صفحه 262 از 397 نخست ... 162212252259260261262263264265272312362 ... آخرین
نمایش نتایج: از 2,611 به 2,620 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    دولت روحانی، بی پشتوانه ترین دولت در نظام جمهوری اسلامی

بررسی نتایج انتخابات ریاست جمهوری در ایران نشان می دهد که دولت روحانی (دولتهای یازدهم و دوازدهم) از کمترین پشتوانه مردمی برخوردار بوده و از این حیث در میان سایر دولتهای نظام جمهوری اسلامی رکورددار می باشد.

پشتوانه مردمی دولتها در هر دوره از حاصلضرب نرخ مشارکت مردم در درصد رای منتخب آن دوره بدست آمده که بصورت درصد بیان شده است.

باتوجه به اینکه هر دوره شرایط سیاسی خاص خود را داشته لذا باید در تحلیل این اطلاعات مسایل سیاسی و فضای کشور در آن زمان را نیز مدنظر قرارداد.

خلاصه بررسی های آماری این 12 انتخاب :

بیشترین پشتوانه مردمی : 70.85 % دوره سوم (خامنه ای)
    کمترین پشتوانه مردمی : 31.86 % دوره ششم (هاشمی رفسنجانی)
    متوسط پشتوانه مردمی در 12 دوره : 48.79 %

متوسط پشتوانه مردمی دولتها در دو دوره :

دولت سوم و چهارم (خامنه ای) : 58.9 %
    دولت پنجم و ششم (هاشمی رفسنجانی) : 41.72 %
    دولت هفتمم و هشتم (خاتمی) : 53.32 %
    دولت نهم و دهم (احمدی نژاد) : 45.1 %
    دولت یازدهم و دوازدهم (روحانی ) : 39.28 %

به این ترتیب کمترین پشتوانه مردمی در مجموع دو دوره به دولت حسن روحانی اختصاص دارد.

توجه : همانطور که در نمودار مشاهده می شود در دولتهای آقایان خامنه ای، هاشمی رفسنجانی و خاتمی ، پشتوانه مردمی دولتها در دور دوم انتخابات نسبت به دور اول با کاهش مواجه شده اما این روند در دولت آقای احمدی نژاد به روندی افزایشی تغییر کرده که کاملا حایز اهمیت می باشد. در دولت آقای روحانی نیز افزایش کمی مشاهده می شود لکن به دلیل اینکه پشتوانه مردمی هر دو دولت آقای روحانی کمتر از متوسط 12 دوره (48.79%) می باشد، این افزایش چندان قابل توجه ارزیابی نمی شود.

تغییرات پشتوانه مردمی دولتها در دور دوم انتخابات نسبت به دور اول :

دولت آقای خامنه ای : 23.9 واحد کاهش
    دولت آقای هاشمی رفسنجانی : 19.7 واحد کاهش
    دولت آقای خاتمی : 3.81 واحد کاهش
    دولت آقای احمدی نژاد : 16.28 واحد افزایش
    دولت آقای روحانی : 4.84 واحد افزایش

باتوجه به آمار فوق بیشترین بهبود در پشتوانه مردمی دولتها در دور دوم نسبت به دور اول به دوره ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد تعلق می گیرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Abad نمایش پست ها
    این هم یکی دیگر از پشتوانه های مردمی احمدی نژاد: 1549 رای آن هم در تهران
    مهدی خورشیدی، داماد محمود احمدی نژاد هم یکی از نامزدهای انتخابات شورای شهر تهران بود که نتوانست به شورای شهر راه پیدا کند. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با انتشار لیست میزان آرای تفکیکی شورای شهر تهران مشخص شده درست در جایی که داماد احمدی نژاد ، رئیس جمهور پیشین در لیست تعداد آرا قرار دارد و با ۱۵۴۹ رای در رده ۳۱۵ قرار گرفته است.

این هم رای اندک محسن هاشمی که پشتوانه مردمی ندارن
    حتما این ها که به او رای دادن مردم نیستن !!!!

محسن هاشمی رفسنجانی بهرمانی: ۱۷۴۶۵۶۸ رای

جناب Abad قرار بود درباره اینکه نمودار فوق آمارسازی است ! شما تحلیل و اطلاعات جدیدی ارایه کنید !

و درستی آمار فوق را رد کنید !

گفتید فقط با دو پارامتر نمی شود پشتوانه یک دولت را سنجید !

اما حالا خودتان فقط با یک پارامتر ! مدعی شدید محسن هاشمی پشتوانه مردمی دارد ! و چون داماد احمدی نژاد رای نیاورده ! پس احمدی نژاد پشتوانه مردمی ندارد !

شما پس اینجا هم در واقع برخلاف حرف خودتان که پشتوانه مردمی را نمی شود با دو پارامتر سنجید ! اقدام به مقایسه پشتوانه مردمی دو نفر ! آنهم صرفا با یک پارامتر کرده اید !

نکته دیگر اینکه اطلاعات من درباره انتخابات ریاست جمهوری بود که در سطح کشوری برگزار می شود !

اما شما چون نتوانستید علیرغم میل باطنی تان ! آنرا رد کنید ! متوسل شدید به انتخابات شورای شهر !!!!

آنهم نه برای یک شورا ! بلکه برای یک نفر ! که اصلا در انتخابات ریاست جمهوری تا به حال نامزد نبوده است !

این پست شما هم باز نشان از این دارد که دست شما خالی است ! و راهی جز طفره رفتن ندارید !!!

اما در این طفره رفتن حواستان نبوده است که خودتان آمار و تحلیل ارایه شده در انتخابات ریاست جمهوری با 2 پارامتر را زیر سوال بردید !

ولی خودتان متوسل شدید به آمار انتخابات شورای شهر ! آنهم با یک پارامتر !

قرار بود پرسشنامه توزیع کنید ! و آمار گیری کنید و .... ! اما یهو از آمار شورای شهر سر در آوردید !

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 723 بار در 204 ارسال

جناب Abad قرار بود درباره اینکه نمودار فوق آمارسازی است ! شما تحلیل و اطلاعات جدیدی ارایه کنید !

اما حالا خودتان فقط با یک پارامتر ! مدعی شدید محسن هاشمی پشتوانه مردمی دارد ! و چون داماد احمدی نژاد رای نیاورده ! پس احمدی نژاد پشتوانه مردمی ندارد !

شما پس اینجا هم در واقع برخلاف حرف خودتان که پشتوانه مردمی را نمی شود با دو پارامتر سنجید ! اقدام به مقایسه پشتوانه مردمی دو نفر ! آنهم صرفا با یک پارامتر کرده اید !

نکته دیگر اینکه اطلاعات من درباره انتخابات ریاست جمهوری بود که در سطح کشوری برگزار می شود !

اما شما چون نتوانستید علیرغم میل باطنی تان ! آنرا رد کنید ! متوسل شدید به انتخابات شورای شهر !!!!

آنهم نه برای یک شورا ! بلکه برای یک نفر ! که اصلا در انتخابات ریاست جمهوری تا به حال نامزد نبوده است !

این پست شما هم باز نشان از این دارد که دست شما خالی است ! و راهی جز طفره رفتن ندارید !!!

اما در این طفره رفتن حواستان نبوده است که خودتان آمار و تحلیل ارایه شده در انتخابات ریاست جمهوری با 2 پارامتر را زیر سوال بردید !

قرار بود پرسشنامه توزیع کنید ! و آمار گیری کنید و .... ! اما یهو از آمار شورای شهر سر در آوردید !
    برادر من گور بابابی سیاست و انتخابات و چپ و راست اصول گرا و اصلاح طلب ...شما خسته نشدی ؟؟؟؟ یعنی کار و زندگی غیر از تهیه خوراک و مطلب زدن در این تاپیک نداری؟؟؟ عزیز من اگه در یک رشته دانشگاهی با این همت مطلب و استدلال و صغری و کبری چیدن فراهم می کردی الان یک فول پروفسور می شدی .... ببخشید جسارت کردم ولی این همه انگیزه نمی دونم برای چیه؟؟؟؟؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman10 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال Francis آواتار ها
    تشکر شده 874 بار در 296 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman10 نمایش پست ها
    برادر من گور بابابی سیاست و انتخابات و چپ و راست اصول گرا و اصلاح طلب ...شما خسته نشدی ؟؟؟؟ یعنی کار و زندگی غیر از تهیه خوراک و مطلب زدن در این تاپیک نداری؟؟؟ عزیز من اگه در یک رشته دانشگاهی با این همت مطلب و استدلال و صغری و کبری چیدن فراهم می کردی الان یک فول پروفسور می شدی .... ببخشید جسارت کردم ولی این همه انگیزه نمی دونم برای چیه؟؟؟؟؟
    این کارش همینه

زندگیش از دریوزگی و کاسه لیسی این و اون میچرخه

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

بازی با آمار و ریاضی می کنید
    دقت هم که اصلا ندارید.
    و مرتب رو هوا حرف می زنید.

من گفتم با دو پارامتر نمی شود و دارای شاخص های زیادی است که باید شناسایی شود
    در این مورد خاص هم در اول جمله گفتم یکی دیگر از موارد . پس کجا من با یک پارامتر نتیجه گری کردم، دقت ، گفتم یکی دیگر ...
    قزار نبود پرسشنامه توزیع کنم گفتم روش این است بعد از تدوین شاخص ها و .... آن رای مشعشع داماد احمدی نژاد هم یک متغیر یا شاخص پنهان است که باید سنجش ، کمی و در تحلیل مورد استفاده قرار گیرد. شما اگر فوق لیسانس گرفته باشید این حرف را متوجه می شید.
    تازه این کار به یک تیم تحقیقاتی نیاز است علاقه مند به انجام هستید ، هزینه آن شما یا یک سازمان تقبل کند تیم تحقیقاتی که مورد تایید شما هم باشد ، معرفی می کنم خودم هم مجانی همکاری خواهم کرد.
    ویرایش توسط Abad : 2017/05/23 در ساعت 22:57
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

بازی با آمار و ریاضی می کنید
    دقت هم که اصلا ندارید.
    و مرتب رو هوا حرف می زنید.

من گفتم با دو پارامتر نمی شود و دارای شاخص های زیادی است که باید شناسایی شود
    در این مورد خاص هم در اول جمله گفتم یکی دیگر از موارد . پس کجا من با یک پارامتر نتیجه گری کردم، دقت ، گفتم یکی دیگر ...
    قزار نبود پرسشنامه توزیع کنم گفتم روش این است بعد از تدوین شاخص ها و .... آن رای مشعشع داماد احمدی نژاد هم یک متغیر یا شاخص پنهان است که باید سنجش ، کمی و در تحلیل مورد استفاده قرار گیرد. شما اگر فوق لیسانس گرفته باشید این حرف را متوجه می شید.
    تازه این کار به یک تیم تحقیقاتی نیاز است علاقه مند به انجام هستید ، هزینه آن شما یا یک سازمان تقبل کند تیم تحقیقاتی که مورد تایید شما هم باشد ، معرفی می کنم خودم هم مجانی همکاری خواهم کرد.
    قبلا هم ادعا کردی این بازی با آمار و ریاضی است !

خوب همین را اثبات کن ! این ادعای شماست ! خودت هم باید اثبات کنی !

اگر فوق لیسانس ! به قول خودت گرفته باشی ! باید بدانی که ادعا با تکرار مدام که اثبات نمی شود !

اگر نیاز به پول دارد ! وقت باید بذاری ! هرکاری باید انجام بدی ! خودت باید انجام بدی !

اینکه هزینه اثبات ادعای روی هوای ! شما رو بنده یا یک سازمان تقبل کند، خنده دارترین پستی است که تا به حال از شما دیده ام !

وجود داشته باش ، پای ادعایت وایسا ! هزینه کن براش ! وقت بذار براش ! آنرا اثبات کن ! تا ادعایت رو هوا نماند !

اگر نمی توانی حواست را جمع کن ! تا از این به بعد از این ادعاهایی که نمی توانی اثباتش کنی ! روی هوا مطرح نکنی !

در ضمن بنده اون فوق لیسانسی که میگی را گرفتم ! آنهم در 2 رشته !

شما با یک رای شورای شهر ! معتقدی طرف پشتوانه مردمی دارد یا ندارد ! اونوقت رای ریاست جمهوری را بعنوان پشتوانه مردمی میگی بازی با آمار است !

عضو فعال Abad آواتار ها

شما 2 فوق لیسانس دارید !!!

پس چرا اینقدر پرت هستید از بدیهی ترین الفبای تحقیق !!! ؟؟؟؟؟؟
    فکر کنم مدارکتان المحمودی است !!!!
    با دو پارامتر آن هم متغیر های ساده ادعای تعیین پشتوانه می کنید. !!!!
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

عضو فعال

شما 2 فوق لیسانس دارید !!!

پس چرا اینقدر پرت هستید از بدیهی ترین الفبای تحقیق !!! ؟؟؟؟؟؟
    فکر کنم مدارکتان المحمودی است !!!!
    با دو پارامتر آن هم متغیر های ساده ادعای تعیین پشتوانه می کنید. !!!!
    من تو یکی از رشته ها دکترا هم دارم !

قبل از زمان محمود هم مشغول درس شدم، دانشگاه تهران هم گرفتم !

منتهی امثال شما میگن هرکی نظرش مخالف ماست ! مدرکش مشکل داره ! سواد نداره ! و ....

این منطق ! نادرست شما و همفکرانتون هست !

به جای آسمون ریسمون بافتن ! ادعایت را اثبات کن و نتایجش را منتشر کن اینجا !

عضو فعال Abad آواتار ها

من تو یکی از رشته ها دکترا هم دارم !

قبل از زمان محمود هم مشغول درس شدم، دانشگاه تهران هم گرفتم !

منتهی امثال شما میگن هرکی نظرش مخالف ماست ! مدرکش مشکل داره ! سواد نداره ! و ....

این منطق ! نادرست شما و همفکرانتون هست !

به جای آسمون ریسمون بافتن ! ادعایت را اثبات کن و نتایجش را منتشر کن اینجا !
    دیگ بدتر شد دکتری اگر دارید احتمالا الهیات یا تو این مایه ها است که با تحقیق علمی معمولا سر و کاری ندارد
    و گرنه با دو پارامتر رسمی و ساده تعیین میزان پشتوانه نمی کردید
    وقتی از متغیر های پنهان اسم بردم که شما اصلا به گوش تان نخورده بود نمی گفتید این ها متغیر ها ذهنی است
    نمی دانید که تحقیق با ارتیاط ذهن و واقعیت شکل می گیرد
    کامل شد المحمودی و فرض هایی مثل هاله نور !!!

عضو فعال

دیگ بدتر شد دکتری اگر دارید احتمالا الهیات یا تو این مایه ها است که با تحقیق علمی معمولا سر و کاری ندارد
    و گرنه با دو پارامتر رسمی و ساده تعیین میزان پشتوانه نمی کردید
    وقتی از متغیر های پنهان اسم بردم که شما اصلا به گوش تان نخورده بود نمی گفتید این ها متغیر ها ذهنی است
    نمی دانید که تحقیق با ارتیاط ذهن و واقعیت شکل می گیرد
    کامل شد المحمودی و فرض هایی مثل هاله نور !!!
    نه اتفاقا دکترای من در رشته فنی هست !

و با پارامتر و مسایل مرتبط با آن به مراتب بیشتر از شما یا آن الهیات و ... آشنایی دارم !

شما نوشتید شاخص پنهان ! این شاخص پنهان را آشکار کن و ادعای روی هوایت را ثابت کن ! مدام طفره نرو !

عضو فعال Abad آواتار ها

نه اتفاقا دکترای من در رشته فنی هست !

و با پارامتر و مسایل مرتبط با آن به مراتب بیشتر از شما یا آن الهیات و ... آشنایی دارم !

شما نوشتید شاخص پنهان ! این شاخص پنهان را آشکار کن و ادعای روی هوایت را ثابت کن ! مدام طفره نرو !
    رشته های فنی هم روش تحقیق شان بیشتر بیس تجربی و آزمایشگاهی دارد
    شما یک مسئله اجتماعی را دارید بحث می کنید که ساده ترین انها ده ها متغیر اثر گذار دارن !!!
    من می گم روش کار غلط است.
    شما از همان اساتید فنی بپرس که آیا تعیین میزان پشتوانه با این دو متغیر قابل انجام است یا نه ، برای خودت بپرس !!
    نکنه شما خود احمدی نژاد هستی !!!
    درود

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Abad از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)