صفحه 52 از 397 نخست ... 2424950515253545562102152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

اول جواب جناب تاج عزیز. عزیزم شما فیلم رو یک بار دیگر ملاحظه بفرمایید. اولا آیت الله جوادی آملی بودند و در حضور دهها خبرنگار که از حجم فلاش دوربینها میشه فهمید چون دوربین خبرنگارا رو نشون نمیده و حضاری هم که در اتاق نشسته بودن تعدادشون کمه و قابل انکار و تکذیب اصل داستان نیست. ربطی به رسانه های غرب و شرق نداره فیلمش موجوده ی کبار دیگه ملاحظه بفرمایید. صحت فیلم هم یادم میاد بارها بررسی کردن و دفتر آیت الله جوادی آملی هم هیچ گاه فیلم رو تکذیب نکرد.
    دقیقا جواب آیت الله آملی خیلی مودبانه بود گفت حضرت محمد فرمود به حیوانات هم نباید دروغ بگید یا اونها رو بفریبید حتی مثال مشت خرما جلوی بچه رو گفت که وقتی دستتون خالی است الکی نگید به بچه که تو دستتون خرماست. این حرف ایشان دقیقا به آقای احمدی نژاد بود که وعده دروغ به مردم معصیت داره.
    بدهی دولت خاتمی به بانک مرکزی در پایان سال 83 مبلغ 65994 میلیارد ریال یعنی 6600 میلیارد تومن بوده. خالص دارایی های خارجی بانک مرکزی 18000 میلیارد تومان ( منبع خبرگزاری ایسنا به نقل از بانک مرکزی)

به گزارش مشرق، بر اساس گزارش جدید بانک مرکزی، بدهی دولت محمود احمدی نژاد به بانک‌ها و موسسات اعتباری در پایان آذرماه سال 1391 به 50 هزار و 943 میلیارد تومان رسید که نسبت به سال‌های قبل رشد عجیبی نشان می‌دهد.

بدهی بانک‌های تجاری به بانک مرکزی ۴۱۴.۹ درصد رشد یافته است که باعث شد حجم بدهی بانک‌های تجاری از هزار و ۷۳۱ میلیارد تومان به ۸ هزار و ۹۱۳ میلیارد تومان افزایش یابد.

در ابتدای دولت احمدی‌نژاد در مرداد سال 1384، بدهی دولت به بانک‌ها و موسسات اعتباری فقط 3 هزار و 174 میلیارد تومان بود که این رقم طی هفت سال با ا
    فزایش 16 برابری به حدود 51 هزار میلیارد تومان در پایان آذرماه گذشته رسید.

اینها آمار رسمی خود بانک مرکزی است کسی مستنداتی داره در رد این ها بیاد بگه. دولت احمدی نژآد بدهی دولت به بانکها رو از 84 تا 91 به میزان 16 برابر رشد داد اینها رو سایت های اصول گرای طرفدار خودش هم نوشتن. توطئه استکبار و غرب و فتنه گران نیست.

دولت فخیمه احمدی نژاد دقیقا از 1387 به این طرف هیچ گزارشی در مورد فروش نفت به مردم و مملکت ارائه نداد چرا؟؟؟ دولت پاک دستان چرا چیزی که حق مردمه و مال مردمه رو گزارش نداده؟ چه ریگی به کفشش بوده؟؟

تنها آمار مستندی که فروش رسمی نفت ما رو ثبت کرده اوپک هست حالا فروش نفت یواشکی در نظام مقدس جمهوری اسلامی همیشه بوده و هنوز هم هست اون تازه جزو آمار نیست

براساس اعلام اوپک، طی هشت سال ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، کشور از طریق صادرات نفت بیش از 578‌میلیارد‌دلار درآمد داشته است. طبق آمار بانک مرکزی نسبت درآمد غیرنفتی به نفتی احمدی نژاد 19.73 درصد بوده یعنی 20 درصد این مبلغ بالا رو هم صادرات غیر نفتی داشتیم پس مجموعه میرسیم به همون 700 میلیارد دلاری که خانم مینوی کلا میزنن زیرش. ما دزد و رانت خور شما سالم بیا جواب بده

نکته بسیار مهم این فقط و فقط درآمد صادراتی است درآمد دولت در فروش نفت در داخل به مردم فروش آب و برق و گاز و درآمد سنگین مالیاتی به کنار

دزدی هاشمی و لاریجانی و احیانا خاتمی و حتی دولت روحانی رو هم یک به یک میریم جلو در دزدی نظام مقدس شکی نداریم

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

جناب تاج در مورد صادرات نفت رقم شما صحیح نیست زمان احمدی نژآد ما بین 2.3 تا 2.5 میلیون بشکه نفت صادر می کردیم که در اوجش البته قیمت نفت 110 دلار و بالاتر بود ولی در این دولت حسنک خان 1.3 میلیون به ضرب قاچاق و فروش غیر قانونی و فلان و بهمان 44 دلار در هر بکشه یعنی در آمد یک چهارم هم نیست خیلی مشخصه. دلار در بیشتر زمان دولت احمدی نژاد زیر 1000 تومن بود و درصد زیادی از این درآمد نفتی با ارزش بالاتر در مملکت خرج می شد ولی از نظر ریالی هم 3 برابر و از نظر دلاری هم 4 برابر یعنی حداقل 12 برابر درآمد احمدی نژاد بالاتر از این حسنک وزیر هست.
    در ضمن الان هیچکس به ما جز آفتابه چینی چیزی نمیده زمان احمدی نژاد ما هنوز از آلمان کمپرسور پالایشگاه وارد می کردیم زمان خاتمی که می ترکوندیم از هر جا دوست داشتیم جنس میخریدیم از تحریم های کاغذ پاره مموتی به این ورکمپرسور چینی خریدیم این دردو به کی بگیم؟؟؟ این یه قلمشه.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

جناب رودل عزیز درمورد مکارم و املی دقیقا درسته من اسم رو اشتباهی نوشتم اما باز در اون فیلم احمدی نژاد نگفت من هاله نورم
    در مورد نفت هم من در امد نفتی رو کمتر از 500 میلیارد گفتم چون دقیق هست زیرا دوسال اخر احمدی نژاد نفت فروخت اما پولی نگرفت والان حسن میگیره و این رقم هم زیاد هست پس قاعدتا نباید جز در امد نفتی احمدی نژاد به حساب اورد اما 500 میلیارد در امد نفت که یک رقم واقعی است اما 800 میلیارد درامد نفت احمدی نژاد از کجا امد؟؟؟یعنی اگر به فرمایش شما 578 میلیارد دلار نفت فروخته دوسال اخر که پولهاش بلوکه شده و در جیب حسن هست در ضمن تمام حساب دلاری انجام میدیم با ریال کاری نداریم مخالفین چرا میگن 800 میلیارد یا 700 میلیارد درامد نفتی احمدی نژاد در خزانه نیست یعنی بحث در مورد درامدهای نفتی هست نه تمام درامدهای کلی که شامل برق.... بشه
    مگر امار خودتون نمیگه اوپک درامد 8 ساله احمدی نژاد گفته 575 میلیارد دلار ؟ این درامد کمتر از 500 میلیارده که ریز حسابش گفتم چرا 300 میلیارد به مبلغ به راحتی اضافه میشه؟ حرفم اینجاست که میگم دولت مگر فقط درامد داشته مگر این 8 ساله هیچ هزینه ای نداشته؟
    در مورد تحریم هم باید گفت اگر تحریم های دوره محمود سر هر دولتی پیاده میشد نظامش می پاشید اگر چه باعث وبانی بیشتر این تحریم ها همون اصلاح طلب ها بودن که پنهانی با ارتباط با غرب خواستند که این تحریم ها شدت بگیره نمونه اش مهدی هاشمی
    دویال تمام نفت ایران زیر 60 دلار فروخته نفت 29 دلاری هم فروختیم پس اصل خبر درامد 800 میلیاردی فقط جهت تخریب بیشتر محمود هست

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

جناب رودل عزیز دوست خوبم
    در مورد بدهی دولت به بانک هم عرضم این هست شما خودتون مستند ارایه کردید 51000 میلیارد تومن چرا قبلش فرمودین 200 هزار میلیارد تومن؟؟؟
    اما من گفتم بدهی دولت به بانک یحران نیافریده چون جیب دولت وبانک یکی هست یعنی این بدهی رو رد نکردم اما حسن بیش از 200 هزار میلیارد از جیب مبارک سهامداران برداشته و بحران افریده

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    جناب رودل عزیز دوست خوبم
    در مورد بدهی دولت به بانک هم عرضم این هست شما خودتون مستند ارایه کردید 51000 میلیارد تومن چرا قبلش فرمودین 200 هزار میلیارد تومن؟؟؟
    اما من گفتم بدهی دولت به بانک یحران نیافریده چون جیب دولت وبانک یکی هست یعنی این بدهی رو رد نکردم اما حسن بیش از 200 هزار میلیارد از جیب مبارک سهامداران برداشته و بحران افریده
    نه دقت بفرمایید این 51 هزار میلیارد اولا تا پایان 91 هست تا آخر دولت احمدی نژاد به 62 هزار میلیارد میرسه و این بدهی دولت هست به بانکها و موسسات اعتباری. اون 200 هزار میلیارد تومن مال بدهی بانک مرکزی است. نه چرا جیب دولت و بانک یکی است؟!! اصلا بحث این حسنک رو بزار کنار من الان با خود دولت احمدی نژاد کار دارم و نسبت به قبلش. یعنی تغییراتی که مستقیما به دولت خودش مربوطه. کل بورس ایران 300 هزار میلیارد تومنه حسنک وزیر چطوری 200 هزار میلیارد از جیب سهامداران برداشته؟

شما اولا قبول بفرمایید بدهی فقط به بانکها و موسسات مالی رو 16 برابر کرده یا خیر؟؟

پست قبلی منو با دقت بخونید درآمد صادرات احمدی نژاد 700 میلیارد دلار حساب شده سر انگشتی. 100 میلیارد دلار هم ذخیره ارزی داشته از زمان خاتمی که وقتی رفت مجلس احمدی نژاد گفت الان صفره!!! یعنی همون 800 میلیارد دلار درست در میاد
    ویرایش توسط Rudel : 2015/06/14 در ساعت 08:11

عضو فعال

ارزش بازار سهام ایران در پایان دولت محمود 500 هزار میلیارد تومن بود حالا 275 هزار میلیارد تومن واین واقعیت هست
    در مورد بدهی هم عرض کردم من چیزی رو رد نکردم گفتم بحران نیافریده اما با سیاست های غلط اقتصادی پدر بازار سرمایه در اورده
    بیش از 200 هزار میلیارد ارزش سهام ازبین رفته و بحران افریده

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

مشکل همینجاست دوستانی که اینجا بحث می کنند با مملکت کار ندارند که نابود شد چون در دولت احمدی نژاد در بورس سود تپل می کردند در حالی که رشد اقتصادی منفی بود آن دولت خوبه و این دولت بد. بنده خودم هم سهامدارم و در این مدت ضرر هنگفت هم داشتم شده یه یک روز در عرض نیم ساعت 17-18 میلیون تومن در همین بازار از دست دادم ولی بحث واقع بینی چیز دیگری است. من در حوزه نظامی و بعدش هم صنعت نفت مشغول بوده و هستم از زمان خاتمی تا الان. اصلا قابل قیاس نیست کاری که احمدی نژاد با این مملکت کرد خصوصا با صنعت این رو چند سال دیگه که این غبار سیاست زدگی کنار رفت متوجه می شید.
    دیگه این رو نمی تونید منکر بشید که خاتمی دو فاز عسلویه رو تو 32 ماه تحویل میداد احمدی نژاد فازهای 17 و 18 و 15 و 16 و فاز 12 رو صد ماه طول داد و آخرش هم هیچ کدوم رو نتونست راه اندازی کنه

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    نه دقت بفرمایید این 51 هزار میلیارد اولا تا پایان 91 هست تا آخر دولت احمدی نژاد به 62 هزار میلیارد میرسه و این بدهی دولت هست به بانکها و موسسات اعتباری. اون 200 هزار میلیارد تومن مال بدهی بانک مرکزی است. نه چرا جیب دولت و بانک یکی است؟!! اصلا بحث این حسنک رو بزار کنار من الان با خود دولت احمدی نژاد کار دارم و نسبت به قبلش. یعنی تغییراتی که مستقیما به دولت خودش مربوطه. کل بورس ایران 300 هزار میلیارد تومنه حسنک وزیر چطوری 200 هزار میلیارد از جیب سهامداران برداشته؟

شما اولا قبول بفرمایید بدهی فقط به بانکها و موسسات مالی رو 16 برابر کرده یا خیر؟؟

پست قبلی منو با دقت بخونید درآمد صادرات احمدی نژاد 700 میلیارد دلار حساب شده سر انگشتی. 100 میلیارد دلار هم ذخیره ارزی داشته از زمان خاتمی که وقتی رفت مجلس احمدی نژاد گفت الان صفره!!! یعنی همون 800 میلیارد دلار درست در میاد
    جناب Rudel کاش در ارایه آمار و ارقام هم مثل رانت خواری و فیسبوک بازی دقیق عمل میکردی !

هرچند که اگر دنبال آمار و اعداد و ارقام واقعی بودی که نمی رفتی سراغ رانت و ارتباطات !!!

گفتم درآمد نفت را خودت برو حساب کن نه اینکه از همون رسانه هایی که گفتن 700 میلیارد بری دوباره بنویسی 700 میلیارد ! تازه اونها میگن 700 میلیارد درآمد نفتی !!! شما فقط نفت رو زحمت بکش حساب کن !!!

سالهاست آمار فروش نفت ایران ماه به ماه منتشر میشه و درضمن دخل و خرج دولت هم هر ساله در سایت بانک مرکزی منتشر میشه و موجود هست !

میتونی بری اونجا ازش استفاده کنی، البته اگر از اون آمارها سر در بیاری !!

حساب ذخیره ارزی دولت خاتمی 10 میلیارد دلار موجودی داشت نه 100 میلیارد دلار !!! که جمع زدی با اون 700 تای کذایی که بشه 800 تا !!!

و صندوق ذخیره ای که احمدی نژاد به دولت روحانی تحویل داد 50 میلیارد دلار موجودی داشت !!! 5 برابر !

کل درآمد نفتی دولت اصلاحات 206 میلیارد دلار بوده ! اونوقت 100 میلیاردشو ذخیره کرد !!!

خاتمی فقط 4.85 درصد از درآمد نفتی رو تونست ذخیره کنه اما احمدی نزاد بیشتر از 10 درصد درآمد نفتی رو در صندوق توسعه ذخیره کرد !!

در مورد بدهی بانکها و تسهیلاتی که در زمان احمدی نژاد پرداخت شده هم قبلا در همین تاپیک نوشتم، وضعیت در زمان دولتهای قبل به مراتب بدتر بوده !

بررسی های دقیق با درنظر گرفتن ارزش زمانی پول نشون میده که درآمد نفتی دولت احمدی نژاد چندان تفاوتی با دولتهای قبلش نداشته اما حجم کارهایی که انجام شده در کشور به مراتب بیشتر از دولت های قبل بوده

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

حالا فکر کردی به ما تهمت رانت خور بودن بزنی مرعوب میشیم مثل اربابت بگم بگم نکن

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    حالا فکر کردی به ما تهمت رانت خور بودن بزنی مرعوب میشیم مثل اربابت بگم بگم نکن
    بنده هیچ تهمتی نزدم، خودت در همین سایت نوشتی که از رانت پسر علی آبادی استفاده کردی و ....

اینکه تهمت نیست، اعتراف خودت هست !

شما 10 میلیارد ذخیره ارزی خاتمی رو 100 میلیارد اعلام میکنی !!!! دروغ 10 برابری !!!

ارباب من احمدی نژاد نیست، ارباب ما آن کسی است که احمدی نژاد در موردش گفت : اربابمان بیاید حالتان را خواهیم گرفت !

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 23 مهمان ها)