صفحه 295 از 397 نخست ... 195245285292293294295296297298305345395 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,941 به 2,950 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها

احمدی واقعا تنهاس در برابر این افراد نون به نرح روز حورها

///

احمدی باید رو به مردم بیاره و پایگاهش رو ار دل جامعه قرار بده

وگرنه همون کسانی که الان ارش حمایت میکنن

منظورم تو لایه های بالا سیاسی

روزی مثل رسایی باهاش برخورد حواهند کرد

رای باید اصیل باشه و عده ای حودشون رو تو اجمدی متبلور ببینن

//////////

البته اینم بگم احمدی خیلی زرنگه میخواد کل حرکت اعتراضی رو برای خودش بکنه و خودش رو نماینده همه اونها

زیباکلام، حسن عباسی، تاج زاده ، رسایی، رامین ، ابطحی ، صادقی، زنگنه، آشنا، فتاح، کوچک زاده، لاریجانی ها، مداح های بیت رهبری !.....

همه در یک طیف هستند: چپ، راست، کارگزار، اصولگرا، اصلاح طلب، اعتدال، .... همه علیه یک نفر ! علیه یک ملت !

حالا کجای نامه وقیحانه بوده ؟؟؟

حسن روحانی از رفراندوم گفت ! هیچی نگفتن ! احمدی نژاد گفته راه چاره برگزاری انتخابات زود هنگام هست ! میگن وقیحانه !!!

سال 88 یه عده که الان سر کار هستن ! علنی و وقیحانه میگفتن بریزید تو خیابونها ! کشور رو به آشوب بکشید !!!

احمدی نژاد نگفت مردم بریزید تو خیابونها ! نامه نوشته به رهبری گفته راهکار پیشنهادی من اینه !! میگن وقیحانه بود !!!

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سخنرانی در اندیشکده چتم‌هاوس؛

عراقچی: ایران برجام را موفق نمی‌داند/ تحریمها برداشته نشده است

عباس عراقچی : فکر می کنم برجام با این وضعیت پابرجا نخواهد ماند

https://www.mehrnews.com/news/423428...A7%D8%B3%D8%AA

عاقبت دروغ ! و بی تدبیری !

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

واکنش «کدخدایی» به اظهارات اخیر «احمدی‌نژاد»

پنجشنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۶ / ۰۹:۳۴

سخنگوی شورای نگهبان در نوشتاری به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود چنین نوشت:

ظاهرا دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸ بعد از ظهر از دفتر رئیس جمهور وقت اطلاع دادند که آقای رئیس جمهور ساعت ۲۱:۳۰ منتظر شماست. تعجب کردم چون ارتباط و رفت و آمدی نداشتم.

سوال کردم از دفتر ایشان بپرسند موضوع چیست؟
    پاسخ این بود که برخی مسائل روز. علیرغم شلوغی کارها، با مشورت دبیر محترم و در ساعت مقرر به دفتر ایشان رفتم. در دفتر با

آقای الهام مواجه شدم. به شوخی گفتم معلوم شد موضوع چیست و کار، کار چه کسی است؟ اظهار بی اطلاعی کرد. به همراه رئیس جمهور به یکی از اطاق ها رفتیم. بعد از تعارفات

گفت چرا نتیجه انتخابات را اعلام نمی کنید؟ - منظور اعلام صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان بود - گفتم هنوز شکایت ها بررسی نشده است و در زمان دریافت و بررسی شکایات

هستیم. قطعا بعد از بررسی شکایات، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد. اصرار از ایشان که نتیجه را زودتر اعلام کنید
    و مقاومت از سوی من مبنی بر اینکه تا زمانی که شکایات رسیدگی

نشود، امکان اعلام صحت انتخابات نیست، البته موضوع دیگری نیز مطرح شد که فعلا از حوصله این متن خارج است. یادآوری این نکته ضروری است که این نظر از سوی سایر اعضای

محترم شورا نه تنها مورد قبول واقع نگردید، بلکه مهلت قانونی رسیدگی به شکایات با موافقت رهبر معظم انقلاب تمدید هم شد.

حالا باید دید چه کسانی دنبال مهندسی انتخابات بودند؟ شورای نگهبان و یا مهندسی در کسوت مقام اجرایی.

آیا شورای نگهبانی که حتی حافظه و خاطره شخص ایشان از این واقعه هم می تواند شهادت دهد که در انجام وظایف نظارتی خود به مر قانون عمل کرده است و علی رغم اصرار یک

مقام اجرایی کشور تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات نداده است، تا چه رسد به اینکه اجازه دهد به آرای مردم به مثابه حق الناس توسط مجریان انتخابات خیانت یا تعرضی شود

و خدای ناکرده نتیجه انتخابات تغییر کند، مهندسی کرده است؟

پر واضح است که کشور امروز نه نیازمند انتخابات مجدد است چون همه انتخابات سالم و قانونی برگزار شده اند، از جمله انتخابات ۸۸ و ۹۶ و نه نیازمند همه پرسی، چون هر از گاهی

مانند ۲۲ بهمن امسال همه پرسی به صورت خودجوش و مردمی نیز انجام می شود. ضرورت ایران امروز همت همه دلسوزان در برخورد با تکفیر، نفاق، انحراف و بر هم زنندگان آرامش و

امنیت کشور و شهروندان است.
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    واکنش «کدخدایی» به اظهارات اخیر «احمدی‌نژاد»

پنجشنبه / ۳ اسفند ۱۳۹۶ / ۰۹:۳۴

سخنگوی شورای نگهبان در نوشتاری به اظهارات اخیر محمود احمدی نژاد واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود چنین نوشت:

ظاهرا دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸ بعد از ظهر از دفتر رئیس جمهور وقت اطلاع دادند که آقای رئیس جمهور ساعت ۲۱:۳۰ منتظر شماست. تعجب کردم چون ارتباط و رفت و آمدی نداشتم.

سوال کردم از دفتر ایشان بپرسند موضوع چیست؟
    پاسخ این بود که برخی مسائل روز. علیرغم شلوغی کارها، با مشورت دبیر محترم و در ساعت مقرر به دفتر ایشان رفتم. در دفتر با

آقای الهام مواجه شدم. به شوخی گفتم معلوم شد موضوع چیست و کار، کار چه کسی است؟ اظهار بی اطلاعی کرد. به همراه رئیس جمهور به یکی از اطاق ها رفتیم. بعد از تعارفات

گفت چرا نتیجه انتخابات را اعلام نمی کنید؟ - منظور اعلام صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان بود - گفتم هنوز شکایت ها بررسی نشده است و در زمان دریافت و بررسی شکایات

هستیم. قطعا بعد از بررسی شکایات، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد. اصرار از ایشان که نتیجه را زودتر اعلام کنید
    و مقاومت از سوی من مبنی بر اینکه تا زمانی که شکایات رسیدگی

نشود، امکان اعلام صحت انتخابات نیست، البته موضوع دیگری نیز مطرح شد که فعلا از حوصله این متن خارج است. یادآوری این نکته ضروری است که این نظر از سوی سایر اعضای

محترم شورا نه تنها مورد قبول واقع نگردید، بلکه مهلت قانونی رسیدگی به شکایات با موافقت رهبر معظم انقلاب تمدید هم شد.

حالا باید دید چه کسانی دنبال مهندسی انتخابات بودند؟ شورای نگهبان و یا مهندسی در کسوت مقام اجرایی.

آیا شورای نگهبانی که حتی حافظه و خاطره شخص ایشان از این واقعه هم می تواند شهادت دهد که در انجام وظایف نظارتی خود به مر قانون عمل کرده است و علی رغم اصرار یک

مقام اجرایی کشور تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات نداده است، تا چه رسد به اینکه اجازه دهد به آرای مردم به مثابه حق الناس توسط مجریان انتخابات خیانت یا تعرضی شود

و خدای ناکرده نتیجه انتخابات تغییر کند، مهندسی کرده است؟

پر واضح است که کشور امروز نه نیازمند انتخابات مجدد است چون همه انتخابات سالم و قانونی برگزار شده اند، از جمله انتخابات ۸۸ و ۹۶ و نه نیازمند همه پرسی، چون هر از گاهی

مانند ۲۲ بهمن امسال همه پرسی به صورت خودجوش و مردمی نیز انجام می شود. ضرورت ایران امروز همت همه دلسوزان در برخورد با تکفیر، نفاق، انحراف و بر هم زنندگان آرامش و

امنیت کشور و شهروندان است.

اب در خواب گه

مورچگان ریخته شیطلون بلا

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

http://telegra.ph/%D8%A7%D8%AD%D8%AA...82%D9%85-02-19

احتمال وقوع یک انقلاب مذهبی در قم

ابراهیم فیاض

//////////////////

@SocioMedia

این کانال برای دوستانی که به مباحث عمیقتر اجتماع علافمند هستن معرفی میشه

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی petter آواتار ها
    تشکر شده 577 بار در 131 ارسال

... پست اشتباه ...

عضو فعال

قبل از انقلاب کتاب «پیام حجاب زن مسلمان» رو بنویسی و بگی زن مسلمان باید حجاب داشته باشه!

بعد با روزنامه انقلاب اسلامی با تیتر «حجاب، مکتب و روش» موافقت خودت رو با حجاب اجباری اعلام کنی! پیشگامشم باشی!

بعد از ۳۸ سال توی حصر طراحی بدی بیرون با حجاب اجباری مخالفم؟

عاقبت زهرارهنورد !!

در ماجرای فشار بر احمدی نژاد در قضیه حجاب و برخوردهای گشت ارشاد ، بارها احمدی نژاد به اینکه اجباری و زوری کردن جواب نمیده ! اشاره کرد !!!

اما همه بر او می تاختند ! از علما و مراجع و اصولگرایان بگیرید ! تا امثال علی مطهری !!

یک بار مشایی گفت اوایل انقلاب را جوان تر ها یادشان نیست ! اجباری در حجاب نبود ! نه در خیابان نه در ادارات !

گفتند منحرف است !!!

اصلاح طلبان این روزها و امثال رهنوردها هم نه تنها لال بودند ! بلکه به دنبال فشار بیشتر بر احمدی نژاد بودند !!!

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

ناله و نفرین مسکن مهری ها ! آخوندی و روحانی و لاریجانی را رها نخواهد کرد !

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

برائت یکی از مسئولان انتخاباتی احمدی‌نژاد از وی

سه‌شنبه / ۸ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۲:۴۹

یکی از مسئولان ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد از وی اعلام برائت کرد.
    به گزارش ایسنا، متن نامه سرگشاده حمیدرضا موسوی مسئول ستادهای انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در اعلام برائت از وی به این شرح است:

«بسمه تعالی
    جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد
    سلام علیکم

در روزهای گذشته شاهد نامه پر از نیش و کنایه شما به رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی بودم. نامه شما حاوی مطالبی بود که در این روزهای غربت حزب‌الله، داغ جدیدی بر دلم گذاشت.

تا قبل از نامه مذکور، دعای شب و روزم این بود که به اشتباهات خود پی ببرید و باز همان احمدی‌نژادی شوید که به خاطر آرمان‌های مشترکمان در سال 84 و 88 برای موفقیت شما

سنگ تمام گذاشتم و با گوشواره‌های نذری مادران شهدا و پول تو جیبی خودم ، ستادهای شما را بر پا کردم
    . بعد از انتخابات بدون هیچ چشم‌داشتی، خوشحال از این که گفتمان

انقلاب پیروز عرصه انتخابات شده، برگشتم سراغ کار و زندگی خودم .

متاسفانه در ماه‌های گذشته، مواضع و سخنان عجیب شما موجب خرسندی دشمنان این نظام و ملت شده است. تا آنجا که رسانه‌های وابسته به منافقین که دستشان آغشته به

خون بهترین جوانان این ملت است، سخنان شما را تیتر اول خود می‌کنند.

آقای احمدی نژاد! مقدار زحمت و خون دلی که برای برپایی و مدیریت ستاد شما خورده‌ام از تصور شما خارج است.من همان از پابرهنگان و کوخ نشینان هستم که به فرموده امام ولی

نعمت انقلابیم. ولی از همان امام عزیز و سفر کرده آموخته‌ایم که طلبکار انقلاب نباشیم. من همواره خود را بدهکار این نظام می‌دانم و خود را در برابر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اصلا به حساب نمی‌آورم.
    آقای دکتر! من از همان قشری هستم که شما دم از اجرای عدالت برای ما می‌زنید، ولی از امام عزیزمان آموخته‌ایم که عدالت منهای ولایت عین طاغوت است! ولی ظاهرا شما برای

کمک به آزادی دوستان معلوم‌الحال خودتان راهی غیر از راه ولایت را برگزیده‌اید که البته راه شیطان است.

اینجانب مسئول ستادهای انتخاباتی شما در تهران و شهرهای مختلف، از مواضع ضد انقلابی شما اعلام برائت می‌کنم و از این به بعد حساب شما را از دلسوزان انقلاب جدا کرده‌ام.

و مؤکداً توصیه می‌کنم با ادامه‌ این روند بیش از این اعمال صالحه‌ خود را در خدمت به محرومان، تباه نکنید.

وَ مَن یَکْفُرْ بِالْإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَ هُوَ فِی الْآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ

وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ
    حمیدرضا موسوی مسئول ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد»
    انتهای پیام
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها
    برائت یکی از مسئولان انتخاباتی احمدی‌نژاد از وی

سه‌شنبه / ۸ اسفند ۱۳۹۶ / ۱۲:۴۹

یکی از مسئولان ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد از وی اعلام برائت کرد.
    به گزارش ایسنا، متن نامه سرگشاده حمیدرضا موسوی مسئول ستادهای انتخاباتی محمود احمدی‌نژاد در اعلام برائت از وی به این شرح است:

«بسمه تعالی
    جناب آقای دکتر احمدی‌نژاد
    سلام علیکم

در روزهای گذشته شاهد نامه پر از نیش و کنایه شما به رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی بودم. نامه شما حاوی مطالبی بود که در این روزهای غربت حزب‌الله، داغ جدیدی بر دلم گذاشت.

تا قبل از نامه مذکور، دعای شب و روزم این بود که به اشتباهات خود پی ببرید و باز همان احمدی‌نژادی شوید که به خاطر آرمان‌های مشترکمان در سال 84 و 88 برای موفقیت شما

سنگ تمام گذاشتم و با گوشواره‌های نذری مادران شهدا و پول تو جیبی خودم ، ستادهای شما را بر پا کردم
    . بعد از انتخابات بدون هیچ چشم‌داشتی، خوشحال از این که گفتمان

انقلاب پیروز عرصه انتخابات شده، برگشتم سراغ کار و زندگی خودم .

متاسفانه در ماه‌های گذشته، مواضع و سخنان عجیب شما موجب خرسندی دشمنان این نظام و ملت شده است. تا آنجا که رسانه‌های وابسته به منافقین که دستشان آغشته به

خون بهترین جوانان این ملت است، سخنان شما را تیتر اول خود می‌کنند.

آقای احمدی نژاد! مقدار زحمت و خون دلی که برای برپایی و مدیریت ستاد شما خورده‌ام از تصور شما خارج است.من همان از پابرهنگان و کوخ نشینان هستم که به فرموده امام ولی

نعمت انقلابیم. ولی از همان امام عزیز و سفر کرده آموخته‌ایم که طلبکار انقلاب نباشیم. من همواره خود را بدهکار این نظام می‌دانم و خود را در برابر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران اصلا به حساب نمی‌آورم.
    آقای دکتر! من از همان قشری هستم که شما دم از اجرای عدالت برای ما می‌زنید، ولی از امام عزیزمان آموخته‌ایم که عدالت منهای ولایت عین طاغوت است! ولی ظاهرا شما برای

کمک به آزادی دوستان معلوم‌الحال خودتان راهی غیر از راه ولایت را برگزیده‌اید که البته راه شیطان است.

اینجانب مسئول ستادهای انتخاباتی شما در تهران و شهرهای مختلف، از مواضع ضد انقلابی شما اعلام برائت می‌کنم و از این به بعد حساب شما را از دلسوزان انقلاب جدا کرده‌ام.

و مؤکداً توصیه می‌کنم با ادامه‌ این روند بیش از این اعمال صالحه‌ خود را در خدمت به محرومان، تباه نکنید.

وَ مَن یَکْفُرْ بِالْإِیمَانِ فَقَدْ حَبِطَ عَمَلُهُ وَ هُوَ فِی الْآخِرَةِ مِنَ الْخَاسِرِینَ

وَ سَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ
    حمیدرضا موسوی مسئول ستادهای انتخاباتی محمود احمدی نژاد»
    انتهای پیام
    یه استادی داشتیم تو دانشگاه در مورد برخی افراد میگفت بعضی ها درست در زمان پیروزی انقلاب در سال 57 تازه رفتند و ساواکی شدند !!!

تو این سالها از این نمونه ها زیاد شده ! اونایی که درست در لحظه پیروزی مردم شدند ساواکی و علیه مردم !!!

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)