صفحه 49 از 382 نخست ... 39464748495051525999149 ... آخرین
نمایش نتایج: از 481 به 490 از 3815

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

Banned
    تشکر شده 1,917 بار در 587 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

این مینویسم هم برای اصولگراها و هم برای اصلاح طلب ها

بد زمونه ای شده ، زمان احمدی نژاد از شاخص آبادی و وزیر اقتصادش انتقاد میکردیم میگفتند شما حتما از اصلاح طلب ها هستید ، الان که از فطانت و طیب نیا انتقاد میکنیم انگ احمدینژادی بودن و دلواپس بودن بهمون میچسبونند ، طرف ی چیزی یاد گرفته میخواد بگه منم خیلی حالیمه میگه ضعف خودتون تقصیر این دولت و وزیر اقتصادش نندازید ، باید انسان کور باشه و نتونه ببینه همه بزرگای بازار و فروم بورسی فرار کردند بازار فارکس ، انسان باید کور باشه معاملات بلوکی تو بازار منفی نبینه ، من از هر وزیری که دوست داشته باشم انتقاد میکنم ، از هر رئیس جمهوری که دلم بخواد در موردش حرف میزنم ، هزار بار گفتم باز هم میگم حزب چپ و راست ایران و ایرانی جماعت هیپنوتیزم و بدبخت کرده ، من که نمیتونم به خاطر بدبختی ی عده انتقاد نکنم ، خدا شاهده تا الان سعیم بر این بوده جواب هر انتقادی محترمانه بدم و از توهین به اشخاص دوری کنم ولی دو هفته پیش تو همین سایت ی کاربر به خودش اجازه تهمت زدن و توهین کردن شدید به من داد که تو دلواپسی و چه و چه ، خدا شاهده تا تونستم صبوری کردم ولی دیدم نمیشه طرف داره روش زیاد میکنه چنان جوابی بهش دادم که فقط در خور خودش و خانوادش بود ، حتی کار به جایی رسید آدرس خونه و تلفن ثابت و شماره تلفن همراهمم دادم که بیاد حضوری صحبت کنیم تا ببینیم حرف حسابش چیه ، ولی متاسفانه شماره تلفن هایی با کد کشورهای انگلیس و افغانستان و سوریه رو کالر آیدی من بودند که کاری جز نا سزا گفتن نداشتند ، به نظرم یک آی پی و یک شخص نمیتونه به تنهایی هر روز بیاد راجب همه نظر بده ، به نظرم دستهایی از خارج کشور تو کاره ، مرکزشم انگلیسه ، یه سری که معلوم نیست باباشون افغانیه یا عرب یا انگلیسی اومدند به من آریایی توهین کردند ، منم هیچ ضمانت و چک سفیدی امضا نکرده بودم که همیشه روزه سکوت بگیرم حقشون گذاشتم کف دستشون ، من بعد از این هم همینه ، به کسی چک سفید امضا شده تحویل نخواهم داد ، بروید به تمام پدران خود گوشزد کنید من یک آریایی اصیل هستم نه یک اصول گرا و نه یک اصلاح طلب ، و من الله التوفیق ، قمار باز

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید قمار باز حرفه ای از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط قمار باز حرفه ای نمایش پست ها
    این مینویسم هم برای اصولگراها و هم برای اصلاح طلب ها

بد زمونه ای شده ، زمان احمدی نژاد از شاخص آبادی و وزیر اقتصادش انتقاد میکردیم میگفتند شما حتما از اصلاح طلب ها هستید ، الان که از فطانت و طیب نیا انتقاد میکنیم انگ احمدینژادی بودن و دلواپس بودن بهمون میچسبونند ، طرف ی چیزی یاد گرفته میخواد بگه منم خیلی حالیمه میگه ضعف خودتون تقصیر این دولت و وزیر اقتصادش نندازید ، باید انسان کور باشه و نتونه ببینه همه بزرگای بازار و فروم بورسی فرار کردند بازار فارکس ، انسان باید کور باشه معاملات بلوکی تو بازار منفی نبینه ، من از هر وزیری که دوست داشته باشم انتقاد میکنم ، از هر رئیس جمهوری که دلم بخواد در موردش حرف میزنم ، هزار بار گفتم باز هم میگم حزب چپ و راست ایران و ایرانی جماعت هیپنوتیزم و بدبخت کرده ، من که نمیتونم به خاطر بدبختی ی عده انتقاد نکنم ، خدا شاهده تا الان سعیم بر این بوده جواب هر انتقادی محترمانه بدم و از توهین به اشخاص دوری کنم ولی دو هفته پیش تو همین سایت ی کاربر به خودش اجازه تهمت زدن و توهین کردن شدید به من داد که تو دلواپسی و چه و چه ، خدا شاهده تا تونستم صبوری کردم ولی دیدم نمیشه طرف داره روش زیاد میکنه چنان جوابی بهش دادم که فقط در خور خودش و خانوادش بود ، حتی کار به جایی رسید آدرس خونه و تلفن ثابت و شماره تلفن همراهمم دادم که بیاد حضوری صحبت کنیم تا ببینیم حرف حسابش چیه ، ولی متاسفانه شماره تلفن هایی با کد کشورهای انگلیس و افغانستان و سوریه رو کالر آیدی من بودند که کاری جز نا سزا گفتن نداشتند ، به نظرم یک آی پی و یک شخص نمیتونه به تنهایی هر روز بیاد راجب همه نظر بده ، به نظرم دستهایی از خارج کشور تو کاره ، مرکزشم انگلیسه ، یه سری که معلوم نیست باباشون افغانیه یا عرب یا انگلیسی اومدند به من آریایی توهین کردند ، منم هیچ ضمانت و چک سفیدی امضا نکرده بودم که همیشه روزه سکوت بگیرم حقشون گذاشتم کف دستشون ، من بعد از این هم همینه ، به کسی چک سفید امضا شده تحویل نخواهم داد ، بروید به تمام پدران خود گوشزد کنید من یک آریایی اصیل هستم نه یک اصول گرا و نه یک اصلاح طلب ، و من الله التوفیق ، قمار باز

همه رو خوب گفتی ولی آخرش که من ال... گفتی مشخص شد کامل آریایی نیستی
    یه جایی ته دلت کورسوی دلواپسی داری

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,917 بار در 587 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmoeini نمایش پست ها
    همه رو خوب گفتی ولی آخرش که من ال... گفتی مشخص شد کامل آریایی نیستی
    یه جایی ته دلت کورسوی دلواپسی داری

و من الله التوفیق داستان داره ، داستانشم برای سایت تالار بورسه ، سر همین ی جمله اخراجم کردند فقط به خاطر ی شخص به حساب تحلیل گر ، اونی که باید حرفام بفهمه تا تهش فهمیده ، همین مرا بس

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید قمار باز حرفه ای از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,860 بار در 2,149 ارسال

خدا وکیلی احمدی نژاد یک حرف راست زد طفلکی اون هم این بود که لیست مفسدین اقتصادی تو جیبشه ولی ما باور نکردیم

طفلک منظورش دفترچه تلفن شماره دوستاش بوده

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,363 بار در 793 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    خدا وکیلی احمدی نژاد یک حرف راست زد طفلکی اون هم این بود که لیست مفسدین اقتصادی تو جیبشه ولی ما باور نکردیم

طفلک منظورش دفترچه تلفن شماره دوستاش بوده
    رودل جان توی اون یکی جیبش هم احتمالا لیست مفسدین اصلاح طلب بوده

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    رودل جان توی اون یکی جیبش هم احتمالا لیست مفسدین اصلاح طلب بوده
    از نظر من همه این نظام فاسدن ولی قطعا اگه آمار فساد اصلاح طلبا بیشتر بود اینها هزاران بار دارشون زده بودن خصوصا خاتمی و میرحسین موسوی رو رحم نمی کردند اگر آتویی ازشون داشتن شک ندارم

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,657 بار در 867 ارسال

[IMG][/IMG]
    بعضی اعداد همچون فرشته های خیر و خوشبختی اند و بعضی شرور و نحس
    تحلیل های قیمتی و زمانی اینجانب را منبعد در کانال تلگرامی دنبال کنید یا حق ahmad m

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

داستان آب خوردن اینه که با این کمبود آب میخان از آذربایجان آب بخرند و بدون پول نمیشه

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,806 بار در 793 ارسال

این یارو لاریجانی و روحانی فکر کردن با این ترفند ها می تونن جلوی بازگشت سریع مردم به احمدی نژاد رو بگیرن
    این طرح ها و سناریو های قدیمی شده ، شما حتی تو نقشه کشیدن هم ناشی و عقب افتاده هستید ، البته یادم رفت لاریجانی ها هم ژنرال هستند
    حکم رو پیش طاغوت ببر ولی هیچ وقت حکم رو پیش قوه ی قضائیه ای که رئیسش یک لاریجانی ایه نبر

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,806 بار در 793 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
    حتما خیلی شنیدید که یک عده آدم بی سواد مدام علت تحریم های ایران رو سخنان تند احمدی نژاد و گفتن اینقدر قطعنامه صادر کنید تا قطعنامه دونتون پاره بشه ، می دونن
    این آدما فکر کردن دنیا هم مثل تفکرات اینها سطح پایینه و وقتش رو صرف این بازی های رسانه ای می کنه !!!
    احمدی نژاد دو سال ابتدایی دولتش رو با یکی از تندروترین روسای جمهور آمریکا یعنی بوش هم دوره بود و اتفاقا اون موقعا خیلی هم بیشتر از ابتدای حکومتش به هولوکاست و دیگر مسائل می پرداخت ولی ما هیچ وقت تحریم نشدیم بلکه در سال 89 اولین تحریم ما شروع شد
    احمدی نژاد یکی از هوشمندانه ترین سیاست های خارجی رو داشت و دولت فعلی هر چی درو می کنه فقط محصول سیاست خارجی هوشمندانه ی دوره ی احمدی نژاده ، چه نفوذ منطقه ای ایران که همه به اون معترفن و چه در زمینه ی هسته که به اعتراف همه و حتی روحانی کند ذهن، هر انچه بدست آوردیم ناشی از مقاومت های زمان اون مرده بزرگه
    احمدی نژاد حتی برای اینکه پرونده ی ایران به شورای امنیت نره ، توافقی با ترکیه و برزیل کرد ولی متاسفانه یک سری آدم های پشت پرده رفتند پیش رهبری و مانع اجرای اون شدند و باعث شدن پرونده ی ایران به شورای امنیت بره
    و نکته ی آخر اینکه احمدی نژاد به درستی "قطعنامه های سازمان ملل " و نه تحریم ها رو کاغذ پاره خواند، این یکی از هوشمندانه ترین موضع گیری هاست که بعد ها خیلی از مقامات کشور های بزرگ از جمله آمریکا به اون اعتراف کردن ، بله قطعنامه های سازمان ملل واقعا به کاغذ پاره تبدیل شده
    رئیس جمهور برزیل: شورای امنیت فعلی واقعیات جهانی را منعکس نمی‌کند

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/765976

موضع گیری دکتر احمدی نژاد در مورد شورای امنیت ، توسط بسیاری از رهبران کشور های بزرگ دنیا از جمله روسیه و آمریکا و موردی که بالا لینکش رو گذاشتم مورد تایید قرار گرفته
    که موثق ترینش اعتراف اوباما به اینکه قطعنامه های سازمان ملل دیگه کارایی نداره و اثری در تصمیمات دولت ها نداره

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

بوک مارک ها