صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 36

موضوع: آموزش تحلیل تکنیکال و آمی بروکر

عضو جدید charisma آواتار ها
    تشکر شده 17 بار در 8 ارسال
    من که آماده ام ... آمی بروکر رو هم دانلود کردم پس کی کلاسمون شروع میشه !؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید charisma از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط charisma نمایش پست ها
    من که آماده ام ... آمی بروکر رو هم دانلود کردم پس کی کلاسمون شروع میشه !؟
    سلام دوست عزیز
    کلاس مدتیه شروع شده
    مطالب ارایه شده تو زیر انجمنی در بخش گفتگوی بورسی نوشته میشه که میتونید تو این لینک این مطالب رو ببینید.

موفق باشید
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 307 بار در 67 ارسال
    سلام دوستان
    یه سئوال تکنیکال داشتم که نمیدونستم توی کدوم تاپیک باید مطرحش میکردم. اگر اشتباه کردم مدیران عزیز انتقالش بدند.
    من یک تازه وارد به دنیای بورس هستم و در حال یادگیری تحلیل تکنیکال. یک سئوالی ذهنم رو مشغول کرده. خواستم ببینم شما عزیزان هیچ وقت به نمودارهای بلندمدت تر مثل هفتگی نگاه میندازین یا نه؟ اگر جواب مثبته که احتمال زیاد همینطوره (طبق گفته جان مورفی باید این کار رو کرد)، آیا اندیکاتورهای ما مثل rsi باید با همون پارامترهای نمودار روزانه رسم بشن؟ یعنی مثلاً rsi باید 14 باشه؟ و اینکه آیا باید به اخطارهای مربوط به واگرایی های مثبت و منفی در نمودار هفتگی واکنش نشون داد؟ چون اگر فرض کنیم که rsi در نمودار هفتگی باید 14 باشه، الان در بعضی از نمادها در حالت هفتگی واگرایی منفی و سیگنال فروش دیده میشه مثل خزامیا، خبهمن. در حالی که من به خاطر سیگنال خریدی که چند روز پیش در نمودار روزانه داده بودند و در اوج صف فروش، مقداری از هر دو سهم خریدم و الان مردد شدم که آیا باید به نمودار روزانه اعتماد بیشتری کنم یا هفتگی؟ تکلیف این واگرایی منفی خطرناک در نمودار هفتگی چیه؟

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط يگانه نمایش پست ها
    با اجازه خانم آریانفر
    از قسمت file برنامه آمی بروکر new و بعد به database میرین و اونجا در قسمت مسیر برنامه یه نام دیگه مثل tsedata درست میکننین
    بعد دکمه create رو میزنین
    با زدن دکمه create عدد 1000 فعال میشه و اون رو به 10.000 تغییر بدین و اکی کنین
    بعد دوباره بعه قسمت file برین و گزینه importwizard رو انتخاب کنین
    گزینه pick files رو انتخاب کنین
    در قسمت بعد فقط گزینه اول رو به tiker تغییر میدیم - و عدد 0 رو به 1 - و تیک گزینه no question رو هم بزنین و مرحله بعد
    برروی مسیر فایلی که قبلا از سایت بورس گرفتین (اطلاعات نمادها که بصورت اکسل هست برین ) پوشه رو باز کنین
    همه فایل رویگیرین و تمام

اگر مشکلی در وارد کردن داشتین و یا به صورت غلامت سوال اومد بگین تا راهنمائی کنم
    سلام
    من اینکار رو انجام میدم اما بعد از تایید هیچ دیتایی نمایش داده نمیشه حتی در قسمت all
    آیا کار دیگه ای هم باید انجام بشه ؟
    با تشکر

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    یک سوال
    اطلاعات دیتابیس سایت tse به دلیل عدم لحاظ کردن افزایش سرمایه ها درست نیست. من شنیدم دیتابیسهای اصلاح شده دیگری هم وجود دارند. کسی میدونه از کدام منبع میشه آن دیتاها را دانلود کرد ؟

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    سوال قبلم که بی جواب موند..البته فهمیدم چطور باید دستی خودم وارد کنم.
    یک سوال مهمتر!
    من هر روز با tseclient دیتابیس سهمای مورد نظرمو آپ دیت میکنم. حالا چطوری این آپ دیتو به آمیبروکرم منتقل کنم. یعنی خطوط روند و اعمال افزایش سرمایه هام روی نمودار سهم دیروز به همان صورت باقی بماند ولی عملیات امروزم که در دیتابیس وارد شده روی نمودارم هم اعمال شود.
    امیدوارم پاسخ داده بشه !

عضو فعال shayan0711 آواتار ها
    تشکر شده 1,139 بار در 192 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan نمایش پست ها
    سوال قبلم که بی جواب موند..البته فهمیدم چطور باید دستی خودم وارد کنم.
    یک سوال مهمتر!
    من هر روز با tseclient دیتابیس سهمای مورد نظرمو آپ دیت میکنم. حالا چطوری این آپ دیتو به آمیبروکرم منتقل کنم. یعنی خطوط روند و اعمال افزایش سرمایه هام روی نمودار سهم دیروز به همان صورت باقی بماند ولی عملیات امروزم که در دیتابیس وارد شده روی نمودارم هم اعمال شود.
    امیدوارم پاسخ داده بشه !

درود بر شما دوست عزيز
    ابتدا با عرض معذرت از تاخير در پاسخ
    حهت نزديك كردن قيمت قبل از افزايش سرمايه به قيمت جديد بايستي
    در قسمت ratio ( اگر مي خواهيم قيمت قبل را كاهش دهيم ) عدد سمت چپ ( new ) را مثلا 5 قرار ميدهيم و در سمت راست ( old ) عدد كمتر از 5 ( 4 يا 3 و يا 3.5 ، 4.75 )
    يا اگر مي خواهيم قيمت قبل از افزايش سرمايه را افزايش دهيم عدد سمت راست بيشتر از سمت چپ باشد
    اينكار را بايد چند بار انجام دهيد تا قيمت اوپن با قيمت كلوز قبل از افزايش سرمايه تقريبا نزديك شود .
    خودم در بعضي موارد حتي از نسبت هاي 499: 500يا 501: 500 و يا نسبت هاي ريزتر يا درشت تر هم استفاده ميكنم
    منظور از نزديك كردن ( مثلا قيمت جديد 2370 ، ولي قيمت كلوز قبل در مي آيد 2370.7113 ) كه ميتوان از اعشار كمتر از يك ( 0.7113 ) چشم پوشي كرد .
    نكته مهمي كه بايستي بعد از اين عمليات حتما انجام دهيد كه در روزهاي بعد پس از ايمپورت كردن زحمت شما به هدر نرود
    اينست كه ديتاي همان نماد را از فايل تكست پاك كنيد .

خب حالا چكار كنيم كه در صورت خراب شدن آمي بروكر و يا تعويض ويندوز دچار بي ديتايي نشويم
    بنده در آخر هر هفته سورس آمي بروكر را كه مثلا در درايو C:\Program Files\AmiBroker نصب هست در يك درايو ديگر كپي ميكنم . همين

دوست عزیز قسمتی که قرمز کردم را متوجه نشدم! منظورتان دقیقا از پاک کردن دیتای فایل text به چه صورت است؟ فایل که از نوع اکسل هست. و پاک کردن یک سطر؟ یا همه؟ اگر حذف کنیم مگر آمی بروکر میتواند فایل بدون دیتا را بخواند ؟!
    با درود
    بنده از فايل تكست استفاده ميكنم و ديتاهاي درون فايل تكست را تا قبل از افزايش سرمايه حذف ميكنم
    و در روزهاي بعد پس از ايمپورت كردن ديتاهاي جديد ، آمي بروكر را باز ميكنم مشكلي براي همان نماد پيش نمي آيد .
    هنگامي كه آمي بروكر را دوباره نصب ميكنم همان فايل كپي گرفته شده از آمي بروكر را در آدرس ( C:\Program Files\AmiBroker ) پست ( paste ) ميكنم
    و سپس تنظيمات معمول و يا لازم را انجام ميدهم .
    آقا كيوان
    انشاء ا... اگر توانسته باشم منظور را رسانده باشم خرسندم .
    ببخشيد اگر پر حرفي كردم .
    ویرایش توسط shayan0711 : 2011/12/14 در ساعت 01:45

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید shayan0711 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی بابک خان آواتار ها
    تشکر شده 645 بار در 195 ارسال
    دوستان سلام
    میخوام تکنیکال رو یاد بگیرم تا حالا چندین بار سعی کردم از مطالب سایتها استفاده کنم ولی معمولا ناقص هستند علاوه بر اینکه تو استفاده از نرم افزار هم مشکل داشتم (یه بار DOWNLOAD نمیشد بعد کرک میخواست بعد از کلی کلنجار رفتن تو تنظیماتش مشکل داشتم تازه آخرش هم از tsetmc داده های روزانه رو ناقص دریافت میکرد و هرکار کردم حل نشد منم بیخیال شدم.) میخوام کتابی بخرم که نرم افزار هم همراش باشه وکتابش هم بدرد بخور باشه برا یه مبتدی .خواستم دوستان راهنمایی کنن.کلاسهایی که برگزار میشه جهت آموزش چطورن؟میخوام شرکت کنم آیا دوستان نظری دارن؟
    من درجامعه ایی زندگی می کنم که دویدن سهم کسانی است که نمی رسندورسیدن حق کسانی که نمی دوند.

عضو عادی milad_b89 آواتار ها
    تشکر شده 122 بار در 32 ارسال

پاسخ : آموزش تحلیل تکنیکال و آمی بروکر

دوستان و اساتید سلام
    امی بروکر رو در ویندوز 8نصب کرده بودم و مشکلی نداشت
    اما ویندوزم ب هم ریخت و ریستورش کردم
    اما حالا وقتی امی بروکر رو نصب میکنم و نمادها رو میارم آخرین کندل قیمتش مال 14 فوریه (25 بهمن) است
    در صورتیکه تو اکسل چک میکنم قیمتا به روز میشند ولی تو آمی بروکر از 25 بهمن به روزتر نمیشند
    خواهشا راهنمایی کنید
    ممنون
    در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد،هرچه اوج بگیری کوچکتر خواهی شد ...

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید milad_b89 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 20,126 بار در 2,850 ارسال

پاسخ : آموزش تحلیل تکنیکال و آمی بروکر

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_b89 نمایش پست ها
    دوستان و اساتید سلام
    امی بروکر رو در ویندوز 8نصب کرده بودم و مشکلی نداشت
    اما ویندوزم ب هم ریخت و ریستورش کردم
    اما حالا وقتی امی بروکر رو نصب میکنم و نمادها رو میارم آخرین کندل قیمتش مال 14 فوریه (25 بهمن) است
    در صورتیکه تو اکسل چک میکنم قیمتا به روز میشند ولی تو آمی بروکر از 25 بهمن به روزتر نمیشند
    خواهشا راهنمایی کنید
    ممنون
    سلام دوست گرامي

به نظرم ميرسه مشكل شما مربوط به آدرس دهي ديتا باشه.
    بهتره مجددا مسير ديتا را تعريف كرده يا از نو ادرس جديدي وارد كنيد.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)