صفحه 26 از 397 نخست ... 16232425262728293676126 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 3968

موضوع: عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

عضو فعال
    تشکر شده 1,807 بار در 793 ارسال

پاسخ : عملکردهای دولت های احمدی نژاد و روحانی تا به امروز... .

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan zandi نمایش پست ها
    از اون حرف دقیقا منظورم 1نفر بود ولی چون خانمه(اینم راهنمایی)نمیشه باهاشون بحث کرد.
    دوست عزیزم وقتی شما یک خرابه رو میبینی ولی میای میگی خیلی هم خوبه و سرسبز آباده خب هرکی باشه زورش میگیره این نشون میده یا بی اطلاعید یا خودتون رو زدید به خواب و نفعی بهتون میرسه وگرنه مموتی واقعا از چنگیز بیشتر آسیب زد به مردم و کشور یه نمونش همین کاغذ پاره ها من از شما خواهش میکنم بی طرفانه نگاه کنید و یه حساب کتاب بکنید.
    اینم بگم به ولاه من طرفدار هیچ کدوم نیستم به خدا هیچ کدومشوم برام ارزش ندارن چون اونا بفکر ما نیستند
    جناب زندی این خرابه ای که شما می بینی از دید شماست ، اصلا دموکراسی همینجوری معنی پیدا می کنه ، از دید شما خرابس ولی از دیدگاه من یا اون خانوم خرابه نیس بلکه آباده آباده ، من هم مثل شما نه روحانی رو میشناسم نه احمدی نژاد و نه با هیچ کدومشون فامیلم، ولی از اونجایی که در ایران زندگی می کنم برام مهمه که کدومشون رئیس باشه چون اثر مستقیم رو زندگیم میذاره و موظم از دیده خودم (نه از دیده شما) از اون نفری که فکر می کنم بهتره بر اساس استنادات دفاع کنم ، این نه به دلیل اینکه ایشون رو میشناسم یا از ایشون پول گرفتم بلکه فقط به خاطر عقایده خودمه
    اگر همین تاپیک رو از اول تا آخر ببینی می بینی که من بی طرفانه و فقط بر اساس اخباری که در همین دولت در رسانه ها قرار گرفته از دیدگاهم دفاع می کنم و برخلاف نظر شما معتقدم که خدمتی که اون مرد کرد در تاریخ بی سابقه بوده
    حالا نظر شما این نیست ، اشکالی نداره ، منم بهش واقعا همیشه احترام میذارم و اتفاقا نظر مخالفا کاملا بدون عصبانیت بررسی می کنم
    دوست عزیزم این رو باید بدونیم که در جامعه به تعداد انسان ها نظر های مختلف وجود داره و باید همه به هم احترام بذاریم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rajabi نمایش پست ها
    جناب زندی این خرابه ای که شما می بینی از دید شماست ، اصلا دموکراسی همینجوری معنی پیدا می کنه ، از دید شما خرابس ولی از دیدگاه من یا اون خانوم خرابه نیس بلکه آباده آباده ، من هم مثل شما نه روحانی رو میشناسم نه احمدی نژاد و نه با هیچ کدومشون فامیلم، ولی از اونجایی که در ایران زندگی می کنم برام مهمه که کدومشون رئیس باشه چون اثر مستقیم رو زندگیم میذاره و موظم از دیده خودم (نه از دیده شما) از اون نفری که فکر می کنم بهتره بر اساس استنادات دفاع کنم ، این نه به دلیل اینکه ایشون رو میشناسم یا از ایشون پول گرفتم بلکه فقط به خاطر عقایده خودمه
    اگر همین تاپیک رو از اول تا آخر ببینی می بینی که من بی طرفانه و فقط بر اساس اخباری که در همین دولت در رسانه ها قرار گرفته از دیدگاهم دفاع می کنم و برخلاف نظر شما معتقدم که خدمتی که اون مرد کرد در تاریخ بی سابقه بوده
    حالا نظر شما این نیست ، اشکالی نداره ، منم بهش واقعا همیشه احترام میذارم و اتفاقا نظر مخالفا کاملا بدون عصبانیت بررسی می کنم
    دوست عزیزم این رو باید بدونیم که در جامعه به تعداد انسان ها نظر های مختلف وجود داره و باید همه به هم احترام بذاریم
    آره هممون میتونیم نظر بدیم منظور من از شما طیف طرفدار مموتیه و اگه رای گیری بشه مشخصه چه طیفی از جامعه که بخاطر سیب زمینی و سهام عدالت و و عم آگاهیی از اوضاع و کشور و دنیا طرفارشونن نه همشون اما اکثرا از این طیف هستند.
    شما میتونید تحقیق کنید که تو نیا مارو بشدت منزوی کر(البته کومور و این کشورهارو شناسوند دمشم گرم)تو اخل همه چیزو بهم ریخت دیگه حزب ایشون هم اینو قبول نداره.
    ولی بی انصافیه این خرابه رو از دید اکثرا مردم و تحصیلکرده رو شما آبا ببینید.
    شما کمی بی طرفانه هستید ولی اون یکی دوستتون کلا غرق شده تو توهم و شایدم تا بحال پاشو از خونشون بیرون نذاشته یا اونقدر بهش رسیه مثل خیلی ها که حالا خوشی زده زیر دلش

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال

آره هممون میتونیم نظر بدیم منظور من از شما طیف طرفدار مموتیه و اگه رای گیری بشه مشخصه چه طیفی از جامعه که بخاطر سیب زمینی و سهام عدالت و و عم آگاهیی از اوضاع و کشور و دنیا طرفارشونن نه همشون اما اکثرا از این طیف هستند.
    شما میتونید تحقیق کنید که تو نیا مارو بشدت منزوی کر(البته کومور و این کشورهارو شناسوند دمشم گرم)تو اخل همه چیزو بهم ریخت دیگه حزب ایشون هم اینو قبول نداره.
    ولی بی انصافیه این خرابه رو از دید اکثرا مردم و تحصیلکرده رو شما آبا ببینید.
    شما کمی بی طرفانه هستید ولی اون یکی دوستتون کلا غرق شده تو توهم و شایدم تا بحال پاشو از خونشون بیرون نذاشته یا اونقدر بهش رسیه مثل خیلی ها که حالا خوشی زده زیر دلش
    من به عنوان یک طرفدار احمدی نژاد که خوب میشناسمش و قطعا شما قبول دارید که اخبار و رسانه ها رو زیاد بررسی می کنم می خوام بگم احمدی نژاد هیچ حزبی نداشت ، از همون روز اول انتخابش در سال 84 این نکته رو در سخنرانی هاش گفت تا لحظه ی آخر که می خواست بره ، یه عده مدام دوس داشتن خودشون رو بهش بچسبونن و الان هم دوس دارن خودشون رو ازش جدا کنن ، چه چسبوندنشون و چه جدا شدنشون هیچ اهمیتی برای طرفدارانشون نداره ، اتفاقا احمدی نژاد به نظره من به اصلاحات بیشتر شبیه تا اصولگرایان
    در بحث مربوط به منزوی شدن و یا سیاست خارجی احمدی نژاد وارد بحث نمیشم ، چون احتمالا شما نظر من رو می دونید و من هم نظر شما رو ، و این دیدگاه ها دقیقا به همون تفاوت ها در نظرات افراد که در ارسال قبلی گفتم مربوط میشه

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 475 بار در 197 ارسال

من به عنوان یک طرفدار احمدی نژاد که خوب میشناسمش و قطعا شما قبول دارید که اخبار و رسانه ها رو زیاد بررسی می کنم می خوام بگم احمدی نژاد هیچ حزبی نداشت ، از همون روز اول انتخابش در سال 84 این نکته رو در سخنرانی هاش گفت تا لحظه ی آخر که می خواست بره ، یه عده مدام دوس داشتن خودشون رو بهش بچسبونن و الان هم دوس دارن خودشون رو ازش جدا کنن ، چه چسبوندنشون و چه جدا شدنشون هیچ اهمیتی برای طرفدارانشون نداره ، اتفاقا احمدی نژاد به نظره من به اصلاحات بیشتر شبیه تا اصولگرایان
    در بحث مربوط به منزوی شدن و یا سیاست خارجی احمدی نژاد وارد بحث نمیشم ، چون احتمالا شما نظر من رو می دونید و من هم نظر شما رو ، و این دیدگاه ها دقیقا به همون تفاوت ها در نظرات افراد که در ارسال قبلی گفتم مربوط میشه
    با درود
    بنده هیچوقت دوست نداشته ام وارد مباحث جناحی و یا فرقه ای و یا حمایت و یا عدم حمایت از یک فرد به اندازه یک شهروند بشوم ولی دوست دارم اینجا چند جمله ای بنویسم حالا قضاوتش با دوستان .

احمدی نژاد و یا روحانی و یا خاتمی و یا هر شخص دیگری که به نحوی به قدرت سیاسی مربوط میشود اصلا مهم نیستند (حالا شخصی شخصیت کاریزماتیک داشته باشد یه مقدار تفاوت میکنه) . مهم بودن اشخاص و بحث کردن پیرامون آنها مربوط میشود به جریان سیاسی یا قشر و طبقه اجتماعی که افراد از آنها حمایت و یا اساسا آنها را در قدرت نمایندگی میکنند .

کلا وقتی که شناخت کافی از جریانات و یا افراد وابسته به جریانات کم باشد نهاد غالب قدرت همه را سر کار میزاره و خودش بقول معروف حالشو میبره .تو کشورهای جهان سوم اینجوریه . ممکنه در کشورهای پیشرفته هم بنحوی باشه .

حالا این احمدی نژاد را که اینقدر پیرامونش بحث شده و هنوز میشود باید ببینیم از ابتدای دانشجویی وابسته به جریان سیاسی یا اجتماعی بوده و الان کجا قرار دارد چه تغییراتی کرده و آن جریان نقد شود .

حالا من وارد جزئیات نمیشوم ولی برید ببینید اتصال آن به جریان دکتر آیت و اتصال دکتر آیت به جریانات دیگر چه تبعات مثبت یا منفی در طول انقلاب داشته و چه تغییراتی در فرایند رسیدن به قدرت داشته است و تا آن جریانات را نشناسید سرکارید .

ضمنا احمدی نژاد و روحانی از لحاظ سیاسی-اجتماعی یک گروه از جامعه را نمایندگی میکنند و بجز تفاوت در اجرا و نحوه مدیریت و سیاست خارجی (که بصورت کلان از بالا تعیین میشود ) از نظر اجتماعی واقتصادی روی یک روند با یک مقدار تزاریس حرکت میکنند و همان تبعاتی را که آن دولت داشت این هم دارد . زیاد به جون همدیگه نیفتید همه راست هستیم چه سکولار چه مذهبی .مواظب باشید راست افراطی نشوید چون تبدیل راست افراطی به راست میانه و برعکس مانند آب خوردن است . البته راست مذهبی با راست سکولار فقط در ظاهر تفاوتهایی دارند و گرنه ریشه آنها یکیست .
    ویرایش توسط محمد-پ : 2015/04/17 در ساعت 15:46

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد-پ از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال mjtb آواتار ها
    تشکر شده 2,711 بار در 559 ارسال

کاربر rajabi در ساعت 14:23 مورخ 1394/01/28
    کاربر rajabi در ساعت 15:28 همان روز
    ما با همچین نوابغی سر و کله میزنیم!

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mjtb از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها

من نمیخواستم بحث رو ادامه بدم وقتی دیدم همه کاراشون همینجوریه برای همین بهترین کار سکوته و اینکه در این حد هستند نمیشه ایراد گرفت برای همینه کشور ما اینطوریه

عضو عادی arman22 آواتار ها
    تشکر شده 129 بار در 55 ارسال

این بندر کار ساختش در سال 1385 آغاز شد و خیلی از قسمتاش در دوره ی احمدی نژاد افتتاح شده بود
    پیشرفت این دو پروژه از سال 85 تا سال 92 (تقاطع غیر همسطح 20 درصد) و (بندر کاسپین حدود 40 درصد بود) نقطه کور و منفی دولت قبل ، اما اکنون ظرف این یکسال گذشته تقاطع غیر همسطح 95 درصد و بندر 65 درصد پیشرفت داشته بهرحل پیشرفت پروژهای اون منطقه هم بر اساس قابلیت منطقه هستش هم بخاطر نگاه جدید دولت به صنعت حمل و نقل و توریسم، شما شهر باکو اگر رفته باشید یا تو اینترنت ببینید بسیار شگفت انگیز شده امیدوارم و میلیاردها دلار از همین صنعت گردشگری درآورد ، حتما دولت جدید با آوردن سرمایه گذاری خارجی بتونه هر چه سریعت برای ایران ما هم همچنین مناطقی ایجاد کنه تا مردم ما نرن پولهاشونو باکو ، انتالیا یا ... خرج کنند و گردشگری حلال میتونه مث غذاهای حلال که الان طرفدار داره در ایران قطب گردشگری بشه
    اما فیبر ایران بزودی روی زمینهاش یه هتل بسیار بزرگ مشابه هتل ماه باکو ساخته میشه

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman22 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی arman22 آواتار ها
    تشکر شده 129 بار در 55 ارسال

کارهایی که بدون کارشناسی و نادانسته در حوزه سیاست خارجی دولت قبل انجام شد باعث شده که عربستان به لحاظ تسلیحاتی و نظامی قدرتش چند برابر شد، وقتی یک تیم مثل تیم دولت فعلی بود شاید عربها جرات تکان دادن منطقه را پیدا نمی کردند. سعودیها همینطور اگه ایران هراسی را ادامه میدادند الان سپر دفاع موشکی که در اسراییل هست برای عربستان هم ایجاد میکردند. پروژه ایران هراسی را استارتشو همین عربها و اسراییلی ها راه انداختند که اون هم به تدبیر دولت فعلی و راهنماییهای رهبری به زودی کم رنگ میشه و به تاریخ خواهد پیوست

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mjtb نمایش پست ها

من نمیخواستم بحث رو ادامه بدم وقتی دیدم همه کاراشون همینجوریه برای همین بهترین کار سکوته و اینکه در این حد هستند نمیشه ایراد گرفت برای همینه کشور ما اینطوریه
    واقعا جای تاسف داره کشور ما !!!! با وجود .....
    خیلی خوشحالید که مثلا به حساب خودتون سوتی گرفتید ؟!!! البته حق دارید برای شما ها باید کامله کامل توضیح داد تا شاید البته شاید متوجه بشید
    منظور از شناختن تو عبارت اول چون به نوشته ی کاربر زندی اشاره می کنه یعنی اینکه هیچ کدومشون برام فرق نمی کنه چون با هیچ کدوم قوم و خویش نیستم
    من نمی خواستم جواب بدم ، نوشته ی کاربر mjtb رو دیده بودم ولی برام ارزش جواب دادن نداشت ، ولی چون کاربر زندی هم بهش اشاره کردن گفتم جواب بدم
    البته این هم آخرین جواب بود

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arman22 نمایش پست ها
    پیشرفت این دو پروژه از سال 85 تا سال 92 (تقاطع غیر همسطح 20 درصد) و (بندر کاسپین حدود 40 درصد بود) نقطه کور و منفی دولت قبل ، اما اکنون ظرف این یکسال گذشته تقاطع غیر همسطح 95 درصد و بندر 65 درصد پیشرفت داشته بهرحل پیشرفت پروژهای اون منطقه هم بر اساس قابلیت منطقه هستش هم بخاطر نگاه جدید دولت به صنعت حمل و نقل و توریسم، شما شهر باکو اگر رفته باشید یا تو اینترنت ببینید بسیار شگفت انگیز شده امیدوارم و میلیاردها دلار از همین صنعت گردشگری درآورد ، حتما دولت جدید با آوردن سرمایه گذاری خارجی بتونه هر چه سریعت برای ایران ما هم همچنین مناطقی ایجاد کنه تا مردم ما نرن پولهاشونو باکو ، انتالیا یا ... خرج کنند و گردشگری حلال میتونه مث غذاهای حلال که الان طرفدار داره در ایران قطب گردشگری بشه
    اما فیبر ایران بزودی روی زمینهاش یه هتل بسیار بزرگ مشابه هتل ماه باکو ساخته میشه
    ممنون از توضیحات و ارائه ی آمار ، بله ، در دولت قبل به دلیل ایرادات زیست محیطی مدتی مثل اینکه جلوی پروژه گرفته شده بود و حتی حکم قضایی براش گرفته بودن
    از دولت جدید هم الان نزدیک به دو ساله که میگذره نه یک سال
    در کل خدا رو شکر که این دولت لااقل در این زمینه کارش قابل قبول بوده ، البته اگه آمارش دروغ نباشه، چون به عقیده ی من تمامی مسئولین در این دولت دروغگویند ، چه از وزیر اقتصاد ، چه نوبخت و چه مسئولین بانک مرکزی
    جناب نوبخت که در اوج وقاحت تورم رو 14.8 اعلام کردن در حالی که اقلام اساسی در زندگی شخصی اینجانب لااقل 50 درصد افزایش قیمت داشتن به طور متوسط
    و بقیه رو هم که خودتون مستحضرید
    آقای ترکان هم که کاملا مشخصه چقدر راستگوئه!!!!!
    در هر حال امیدوارم حرفشون درست باشه و این بندر برای مردم اونجا باعث رونق و بهبود زندگیشون بشه
    هر کسی که برای مردم صادقانه کار کنه برای ما همون احمدی نژاده حالا اسمش برامون فرقی نمی کنه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)