صفحه 304 از 397 نخست ... 204254294301302303304305306307314354 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,031 به 3,040 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

گرفتار در بن بست بی تدبیری !

بعد از 4 سال دروغ ! حالا می گویند حتی با برجام هم این شرایط قابل تحمل نیست !

چرا خورشید تابان ! و ماه درخشان ! دیگه قابل تحمل نیست !!

عاقبت دروغ و بی تدبیری !!!

عضو فعال linux_linda آواتار ها
    تشکر شده 7,829 بار در 2,508 ارسال

ایران به پرداخت غرامت به قربانیان ۱۱ سپتامبر محکوم شد

یک دادگاه آمریکایی دولت ایران را به پرداخت غرامت به بازماندگان قربانیان حملات انتحاری ۱۱ سپتامبر سال ۲۰۰۱ در آمریکا محکوم کرده است. حکم دادگاه می‌تواند زمینه طرح شکایت مشابه علیه عربستان سعودی را فراهم آورد.

جورج دانیلز، قاضی دادگاه بخش ۱ منطقه جنوبی نیویورک، شکایت حدود یک‌ هزار نفر از بازماندگان شماری از کشته‌شدگان حملات انتحاری ۱۱ سپتامبر علیه "جمهوری اسلامی ایران، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بانک مرکز جمهوری اسلامی ایران" را وارد دانست و در مجموع، با پرداخت مبلغ ۶ میلیارد دلار غرامت به آنان موافقت کرد.

طبق رای دادگاه، ایران باید به همسران، والدین، فرزندان و خواهران و برادران کشته‌شدگان هر کدام بین ۴ میلیون و دویست و پنجاه تا ۱۲ میلیون و پانصد هزار دلار غرامت پرداخت کند. این مبالغ شامل بهره از زمان وقوع این حملات در هفده سال پیش است.

نمایندگان دولت و نهادهای دولتی ایران از حضور در دادگاه خودداری کرده بودند و در نتیجه، به طور غیابی محکوم شدند.
    وکلای شاکیان در دادخواست خود گفته بودند که دولت جمهوری اسلامی ایران با "حمایت از تروریسم" و قرار دادن امکانات در اختیار اعضای شبکه القاعده، در حملات ۱۱ سپتامبر سهم داشته و در نتیجه، مسئول جبران خسارتی است که به خانواده قربانیان حمله وارد شده است. دادگاه در عین حال ادعای شاکیان در مورد نقش مستقیم دولت ایران در فراهم کردن مقدمات این حملات را وارد ندانست.

دادخواست دریافت غرامت از ایران برای نخستین بار در سال ۲۰۰۴ تسلیم دادگاه شد اما به خاطر "قانون مصونیت حاکمیتی مصوب سال ۱۹۷۶" قابل پیگیری تشخیص داده نشد. طبق این قانون، به جز موارد استثنایی، دولت‌های خارجی را نمی‌توان در دادگاه‌های ایالات متحده تحت تعقیب قرار داد.

در سال ۲۰۱۶، کنگره آمریکا با تصویب "قانون احقاق حق علیه حامیان تروریسم" قانون فوق را اصلاح کرد و به قربانیان حملات ۱۱ سپتامبر امکان آن را داد تا علیه دولت‌های خارجی متهم به ارتباط با این حملات، به خصوص عربستان سعودی، طرح شکایت کنند. تعدادی از عاملان این حملات شهروندان سعودی بودند و به گفته شاکیان، دولت عربستان سعودی برای جلوگیری از فعالیت و دسترسی آنان به آموزش و امکانات لازم برای اجرا حملات اقدامات لازم را به عمل نیاورده بود.

دولت‌های ایران و عربستان همواره ارتباط با حملات انتحاری ۱۱ سپتامبر را تکذیب کرده‌اند.

به گفته منابع آمریکایی، بعید به نظر می‌رسد که حکم دادگاه نیویورک قابل اجرا باشد و شاکیان بتوانند مبالغ تعیین شده را از ایران دریافت کنند. در مقابل، در صورت طرح شکایت علیه عربستان سعودی و رای مشابه علیه آن کشور، امکان دریافت غرامت از امکانات وسیع مالی عربستان در ایالات متحده وجود دارد.

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید linux_linda از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حتما توقع داشتن گل و مدال بدن به ظریف !!

اونم کیا ! همونایی که وقتی احمدی نژاد رفت امیرکبیر ! ته سالن آتیش بازی راه انداختن و .... !

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,772 بار در 2,081 ارسال

سلام دوستان من چند هفته هست دارم به این فکر میکنم که امریکا چی شد نه تنها به ایران حمله نکرد بعد از 2003 که عراق رو اشغال کرد و اخیرا دارم به نشانه های از اینکه امریکا ایران و عراق رو توسط عوامل نفوذی انگلیس داره کنترل میکنه ...اینکه بعد 2003 کل مملکت در یک بازه نچندان طولانی افتاد دست خاندان لاریجانی ها و انها هستند که دارند تو همه امورات کشور دخالت مستقیم میکنند درواقع خائنین و دشمنان امروز ما از تو خودمون و از مذهب خودمون و بیه به خودمون هستند...سلسله لاریجانی ها همه ویژگی های اقلیت خائن رو دارند

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

اوایل که آمریکا به قول اینها بدعهدی کرد ! می گفتیم چرا کاری نمیکنید !؟ میگفتند ما داریم فشار ایمیلی وارد می کنیم به آمریکا ! خیلی شدید !!!

حالا سردار دیپلماستی !!! کمی پیشرفت کرده ! از فشار ایمیلی رسیده ایم به انتشار پیام ویدیویی !!!

حالا تو پیام ویدیویی چی گفته : تمام مسئولیت عواقب عمل نکردن به تعهدات، "فقط و فقط" بر عهده آمریکاست!!!!

امثال ظریف و روحانی میگن اگه برجام خوب شد ! خوب ما کردیم ! سردار دیپلماسی ! مدال ! مذاکره قرن و ....

اما اگه بد شد تقصیر آمریکاست !!!

حسن روحانی بهمن 95 : بعضی‌ها می‌گفتند در مذاکره سر شما کلاه می‌گذارند؛ گفتیم: ما عمامه داریم، کلاه سرمان نمی‌رود!!!!

حسن روحانی شهریور 93 : همه مسئولیت مذاکرات با من است !!!

عاقبت دروغ و بی تدبیری !!!

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

روحانی ارباب وعده ها !

کاش فقط به وعده ها عمل نمیکرد ! درست برعکس وعده هایی که میده عمل میکنه !

روحانی میخواد به زور هم برای مردم رییس جمهور باشه ! هم نظام ! و مافیا ! و آقازاده ها رو راضی کنه ! به مردم یه چیز میگه ! برای نظام و مافیا و آقازاده ها برعکسشو ! انجام میده !

واعظان چون جمله بر بالا و منبر می روند .... !

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

ترفند نخ‌نمای پرزیدنت

اینستاگرام روحانی در واکنش به مسدود شدن تلگرام نوشت: «اگر در عالی‌ترین سطح نظام، تصمیمی برای محدودسازی ارتباطات مردم گرفته شده است، صاحبان واقعی این کشور که مردم هستند در جریان قرار بگیرند. محرمانه نداریم»

جنگ روانی آقای روحانی جهت سرپوش نهادن
    ❗ افرایش دلار به مرز ۶۲۰۰ تومان !
    ❗گران شدن طلا !
    ❗گران شدن گوشت قرمز به مرز هر کیلو ۵۰ هزار تومان !
    ❗گران شدن آب و برق!
    ❗گران شدن خودرو!
    ❗طرح ریزی آلمان و فرانسه برای برجام ۲ !

◀ همچنین تخلف مدرک تحصیلی برادر ریس جمهور محرز شد ..

◀این در حالی هست که آقای روحانی حرف از محرمانه و غیر محرمانه میزند که خودش آن را رعایت نکرده و برای مردم روشن نکرده

❗وضعیت رشد اقتصادی، محرمانه!
    ❗محتوای توافق با 1+ 5 محرمانه!
    ❗مفاد مذاکرات هسته‌ای، محرمانه!
    ❗محتوای قراردادهای نفتی، محرمانه!
    ❗قرارداد با ایرباس و بوئینگ، محرمانه!

◀ قابل ذکر است ریس شورای امنیت ملی خود شخص ریس جمهور می‌باشد ، فیلترینگ تلگرام باید ریس شورای امنیت ملی امضا بزند ...

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

روحانی در تبلیغات انتخابات سال 92 : ما نمی دانستیم ساعت 11 سکه چند است؟ دلار چند است ؟ ساعت 12 چند میشود !؟؟؟

آقای روحانی حالا می دانید ساعت 11 دلار چند است !؟؟ ساعت 12 چند میشود !!؟؟؟

با دلار 7000 تومانی دنبال رفاه مردم هستید !!!؟؟؟

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

مدیر(ستاره دار 11) iligal آواتار ها
    تشکر شده 27,906 بار در 3,915 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

سلام خدمت کاربر negarminavi

چند تا سوال داشتم خدمت شما و دوست دارم صادقانه جواب بدین خواهشاً

1-آیا از طرفداری کردن و سینه سپر کردن برای احمدی نژاد چیزی عاید شما می شود ؟!!
    2-آیا شما خارج از ایران زندگی میکنید و با افزایش قیمتها و دلار و سکه و نابود شدن زندگی مردم صرف اینکه پوز رقیب سیاسی شما به خاک کشیده می شود خوشحال میشوید ؟!!!
    3-آیا می توان از سوراخ شدن کشتی جمهوری اسلامی به بهانه اینکه ما سمت چپ کشتی نشسته ایم و یا سمت راست کشتی نشسته ایم یا وسط کشتی خوشحالی کرد که سمت ما سوراخ نشده و سمت رقیبه ؟!!زمانی که غرق بشویم فرقی هم می کند ؟!!
    4-چندین و چند بار هم عنوان شده ولی شما متاسفانه چشم و گوشتان را بسته اید و فقط تفکر ذهنی خود را تراوش میدهید و نکته این است من و امثال من که در 92 و 96 به روحانی رای دادند فرار از زیر سلطه رفتن امثال رئیسی بوده نه اینکه خیلی سینه چاک روحانی و طرز تفکرش باشیم و این را هم بدان من خودم به شخصه کلا از روش به سرانجام رسیدن انقلاب ناراضی هستم و تا اینجای کار هر کس را که میبینم درود و رضایت قلب نصیب شاه و خاندانش میکند البته سن ما که قد نمیدهد و زمان شاه را ندیده ام ولی از شنیده ها و افراد روز مره اطراف میشنوم که همه درود میفرستن و میگن نور به قبرش بباره و جالب تر این که هر کسی 57 انقلاب کرده از کرده خودش پشیمون شده !!!خلاصه حرفم اینه ملت بیزارن از دروغ و دروغ بافی میخواد علی باشه ممد باشه یا نقی!!!حالا خاتمی باشه احمدی نژاد باشه یا روحانی!!! کسی به فکر مردم نیس همه به فکر خودشون هستن
    5- صحبت آخرم اینه قبلا هم گفتم شما کلا خوشتان میاد آتیش بیار معرکه باشین و نمک بپاشین به زخم مردم ، آخه تو این وضعیت طلا سکه دلار و 1001 کوفت و زهر مار شما دار و دسته احمدی نژاد سعی دارین از آب گل آلود چه ماهی بگیرین ؟!!! واقعا نابود شدن ملت و خرد شدن زیر ارابه های قدرت برای شما خوشی میاره ؟!!اینکه جناح رقیبتون قافیه رو ببازه اما مردم له بشن شما شاد میشین ؟!!!
    به شخصه دارم میگم واقعا باید افرادی رو که صرف اینکه جناح رقیبشون رو کاری میکنن که زمین بخوره و مردم رو نادیده میگیرن دار زد دااااار!!!
    من نمیدونم چه خوشی داره که مردم له بشن اما سرت رو بالا بگیری داد بزنی بگی ببینید روحانیتون چی شد ببینید دروغ داد!!!که چی مثلاً چی گیر ملت بدبخت میاد
    اصن باید سر و ته هر چی حزبه زد شما وقتی زیر یک پرچم هستی چپ چیه راست چیه وسط چیه همه باید یکی باشن ،مگه ملت چی میخوان والا بلا ملت خسته شدن ذله شدن
    کارمند جماعت دادش در اومده صنف آزاد میری میناله هر کی میبینی میناله جوون پیر خرد کلون هر کی میبینی داغون شده
    والا نمیدونم شما از کدوم قماشی و به کجا وصلی که خوشحال هستی لااقل با زیر گرفتن دار و دسته روحانی اینجور نشون میده خوشحالی
    بابا جناح بازی رو ول کنین
    همونطور که زمان شاه ملت عاصی شده بودن و دنبال راه چاره بودن که اوضاع خوب بشه که همش رویا بود و نشد الان دقیقا همون مسیر رو داریم طی میکنیم و همه خسته شدن همه ذله شدن روحانی و احمدی نژاد و خاتمی نداره تفکر پایه انقلاب از اساس بر پایه دروغ بنا شده و همینجور دروغ یه چیز عادی شده والا من به شخصه خسته شدم امثال من هم زیاده
    پس خواهش دارم با جناح بازی بی دلیلتون نمک به زخم ملت نپاشین و همرنگ جماعت باشید تو این لحظات سخت!!!
    بخشنده باش و افتاده و با داشته های خودت فخر نفروش!

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید iligal از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)