صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 36

موضوع: آموزش تحلیل تکنیکال و آمی بروکر

عضو عادی نازنین آریان فر آواتار ها
    تشکر شده 178 بار در 35 ارسال

آموزش تحلیل تکنیکال و آمی بروکر

یادگیری تحلیل تکنیکال یکی از دغدغه های اصلی سرمایه گذاران در بازارهای مالی است.
    به جرات می توانم بگویم سرمایه گذاری که بدون آشنایی با تکنیکال وارد بازارهای مالی می شود مانند فردی است که بدون صلاح وارد میدان جنگ می شود! کم نیستند افرادی که علیرغم سابقه طولانی در بورس به دلیل عدم آشنایی با مفاهیم تکنیکال ترید های ناموفقی انجام می دهند و به جای پی بردن به اشتباه خودشون زمین و زمان رو مقصر قلمداد می کنند.
    به همین خاطر تصمیم گرفتم وبلاگ یک گام فراتر از بازار را در این تایپیک ادامه دهم.
    برای یادگیری تکنیکال صرف خواندن کافی نیست و مهمترین فاکتور برای موفقیت در این امر تمرین است.
    بنابراین خواهشی که از دانشجویان عزیز دارم این هست که به موازات مطالب گفته شده تمرین عملی رو فراموش نکنند.
    من با نرم افزار آمی بروکر کار می کنم توصیه می کنم ورژن 5.3 این نرم افزار رو از لینک زیر دانلود کنید :
    http://www.amibroker.com/download.html
    کرک اون رو هم می تونید از لینک زیر بگیرید :
    http://www.4shared.com/file/1uREssyE...RC1_crack.html
    نصب کردن نرم افزار هم خیلی ساده هست فقط در مرحله آخر تیک گزینه Launch AmiBroker رو بر می دارید و قبل از اجرای برنامه فایل Brokey.dll را که در کرک برنامه قرار دارد به پوشه ای که آمی بروکر رو اونجا نصب کردید کپی می کنید.
    در پست بعدی نحوه ورود دیتا به آمی بروکر رو آموزش خواهم داد.
    اگر سوالی دارید به ایدی technicalanalyse@yahoo.com پیغام بگذارید.
    اگر می خواهی خوشبخت باشی برای خوشبختی دیگران بکوش، زیرا آن شادی که ما به دیگران می دهیم به دل خود ما برمی گردد.

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید نازنین آریان فر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی نازنین آریان فر آواتار ها
    تشکر شده 178 بار در 35 ارسال
    نحوه گرفتن دیتا از سایت TSETMC :

برای گرفتن دیتا به دو روش می توان عمل کرد :
    1 - استفاده از TSECLIENT
    2 - گرفتن دیتا از سایت TSETMC به صورت دستی
    در روش اول کافیه برنامه رو دانلود کنید و پس از نصب کردن دیتا نمادهایی را که انتخاب می کنید می توانید به راحتی دریافت کنید. از مزایا این روش سرعت بالا ، فارسی بودن نرم افزار و..... است. اما عیب این روش اینه که مثل سایر نرم افزارهای فارسی این نرم افزار هم اشکلات فراوانی داره و خیلی وقتها دیتا رو نمی گیره یا اینکه نمی تونه تا آخرین روز معاملات دیتا رو بگیره!
    اما روش دوم با اینکه زمان بر هست ولی می توان دیتا هر نماد را جداگانه از سایت بورس گرفت.
    در ادامه با شکل نحوه گرفتن دیتا رو توضیح دادم :
    وارد لینک www.tsetmc.com شوید. در صفحه اصلی روی قسمت اطلاعات کلیک کنید( قسمت مشخص شده در شکل)

بعد از ورود به قسمت اطلاعات وارد صفحه جدیدی می شویم. در این مرحله روی قسمت دریافت اطلاعات کلیک کنید (در شکل مشخص شده است)

بعد از کلیلک روی دریافت اطلاعات صفحه دیگری باز می شود که یوزر و پسورد می خواهد. که در هر دو کادر کلمه data را تایپ کنید و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید.

در مرحله آخر وارد صفحه نمایش داده در ذیل می شوید.
    نماد مورد نظر به همراه بازه زمانی که مد نظر دارید وارد کنید.
    این جا بعنوان مثال من نماد خصدرا را تایپ کردم (توجه کنید که نه یک کلمه بیشتر باشد و نه کمتر)
    در مورد بازه بازه زمانی (از تاریخ - تا تاریخ) توصیه می کنیم تاریخی را که در شکل نشان داده شده را تایپ کنید تا هر روز نیاز به تغییر آن نباشد.
    بعد از انتخاب نماد و بازه زمانی مورد نظر روی گزینه Text (در شکل نشان داده شده) کلیک کنید و سپس فایل مورد نظر را Save کنید.

هر روز ساعت 16:30 به بعد ، می توانید برای گرفتن دیتا جدید اقدام کنید.
    در پست بعدی نحوه ورود دیتا به آمی بروکر را آموزش خواهم داد.
    اگر می خواهی خوشبخت باشی برای خوشبختی دیگران بکوش، زیرا آن شادی که ما به دیگران می دهیم به دل خود ما برمی گردد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید نازنین آریان فر از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین آریان فر نمایش پست ها
    نحوه گرفتن دیتا از سایت TSETMC :

برای گرفتن دیتا به دو روش می توان عمل کرد :
    1 - استفاده از TSECLIENT
    2 - گرفتن دیتا از سایت TSETMC به صورت دستی
    در روش اول کافیه برنامه رو دانلود کنید و پس از نصب کردن دیتا نمادهایی را که انتخاب می کنید می توانید به راحتی دریافت کنید. از مزایا این روش سرعت بالا ، فارسی بودن نرم افزار و..... است. اما عیب این روش اینه که مثل سایر نرم افزارهای فارسی این نرم افزار هم اشکلات فراوانی داره و خیلی وقتها دیتا رو نمی گیره یا اینکه نمی تونه تا آخرین روز معاملات دیتا رو بگیره!
    اما روش دوم با اینکه زمان بر هست ولی می توان دیتا هر نماد را جداگانه از سایت بورس گرفت.
    در ادامه با شکل نحوه گرفتن دیتا رو توضیح دادم :
    وارد لینک www.tsetmc.com شوید. در صفحه اصلی روی قسمت اطلاعات کلیک کنید( قسمت مشخص شده در شکل)

بعد از ورود به قسمت اطلاعات وارد صفحه جدیدی می شویم. در این مرحله روی قسمت دریافت اطلاعات کلیک کنید (در شکل مشخص شده است)

بعد از کلیلک روی دریافت اطلاعات صفحه دیگری باز می شود که یوزر و پسورد می خواهد. که در هر دو کادر کلمه data را تایپ کنید و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید.

در مرحله آخر وارد صفحه نمایش داده در ذیل می شوید.
    نماد مورد نظر به همراه بازه زمانی که مد نظر دارید وارد کنید.
    این جا بعنوان مثال من نماد خصدرا را تایپ کردم (توجه کنید که نه یک کلمه بیشتر باشد و نه کمتر)
    در مورد بازه بازه زمانی (از تاریخ - تا تاریخ) توصیه می کنیم تاریخی را که در شکل نشان داده شده را تایپ کنید تا هر روز نیاز به تغییر آن نباشد.
    بعد از انتخاب نماد و بازه زمانی مورد نظر روی گزینه Text (در شکل نشان داده شده) کلیک کنید و سپس فایل مورد نظر را Save کنید.

هر روز ساعت 16:30 به بعد ، می توانید برای گرفتن دیتا جدید اقدام کنید.
    در پست بعدی نحوه ورود دیتا به آمی بروکر را آموزش خواهم داد.

سلام تو روش اول چه جور می شه همه نمادها رانگرفت وفقط اونهایی ا که تو یه روز خاص معامله شدن رو گرفت

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 74 بار در 16 ارسال
    سلام . ببخشید میتونین راهنمائی بفرمائید کرک نرم افار رو از کجای 4 ashared.com پیدا کنم ؟ . با تشکر

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mahdijj از ایشان تشکر کرده است:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdijj نمایش پست ها
    سلام . ببخشید میتونین راهنمائی بفرمائید کرک نرم افار رو از کجای 4 ashared.com پیدا کنم ؟ . با تشکر
    میتونید به لینک نرم افزارهای تحلیل تکنیکال مراجعه کنید.
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Kiyan آواتار ها
    تشکر شده 19 بار در 9 ارسال

راهنمایی

درود بر شما :

1- مراحل که گفتید برای گرافتن داده از سایت از من نام کاربری و رمز عبور نخواست - مشکلی ندارد
    2 - آخرین ورزن نرم افزار TseClinet که سایت برای دانلود گذاشته Version 1.1 است؟ - آخه من نرم افزارم رو که با بقیه مقایسه میکنم یه مقداری فرق میکند؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Kiyan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی مهدی آواتار ها
    تشکر شده 280 بار در 75 ارسال
    سلام

میشه اطلاعات شاخص کل و شاخص صنعتها رو برای بررسی در امی بروکر در سایت بورس پیدا کرد .دوستان راهنمایی کنید . سپاسگزارم .

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهدی از ایشان تشکر کرده است:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,881 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی نمایش پست ها
    سلام

میشه اطلاعات شاخص کل و شاخص صنعتها رو برای بررسی در امی بروکر در سایت بورس پیدا کرد .دوستان راهنمایی کنید . سپاسگزارم .
    سلام دوست عزیز
    آره این کار شدنیه
    با tseclient که براحتی میتونید این کار رو انجام بدید... با روشی که خانم آریانفر توضیح دادند هم باید بشه اما من بلد نیستم...
    موفق باشید
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 3 بار در 2 ارسال
    چگونه می توانیم اطلاعات گرفته شده در در این نرم افزار استفغاده کنیم؟

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hosseini_h از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    سلام
    چرا بقیه آموزش آمی بروکر را نمی گذارید ؟ با تشکر

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mojtaba از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 1 از 4 1234 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)