اون موقع نظرش این بوده ! الان فرق کرده !

شاید نمیخواست بعضی ها بهانه داشته باشن و مملکت رو دوباره به هم بریزن و ... !

شایدم هیچکدوم از اینها نباشه !

به نظر من به اون چیزی که معتقدی و قبولش داری پایبند باش !

درضمن آنهایی که حبس هستند ادعایشان در ولایتپذیری و چسباندن خودشان به رهبری خیلی خیلی بیشتر از احمدی نژاد است !!!

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)