صفحه 319 از 397 نخست ... 219269309316317318319320321322329369 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,181 به 3,190 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 104,341 بار در 31,917 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

آقایی که پای اون خانم رو گرفته تا از دیوار سفارت آمریکا بالا بره حبیب الله بی طرف وزیر سابق هستند !!

ولی خانمی که اون بالاست ، به نظر شما کیه؟ چشم و ابروش خیلی آشناست؟

معصومه ابتکار ( معصومه ) هستند!!

13 آبان هیچ خبری نیست !!!

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

همان هایی که حامی روحانی و آخوندی بودند !

همان هایی که مخالف مسکن مهر بودند !

همان هایی که میگفتند احمدی نژاد عملکردهای اقتصادی درستی نداشته است !

حالا اعتراف می کنند که 5 سال فقط حرف شنیده اند !!!

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

هاشمی رفسنجانی از جمله چهره های بعد از انقلاب بود که به نهادهای در اختیار خود اقتدار می داد. نهاد مجمع تشخیص مصلحت نظام بعد از فوت او هرگز به جایگاه سابقش بازنگشت. پروژه حزب کارگزاران سازندگی پروژه ناتمام هاشمی رفسنجانی بود که به دلایل بسیاری ادامه پیدا نکرد که اگر ادامه می یافت، تغییری نسلی در ساختار سیاسی کشور رخ می داد. کسی که بیش از همه به نهاد ریاست جمهوری آسیب زد و این جایگاه را مخدوش کرده محمود احمدی نژاد بود. مردی که هیچ باوری به نهاد دولت نداشت. او معتقد بود دولت من هستم این طرز تفکر در کشوری که اغلب نهادهای آن نوپا بودند، صدمات جبران ناپذیری به کشور زد. بسیاری تلاش کردند تا مانع خسارات بیشتر او شوند که بالاخره این تلاش ها دیرهنگام نتیجه داد و حسن روحانی سعی کرد عقلانیت را به سیاست ایران بازگرداند. اگر دموکراسی در ساختار سیاسی ایران ریشه دار بود، احمدی نژاد نمی توانست دوره دوم ریاست جمهوری اش را با اختیارات تام وتمام پشت سر بگذارد. ...اما او هنوز با ساختار های سیاسی ایران طلبکارانه برخورد می کند... شرق
    Www.meyarco.com

این کارهای اصلاح طلبان

واقعا شرم اور هست

هاشمی دولت رو باور داشت

احمدی نه

بابا هاشمی رو اینگار ماها یادمون رفته

کدوم حزب سارندگی اخه

اینها فکر میکنن با اینکارهاشون

میتونن محبوبیت احمدی رو ار بین ببرن

چه من خوشم بیاد چه نه

احمدی محبوب جامعه بوده و هست لااقل 40درصد جامعه ایران

احمدی کجا اختیارات هاشمی رو داشت

هاشمی خودش همه نظام بود تا سال 72لااقل

کی میخواهیم بزرگ بشیم کی میخواهیم بررسی دقیقتری ار تاریخ و گذشته داشته باشیم

/////////////////

من نه طرفدار اینم نه اون

ولی اینقدر تحقیر مخاطب واقعا شرم اوره
    ویرایش توسط نوام چامسکی : 2018/11/10 در ساعت 22:45

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

اگر در این برهوت خشکسالی خدا بخواد نعمتی نصیب این وریا کنه

شهردار شدن عباس آخوندیه.

هر چی نذر و نیاز و دعا و جفر و حرز و... از دستتون برمیاد

امشب به درگاه خداوند متعال ببرید که فردا اصلاح طلبان آخوندی رو به عنوان شهردار تهران انتخاب کنن!

منتظر کلی سوژه و سوتی و .... هستیم

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

وقتی در جهت اهداف خودشان باشد کلی کلاس میذارن برای طرف ! تیتر یک میزنن ازش !

وقتی دستگیر میشه ! با اینکه آدم خودشون هم بوده ! مینویسن وزیر احمدی نژاد بازداشت شد !

پدرسوخته بازی رسانه ای !

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,127 بار در 2,850 ارسال

صفایی فراهانی:احمدی نژاد با اقتصاد ایران همان کاری را کرد که شاه انجام داد

صفایی فراهانی به روزنامه شرق گقت:دوران شکوفایی اقتصاد ایران به سال‌های 42 تا 52 بازمی‌گردد؛ سال‌هایی که سازمان برنامه که توسط مرحوم ابتهاج از سال 1327 شکل گرفت، توانست با تلاش و مدیریت خاص ، ارتباط نزدیکی با بانک جهانی برقرار کند و در درون خود یک تیم کارشناسی بسیار توانا به‌وجود بیاورد.

ابتهاج توانست به همه بفهماند که پول نفت برای توسعه و نه برای خرج روزانه مملکت است. با این بدنه قوی کارشناسی و روی‌کارآمدن مدیران توانمند در رأس وزارت اقتصاد و وزارت دارایی و بانک مرکزی، سازمان برنامه ایران در طول 10 سال توانست رشد اقتصادی مستمر بالای 11درصدی و تورم زیر پنج درصد را تجربه کند که در دنیای آن زمان بسیار حیرت‌انگیز بود. علاوه بر این در آن سال‌ها بورژوازی ملی به معنای در اختیار قراردادن منابع به کارآفرین‌های کشور به خوبی رشد کرد.
    شاه در سال53، برخلاف توصیه عموم کارشناسان اقتصادی، به‌جای همه آنها تصمیم گرفت و باعث تخریب دستاورهای گسترده اقتصادی 10ساله شد. آقای احمدی‌نژاد نیز همین کار را تکرار کرد و بی‌توجه به توصیه اهل خرد و استادان اقتصاد، خود را دانای کل فرض کرد و خود را در «هاله نور» دید! او با گنجی عظیم مواجه شد که نه خودش و نه دولتمردانش هیچ درک و احساس مسئولیتی نسبت به آن گنج نداشتند.

او به‌هیچ‌وجه به قانون، بودجه سالانه و به رعایت مقررات اعتقاد نداشت. وقتی منابع کشور دست چنین افرادی افتاد، نتیجه‌ای جز ویرانی انتظار نمی‌رفت. او بدون هیچ توجیه عقلانی بسیاری از مدیران لایق را کنار گذاشت و در کمال حیرت، سازمان برنامه و بودجه را منحل کرد؛ با چنین رویکردی، ناگهان بدنه کارشناسی مدیریت کشور تخریب شد.
    رئیس دولت نهم به ردیف‌های بودجه باور نداشت، او تصور می‌کرد باید گونی پول در دست گرفت و در میان مردم پول نقد پخش کرد! کمااینکه واقعا هم همین کار را انجام داد و در سفرهای استانی چک‌پول بین مردم توزیع می‌کرد. قرار بود هدفمندی یارانه‌ها منجر به صرفه‌جویی منابع انرژی و هزینه‌کردن درآمد حاصله برای طبقات آسیب‌پذیر و کمک به تولید شود که نه‌تنها این موضوع محقق نشد بلکه معضل جدیدی به‌نام یارانه همگانی (کمیته امداد سراسری) ایجاد شد.
    آنها با علم مدیریت غریبه بودند. البته وضعیت مدیریت کشور پیش از او ایده‌آل نبود، زیرا در دهه نخست انقلاب بسیاری از مدیران کشور بدون آنکه درباره عملکرد آنها بررسی دقیق شود، پاکسازی شدند اما به‌هرحال جوانان انقلابی آن روزگار در اواسط دهه 80 به نیروهای باتجربه‌ای تبدیل شده بودند که می‌توانستند برای کشور مفید باشند و در دولت هفتم و هشتم نیز بهترین بازدهی بعد از انقلاب را داشتند اما دولت نهم، آنها را کنار زد و کشور را از بدنه کارشناسی و مدیریت تهی کرد. دولت آقای احمدی‌نژاد حساب ذخیره ارزی کشور را نابود کرد.
    وقتی دولت اصلاحات رفت، در حساب ذخیره ارزی بیش از 15 میلیارد دلار وجود داشت و دولت‌های نهم و دهم با آن همه درآمد نفتی، نه تنها این حساب را بلکه خزانه ریالی را نیز با هزار میلیارد بدهی به دولت پس از خود تحویل دادند. با چنین عملکرد نابخردانه‌ای قطعا نخ تسبیح مدیریت پاره شده است و اتصال آن به‌راحتی انجام نمی‌شود.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi1400 نمایش پست ها
    صفایی فراهانی:احمدی نژاد با اقتصاد ایران همان کاری را کرد که شاه انجام داد

صفایی فراهانی به روزنامه شرق گقت:دوران شکوفایی اقتصاد ایران به سال‌های 42 تا 52 بازمی‌گردد؛ سال‌هایی که سازمان برنامه که توسط مرحوم ابتهاج از سال 1327 شکل گرفت، توانست با تلاش و مدیریت خاص ، ارتباط نزدیکی با بانک جهانی برقرار کند و در درون خود یک تیم کارشناسی بسیار توانا به‌وجود بیاورد.

ابتهاج توانست به همه بفهماند که پول نفت برای توسعه و نه برای خرج روزانه مملکت است. با این بدنه قوی کارشناسی و روی‌کارآمدن مدیران توانمند در رأس وزارت اقتصاد و وزارت دارایی و بانک مرکزی، سازمان برنامه ایران در طول 10 سال توانست رشد اقتصادی مستمر بالای 11درصدی و تورم زیر پنج درصد را تجربه کند که در دنیای آن زمان بسیار حیرت‌انگیز بود. علاوه بر این در آن سال‌ها بورژوازی ملی به معنای در اختیار قراردادن منابع به کارآفرین‌های کشور به خوبی رشد کرد.
    شاه در سال53، برخلاف توصیه عموم کارشناسان اقتصادی، به‌جای همه آنها تصمیم گرفت و باعث تخریب دستاورهای گسترده اقتصادی 10ساله شد. آقای احمدی‌نژاد نیز همین کار را تکرار کرد و بی‌توجه به توصیه اهل خرد و استادان اقتصاد، خود را دانای کل فرض کرد و خود را در «هاله نور» دید! او با گنجی عظیم مواجه شد که نه خودش و نه دولتمردانش هیچ درک و احساس مسئولیتی نسبت به آن گنج نداشتند.

او به‌هیچ‌وجه به قانون، بودجه سالانه و به رعایت مقررات اعتقاد نداشت. وقتی منابع کشور دست چنین افرادی افتاد، نتیجه‌ای جز ویرانی انتظار نمی‌رفت. او بدون هیچ توجیه عقلانی بسیاری از مدیران لایق را کنار گذاشت و در کمال حیرت، سازمان برنامه و بودجه را منحل کرد؛ با چنین رویکردی، ناگهان بدنه کارشناسی مدیریت کشور تخریب شد.
    رئیس دولت نهم به ردیف‌های بودجه باور نداشت، او تصور می‌کرد باید گونی پول در دست گرفت و در میان مردم پول نقد پخش کرد! کمااینکه واقعا هم همین کار را انجام داد و در سفرهای استانی چک‌پول بین مردم توزیع می‌کرد. قرار بود هدفمندی یارانه‌ها منجر به صرفه‌جویی منابع انرژی و هزینه‌کردن درآمد حاصله برای طبقات آسیب‌پذیر و کمک به تولید شود که نه‌تنها این موضوع محقق نشد بلکه معضل جدیدی به‌نام یارانه همگانی (کمیته امداد سراسری) ایجاد شد.
    آنها با علم مدیریت غریبه بودند. البته وضعیت مدیریت کشور پیش از او ایده‌آل نبود، زیرا در دهه نخست انقلاب بسیاری از مدیران کشور بدون آنکه درباره عملکرد آنها بررسی دقیق شود، پاکسازی شدند اما به‌هرحال جوانان انقلابی آن روزگار در اواسط دهه 80 به نیروهای باتجربه‌ای تبدیل شده بودند که می‌توانستند برای کشور مفید باشند و در دولت هفتم و هشتم نیز بهترین بازدهی بعد از انقلاب را داشتند اما دولت نهم، آنها را کنار زد و کشور را از بدنه کارشناسی و مدیریت تهی کرد. دولت آقای احمدی‌نژاد حساب ذخیره ارزی کشور را نابود کرد.
    وقتی دولت اصلاحات رفت، در حساب ذخیره ارزی بیش از 15 میلیارد دلار وجود داشت و دولت‌های نهم و دهم با آن همه درآمد نفتی، نه تنها این حساب را بلکه خزانه ریالی را نیز با هزار میلیارد بدهی به دولت پس از خود تحویل دادند. با چنین عملکرد نابخردانه‌ای قطعا نخ تسبیح مدیریت پاره شده است و اتصال آن به‌راحتی انجام نمی‌شود.
    اینروزها روحانی و حاکمیت کاری کردن با مردم که اغلب میگن صد رحمت به شاه !

حداقل با تابلوی دین ! ظلم نمیکرد ! اسمش شاه بود !

فقط یک وزیر روحانی یعنی آخوندی و عملکردش را بررسی کنید ! جز هدر دادن فرصت و کار نکردن ! و پول مفت گرفتن ! هیچ چیزی درش نیست !

مثلا آخوندی و نعمت زاده و قاضی زاده هاشمی درک دارن از مسئولیت !

به قول جناب چامسکی منصف باشید ! و از کینه توزی دست بردارید !

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,127 بار در 2,850 ارسال

برای آنانکه انصاف دارند و از کینه توزی می‌پرهیزند

?عباس آخوندی - ۲۳ آبان ماه ۹۷

?در بخش ارتباط مستقیم کانالم (پیام‌های مردمی‌) پیامی به شرح زیر از ارسال‌کننده‌ای به نام مقاومت ۴۴۷۰۲ دریافت کردم.
    «آقای عباس آخوندی سلام.
    خسته نباشید.
    سؤال کوتاه میپرسم.
    اول چرا شما به عنوان وزیر محترم در دولت مسکن مهر را که آقای احمدی‌نژاد ساخته بود ۸۰درصدش کارشناسان می‌گویند آماده نکردین برای فقرا؟.

?پاسخ را با اندکی اصلاح به شرح زیر دادم. سپس اندیشیدم که با توجه به دروغ‌پردازی بی‌امان ضدِّرسانه، قطعا این سؤال هزاران نفر است. پس چه بهتر سؤال و جواب را برای آگاهی ملت ایران انتشار دهم
    و اما پاسخ:

➖سلام عزیز و یا عزیزان.

?دیدم عنوان حساب تلگرامی‌تان مقاومت است. به عنوان کسی که تمام جوانیش را با افتخار در راه دفاع، آبادانی و حفظ یکپارچگی سرزمین و جمهوری اسلامی ایران گذرانده است، وقتی می‌بینم چگونه از این عنوان‌ها سوء استفاده می‌شود و چگونه شبکه ضد رسانه با استفاده از بیت المال خبرهای دروغ به شما تحویل می‌دهد قلبم به درد می‌آید و برای شما جوانان پاکباز ایران و برای جمهوری اسلامی ایران نگران می‌شوم. فقط کوتاه به چهار واقعه در زندگی‌ام اشاره می‌کنم و آدرس گزارشی را به شما می‌دهم.

۱- در آغاز پیروزی انقلاب؛ عضو جمع مؤسسان جهاد سازندگی و عضو اولین شورای مرکزی جهاد سازندگی بودم. امروزها که رسم بر دفاع از حضور جوانان است شاید هم جوان‌ترین مسؤول در دوره‌ی انقلاب بودم. در این بمباران تخریبی که ضد رسانه بر علیه من انجام داد دیدم که گفته‌اند، این موقعیت از همان آغاز بر اساس رانت برای من فراهم آمد. حال آنکه من آن روزها نه پیش از آن یک‌بار مرحوم شهید بهشتی را که اولین حکم مسؤولیتم را در جهاد سازندگی امضا کرد دیده بودم و نه آقای ناطق نوری را که بعدها به عنوان نماینده امام(ره) در جهادسازندگی منصوب شدند می‌شناختم. من یک عضو ساده جمع‌های دانشجویی بودم.

۲- در دوران دفاع مقدس؛ تشکیل دهنده‌ی ستاد پشتیبانی جنگ جهادسازندگی با همکاری شهید رجایی بودم. بعدها این ستاد به سنگرسازان بی‌سنگر انتشار یافت و عموم ملت ایران کم‌وبیش از سهم تعیین‌کننده‌ی آن در پیشبرد عملیات نظامی آشنا هستند،

۳- در اوج غائله‌ی تجزیه‌طلبان در غرب کشور به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی وزیر کشور برای حفظ یکپارچگی سرزمین ایران تشکیل‌دهنده‌ی تشکیل دهنده شورای امنیت ویژه غرب کشور و رییس آن بودم و با شهید محمد بروجردی و قرارگاه حمزه‌ی سپاه و ارتش همکاری می‌کردم. جهت اطلاع شما، آن زمان تجزیه‌طلبان نامنی را بر کردستان عزیر حاکم کرده بودند و کمتر جاده شبانه‌روزی در غربِ ایران یافت می‌شد،

۴- رییس بنیاد مسکن و مجری بزرگترین طرح‌های بازسازی مناطق آسیب دیده از سوانح طبیعی و جنگ بودم. به سه مورد آن اشاره می‌کنم. اولی، سیل آذرماه ۱۳۶۵ در جنوب ایران که در پنج استان خرابی به بار آورد. دومی مناطق جنگزده روستایی. و سوم زلزله رودبار و منجیل در سال خردادماه ۱۳۶۹ که بیش از ۲۲۰هزار واحد مسکونی در آن آسیب دید و مخربترین زلزله‌ای است که تا کنون از آن خبر داریم.

?و اما در باره مسکن مهر. ۵۶٪ ساخت خانه‌ها، ۵۰٪ تاسیسات زیربنایی و بیش از ۸۰٪ تاسیسات روبنایی پروژه‌های مسکن مهر را علیرغم کم‌توجهی دولت با پی‌گیری و سماجت تمام به پایان رساندم. حجم کار انجام شده در دروان من بیش از یک‌ونیم برابر کار انجام شده در دولت پیشین است. چگونه ۸۰ درصد کار انجام شده بود؟

?بیش از یک میلیون و چهل هزار خانه را در این مدت به اتمام رساندم و در اختیار متقاضیان عزیز قرار دادم. من می‌توانستم دستِ‌کم هر هفته یک پروژه را افتتاح کنم و یکی از محبوب‌ترین وزیران در میان شما و اذهان عمومی باشم. لیکن من از دین چنین یافتم که در هیچ شرایطی نباید دروغ گفت. این آموزه‌ی پیامبر (ص) و امامان معصوم علیهم السلام است. مبنای عمل روشن بود. چون نمی‌خواستم پروژه‌ای که بنیان آن را نادرست می‌دانستم ترویج کنم و در عین حال خود را متعهد به شهروندان و متقاضیان مسکن مهر می‌دانستم، ضمن وقت گذاشتن زیاد، پی‌گیری کردن و اتمام بخش اعظم کار که در مسؤولیت وزارت راه‌وشهرسازی بود ولی یک مورد را هم افتتاح نکردم. باز تکرار می‌کنم که بیش از یک میلیون واحد را من ساختم.

‍ (https://attach.fahares.com/5DUGVf4Syoqr30lNW8ijyA==) ?پاسخ یک پیام، مقاومت ۴۴۷۰۲

?عباس آخوندی - ۲۳ آبان‌ماه ۹۷

?حضرات بیش از ده هزار میلیارد تومان برای تکمیل و اجرای تاسیسات زیربنایی و روبنایی برای دولت تعهد ایجاد کرده بودند که در برابر آن حتی معادل ۲٪ بودجه پیش‌بینی نشده‌بود. مجبورم این را به شما بگویم که بخش اعظم آنچه در این چند سال انجام شد را صرفا با تکیه بر منابع داخلی وزارتخانه، اتخاذ روش‌های تامین مالی جدید و پذیرش ریسک و تعهدات مدیریتی برای رفاه ساکنان مسکن مهر انجام دادم. من از روز اول گفتم که من در کنار متقاضیان مسکن مهر هستم و در جهت انجام تعهدهای دولت به تک‌تک متقاضیان اقدام می‌کنم. لیکن، آنان‌که از روز آغاز پول مردم را گرفتند، در زندگی مردم دخالت کردند و بجای آن‌که در درون شهر و در جایی که امکان زندگی وجود داشته باشد، بردند در بیابان‌هایی که نه امکانات زندگی داشت و نه امنیت هزینه کردند، آنان آگاهانه به این مردم ظلم و اجحاف کردند. آنان‌که از پول بی‌زبان همین مردم رفتند بیش از یکصد هزار واحد مسکونی فاقد حتی یک متقاضی ساختند آنان در برابر تصرف غیرقانونی در اموال مردم و خیانت در امانت آنان مسؤولند. لیکن چه توان کرد که ضدرسانه آگاهانه از آنان قهرمانان ملی و از من و ما که به تعهد دولت جمهوری اسلامی در برابر خریداران مسکن مهر وفادار ماندیم و آنچه که می‌توانستیم را انجام دادیم، شمر می‌سازد. آخرین تیتر کیهان: تعارف کلید پایتخت به مردی که افتخارش نساختن است. آیا فکر می کنید که کیهان و سایر کانال‌های خبری ضد رسانه که با پول این مردم تامین مالی می‌شوند از این آمارها اطلاع ندارد؟ این آمارها انتشار عمومی یافته‌است و حتما اطلاع دارند. منافع‌شان در چنین فضاسازی‌هاست.

?عزیزان، هزینه‌ی طرح مسکن مهر شامل بر ده‌ها هزار میلیارد تومان بود. منابع آن بخشی از جیب مردم ضعیفی که با چه مصیبتی اندک پس‌اندازی کردند و بخش دیگر آن از طریق چاپ پول و دست در جیب تمام ملت ایران کردن تامین شد. هنوز هم تکمیل تاسیسات زیربنایی و روبنایی آن بیش از ۷ هزارمیلیارد اعتبار نیاز دارد که به سختی ۱٪ آن در بودجه پیش‌بینی شده باشد. این مصداق سنگی است که کسی در چاه می‌اندازد و صدها عاقل نمی‌توانند آن را بیرون بیاورند. منظور من این بخش آن نیست. منتظر می‌مانیم تا ببینیم این دولت و دولت‌های بعدی در این باره چه انجام می‌دهند. لیکن، منظور من روی دیگر سکه‌ی مسکن مهر است.

?یک‌طرف این طرح چند ده‌هزارمیلیاردی متقاضیان مسکن مهر هستند. طرفِ دیگر آن سفره‌ای است که برای عده‌ای سوداگر بازشده‌است. برای ارجاع این چندین هزار میلیارد تومان کار کمتر مناقصه‌ای برگذار شد. اغلب پروژه‌ها بر اساس مذاکره واگذار شدند. اشکالِ من از منظر حضرات، بی‌توجهی به مسکن مهر نیست. اشکال من جمع‌کردن سفره‌ای است که حضرات برگردِ آن نشسته بودند و به نام ضعیفان شکم سیری‌ناپذیر خود را پُر می‌کردند. بگذارید به همین اندازه اکتفا کنم. به عنوان یک انقلابی این را بدانید که پهن کردن سفره از جیب مردم محبوبیت می‌آورد. لیکن جمع‌کردن سفر دشمن می‌سازد.

?یک‌بار دیگر تاریخ مولی امیرالمؤمنین (ع) را بخوانید تا بدانید چرا مبغوض‌ترین فرد در زمان خود بود و وقتی فرقِ مبارکش در محراب شکافته‌شد در شام گفتند مگر علی نماز هم می‌خواند؟ من با آگاهی از اینکه مبارزه با فساد تا چه اندازه هزینه دارد پا در این راه گذاشتم و تا آخر خواهم ایستاد. اگر اطلاع اندکی در باره کارهایی که در دوره من انجام شد خواستید می‌توانید به لینک گزارش که در کانالم به آدرس زیر انتشار دادم مراجعه کنید و یا فایل پیوست این پیام را دریافت نمایید. با آرزوی پیروزی راستی بر دروغ.

t.me/AbbasAkhoundi/288

✉️اینجا نظر دهید : @ContactAkhoundibot
    ◾️پایان
    @AbbasAkhoundi

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

عباس آخوندی روی کاغذ همیشه برنده بوده !

نمونه بارز این برنده بودنش ! در چندبار استیضاحی بود که براش راه انداختند ! و نتیجه را همه دیدید !

روحانی یه روز گفت آخوندی برند دولت و نظام هست !!!

برندی که امروز تقریبا همه حالشان از این برند به هم میخورد !

عباس آخوندی در دولت احمدی نژاد عضو هیات مدیره شرکتهایی بود که پیمانکار مسکن مهر بودند !

اگر سفره ای در ساخت مسکن مهر برای عده ای گشوده شده ! قطعا عباس آخوندی از ابتدا بر سر این سفره بوده !

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

Banned
    تشکر شده 5,654 بار در 1,971 ارسال

رسانه های دولتی نوشته اند کارگران فولاد خوزستان و نیشکر هفت تپه علیه صدا و سیما شعار میدهند.

صداوسیمایی که برای ماله کشی بی عرضگی دولت، مشکلات مردم رو سانسور میکنه

حقشه که کارگران علیه اش شعار بدن و رسانه های همان دولتی که براش ماله میکشه بهش سرکوفت بزنن.

چشمش کور، دندش نرم

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید تیدی آلفا از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)