صفحه 392 از 397 نخست ... 292342382389390391392393394395 ... آخرین
نمایش نتایج: از 3,911 به 3,920 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

ستاره‌دار(17) Bikhabar آواتار ها
    تشکر شده 3,102 بار در 902 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط Davar نمایش پست ها
    یه مثال میزنم شاید بهتر متوجه بشید

شمایی که میدونی رئیس جمهور تدارکات چی بیش نیست

وقتی توی انتخابات شرکت میکنی و وعدهای آنچنانی میدی، داری توی زمین نظام بازی میکنید( موسوی و کروبی و احمدی)

این اختلافاتی که نام بردید هم، دعوا بر سر منافع بیشتر از نظام هستش که، یکی به وعده غذایی دیگری چشم طمع داره.

.
    تا حدودی متوجه منظورتون هستم ولی یه سوال دارم. به نظرتون شاکله و قدرت اصلی نظام از اتفاقاتی که در دوره خاتمی افتاد راضی بود؟ آیا از اتفاقات سال 88 راضی بود؟ آیا از رفتارهای احمدی نژاد در اواخر دوره اش راضی بود؟ به نظرتون این اتفاقاتی که گفتم کوچیک و بی اهمیت بودن؟ حرف اینه که یه قدرت برتری وجود داره که هر کاری دلش میخواد میکنه، شما کدومو ترجیح میدی: 1- اون خیلی راحت و بی دغدغه هر کاری میخواد بکنه 2- یکی باشه که هی سر به سرش بذاره و اذیتش کنه و اتفاقا همین سر به سر گذاشتنا از ابهت اون کم کنه.
    من دومی رو ترجیح میدم. از نظر من هم تمام کسانیکه بهشون رای دادم: خاتمی، معین، رفسنجانی، میرحسین و اگر سال 96 احمدی نژاد تایید صلاحیت میشد احمدی نژاد. چندان آدم های به درد بخوری نیستند ولی اگر قرار بود و اگر قراره تغییری اتفاق بیافته (که چشم آب نمیخوره) اینها وسیلند و میتونن برای دوره گذار کمک کنند.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Bikhabar از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 2,052 بار در 632 ارسال

یه مثال میزنم شاید بهتر متوجه بشید

شمایی که میدونی رئیس جمهور تدارکات چی بیش نیست

وقتی توی انتخابات شرکت میکنی و وعدهای آنچنانی میدی، داری توی زمین نظام بازی میکنید( موسوی و کروبی و احمدی)

این اختلافاتی که نام بردید هم، دعوا بر سر منافع بیشتر از نظام هستش که، یکی به وعده غذایی دیگری چشم طمع داره.

.
    همانطور که درست اشاره کردید، این دعواها سر سهم بیشتر از سفره انقلاب هست و آبی برای ما مردم از این دعواها گرم نمیشه.

همانطور که بارها گفتم بنده نه رای دادم، و نه رای خواهم داد... چون رای رو توهین به ایران و ایرانی میدونم و یک جور سیرک هست... منتها از بین اصلاح چی و اصولگرا، ترجیح بنده همان اصولگرا هست.. حداقل میدونیم با کی طرف هستیم... و خود واقعی این جماعت رو به نمایش می زارن.... و خنده های چندش آور جواد ضخیم رو نظاره گر نخواهیم بود.
    باز هم تکرار میکنم!!! منظور من شرکت در انتخابات یا بهتره بگیم انتصابات نیست.. چون عملا مسخره بازی هست و خیانت به ایران و ایرانی..

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

یعنی واقعا هنوز هم یک سری افراد پیدا میشن که بحث کنن که اصولگرا بهتره یا اصلاح چی؟ و دنبال بد و بدتر باشن؟؟؟ و دستاورد های عظیم این دو شعبه داخلی رو باهم مقایسه کنن؟

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Davar آواتار ها
    تشکر شده 9,309 بار در 2,020 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Bikhabar نمایش پست ها
    تا حدودی متوجه منظورتون هستم ولی یه سوال دارم. به نظرتون شاکله و قدرت اصلی نظام از اتفاقاتی که در دوره خاتمی افتاد راضی بود؟ آیا از اتفاقات سال 88 راضی بود؟ آیا از رفتارهای احمدی نژاد در اواخر دوره اش راضی بود؟ به نظرتون این اتفاقاتی که گفتم کوچیک و بی اهمیت بودن؟ حرف اینه که یه قدرت برتری وجود داره که هر کاری دلش میخواد میکنه، شما کدومو ترجیح میدی: 1- اون خیلی راحت و بی دغدغه هر کاری میخواد بکنه 2- یکی باشه که هی سر به سرش بذاره و اذیتش کنه و اتفاقا همین سر به سر گذاشتنا از ابهت اون کم کنه.
    من دومی رو ترجیح میدم. از نظر من هم تمام کسانیکه بهشون رای دادم: خاتمی، معین، رفسنجانی، میرحسین و اگر سال 96 احمدی نژاد تایید صلاحیت میشد احمدی نژاد. چندان آدم های به درد بخوری نیستند ولی اگر قرار بود و اگر قراره تغییری اتفاق بیافته (که چشم آب نمیخوره) اینها وسیلند و میتونن برای دوره گذار کمک کنند.
    "شاکله و قدرت اصلی نظام از اتفاقاتی که در دوره خاتمی افتاد راضی بود؟" بله کاملا راضی بودند

وضعیت فعلی نظام رو میشه با وضعیت نظام در سال 76 و انتصاب خاتمی مقایسه کرد

الان از آرزوهای نظام هستش که یکی مثل خاتمی پیدا بشه که مشارکت حداکثری واسه نظام بخره.

"یکی باشه که سربه سرش بزاره و اذیتش کنه؟؟؟" مگه مهدکودکه!!!

حالا مگه اتفاقی افتاده؟ احمدی 11 روز رفت خونش نشست! چیزی شد؟ از اقتدارشون چیزی کم شد؟

اتفاقا اگه بدون دغدغه هر کاری که دلشون میخواست میکردند، خیلی بهتر بود

خیلی زودتر، اکثریت مردم به نتیجه فعلی میرسیدند.
    .
    ویرایش توسط Davar : 2021/03/01 در ساعت 15:29

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Davar آواتار ها

سال ۶۸ در خیابان زند شیراز شاهد دعوای شدید دو جوان بودم.

شخص سومی که حس دلسوزیش گل کرده بود، رفت تا آن دو را از هم جدا کرده و سازش دهد.

من نیز به عنوانِ ناظرِ خارجِ گودِ معرکه، رکن چهارم این دعوا بودم.

بعد از بگو و مگوها و فحش های شدید و هل دادن ها و بِکَش بکش های مستمر،

بالاخره با حضور سرنوشت ساز و حماسی این دلسوز محترم، دعوای آن دو خاتمه یافت،

سپس جداگانه سوار بر موتورسیکلت خود شده و به نشانه تشکر دستی را تکان دادند

و در حالی که می خندیدند( نمی دانم به چه چیز آن دلسوز) با هم رفتند!

دلسوز قصه ی واقعی ما ، خوشحال از خاتمه دادن به یک جدال بین دو برادر دینی خود،

داشت لباس پاره شده ی خود را راست و ریز می کرد که ناگهان،

فرم نگاه و حرکاتش عوض شد، گویا چیزی را نیز گم کرده بود؛

با حسرت دست خود را بر این جیب و آن جیب خود می گذاشت اما چیزی نمی یافت!!!

بله، کیف پولش را دزدیده بودند. معلوم شد زِر زدن ها، جَرّ و دعوایشان ، زرگری و صوری بوده

تا دلسوز بیچاره ما در آن شرایط حساس(کنونی!!!) تحت تاثیرِ تکلیف دینی،

سادگی کرده و برای کاهش خطرات جانی و مالی !!

به خدمتِ بازیِ هوشمندانه آن دو رقیبِ رفیق، در آید!

در این سادگی، البته چیزی از دلسوز قصه ی ما پاره شد و چیزی را نیز از دست داد!

دیروز اما با شنیدن متلک پرانی وِ جدال لفظی بین دو کهنسال

( حداد عادل و احمدی نژاد، دویار نزدیکِ سببی و نظری)،

یاد آن حادثه خیابان نمازی شیراز افتادم.

آیا ملت به عنوان دلسوز، وارد معرکه و جدال زرگری زرگران کهنه کار می شود یا خیر؟

آیا با حسرت خواهند پرسید:

چه کسی باز کیف پولِ صداقتِ مرا ربود؟!!

.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده اند:

"شاکله و قدرت اصلی نظام از اتفاقاتی که در دوره خاتمی افتاد راضی بود؟" بله کاملا راضی بودند

وضعیت فعلی نظام رو میشه با وضعیت نظام در سال 76 و انتصاب خاتمی مقایسه کرد

الان از آرزوهای نظام هستش که یکی مثل خاتمی پیدا بشه که مشارکت حداکثری واسه نظام بخره.

حالا مگه اتفاقی افتاده؟ احمدی 11 روز رفت خونش نشست! چیزی شد؟ از اقتدارشون چیزی کم شد؟

.

خیلی عجیبه که این حرفو میزنید. نمیدونم شما فضای مطبوعات رو در اون زمان به خاطر دارید و این حرفو می زنید؟ بسته شدن مطبوعات یکی بعد از دیگری، قتل های زنجیره ای، کوی دانشگاه، نامه ی جام زهر و ... همه ی این ها رو مدنظر قرار دادید و باز هم میگید که کاملا راضی بود. لجبازی و یکدندگی و این که بگیم مرغ یه پا داره و همینه که من میگم و لاغیر. افتخاری محسوب نمیشه. که اگر جوابتون منطقی بود، حتما در دیدگاهم تجدیدنظر میکردم.
    در هر صورت هر کسی بینش خودش رو داره و به قول معروف عیسی به دین خود، موسی به دین خود ولی از نظر من اگر حاکمیت از عواقب انتخاب خاتمی آگاه بود، محال ممکن بود که خاتمی رو تایید صلاحیت کنند.
    ************************************************** *************************************************

بله، از نظر من مهدکودکه و این کاریه که از دستم برمیاد. شما راه حل بهتری سراغ داری؟ خیلی خوشحال میشم که بشنوم و اینکه با راه حل شما چه جوری و به چه نتیجه ای میخواهیم برسیم؟
    ************************************************** ************************************************
    حالا مگه اتفاقی افتاده؟ احمدی 11 روز رفت خونش نشست! چیزی شد

دوباره باید برگردم به گذشته. بالاخره با نگاه به گذشتست که باید در مورد آینده تصمیم گرفت. سال 84، خیلی از مردم از خاتمی برگشتن و گفتن باید این کار و میکرد، اون کارو میکرد، چرا فلان جا سکوت کرد؟ چرا نخروشید؟ یعنی از نظر من بدون در نظر گرفتن ظرف زمانی و مکانی، توقعاتی از خاتمی داشتند که به هیچ عنوان امکان پذیر نبود که باعث شد اصلاحاتی که در طول هشت سال به نتایج خوبی رسیده بود و شرایط کشور قبل و بعد از هشت سال تفاوت کرده بود. نصفه نیمه رها بشه.

از اقتدارشون چیزی کم شد؟

اینکه از اقتدارشون چیزی کم شد یا نشد هم که باز سلیقه ایه. شما میگی نشد. از نظر من حتما شد.
    ************************************************** ************************************************** ***

بازم برم سراغ حافظه تاریخی . سال 88 یه دوست خیلی صمیمی داشتم که تفکراتش دقیقا مشابه شما بود. در نهایت متوجه شدم که به احمدی نژاد رای داده. من که شکه شده بودم، گفتم آخه یعنی چی؟ چطور یه همچین چیزی ممکنه؟ گفت اگه امثال موسوی انتخاب بشن، یه جوری بالاخره کار نظامو پیش میبرن ولی احمدی نژاد باعث میشه کارشون تو همین چهار سال یه سره شه!! حالا بعد از 12 سال دوباره جملات مشابه. اون دوستم که سالهاست رفته ولی شماها منتظر باشید که مردم بفهمند و متوجه بشند و به نتیجه برسند که از نظر من زهی خیال باطل!! جالبه که شما میگی اگه همیشه نماینده حاکمیت انتخاب میشد، مردم زودتر متوجه میشدند و افراد زیاد دیگه ای رو می بینم که میگن "خیلی خوب شد که به روحانی رای دادیم تا الان متوجه بشیم که هیچ فرقی نمیکنه." خوبیش اینه که همیشه مردم در حال به نتیجه رسیدن و متوجه شدن هستن. چه این رای بیاره، چه اون رای بیاره، آخرش متوجه میشن که آخ آخ چقدر اینا بدن!! و دوباره دوره بعد همون آش و همون کاسه !!

عضو فعال Davar آواتار ها

دوست عزیز جناب

شما یه مورد رو در نظر نمیگیرید، اوجب واجبات حفظ نظامه

نتیجه کار مهمه که برابر با صفر هست.

بعد دیدن شما ویرایش کردم.
    .
    ویرایش توسط Davar : 2021/03/01 در ساعت 18:41

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Davar از ایشان تشکر کرده است:

دوست عزیز جناب

شما یه مورد رو در نظر نمیگیرید

اوجب واجبات حفظ نظامه

بر فرض تمام مطالبی که در بالا فرمودید درست!

8 سال خاتمی 8 سال احمدی و 8 سال هم روحانی!! هنوز هم نظام سرپاست و داره ادامه میده

تمام مواردی که بالا گفتید هم اتفاق افتاده اضلا صد برابر بدترش اتفاق افتاده

من میپرسم نتیجه چی شد؟؟

من میگم همه این مواردی که ذکر کردید باعث فروپاشی نظام نشد بلکه برعکس خیلی ها رو از دم تیغ گذروندن

و خیلیها رو هم مجبور به سکوت کردند و نتیجه ادامه وضعیت فعلی شده و حالا حالاها ادامه خواهد داشت

شما برای انتخابات سال بعد هم خودتون رو آماده کنید که دوباره یکی مثل احمدی بیاد و بره خونه نشینی کنه

نه!! اینبار استعفا بده بهتره! جذاب تر میشه! هیجانش بیشتره!

نتیجه کار مهمه که برابر با صفر هست.
    .
    این نکته ای که میگید بسیار مهمه و اصل اختلاف ما سر همین موضوع هست. باور کنید فضا بعد از هشت سال خاتمی بسیار تغییر کرده بود، اگر کسی قبل و بعد از این هشت سال رو یادش بیاد و مسائل رو دنبال میکرده احتمالا این موضوع رو تصدیق میکنه. مطبوعات حرف هایی رو میزدند که قبل از اون به هیچ عنوان کسی نزدیکش هم نمی شد و الان هم فضا دوباره شبیه به قبل از خاتمی شده و خط قرمزها به شدت پررنگه. باور کنید این صفر نیست، اینکه حرف ها زده بشه، صدای مخالف شنیده بشه، صفر نیست. اینکه مجلس ششم تلاش کنه سپاه رو در ارتش ادغام کنه، صفر نیست. نامه ی جام زهر صفر نیست. اون تلاش ها و کشته ها صفر نبود. اینکه معین در فیلم تبلیغاتیش بگه "من از حرف هیچ کس فرمانبرداری نمیکنم" و بعد یکی ازش بپرسه: "حتی شخص اول مملکت؟" و اون جواب بده: "وقتی میگم هیچ کس یعنی هیچ کس" و این از صدا و سیما پخش بشه، صفر نیست. ولی خب متاسفانه (حالا من نمیدونم با تقلب بود یا مردم دیگه حمایت نکردند که البته از نظر من جفتش با هم) این تلاش ها نصفه کاره موند. در حالیکه اگه مردم حمایت میکردند، اصلاحات میتونست گام به گام پیش بره که این تنها راهی بود که وجود داشت یا لااقل به ذهن من میرسید. ولی بعد از اینکه اون حرکت ها، در نیمه راه رها شدند. اصلاحات قدرتش کم شد. تا اینکه سال 88 به طور کلی مرد و نابود شد و ما هم همونجا فاتحش رو خوندیم و ازش گذشتیم و بعد از اون در انتخاباتی شرکت نکردم. پس از نظر من 8 سال خاتمی بی اثر نبود، هر چند دیگه به وجود اومدن چنین فضایی بسیار بعیده ولی اینکه میگم سال 96 و همین طور امسال اگر احمدی نژاد تایید صلاحیت میشد و یا بشه (که هم مطمئن بودم و هم هستم که چنین اتفاقی نمی افته ولی فرض محال که محال نیست، اومدیم و معجزه شد) رای به احمدی نژاد اعتراض بزرگتریه تا رای ندادن. هدف ما یا حداقل من از رای ندادن چیه؟ یه اعتراض مدنی. ولی رای به احمدی نژاد صدای اعتراضش بیشتر و بزرگتره!
    امیدوارم که شاد و پیروز باشید و با این بحث های بیهوده حالتون خراب نشه!!

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Bikhabar از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۲) sooroosh1315 آواتار ها
    تشکر شده 15,256 بار در 3,560 ارسال

.
    ویرایش توسط sooroosh1315 : 2021/03/01 در ساعت 21:20
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مَکن،فردا که نیامده ست فریاد مَکن،بر نامده و گذشته بنیاد مکن،حالی خوش باش و عمر بر باد مَکن،

عضو فعال

رئیس جمهور درجلسه هیات دولت گفت: فضای بورس را برای مردم آماده کردیم.
    حسن روحانی
    19 شهریور 1399

سکه و دلار جای سرمایه گذاری نیست اما بورس و خرید نفت جای سرمایه گذاری مطمئن است.
    حسن روحانی
    22 مرداد 1399

رئیس جمهور: عصبانی هستند که چرا بورس ایران خوب است

می گویند چرا در دنیا همه بدبخت شدند، چرا وضع‌ شما خوب شد؟ خوب شد، چه کار کنیم؟ شما اگر ناراحت هستید، گوش نکنید و راهش این است که وَفِی آذَانِهِمْ وَقْرًا که در گوشتان یک پنبه بگذارید این حرفهای خوب را نشنوید. بورس ما خوب شده، عصبانی هستند و می گویند بورس تمام دنیا به هم ریخته، چرا بورس ایران خوب است که بورس ایران به خاطر تلاش همه شرکت‌ها و فعالان اقتصادی خوب است و خوشبختانه عرضه سهام شرکت‌هایی که شرکتهای بزرگ هستند. شستا اعلام کرد امیدواریم به زودی شستان هم اعلام کند در بورس، بانکها هم سهام خود را به زودی در بورس عرضه خواهند کرد و بورس ما رونق پیدا می‌کند و شورای عالی بورس باید مراقبت خود را بکند تا ما جلو برویم."

حسن روحانی
    ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sundaaay از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)