صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 26

موضوع: تحلیل تکنیکال جفت ارزها و فلزات گرانبها

عضو عادی m1230 آواتار ها
    تشکر شده 132 بار در 48 ارسال

تحلیل تکنیکال جفت ارزها و فلزات گرانبها

با سلام خدمت همه دوستان عزیز در این قسمت سعی دارم به همکاری شما دوستان تحلیل های تکنیکی از جفت ارزها و فلزات گرانبها داشته باشم البته درحد بررسی و نه سیگنال خرید یا فروش و همچنین از شما دوستان دعوت میکنم که تحلیل های خودتون رو در این قسمت بزارید تا دوستان دیگر هم استفاده کنند .

بنده اعتقاد دارم که هرکسی که تحلیلی رو ارائه میده باید مورد انتقاد قرار بگیره تا هم بحث ها جذاب باشن و هم باعث آموزش بیشتر بشه پس لطف کنید هرکی تحلیلی رو ارائه داد دوستان دیگر حداقل در مورد آن تحلیل بحث و گفتگو کنند

به امید موفقیت همه بورسی ها و فارکس بازان

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال abstract آواتار ها
    تشکر شده 5,664 بار در 1,420 ارسال

پاسخ : تحلیل تکنیکال جفت ارزها و فلزات گرانبها

نقل قول نوشته اصلی توسط m1230 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزیز در این قسمت سعی دارم به همکاری شما دوستان تحلیل های تکنیکی از جفت ارزها و فلزات گرانبها داشته باشم البته درحد بررسی و نه سیگنال خرید یا فروش و همچنین از شما دوستان دعوت میکنم که تحلیل های خودتون رو در این قسمت بزارید تا دوستان دیگر هم استفاده کنند .

بنده اعتقاد دارم که هرکسی که تحلیلی رو ارائه میده باید مورد انتقاد قرار بگیره تا هم بحث ها جذاب باشن و هم باعث آموزش بیشتر بشه پس لطف کنید هرکی تحلیلی رو ارائه داد دوستان دیگر حداقل در مورد آن تحلیل بحث و گفتگو کنند

به امید موفقیت همه بورسی ها و فارکس بازان
    موفق باشيد . چند سال سابقه كار تو بازار جهاني داريد ؟

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید abstract از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m1230 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-79 نمایش پست ها
    موفق باشيد . چند سال سابقه كار تو بازار جهاني داريد ؟
    سلام علی آقا دوست عزیز خوش آمدید
    خدمتون عرض کنم که بحث و گفتگو پیرامون یک مبحث حتما نیاز به تجربه در ان مبحث ندارد البته اگر باشد که چه بهتر بنده در بازار فارکس تجربه زیادی ندارم ولی در مورد تحلیل تکنیکی مطالعه داشتم و همانطوری که در ابتدا عرض کردم اینجا سیگنال خرید یا فروش به کسی داده نمیشه فقط در مورد مسائل بحث میشه هم باعث یادگیری بیشتر بنده میشه هم بقیه چیزی یاد میگیرن ولی در هر حال خوشحال شدم که اولین کسی بودید که بحث در این تاپیک را آغاز کردید امیدوارم ادامه داشته باشه

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m1230 آواتار ها

اما دوستان درنمودار هفتگی AUD/CADالگوی گارتلی و زیگزاگ با هم در یک قسمت مشاهده شده و باعث برگشت قیمت شده
    همانطوری که در شکل مشاهده میکنید TOPای که در انتهای الگوی گارتلی مشاهده شده از سقف قبلی پایین تر بوده و خود نشانه شروع روند نزولی هستش ضمن این که مشاهده میکنید که تقریبا با قدرت زیادی خط روند صعودی قبلی شکسته شده و به روند نزولی تبدیل شده است البته ممکن هست که این یک اصلاح باشد که احتمالش کم است همچنین این ریزش به احتمال زیاد تا زون مشخص شده یا اطراف آن ادامه داشته باشد،
    الگوی گارتلی با مثلث های خاکستری مشخص شده و الگوی زیگزاگ با یک مثلث نارنجی و خاکستری

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال za_trader آواتار ها
    تشکر شده 6,518 بار در 1,419 ارسال

من به فارکس خیلی علاقه دارم ، بعد یه مدت هم به یه استراتژِی رسیدم و در حال تستش هستم ببینم چی میشه ، به نظر من برای فارکس باید یه استراتژی داشته باشی ، آدم وقتی تحلیل میکنه فکر میکنه حتما باید به اون عدد و نقطه برسه یعنی ناخودآگاه روش تعصب پیدا میکنی ، بهترین کار تو فارکس داشتن استراتژِی هستش.
    ھمیشه به ياد داشته باشید كه مھمترين" ابزار "در كیف يك تكنسین" پاك كن "است .

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m1230 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
    من به فارکس خیلی علاقه دارم ، بعد یه مدت هم به یه استراتژِی رسیدم و در حال تستش هستم ببینم چی میشه ، به نظر من برای فارکس باید یه استراتژی داشته باشی ، آدم وقتی تحلیل میکنه فکر میکنه حتما باید به اون عدد و نقطه برسه یعنی ناخودآگاه روش تعصب پیدا میکنی ، بهترین کار تو فارکس داشتن استراتژِی هستش.
    سلام زا تریدر خوشحال میشیم اگه گوشه ای از استراتژی هاتو برای ماهم بگی البته اگه اشکال نداره و این که استفاده میکنیم چناچه تحلیلی در این تاپیک قرار بدید ضمنا من هم راجب گفته شما موافق هستم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال za_trader آواتار ها
    تشکر شده 6,518 بار در 1,419 ارسال

دوست گرامی میدونی قبل از اینکه یه چیزی رو بخوای شروع کنی باید با خودت بشینی حساب کتاب کنی ببینی چند چندی ، یعنی اینکه از این بازار فارکس چی میخوای به چند درصد تو ماه راضی هستی و غیره ، الان شما به چند درصد تو ماه راضی هستش؟
    ھمیشه به ياد داشته باشید كه مھمترين" ابزار "در كیف يك تكنسین" پاك كن "است .

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید za_trader از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m1230 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط za_trader نمایش پست ها
    دوست گرامی میدونی قبل از اینکه یه چیزی رو بخوای شروع کنی باید با خودت بشینی حساب کتاب کنی ببینی چند چندی ، یعنی اینکه از این بازار فارکس چی میخوای به چند درصد تو ماه راضی هستی و غیره ، الان شما به چند درصد تو ماه راضی هستش؟
    عزیز من اینجوری ترید نمیکنم که برای هر ماه باید درصدی سود داشته باشم خودتون میدونید که بازار فارکس بازار پر ریسکی هستش و اگه اشتباه کنی بانک های بزرگ با سیاست های خودشون پولتو زدن من زمانی ترید میکنم که از یه قضیه بالای 90درصد امید داشته باشم پس اینجوری نیستم که برای هر ماه مثل تریدر های حرفه ای سودی رو برای خودم در نظر بگیرم در واقع من دارم تلاش میکنم که به اون حد برسم

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m1230 آواتار ها

دوستان چارت روزانه طلا هستش فک کنم زیاد مطما نیستم به نظرم الگوی ادامه دهنده روند مثلث متقارن تشکیل شده و میره که شکسته بشه و اگه اینجوری بشه یه پول بک هم داره بعد اون صعود خوبی داره

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی m1230 آواتار ها

الگوی مثلث کاهشی در چارت هفتگی طلا دیده میشه و این الگو از الگوی قبلی احتمال وقوعش بیشتره هستش

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید m1230 از ایشان تشکر کرده است:

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع