صفحه 378 از 397 نخست ... 278328368375376377378379380381388 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,771 به 3,780 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh1315 نمایش پست ها
    مرغداری که این اتفاق افتاد مرغ محلی پرورش می دهد ؟

در تصاویر مرغ های سفید هم بودن که به این بیماری گرفتار شده بودن

یکی از روش های درمانش هم جالب بود

1. به پرنگان علوفه و خرده ریز های گیاهی بدهید تا با خوردن آن مشغول باشند و وقت نزاع با یک دیگر را نداشته باشند.

یادمه گرونی بنزین که اتفاق افتاد شما خوشحال بودی و محاسبه میکردی که هم برای مسافر خوب شد و هم برای رانندگان ، هم ترافیک ، آلودگی هوا و ...

ب نظرت محاسبات بنزینی اون زمان الان درست در اومده ؟

من ن بالای شهر میشینم نه پایین شهر آرا زندگی میکنم

از این جا درخواست اسنپ برای تجریش میدم میزنه 12 تومان

که ب دلیل پایین بودن کرایه هیچ راننده ای درخواست سفر من قبول نمیکنه

به آژانس زنگ میزنم میگه 70 تومان

به نظرت چرا رانندگان اسنپ و تپسی دیگه با این کرایه ها قبول سفر نمیکنند ؟

چرا آژانس ها اینطوری قیمت میدن ؟

دوباره ی چرتکه بنداز ببین محاسبات اون روزت در مورد قیمت بنزین واقعا درست بود

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

Banned

دیگه وقتشه جهانگیری وارد عمل بشه و از کره جهانگیری و اصلاح طلبان رونمایی کنه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

این یارو همونیه که هر روز امار دروغ کرونا میداد

منتطر بودیم ایسنا و اوسنا و ایرنا و اورنا اینا بگن که خوشبختانه رییس روابط عمومی وزارت بهداشت انتظارها را به پایان رسانده شخصا وارد گود شدن!

خلاصه مرسی که هستید و مضرجات رو از سفره ما حذف میکنید از گوشت تا کره!!

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

Banned

شما مشکل زاییدن ملت زیر بار مشکلات اقتصادی، تورم، گرانی، بیکاری و... رو حل کن
    بدون اینها هم بلدند زاد و ولد کنن

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط تیدی پیور اصل نمایش پست ها
    یادمه گرونی بنزین که اتفاق افتاد شما خوشحال بودی و محاسبه میکردی که هم برای مسافر خوب شد و هم برای رانندگان ، هم ترافیک ، آلودگی هوا و ...

ب نظرت محاسبات بنزینی اون زمان الان درست در اومده ؟

من ن بالای شهر میشینم نه پایین شهر آرا زندگی میکنم

از این جا درخواست اسنپ برای تجریش میدم میزنه 12 تومان

که ب دلیل پایین بودن کرایه هیچ راننده ای درخواست سفر من قبول نمیکنه

به آژانس زنگ میزنم میگه 70 تومان

به نظرت چرا رانندگان اسنپ و تپسی دیگه با این کرایه ها قبول سفر نمیکنند ؟

چرا آژانس ها اینطوری قیمت میدن ؟

دوباره ی چرتکه بنداز ببین محاسبات اون روزت در مورد قیمت بنزین واقعا درست بود
    بنزین خیلی گرانتر از این حرفا باید بشه

اکثر خودروهای درون شهر الکی اومدن بیرون! چه فعالیت مفید اقتصادی برای مملکت دارن ! من حتی موافق تعطیلی مدارس و دانشگاه ها هستم ، مدارس تلوزیونی و اینترنتی هزار بار با کیفیت تر از مدارس هستن

کمی معاشرت و ورزش می ماند که ان هم شیفیت بندی بشن ماهی 2 ساعت فوتبال 2 ساعت شنا 2 ساعت دومیدانی 2 ساعت ورزش دیگر

بحث خرید مایحتاج می ماند که مجبوری بری برای خرید! (اینم باز مسولان مدیریت کنند میشه بصورت اینترنتی و پیک میشه بشدت کاهشش داد تاسیس انبار در مناطق مختلف و سیستم های توزیع پیشرفته )

مثلا دیجی کالا الان نفر گذاشته برای تقسیم بندی بار بین پیک های درون شهریش ، که بر اساس حجم و ادرس مرسوله ها رو تقسیم میکنه بین موتور و وانت و .... اینکار توسط نرم افزار سریع تر می تونه انجام بشه ، سیستم کامپیوتری حجم و مسیرها رو سنجش کنه و تقسیم بار کنه

مغازه های هر محله هم بایدد سامان دهی بشن ، مثلا در محلات سوپر مارکتی هست که فقط کالا با تاریخ مصرف 1-2-3 روزه بفروشه قطعا یکی از دلایل خرید رفتن هر روز مردم اینجور کالا ها هست

که البته برای فروشنده ممکنه صرف نکنه ! ولی وقتی فروشگاه محله دولتی ( یا شبه دولتی (جایی که سود کمتر مصرف شدن بنزین تو جیبش بره )) باشه قطعا سود داره

مسله اینجاس که خیلی چیزا نباید دولتی باشن ولی هستن خیلی چیزا باید دولتی باشن اما خصوصی هستن
    مسله اینجاس که ی سوپر مارکت باید برای رستگاری بشریت کار کنه ، اما بخاطر نظام اشتباه اقتصادی که خود بشریت در ان احساس آرامش کرده بمنفعت لحظه ای فکر میکنه و میگه گور پدر بشریت

مسله اینجاس که می خوایم کار درست (سود و سینرژی دسته جمعی ) را انجام بدیم یا می خوایم سود شخصی کنیم ( و در هر دو حالت گرانی بنزین کار درستی هست ! )
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

بنزین خیلی گرانتر از این حرفا باید بشه

اکثر خودروهای درون شهر الکی اومدن بیرون! چه فعالیت مفید اقتصادی برای مملکت دارن ! من حتی موافق تعطیلی مدارس و دانشگاه ها هستم ، مدارس تلوزیونی و اینترنتی هزار بار با کیفیت تر از مدارس هستن

کمی معاشرت و ورزش می ماند که ان هم شیفیت بندی بشن ماهی 2 ساعت فوتبال 2 ساعت شنا 2 ساعت دومیدانی 2 ساعت ورزش دیگر

بحث خرید مایحتاج می ماند که مجبوری بری برای خرید! (اینم باز مسولان مدیریت کنند میشه بصورت اینترنتی و پیک میشه بشدت کاهشش داد تاسیس انبار در مناطق مختلف و سیستم های توزیع پیشرفته )

مثلا دیجی کالا الان نفر گذاشته برای تقسیم بندی بار بین پیک های درون شهریش ، که بر اساس حجم و ادرس مرسوله ها رو تقسیم میکنه بین موتور و وانت و .... اینکار توسط نرم افزار سریع تر می تونه انجام بشه ، سیستم کامپیوتری حجم و مسیرها رو سنجش کنه و تقسیم بار کنه

مغازه های هر محله هم بایدد سامان دهی بشن ، مثلا در محلات سوپر مارکتی هست که فقط کالا با تاریخ مصرف 1-2-3 روزه بفروشه قطعا یکی از دلایل خرید رفتن هر روز مردم اینجور کالا ها هست

که البته برای فروشنده ممکنه صرف نکنه ! ولی وقتی فروشگاه محله دولتی ( یا شبه دولتی (جایی که سود کمتر مصرف شدن بنزین تو جیبش بره )) باشه قطعا سود داره

مسله اینجاس که خیلی چیزا نباید دولتی باشن ولی هستن خیلی چیزا باید دولتی باشن اما خصوصی هستن
    مسله اینجاس که ی سوپر مارکت باید برای رستگاری بشریت کار کنه ، اما بخاطر نظام اشتباه اقتصادی که خود بشریت در ان احساس آرامش کرده بمنفعت لحظه ای فکر میکنه و میگه گور پدر بشریت

مسله اینجاس که می خوایم کار درست (سود و سینرژی دسته جمعی ) را انجام بدیم یا می خوایم سود شخصی کنیم ( و در هر دو حالت گرانی بنزین کار درستی هست ! )

هیچ کس از تکنولوژی بدش نمیاد

چه در حوزه سخت افزار و چ نرم افزار

اینکه جای استفاده از ماشین های دیزلی و بنزینی بریم سمت ماشین های برقی

قبل از اینکه تسلا ماشین تمام هیبریدی تولید کنه جمشید آرین تولید کرد

تیبا و سمند برقی کرد و دیدی چ بلایی سر بدبختش آوردند که ماشینش ول کرد ته سد لتیان

تو حوزه نرم افزار بهترین برنامه نویسان دنیا اول از کشورمون ایران بعد از هند هستند

کسی با تپسی و اسنپ مشکل نداره چون اوایل که اومدند همه استقبال میکردند هم مردم هم رانندگان

هرچند کپی پیست اوبر بود

اگر نظارت و شفافیت نباشه بهترین تکنولوژی ها در هر حوزه ای که باشه چ نرم افزار و و چ سخت افزار بجای خدمت به مردم جواب عکس میده

اگر تپسی و اسنپ توسط سامان تاکسیرانی نظارت میشدند پدر رانندگان لیسانسه و دکترای این دو شرکت با این کرایه ها در نمیومد

الان نه من مسافر از سرویس دهی این شرکت‌ها راضیم نه رانندگان تحصیلکرده و دانشگاهیش

اصلا ماشین برقی نخواستیم

نرخ بنزین کشور ما شناور بشه مثل خیلی از کشور های دیگه

شناور باشه ولی قدرت خرید مردم همزمان با تورم افزایش پیدا کنه

تکنولوژی اگر باعث بهره وری بشه بدرد میخوره

اگر باعث برده داری بشه ارزشی نداره

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

هیچ کس از تکنولوژی بدش نمیاد

چه در حوزه سخت افزار و چ نرم افزار

اینکه جای استفاده از ماشین های دیزلی و بنزینی بریم سمت ماشین های برقی

قبل از اینکه تسلا ماشین تمام هیبریدی تولید کنه جمشید آرین تولید کرد

تیبا و سمند برقی کرد و دیدی چ بلایی سر بدبختش آوردند که ماشینش ول کرد ته سد لتیان

تو حوزه نرم افزار بهترین برنامه نویسان دنیا اول از کشورمون ایران بعد از هند هستند

کسی با تپسی و اسنپ مشکل نداره چون اوایل که اومدند همه استقبال میکردند هم مردم هم رانندگان

هرچند کپی پیست اوبر بود

اگر نظارت و شفافیت نباشه بهترین تکنولوژی ها در هر حوزه ای که باشه چ نرم افزار و و چ سخت افزار بجای خدمت به مردم جواب عکس میده

اگر تپسی و اسنپ توسط سامان تاکسیرانی نظارت میشدند پدر رانندگان لیسانسه و دکترای این دو شرکت با این کرایه ها در نمیومد

الان نه من مسافر از سرویس دهی این شرکت‌ها راضیم نه رانندگان تحصیلکرده و دانشگاهیش

اصلا ماشین برقی نخواستیم

نرخ بنزین کشور ما شناور بشه مثل خیلی از کشور های دیگه

شناور باشه ولی قدرت خرید مردم همزمان با تورم افزایش پیدا کنه

تکنولوژی اگر باعث بهره وری بشه بدرد میخوره

اگر باعث برده داری بشه ارزشی نداره
    مشکلش اینجاس که مردم باید رو بیارن به سود دسته جمعی(پرهیز از خودپرستی ، خود برتر بینی) به جای سود شخصی ( که در نظرم بسیار سخته ! همه از شیطان تبعیت می کنیم و حرف شیطان را می زنیم)

قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِنْهُ ۖ خَلَقْتَنِي مِنْ نَارٍ وَخَلَقْتَهُ مِنْ طِينٍ
    آیه 76 سوره ص

شیطان گفت: من از او بهترم، که مرا از آتش (نورانی سرکش) و او را از گل (تیره پست) خلقت کرده‌ای.

کسی هست در این جمع که نگه من بهترم ؟ من باید برنده باشم حتی به قیمت نابودی بقیه ؟ من باید سهمیه کره و ارز را بگیرم ؟

همه در تلاشیم برای برتری جویی صرفا شخصی ( اونم برتری که شاید چند ثانیه تا چند سال بیشتر اعتبارش نباشه)

متاسفانه الگوی مردم هم از بالا ساخته میشه ، عادت کردیم به کار ریتمیک و تکراری ، بهمون القا شده در یک مسیر که مسیر سعادت خوشبختیمون عنوان شده حرکت کنیم ، بدون اینکه به مقصد فکر کنیم ، اگرم لحظه ای صبر کنیم ، مدام از بلندگو صدات میزنن که عقب موندی بیشتر گاز بده کمتر فکر کن ، گور پدر بشریت مهم تو هسی که باید اول بشی ، یا حالا خودت نه بچه هات خانوادت نامت شهرتت یا چیزهای دیگه ای که متصل بهت هست
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

مشکلش اینجاس که مردم باید رو بیارن به سود دسته جمعی(پرهیز از خودپرستی ، خود برتر بینی) به جای سود شخصی ( که در نظرم بسیار سخته ! همه از شیطان تبعیت می کنیم و حرف شیطان را می زنیم)

قَالَ أَنَا خَيْرٌ مِنْهُ ۖ خَلَقْتَنِي مِنْ نَارٍ وَخَلَقْتَهُ مِنْ طِينٍ
    آیه 76 سوره ص

شیطان گفت: من از او بهترم، که مرا از آتش (نورانی سرکش) و او را از گل (تیره پست) خلقت کرده‌ای.

کسی هست در این جمع که نگه من بهترم ؟ من باید برنده باشم حتی به قیمت نابودی بقیه ؟ من باید سهمیه کره و ارز را بگیرم ؟

همه در تلاشیم برای برتری جویی صرفا شخصی ( اونم برتری که شاید چند ثانیه تا چند سال بیشتر اعتبارش نباشه)

متاسفانه الگوی مردم هم از بالا ساخته میشه ، عادت کردیم به کار ریتمیک و تکراری ، بهمون القا شده در یک مسیر که مسیر سعادت خوشبختیمون عنوان شده حرکت کنیم ، بدون اینکه به مقصد فکر کنیم ، اگرم لحظه ای صبر کنیم ، مدام از بلندگو صدات میزنن که عقب موندی بیشتر گاز بده کمتر فکر کن ، گور پدر بشریت مهم تو هسی که باید اول بشی ، یا حالا خودت نه بچه هات خانوادت نامت شهرتت یا چیزهای دیگه ای که متصل بهت هست

دوستمون میگفت خانه از پای بست ویران است

من قبول ندارم

ما برای این خاک شهید زیاد دادیم از بچه 13 ساله تا پیر مرد 70 ساله

اون عزیزان رفتند که جمهوری اسلامی داشته باشیم

ولی ب نظرم هدفشون محقق نشد

ب نظرم ما جمهوری داریم ولی اسلامی نداریم

چند وقت پیش شهرداری تهران تابلوی میدان جمهوری اسلامی به میدان جمهوری تغییر داده بود که با رسانه ای شدن دوباره به جمهوری اسلامی تبدیل شد

تنها کار درست این شهرداری ب نظرم همین ی کار بود

تا وقتی نظا اقتصاد لیبرالی ، نظام آموزش و پرورش لیبرالی و و و و
    داشته باشیم نمیتونیم بگیم جمهوری اسلامی

جمهوری ایرانی درست تره ب نظرم

که به نظرم جمهوری به معنای واقعی داریم

من از صحبت شما اینطور برداشت کردم که اگر مردم در انتخابات به رئیس جمهور و نمایندگان مجلس به درستی رای بدن و فرد دلسوزی رو انتخاب کنند و منافع جامعه رو به منافع شخصی ترجیح بدن میتونیم به سمت جمهوری اسلامی حرکت کنیم

در غیر اینصورت نعمت جمهوری رو هم از دست میدیم و با پسرفت به دوران ب مراتب بدتر از حکومت پهلوی خواهیم رسید
    ویرایش توسط تیدی آلفا : 2020/09/10 در ساعت 01:08

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

دوستمون میگفت خانه از پای بست ویران است

من قبول ندارم

ما برای این خاک شهید زیاد دادیم از بچه 13 ساله تا پیر مرد 70 ساله

اون عزیزان رفتند که جمهوری اسلامی داشته باشیم

ولی ب نظرم هدفشون محقق نشد

ب نظرم ما جمهوری داریم ولی اسلامی نداریم

چند وقت پیش شهرداری تهران تابلوی میدان جمهوری اسلامی به میدان جمهوری تغییر داده بود که با رسانه ای شدن دوباره به جمهوری اسلامی تبدیل شد

تنها کار درست این شهرداری ب نظرم همین ی کار بود

تا وقتی نظا اقتصاد لیبرالی ، نظام آموزش و پرورش لیبرالی و و و و
    داشته باشیم نمیتونیم بگیم جمهوری اسلامی

جمهوری ایرانی درست تره ب نظرم

که به نظرم جمهوری به معنای واقعی داریم

من از صحبت شما اینطور برداشت کردم که اگر مردم در انتخابات به رئیس جمهور و نمایندگان مجلس به درستی رای بدن و فرد دلسوزی رو انتخاب کنند و منافع جامعه رو به منافع شخصی ترجیح بدن میتونیم به سمت جمهوری اسلامی حرکت کنیم

در غیر اینصورت نعمت جمهوری رو هم از دست میدیم و با پسرفت به دوران ب مراتب بدتر از حکومت پهلوی خواهیم رسید

ی فیلم کوتاه از شهید رجایی ساختن ، میگه تابستون بود و هوا گرم ! بدلیل امنیتی نمی تونستن حتی پنجره خونه اشون را باز بذارن ، کولر هم کوپنی بود باید در تعاونی محله اسم می نوشتی تا سال دیگه کولر گیرت بیاد ، بعد از نخست وزیری خارج از نوبت ی کولر اوردن برای زن و بچه رجایی ، رجایی میرسه می پرسه مال تعاونی هست ؟ میگن نه از نخست وزیری اوردیم !!! غضب میکنه میگه جمع کنید برید

حالا ی سوال : شما میگین کشور الان جمهوری هست و اسلامی نیست دیگه ، قطعا در اوایل همون موقع که بچه 13 ساله تا 70 ساله شهید میشدن مخلصانه و بی هیچ چشم داشت ، قطعا اسلامی بوده ، ملت که همون ملت شهدات و شهید پرور هستن ، چی شد که دیگه اسلامی نیست ؟

بنظرت چرا ملت به جبهه پایداری رای نمیدن اما به اصلاح طلب ها یا اصول گرا ها یا اعتدال گرا ها رای میدن ؟ جواب این سوال خیلی مهمه ، بعدش راهکارش هم پیدا می کنید

کربلا هم خیلی حرفا برای گفتن داره ، و برخورد امام حسین (ع) ، امام گفت خودتان دعوت کردین آمدم ! نظرتان عوض شده اشکال نداره راه باز کنید برمی گردم ، بزور به امام میگفتن بیا بیعت ، امام قبول نمی کردن همچین بیعتی را

در انتها چطور اثبات کردن که همچین بیعتی را قبول نمی کنن برای اسلام و زنده نگه داشتن اسلام ؟ با شهادت ( و هزار و خورده ای ساله که امام بسیار محترم هستن نزد شیعه و کافر و... )

واقعا چرا بنظرتان دیگه کشور اسلامی نیست ؟ بنظرتون پاسخ به این شکل که هرکی نمی خواد بره ، باعث زنده شدن اسلام میشه ؟

بنظرتان چند درصد جامعه الان ی بسیجی (بسیجی خوب پاک مومن و... ) که می بینن دوان دوان به سمتش میرن و روشو می بوسن و ی حلقه گل میندازن گردنش میگه درود بشرفت ؟ (بعد اون بسیجی هم بگه من هرچه می کنم برای رضای خداس هرگز دنبال قدر دانی ملت و امت نبودم و نیستم ! منتها فرامین و دستورات الهی به گونه ایس که خیر و برکتش نصیب تمام امت و ملت و بشریت می شود !!!!)

بنظرتون چرا واقعا ؟

دغدغه پایداری چیه ؟ ریس جمهور بنظرت واقعا خدمت گزار مردم هست ؟ خدمت گزاری را چطور معنا می کنید ؟ آیا برای خدمت گزاری فقط می شود ریس جمهور شد ؟ مثلا کشاورزی در بیابان و تامین مواد غذایی برای ملت خدمت گزاری نیست ؟ آیا برای خدمت گزاری در این گرانی ها لازم است در تهران سکان بود ؟ نمی شود ملک تهران را با ملک روستایی بی اب و علف تاخت زد و اضافی سرمایه را در راه خیر استفاده کرد ؟

و هزاران سوال دیگه !

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sooroosh1315 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,782 بار در 2,084 ارسال

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Senator1989 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)