صفحه 163 از 360 نخست ... 63113153160161162163164165166173213263 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,621 به 1,630 از 3599

موضوع: شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

عضو فعال سهامدار خرد آواتار ها
    تشکر شده 5,969 بار در 1,935 ارسال

پاسخ : شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

درود

سرخطی بزنی شاید بتونی بفروشی

من خودم 200.000 تا دیروز سرخطی فروختم

پریروز هم سرخطی زده بودم .... نفر سوم .... دیدم 20.000 تا فروش رفت تعجب کردم ..... دیدم اردر ها رو به جای 200.000 تا 20.000 تا گذاشتم [/QUOTE]

ممنون

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار خرد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی سقراط حکیم آواتار ها
    تشکر شده 669 بار در 79 ارسال

با سلام ؛ بازگشت زیبای شفاف سازی رو تبریک میگم.و براشون آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.از شما چه پنهون هدیه تولد برای همسرم در دو نوبت ((وسپهر)) خریدم .نگرانم خجالت زده بشم!!!!!

نظر شفاف سازی خوبم رو در این مورد جویا هستم.ارادتمند
    حماقت بشر را کرانی نیست.....

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سقراط حکیم از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار(25)
    تشکر شده 2,304 بار در 671 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط شفاف سازی نمایش پست ها
    سلام و درود

همین آقای نادری در چند تا پست اولیه خودش سلام کردن هم بلد نبود

و یکسره با ادعای تمام که در نوشته هایش کاملا مشهوده که همه چیز را می داند نوشته های ما زیر سوال می برد

حالا که دیده ...... با سلام و با اجترام و جملات متین و آراسته و... صحبت می کنه

بازهم می گویم ایشون حتی با این همه زیر سوال بردن تحلیل ها و نوشته های دیگران حاضر نیست یک

تحلیل از یک سهم یا روند کلی بازار در آینده ارایه بکنه = و این چه ربطی داره به پیش گویی

زمانی که پس از چند ماه در جا زدن ما امدیم شپنا 600 تومانی شبندر 950 تومانی - وخارزم 300 تومانی وصندوق 400 تومانی

کیسون 300 تومانی کنور 1000 تومانی وامید 600 تومانی وسنا 600 و... رو در کف قیمتی معرفی کردیم و در اوج قیمت خارج شدیم

ایشون کجا بودند و چه خدمتی به خلق الله کردند که حالا .....

بگذریم

از این به بعد تحلیل تکنیکال تحلیل بنیادی .. معرفی سهام
    ورود و خروج ، جواب به سوالات دوستان و... تعطیل خواهد بود

مگر چند پست در حد اصلاع رسانی

سری که درد نمی کنه رو نمی بندند

همه تحلیل ها همان در لب تاب من باشه جاش امن تره تا بعدا بدهکار کسی نباشم

با تشکر از همه دوستان عزیز و گرامی
    سلام و ادب مجدد/ عذرخواهی میکنم از اعضای محترم سایت و خوانندگان تاپیک که به این موضوع میپردازم. مطلب نادرستی درخصوص من نوشته شد و ناچار به پاسخگویی هستم. فرمودند من در چند پست اولیه سلام کردن هم بلد نبودم! جهت اطلاع کاربران محترم عرض میکنم که بنده در تمام پستهایی که در این تاپیک تاکنون ارسال کردم نوشته خود را با سلام شروع کردم بجز یک پست اول که به اشتباه از قلم افتاده است، بنابراین این مطلب که در چند پست اولیه اینچنین بوده صحیح نیست و فقط 1 پست است. بقیه مطالب هم به کرات بیان شد و لازم به پاسخ نیست. هیچ گونه ادعایی نکردم و چیزی را زیر سوال نبردم و ادعای تحلیلگری هم نداشته و ندارم و درمورد خریدهای خوب و توصیه هایتان هم منکرش نشدم و اصلا مطلب چیز دیگری بود. این پستتان هم بدون کمترین ارتباط با مطلب من بود. بر سبیل مطایبه اینکه احتمالا ایراد بعدی به فونت نوشتار و نام ایدی و... خواهد بود! بماند که گفتن اینکه فلان فرد سلام کردن بلد نیست هرچند توهین نیست ولی دست کم نوشته با احترامی هم محسوب نمیشود. همچنان خواننده تحلیلهایتان خواهم بود اما گویا مجال اظهارنظری در این تاپیک برایم نیست! مطلبی در این تاپیک نمینویسم تا از تحلیلهایتان محروم نشویم و همچنان حضور داشته باشید/موید باشید. از اعضای محترم تاپیک هم که مصدع اوقاتشان شدم پوزش میطلبم و قطعا خوانندگان بی طرف خود متوجه هستند که یک مطلب روشن چگونه به حاشیه رفت!

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید naderi1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط naderi1 نمایش پست ها
    سلام و ادب مجدد/ عذرخواهی میکنم از اعضای محترم سایت و خوانندگان تاپیک که به این موضوع میپردازم. مطلب نادرستی درخصوص من نوشته شد و ناچار به پاسخگویی هستم. فرمودند من در چند پست اولیه سلام کردن هم بلد نبودم! جهت اطلاع کاربران محترم عرض میکنم که بنده در تمام پستهایی که در این تاپیک تاکنون ارسال کردم نوشته خود را با سلام شروع کردم بجز یک پست اول که به اشتباه از قلم افتاده است، بنابراین این مطلب که در چند پست اولیه اینچنین بوده صحیح نیست و فقط 1 پست است. بقیه مطالب هم به کرات بیان شد و لازم به پاسخ نیست. هیچ گونه ادعایی نکردم و چیزی را زیر سوال نبردم و ادعای تحلیلگری هم نداشته و ندارم و درمورد خریدهای خوب و توصیه هایتان هم منکرش نشدم و اصلا مطلب چیز دیگری بود. این پستتان هم بدون کمترین ارتباط با مطلب من بود. بر سبیل مطایبه اینکه احتمالا ایراد بعدی به فونت نوشتار و نام ایدی و... خواهد بود! بماند که گفتن اینکه فلان فرد سلام کردن بلد نیست هرچند توهین نیست ولی دست کم نوشته با احترامی هم محسوب نمیشود. همچنان خواننده تحلیلهایتان خواهم بود اما گویا مجال اظهارنظری در این تاپیک برایم نیست! مطلبی در این تاپیک نمینویسم تا از تحلیلهایتان محروم نشویم و همچنان حضور داشته باشید/موید باشید. از اعضای محترم تاپیک هم که مصدع اوقاتشان شدم پوزش میطلبم و قطعا خوانندگان بی طرف خود متوجه هستند که یک مطلب روشن چگونه به حاشیه رفت!
    دوست عزیز
    جناب نادری
    با عرض سلام
    خواهش می کنم به این بحث خاتمه بدید.
    کدورتی پیش آمده ، لطفا این بحث ها را فیصله بدهیم. اینجور مباحث جز اینکه باعث کدورت بیشتر بشه هیچ فایده ای نداره.
    با تشکر
    Honesty is the best policy

عضو فعال
    تشکر شده 44,862 بار در 2,843 ارسال

اصل در بورس و بازارهای مالی همین استفاده از موقعیتها و تشخیص روندهاست. سهامدار خرد که نقش خاصی در اصل موضوع ندارد بلکه هنرش این است که جریان پول و نقدینگی و نسبت ها را درست تشخبص و با چاشنی روانشناسی بازار و ذائقه آن مقطع نهایت بهره را ببرد و با روند همراه باشد. برای مثال نماد خزامیا اوایل سال 98 زیر 100تومان بود ولی اواخر تیر امسال یعنی تقریبا 15 16 ماه بعد به 3700تومان هم رسید که رشد 37 برابری رو داشتیم. حالا ممکن است برخی از اول و قبلتر از از رشد بواسطه سهامدار بودن همراه بوده باشند و برخی با تشخیص روند وارد و به موقع خارج شوند یکی با 80 درصد این راه یکی 50 درصدش و... بورس هم یعنی همین که کجا بخری و کجا بفروشی . الان زامیاد قیمتش در مدت کم از نصف هم کمتر شد ایا مقصر کسیه که 100تومان خریده 3000مثلا خارج شده؟؟ ممکنه بازهم پایینتر بیاید یا هر وضعیت دیگر. نمونه دیگرش نماد خودرو است ه اوایل 98 حدود 300تومان بود که بعد از افزایش سرمایه در مرداد امسال به حدود 800تومان هم رسید که تقریبا میشود 15هزارتومان یعنی بازدهی 50 برابری. من خودم هیچ کدام از این دو سهم را نداشتم و الان هم ندارم و اگر داشتم قطعا بعد از رشد فروخته بودم چون بالاتر از ارزشش رسیده بود ولی کسی که به موقع تشخیص داده و خریده و با سود هم خارج شده و به 4 نفر هم توصیه کرده کارش غلط بوده؟یا حرفه ای گری اش را نشان میدهد؟؟ البته کمتر فردی با کل این سود همراه بوده یکی با 40 برابرش یکی 20 برابرش یکی 10 برابر یکی 2برابرش و... ولی به هرحال واقعیت بازار بوده و صف های چند میلیاردی سهم کار سهامدار خرد هم نبوده . در بازارهای جهانی هم همین است طرف از افت و خیز فلزات یا نسبت ارزها سود میکند و مهم موقعیت شناسیه گه اگر بازار 2 طرفه بود این حرفها هم کمتر نمود پیدا میکرد. یک روش هم اینست که کسی سهم با دی پی اس بالا را بخرد و سهامداری کند و هرسال سود مجمعش را بگیرد که اینهم روش خوبیه اما هرکسی بنا به برنامه خود و شرایطش عمل میکند. من خودم مخالف شدید تبلیغ سهم بعد از رشد و در اوج قیمت هستم اما کسی که در قیمت پایین تشخیص داده و خریده و معرفی هم کرده و سود هم به دیگران رسانده چه تقصیری دارد که طرف بعد از 50 برابر شدن تازه بفکر خرید افتاده؟؟

افت بیشتر این سهم در بازار قرمز را در کنار میزان رشد بالاترشان در بازار صعودی و مثبت باید در نظر داشت. سهمی که یکساله 20 30برابر شده یا حتی بیشتر موقع منفی هم طبیعیست افتش شارپتر باشد تا سهمی که رشد کمتر داشته است. کسی که سبد خود را با فولادی و پتروشیمی و... پر میکند راحتترین کار ممکن را کرده و کسی نیست که نداند اینها سهم کمریسک و کم دردسر بازار با نقدشوندگی معمولا مناسب است ولی برای بازده بالاتر بخشی از سبد را برخی میبرند روی نمادهای با ریسک بیشتر و قبل از خرید هم باید انرا لحاظ گرد. قبلا در پستی اشاره به نمونه هایی داشتم و تاکید بر شناسایی موقعیتها و ورود و خروج به موقع به انها. پس در واقع درس عبرتی به نظر من جسارتا درکار نبوده و از قبل هم مشخص بوده است. سودهای نقدی مجامع هم الان با بالا رفتن پی بر ای بازار جذابیت چندان ندارد و سهمی که ده هزارتومان است برای سهامدار فرق چندان ندارد در مجمع 500 تومان سود تقسیم کند و چند ماه بعد واریز شود و موقع بازشدنش هم سود از قیمت کسر گردد پس خیلی کم افراد دنبال دی پی اس هستند و یا انگشت شمار از این نمادها وجود دارد که سودش صرفه داشته باشد.
    درمورد تجدیدارزیابی هم اخیرا بررسی داشتم در چند سال اخیر بالاترین سودها در این سهم ها بوده و اینکه از ده مورد یکیش هم ضرر بزند باز صرفه داشته که کسی متمرکز روی انها شود چراکه بازده ها بسیار بالا بوده است. ممنون میشوم چند مورد از ان نمونه های زیادی که فرمودید را نام ببرید که بعد از تجدیدارزیابی سنگین سهامدار را نابود کرده باشند. بررسی من که نشان داد در بازار متعادل بجز انگشت شمار اکثرشان از قیمت تئوریک خود بالاتر رفته اند.
    درود

من تابحال به کسی که سلام داده باشد یا نداده باشد توجهی نکرده ام همه کاربران برای من محترمند

این دو پست اول شماست پس دو تاست نه یکی و دوتا جز چندتا حساب میشه

من هرگز شخص حقیقی و سهامدار خرد که در کف خریده و در سقف فروخته را زیر سوال نبرده ام که حالا بخوام جواب پس بدم

روی سخن من همیشه بازیگران و حقوقی های سهم هستش که با هزاران حیله و نیرنگ سهامداران حقیقی رو فریب می دهند

بارها عرض کردم وخارزم در سه روز اوج خودش در قیمت بالای 2000 تومان 1 میلیارد سهم معامله می شه و بعدش

یک ماه صف فروش می شه و 50 درصد افت می کنه آیا این یک میلیارد سهم کار سهامدار خرد بوده یا عده ای داشتند

به ترفندهای مختلف از جمله کد به کد کردن و ... مردم رو فریب می داند

خوب ما هم تو این موضوع رکب خوردیم = من از این موضوع به عنوان درس عبرت یاد می کنم = حالا شما بگید درس عبرت نیست

این برای من درس عبرته = حالا چرا شما می خواهید به من حالی کنید که این برای من درس عبرت نیست = الله اعلم

خوب این خالی کردن ها و این بازی ها در خیلی از سهام ها دیگه از جمله حفاری و... اتفاق افتاد و این موجب وارد شدن

زیان سنگین به سهامداران حقیقی گردید.

و بقیه ماجرا

آقا ما تسلیم شدیم = شما درست می گویید = حق با شماست = ما هم گفتیم که دیگه تحلیل نمی زنیم

9. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام و درود

های وب :

عنوان موضوع افشاء: خريد، واگذاري، اخذ، فسخ و تغييرات مجوز فعاليت، امتياز تجاري يا علائم تجاري - گروه الف

احتراماً به استحضار سهامداران محترم می رساند از آنجائیکه این شرکت دارای موافقتنامه پروانه انتقال داده بی سیم (FWA) بوده و براساس مصوبه شماره 305 کمیسیون تنظیم مقررات مورخ 99/06/23، که در تاریخ 1399/07/20 به این شرکت ابلاغ شده است، تغییراتی در پروانه فعلی این شرکت، شامل تمدید زمانی و ارتقا فناوری به نسل پنجم (5G) و ارایه سرویس موبایل با فناوری های TD-LTE انجام شده که اثرات مالی، تعهدی و ارتقا این مصوبه به پیوست در سامانه کدال جهت مشاهده و استفاده ارائه شده است.

11. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

درود

من امروز حفاری 1104 خرید کردم

کلر هم 64500 گذاشتم ندادند
    با سلام و درود

حفاری :

اتفاقی که امروز افتاد با مثبت 23 درصدی این سهم عملا مقاومت مهم 30 = rsi شکسته شد

اما در شکست مقاومت بسیار مهم 40 = rsi ناکام ماند ار اس ای 40 بارها به عنوان حمایت عمل کرده اما اینبار به عنوان

مقاومت قوی عمل خواهد کرد و همین عامل شاید باعث بشه یه مدتی حفاری نوسانی باشه

اما اندیکاتور مکدی :

شکست خط صفر و نفوذ میله های مکدی به بالای خط صفر و همچنین کراس خط سگینال با خط اصلی می تواند یک سگینال باشه

در کنار این عوامل خبر تسعیر ارز 140 تومانی به ازای هر سهم که به نظر من با نرخ پایینی تسعیر شده می تواند خبر از تسعیر بسیار مهمتری

در گزارشات اتی داشته باشد

13. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال وحید خزایی آواتار ها
    تشکر شده 3,529 بار در 1,098 ارسال

خسته نباشید جناب شفاف سازی بزرگوار و دوست داشتنی...
    از نظر بنیاد نظرتون در مورد سهم کاما چی هست؟

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید خزایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید خزایی نمایش پست ها
    خسته نباشید جناب شفاف سازی بزرگوار و دوست داشتنی...
    از نظر بنیاد نظرتون در مورد سهم کاما چی هست؟
    درود

به نظر من از حیث بنیادی قیمتش بالاست ولی از جیث تکینکالی شاید بازهم بالا بره

ببنید حفاری بشه 2000 تومان دو برابر = کاما باید بشه 40.000 تومان

حفاری بشه 3000 تومان = کاما باید بشه 60.000 تومان

بازهم اینجوری نوشتم الان دوباره می رم تو حاشیه که اقا چرا کاما رو با حفاری داری مقایسه می کنی

صرفا از این جهت گفتم قیمت 2000 و 3000 تومان می تواند برای حفاری منطقی باشه ولی 40000و 60000 برای کاما ...

17. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سپهر کلهر آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 499 ارسال

با سلام و درود

های وب :

عنوان موضوع افشاء: خريد، واگذاري، اخذ، فسخ و تغييرات مجوز فعاليت، امتياز تجاري يا علائم تجاري - گروه الف

احتراماً به استحضار سهامداران محترم می رساند از آنجائیکه این شرکت دارای موافقتنامه پروانه انتقال داده بی سیم (FWA) بوده و براساس مصوبه شماره 305 کمیسیون تنظیم مقررات مورخ 99/06/23، که در تاریخ 1399/07/20 به این شرکت ابلاغ شده است، تغییراتی در پروانه فعلی این شرکت، شامل تمدید زمانی و ارتقا فناوری به نسل پنجم (5G) و ارایه سرویس موبایل با فناوری های TD-LTE انجام شده که اثرات مالی، تعهدی و ارتقا این مصوبه به پیوست در سامانه کدال جهت مشاهده و استفاده ارائه شده است.
    سلام جناب شفاف سازی.
    یمقدار از بنیاد های وب زحمت میکشید برامون بگید.
    من مطلب زیر را در گزارش شرکت دیدم. و نیاز دیدم مزاحم شما بشم.

های وب.jpg
    ویرایش توسط سپهر کلهر : 2020/10/12 در ساعت 21:57

19. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهر کلهر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)