صفحه 57 از 397 نخست ... 7475455565758596067107157 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 4,525 بار در 910 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

اون مطالبی که خطاب به یکی از اعضا بود ویرایش کردم. از ایشون هم معذرت میخوام امیدوارم ناراحت نشده باشه.
    دوست عزیز دوسال از این دولت گذشته هنوزم طرفدارهای این دولت میگن مقصر احمدی نژاده.
    نمونه اش همین عکسی که جناب میداس گذاشت. ایا اینا خیانت نمیکنند که دروغ میگن؟ منظورم اونایی هستند که دستی در کار دارند.
    بگذریم ایشالا همه ما عاقب به خیر بشیم و پرچم کشور ما همیشه بالا باشه.
    بس عمارت که بود خانهٔ رنج
    بس خرابی که شود پردهٔ گنج

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود گرگانی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

من سئوالم از همه دوستان اینجا چیه یعنی تو مملکت ما بالاتر از احمدی نژاد و روحانی و هاشمی نداریم رییس جمهور بشن
    هر کی از اینها دفاع کنه شان و سطح خواسته های خودشو آورده پایین
    این مملکت میلیونها فارغ التحصیل دانشگاهی داره
    هزاران استاد در خارج از کشور
    بزرگ فکر کنیم این ها لیاقت ندارن دفاع از اشون اشتباهه چه احمدی نژاد چه روحانی همشون بی کفایتند ولی درجاتشون فرق داره
    چرا باید سمت احمدی نژاد گوجه پرت بشه تو دوربان آفریقا با اون حرفایی که زد؟ در حالی که در یک قدمی محکوم شدن اسرائیل بود اون اجلاس در عوض باعث مظلوم نمایی اسرائیل شد. چند نفر از مقامات ارشد اون کشور گفتن بزرگترین خدمت رو به ما احمدی نژاد کرد.
    شرکت مپنا به اون عظمت حقوق نداره بده نیروهاش اون شرکت که هنوز دست تیم احمدی نژاده که
    چرا سمت رجایی هاشمی و خامنه ای در سازمان های بین المللی گوجه پرت نکردن؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,525 بار در 910 ارسال

این پیامهای که در بالا میبینید برای من گذشتن نمیدونم اینارو کیا گذاشتن چون نام نویسنده مشخص نیست و امکان پاسخگویی هم نیست. برای همین اینجا گذاشتم و جواب میدم.
    ببین دوست عزیز جد در جد من حقوق بگیر هیچ دولت و حکومتی نبوده اگر گاهی در این بحثها شرکت میکنم بخاطر اینه که نمیتونم سکوت کنم بعدش هم پشیمون میشم که چرا حرفی زدم.
    موفق باشید.
    بس عمارت که بود خانهٔ رنج
    بس خرابی که شود پردهٔ گنج

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید محمود گرگانی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

برای بنده هم 5-6 تا پیغام گذاشتن رانت خور و مزدور روحانی ولی فرستنده شجاعت نداشته مستقیم بزنه

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    من سئوالم از همه دوستان اینجا چیه یعنی تو مملکت ما بالاتر از احمدی نژاد و روحانی و هاشمی نداریم رییس جمهور بشن
    هر کی از اینها دفاع کنه شان و سطح خواسته های خودشو آورده پایین
    این مملکت میلیونها فارغ التحصیل دانشگاهی داره
    هزاران استاد در خارج از کشور
    بزرگ فکر کنیم این ها لیاقت ندارن دفاع از اشون اشتباهه چه احمدی نژاد چه روحانی همشون بی کفایتند ولی درجاتشون فرق داره
    چرا باید سمت احمدی نژاد گوجه پرت بشه تو دوربان آفریقا با اون حرفایی که زد؟ در حالی که در یک قدمی محکوم شدن اسرائیل بود اون اجلاس در عوض باعث مظلوم نمایی اسرائیل شد. چند نفر از مقامات ارشد اون کشور گفتن بزرگترین خدمت رو به ما احمدی نژاد کرد.
    شرکت مپنا به اون عظمت حقوق نداره بده نیروهاش اون شرکت که هنوز دست تیم احمدی نژاده که
    چرا سمت رجایی هاشمی و خامنه ای در سازمان های بین المللی گوجه پرت نکردن؟

همین که ادبیاتت اینطوره که "جهاد میکنی شلوارت نیفته" و ... نشون میده خیلی بزرگ فکر می کنی

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال "Midas" آواتار ها
    تشکر شده 12,360 بار در 2,380 ارسال

سلام،

جناب گرگانی در قسمت پایین همین تصویری که قرار دادید، آیدی کاربرانی که امتیاز مثبت یا منفی داده اند مشخص است.

شما خوش شانس بوده اید و امتیازات مثبت بیشتری گرفته اید،

بنده به علت حضور در این تاپیک مدام امتیاز منفی دریافت می کنم، به دلیل باب میل نبودن ارسالها با سلیقه کاربران ستاره دار تاپیک.

سعی می کنم دیگر در این تاپیک مطلبی ننویسم.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید "Midas" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها

همین که ادبیاتت اینطوره که "جهاد میکنی شلوارت نیفته" و ... نشون میده خیلی بزرگ فکر می کنی
    این یه بار حق با شماست من از جناب محمود عذرخواهی می کنم داستان ایشون با امثال تو فرق داره ایشان دروغگو نیست فقط نظر قلبی خودشو نوشته

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Rudel نمایش پست ها
    این یه بار حق با شماست من از جناب محمود عذرخواهی می کنم داستان ایشون با امثال تو فرق داره ایشان دروغگو نیست فقط نظر قلبی خودشو نوشته
    اینکه عذرخواهی کردید کار خوبی هست،

البته بهتر اینکه دست از این نوع برخورد و ادبیات و توهین و فحاشی و .... بردارید

در مورد جناب محمود هم طبیعی هست که بنده با ایشون اختلاف نظر دارم اما قبول کنبد که رویکرد و نحوه برخورد ایشون با شما و برخی دوستان دیگر متفاوت هست

نوشتید "داستان ایشون با امثال تو فرق داره ایشان دروغگو نیست" ! پس یعنی حرف های ایشون راست هست ولی شما حرف راست رو قبول ندارید !!؟؟

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    اینکه عذرخواهی کردید کار خوبی هست،

البته بهتر اینکه دست از این نوع برخورد و ادبیات و توهین و فحاشی و .... بردارید

در مورد جناب محمود هم طبیعی هست که بنده با ایشون اختلاف نظر دارم اما قبول کنبد که رویکرد و نحوه برخورد ایشون با شما و برخی دوستان دیگر متفاوت هست

نوشتید "داستان ایشون با امثال تو فرق داره ایشان دروغگو نیست" ! پس یعنی حرف های ایشون راست هست ولی شما حرف راست رو قبول ندارید !!؟؟
    نخیر.
    ممکنه یکی قلبا یا به صورت احساسی یا منطقی به جناحی علاقه داشته باشه و با توجه به عدم شفافیت و آزادی جریان اطلاعات در این مملکت جهان سومی که کاملا هم طبیعی است بعضی واقعیت ها رو نداند و طرفدار هر کسی چه هاشمی چه روحانی یا احمدی نژاد باشه و یا اختلاف نگاه داشته باشه ولی قصد پنهان کاری هم نداشته باشه.
    چه ایشان یا خود بنده هم مردم عادی هستیم از این قاعده مستثنی نیستیم.
    چه بسا افرادی که دید اقتصادی بسیار خوب یا سطح علمی فوق العاده بالایی دارند ولی در حوزه عقیدتی یا سیاسی برداشت متفاوت و یا اشتباه دارند که این هم بسیار رایج و طبیعی است.
    اینجا بحث می کنیم ممکنه من برداشت ایشان را غلط بدونم ولی به معنای دروغگویی ایشان یا کسانی که باهاش مخالف هستم نیست.

بنده بارها به روحانی هم انتقاد کردم ولی به احمدی نژاد خیلی بیشتر چون نظرم اینه با توجه به مشاهدات خودم شاید علمی هم نباشه،
    آیا شما هیچ اشکال و خطای بزرگی در سیاست های احمدی نژاد ندیدی تا به حال؟ شده یک دونه اش رو در نقد به اون دولت بگذاری؟ سرت هم تو حساب و کتاب خیلی خوب هست از گزارشهای کدال که میگذاری کاملا مشخصه
    اگر شما اشکالی دیدی و نگفتی یعنی دروغگویی چون عدم بیان و اعتراف به واقعیت به صورت عمدی با دروغگویی متناظره

و گرنه من نه شما رو می شناسم نه پدرکشتگی دارم در بدترین حالت با هم هم وطن منی ولی اگر دلسوز این مملکت باشی امکان نداره به بهترین نفر این مملکت هم انتقادی نداشته باشی محاله

به فرض من از روحانی پول می گیرم ده نفر اقتصاد دان تو دانشگاهها نیستند از احمدی نژاد تعریف کنند؟ تو ایارن بگیم نمیزارن اساتید مستقل بین المللی در قرن 21 هم این اجازه رو ندارند چرا هیچ کس از ایشان تعریف نمی کنه اگر این قدر خوبند

بنده در فاز 9 و 10 عسلویه بودم، 17 و 18 بودم و 20 و 21 هم الان مشغولم این پروژه ها بیش از 100 ماه طول کشیدند هیچ کدام زمان احمدی نژاد به سر انجام نرسیدند دیگه اولویت اول مملکت این پروژه ها بود. 9 و 10 در زمان خاتمی بیش از نود درصد پیشرفت داشت ده درصد آخر در دوره احمدی نژاد سالها طول کشید هنوز هم چاههاش کامل نشده به صورت عملیاتی با اخبار و شو تلویزوین کاری ندارم که یه مشعل روشن می کنند فلر میسوزه و استیم میاد بالا اینها خالی بندی هایی است که از زمان هاشمی شروع شد و احمدی نژاد هم عالی رفت جلو نمونه اش انفجار پالایشگاه آبادن در حضور شخص انورش بود. وقتی خواست 9 و 10 به صورت نمایشی افتتاح بشه همه پرسنل به نشانه اعتراض در زمان احمدی نژاد رفتن در اتاقهای خودشون رو قفل کردند مدیر سایت مهندس ضیایی نیامد حتی گفت افتتاح نمایشی خیانت به مملکته هنوز 9 و 10 تحویل نهایی نشده این کفایت های احمدی نژاد کجا بود چرا ما ندیدیم؟

خوب اگر واقعا خدمتگزار هست مگر مریضیم بیاییم بهش فحش بدیم. حالا فحش هم ندادیم بهش ولی جرمش در دید من به عنوان یک شهروند خیانته
    ویرایش توسط Rudel : 2015/06/24 در ساعت 17:54

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال B A R A N آواتار ها
    تشکر شده 3,066 بار در 668 ارسال

از دوره ناصرالدین شاه تاکنون،دولت احمدی نژاد ، جز فاسد ترین دولت ها قرار گرفته است / کویر لوت را وثیقه گذاشتند و وام میلیاردی گرفتند / احمدی نژاد اشتباهی رییس جمهور ایران شده بود

چهارشنبه 3 تیر 1394

مهدی پازوکی اقتصاددان و استاد دانشگاه، با حضور در کافه خبر با تشریح ریشه های بوجود آمدن فساد در اقتصاد کشور،گفت: «در بررسی ریشه های فساد می توان گفت در جامعه ای که سلامت اقتصادی حکمفرما باشد، این سلامت مانع از بوجود آمدن هر گونه فساد و معضل اقتصادی خواهد شد.اگر اقتصاد کشور براساس اصول علمی و کارشناسی اداره شود، قطعا می توان فساد را کنترل کرد. »

او با بیان اینکه اگرچه در کشورهای توسعه یافته فساد صفر نیست، اظهارداشت: « در کشورهای توسعه یافته به دلیل اداره علمی اقتصاد،فساد به شدت کنترل شده است،بنابراین یکی از دلایل بوجود آمدن فساد در اقتصاد عدم شفافیت در اقتصاد است. »

این کارشناس اقتصادی با اشاره وجود دیدگاه سنتی درباره آزادی،خاطرنشان کرد: « یعنی تا صحبت از آزادی می شود، برخی ها آن را با بی بند و باری مترادف می دانند حال آنکه این مفهوم دراقتصاد بسیار مهم است. مثلا وقتی یک اقتصاددان می گوید آزادی مبادلات اقتصادی، این آزادی باید در تمام سطوح باشد. این آزادی شامل حق شهروندی نیز می شود. لذا اگر در جامعه ما رسانه ها بتوانند مثلا جوامع توسعه یافته تخلفات مالی و فساد اقتصادی عالی ترین سطوح اداره کشور را منتشر کنند به افزایش شفافیت اقتصادی کمک خواهد کرد. »

پازوکی تاکید کرد: « اگر این آزادی باشد می توان بر تاریکخانه افراد رانت خوار نور تاباند و افراد سو استفاده گر را رسوا کرد. به نظرمن آقای احمدی نژاد اشتباهی رییس جمهور ایران شده بود، به این دلیل که ایشان شعار دفاع از مستضعفان و دفاع از عدالت سر داد، اما راهکار و مکانیزمی برای این شعار نداشت.»

وی اضافه کرد: «ایشان می خواست با شعار کشور را به سمت مدینه فاضله ببرد،اما در نهایت چه اتفاقی در اقتصاد افتاد؟ بنده به عنوان کارشناس اقتصادی می توانم با اطمینان بگویم که نسبت به 100 سال گذشته حداقل از دوره ناصرالدین شاه تاکنون،این دولت را جز فاسد ترین دولت ها قرار گرفته است؛ این ادعا نیست، بلکه گزارش های اخیر و رسمی اخیر این موضع را تایید می کند. »

این اقتصاددان با بیان اینکه دولت گذشته حتی به صندوق قرض الحسنه شهید رجایی نهاد ریاست جمهوری هم رحم نکرد، عنوان داشت: «کارکرد این صندوق پرداخت وام به کارکنان ریاست جمهوری است،در حالی که دولت قبل از محل منابع خود به این صندوق پول در جهت تسویه وام های وزرا پرداخت کرده است. یعنی آنها به این صندوق هم رحم نکردند. »

وی اضافه کرد: همین داستان بابک زنجانی رادر نظر بگیرید؛ حتی شما به عنوان خبرنگار تا هماهنگ نکنید نمی توانید وارد وزارت نفت شود، بعد چگونه است که آقای بابک زنجانی 2 میلیارد و 700 میلیون دلاراز طریق همین رفت و آمدها به وزارت نفت فساد می کند؟2 میلیارد و 700 میلیون دلار عدد کوچکی نیست؛درحالی که با 50 میلیون دلار می شود در یک کشور آفریقایی حکومت ساقط کرد!»

پازوکی با بررسی ریشه های این اتفاق ها عنوان داشت: « چرا این اتفاق افتاد؟ چون دولت آقای احمدی نژاد برنامه نداشت.متاسفانه امروز وزرایی که بابک زنجانی را تایید کردند، پست مهم دارند، درحالی که آنها هم باید امروز پاسخگو باشند. »

وی اضافه کرد: «بابک زنجانی محصول یک اقتصاد ناسالم، غیر شفاف و مبتنی بر روابط است؛ دولت آقای احمدی نژاد به لحاظ اقتصادی ربع قرن اقتصاد ایران را به عقب برد.دلیل عمده آن هم فساد بود، درحالی که ایشان آمده بود با فساد مبارزه کند، اما فاسد ترین دولت بعد از انقلاب شد. »

این اقتصاد دان با بیان اینکه این فرد به تنهایی مسئول این فساد بزرگ اقصادی نیست،گفت: « مسلم است که افرادی ایشان را حمایت می کرده اند.حتی تلویزیون هم در دادن آنتن به بابک زنجانی باید پاسخگو باشد.در واقع هرمقام رسمی و غیر رسمی که رانت داده و یا از افراد رانتی حمایت کرده اند، باید نزد افکار عمومی محاکمه شوند. »

وی تصریح کرد: « عدم شفافیت اقتصادی یکی از ریشه های فساد است؛برای مقابله با فساد قطعا نیاز داریم که حکمرانی خوب حاکم باشد

پازوکی گفت:« با وجود این حجم از فسادی که در دولت قبل رخ داده،متاسفانه هنوز زمزمه بازگشت آقای احمدی نژاد به عرصه سیاست وجود دارد.درحالی که ایشان کجا برگردد ؟که فسادها را بیشتر کند؟»

این اقتصاددان علت عدم شفافیت را بوجود آمدن انحصار ذکر کرد و گفت: «هرگونه رانتی که در اقتصاد ایجاد فساد کند،مانع شفافیت است.البته نباید فراموش کرد که ریشه فساد در اقتصاد ایران اقتصاد دولتی است؛ هرچه اقتصاد دولتی گسترده تر باشد،فساد بیشتر می شود، چون اقتصاد دولتی منشا رانت است.»

او افزود: «این رانت می تواند طبقه جدید ایجاد کند؛.بابک زنجانی یک نمونه از اقتصاد رانتی است.من طرفدار بخش خصوصی هستم اما بخش خصوصی سالم نه رانتی.مثلا بخش خصوصی وجود دارد که زمین های کویر لوت را وثیقه گذاشته، وام میلیاردی گرفته و این وام را برنگردانده است.تردیدی نیست که رانت بخش خصوصی را هم فاسد می کند. »

این کارشناس اقتصادی گفت: «بخشی از رانت به دلیل درآمد نفت است؛متاسفانه فساد درآمد نفت تا پوست و خون جامعه رفته است. »

.

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید B A R A N از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)