صفحه 36 از 397 نخست ... 26333435363738394686136 ... آخرین
نمایش نتایج: از 351 به 360 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال حسام الدین آواتار ها
    تشکر شده 855 بار در 294 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها
    آفرین بشما از طرف دوستان دیگه مایه نذارید بگید از طرف..........................
    تکبیر
    بحث با امثال شما وقت هدر دادنه کسایی که........................

بحث من با شما به پایان رسید.
    دوستانی که باید قضیه رو میگرفتند، گرفتند.
    انشاالله شما و همفکرانتون هم روزی به آرامش برسید و احساس خوشبختی بکنید که این امر، نیازمند تغییر رویه اساسی در نوع نگرش و طرز تفکراتتون و نگاه کلان تر و فراتر از نوک بینی به مسائل هست.
    موفق باشید.
    من بر این باورم كه عشق به یك شخص بزرگوار، بیش از هر چیز دیگر به انسان فروتنی می آموزد.

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام الدین از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها
    فقط میتونم بگم خاک بر سر ما ایرانی بدبخت

جناب زند (طبق نظر خودتان) لطفا بفرمایید فقط خودتان بدبخت هستید

در ضمن جستاری با مضمون نبض سیاست وجود دارد اگر آن جا بنویسید بهتر است. اگر هم نخواستید یک جستار دیگر درست کنید که متناسب باشد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال حسام الدین آواتار ها
    تشکر شده 855 بار در 294 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط FARIBORZ NAEL نمایش پست ها
    با کسانی که فجایع کهریزک را فراموش کرده اند،که خون بیگناهان،آن هم با دست خالی و در اسارت ریخته شد!
    بدون شک انها را هم انکار خواهند کرد.
    بهتر هست که به بحثهای حاشیه ای ادامه ندهیم،چون فایده ای نداره!!

بحث من با شما هم به پایان رسید.
    امیدوارم با مدارک مستدلی که ارائه کردم، لااقل در وجدان خودتون روشن شده باشید.
    حاضرم قسم بخورم که در مورد کهریزک هم مطالعه کافی نداشته اید. لذا توصیه میکنم لینک زیر هم مطالعه بفرمایید تا مانند دو مورد قبل که روشن شدید، در این مورد هم روشن بشید.

http://republic.parsiblog.com/Posts/...4%D8%AA%D8%9F/

بابت به حاشیه کشیده شدن تاپیک هم از تمام دوستان معذرت خواهی میکنم
    من بر این باورم كه عشق به یك شخص بزرگوار، بیش از هر چیز دیگر به انسان فروتنی می آموزد.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید حسام الدین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

احمدی نژاد اراذل واوباش خس و خاشاک نامید اما مخالفین اون به خودشون گرفتن و 6 ساله که این موضوع رها نکردن مگر حق خواهی با اغتشاش و شورش و تخریب بایدهمراه باشه؟اگر این شیوه درست هست پس سهامداران بریزن توی خیابون و تخریب کنند که میخوان حق شونو از دولت روحانی بگیرن فردا هم اگر روحانی گفت یک مشت اراذل و اوباش به اسم سهامدار تخریب ... تا 6 سال احتمالی رهاش نکنیم
    اما چرا دولت قانون مند و اعتدال و حقوق دان روحانی که با عناوین مختلف به مخالفین خودش توهین میکنه هیچ کس نه میبینه و نه توجه میکنه؟

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,807 بار در 793 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام الدین نمایش پست ها

بحث من با شما هم به پایان رسید.
    امیدوارم با مدارک مستدلی که ارائه کردم، لااقل در وجدان خودتون روشن شده باشید.
    حاضرم قسم بخورم که در مورد کهریزک هم مطالعه کافی نداشته اید. لذا توصیه میکنم لینک زیر هم مطالعه بفرمایید تا مانند دو مورد قبل که روشن شدید، در این مورد هم روشن بشید.

http://republic.parsiblog.com/Posts/...4%D8%AA%D8%9F/

بابت به حاشیه کشیده شدن تاپیک هم از تمام دوستان معذرت خواهی میکنم
    جناب حسام الدین به نظر من وقت خودتون رو در بحث کردن با اینها تلف نکنید ، کسی رو که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد
    یکی از دوستان نزدیک من هم مثل اینهاست ، من خودم در اون سخنرانی احمدی نژاد که درش در مورد خس و خاشاک صحبت شده بود حضور داشتم ، هر چقدر بهش گفتم احمدی نژاد به شما ها خس و خاشاک نگفته به هیچ عنوان گوشش بدهکار نبود، فیلمش رو براش دانلود کردم و براش پخش کردم بازم قبول نکرد
    کلا بی فایدس
    با عرض معذرت از صاحب تاپیک

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,811 بار در 802 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mhjboursy نمایش پست ها

جناب زند (طبق نظر خودتان) لطفا بفرمایید فقط خودتان بدبخت هستید

در ضمن جستاری با مضمون نبض سیاست وجود دارد اگر آن جا بنویسید بهتر است. اگر هم نخواستید یک جستار دیگر درست کنید که متناسب باشد.
    از طرف شما نگفتم شما عرب هستید ایرانی نیستید که

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,811 بار در 802 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام الدین نمایش پست ها

بحث من با شما به پایان رسید.
    دوستانی که باید قضیه رو میگرفتند، گرفتند.
    انشاالله شما و همفکرانتون هم روزی به آرامش برسید و احساس خوشبختی بکنید که این امر، نیازمند تغییر رویه اساسی در نوع نگرش و طرز تفکراتتون و نگاه کلان تر و فراتر از نوک بینی به مسائل هست.
    موفق باشید.
    آرامش من وقتی که تو کهریزک برای جوان مردم........
    آرامش من وقتی که پول خون مردم و تحریم اونها جیب عده ای شکم گنده رو پر نکنه و بدبختی74میلیون باعث خوشبختی 1میلیون نفر نشه
    ایرانی ایرانی باشه باید برای این زندگی خون گریه کنه برای پاسپورت و اقتصاد فقر و فحشا و بیکاری و...............
    شما طیف1%خوشحالید و خوشبخت اما به بهای نابدی و پول خون74میلیون ایرانی

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,818 بار در 907 ارسال

شیوه قضاوت واستدلال دوستان در تایپیک جنگ یمن دیدیم دوستی گفت داعش به سنت اسلام عمل میکنه و بنده گفتم این جنایت های داعش سنت اسلامه؟ قضیه تحریف شده ای رو اورد و بعضی دوستان به به و چه چه کردند درسته و بعد پیامبر دین خودمونو کردن دختر دزد و کاسب برده و از نظر این دوستان ما بیسواد و بی مطالعه .اهل سفسطه شدیم کلا منطق بعضی دوستان همینه زیاد دلخور نشین

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید TAJ2014 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

اینهایی که داستان 18 میلیارد دلار تو کامیون رو میدونن داستان محکومیت 21 میلیارد دلاری کرسنت به خاظر ا.ن رو میدونن داستان واردات 50 میلیارد دلاری از چین رو می دونن نوسان گرفتن از مردم سر دلار و سکه رو میدونن، داستان صندلی خالی تو جلسات هیات دولت رو میدونن خاوری رو میدونن داستان مسکن مهر و یارانه و تورم ناشی از اون رو هم میدونن بدهی 200 هزار میلیارد تومنی دولت مموتی به بانک ها رو میدونن و باز هم ازش دفاع می کنند اینها خائن به مملکت هستن اینها همون پسرعموهای داعش هستن شما صدهزار بار هم که با منطق باهاشون صحبت کنید این خائنین به ایران حرف خودشون رو میزنن.
    طرف جلوی آیت الله جوادی آملی و دهها دوربین می گفت تو سازمان ملل روی سرم هاله نور بود اینها باز میگن تهمته. صندلی های خالی سازمان ملل و پرتاب گوجه تو اجلاس دوربان آفریقای جنوبی رو هم شرف میدونن برای خودشون ولشون کنید بحث فایده نداره.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,867 بار در 2,149 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط TAJ2014 نمایش پست ها
    شیوه قضاوت واستدلال دوستان در تایپیک جنگ یمن دیدیم دوستی گفت داعش به سنت اسلام عمل میکنه و بنده گفتم این جنایت های داعش سنت اسلامه؟ قضیه تحریف شده ای رو اورد و بعضی دوستان به به و چه چه کردند درسته و بعد پیامبر دین خودمونو کردن دختر دزد و کاسب برده و از نظر این دوستان ما بیسواد و بی مطالعه .اهل سفسطه شدیم کلا منطق بعضی دوستان همینه زیاد دلخور نشین
    سوره روم آیه 28
    ضَرَبَ لَكُم مَّثَلًا مِنْ أَنفُسِكُمْ هَل لَّكُم مِّن مَّا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُم مِّن شُرَكَاء فِي مَا رَزَقْنَاكُمْ فَأَنتُمْ فِيهِ سَوَاء تَخَافُونَهُمْ كَخِيفَتِكُمْ أَنفُسَكُمْ كَذَلِكَ نُفَصِّلُ الْآيَاتِ لِقَوْمٍ يَعْقِلُونَ.
    برای شما از خودتان مثلی می آورد : مگر بندگانتان در آنچه به شما روزی ، داده ايم با شما شريک هستند تا در مال با شما برابر باشند و همچنان که شما آزادان از يکديگر می ترسيد از آنها هم بيمناک باشيد؟ آيات را برای مردمی که تعقل می کنند اين سان تفصيل می دهيم.

سوره نحل آیه 75

ضَرَبَ اللّهُ مَثَلاً عَبْدًا مَّمْلُوكًا لاَّ يَقْدِرُ عَلَى شَيْءٍ وَمَن رَّزَقْنَاهُ مِنَّا رِزْقًا حَسَنًا فَهُوَ يُنفِقُ مِنْهُ سِرًّا وَجَهْرًا هَلْ يَسْتَوُونَ الْحَمْدُ لِلّهِ بَلْ أَكْثَرُهُمْ لاَ يَعْلَمُونَ.
    خدا برده زر خريدی را مثل می زند که هيچ قدرتی ندارد، و کسی را که از، جانب خويش رزق نيکويش داده ايم و در نهان و آشکارا انفاق می کند آيااين دو برابرند ? سپاس خاص خداست ، ولی بيشترشان نادانند.
    در این آیات برده تعریف میشود، برده «هیچ قدرتی ندارد» و با ارباب خود برابر نیست.
    سوره معارج آیات 29 و 30
    وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أَوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ.
    و کسانی که شرمگاه خويش نگه می دارند؛ مگر برای همسرانشان يا کنيزانشان ، که در اين حال ملامتی بر آنها نيست.
    سوره مومنون (باورمندان) آیات 5 و 6
    وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛ إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ.
    و آنان که شرمگاه خود را نگه می دارند؛ جز بر همسران يا کنيزان خويش، که در نزديکی با آنان مورد ملامت قرار نمی گيرند.
    سوره المومنون آیه 1 تا 7
    قَدْ أَفْلَحَ الْمُؤْمِنُونَ؛الَّذِينَ هُمْ فِي صَلَاتِهِمْ خَاشِعُونَ؛وَالَّذِينَ هُمْ عَنِ اللَّغْوِ مُعْرِضُونَ؛وَالَّذِينَ هُمْ لِلزَّكَاةِ فَاعِلُونَ؛وَالَّذِينَ هُمْ لِفُرُوجِهِمْ حَافِظُونَ؛إِلَّا عَلَى أَزْوَاجِهِمْ أوْ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُهُمْ فَإِنَّهُمْ غَيْرُ مَلُومِينَ؛فَمَنِ ابْتَغَى وَرَاء ذَلِكَ فَأُوْلَئِكَ هُمُ الْعَادُونَ.
    به تحقيق رستگار شدند مؤمنان؛آنان ، که در نمازشان خشوع می ورزند؛و آنان که از بيهوده اعراض می کنند؛و آنان که زکات را می پردازند؛و آنان که شرمگاه خود را نگه می دارند؛ جز بر همسران يا کنيزان خويش، که در نزديکی با آنان مورد ملامت قرار نمی گيرند؛و کسانی که غير از اين دو بجويند از حد خويش تجاوز کرده اند.

در اسلام برده داری حلاله و رسم صدر اسلام بوده و پیامبر هم این کارو میکرده هنوز هم هیچ مرجع تقلیدی نگفته برده داری حرامه

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)