صفحه 27 از 360 نخست ... 17242526272829303777127 ... آخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 3598

موضوع: شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

عضو فعال
    تشکر شده 44,860 بار در 2,843 ارسال

پاسخ : شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

نقل قول نوشته اصلی توسط شفاف سازی نمایش پست ها
    با سلام

دیروز حپترو 333 خریدم ..... امروز ساینا 4200 تومان
    با سلام

خروج از حپترو 366 تومان .... شاید م بالاتر بره ما که با سود فروختیم

اما دیروز 60 درصد ساینا رو در 460 فروختم شاید لازم بود همه رو بفروشم اما

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام

باید مواظب سهام معدنی و سنگ آهنی بود

روز یک شنبه در بازار سنگ آهن ..... کنستانتره 10 درصد ...... گندله 7 درصد ..... و دانه بندی شده تا 25 درصد

مثبت بودند سنگ آهن می ره تا رکورد دو سه سال اخیر رو بزنه ...... سهام این گروه در کف معرفی شدند

وامید 130 ..... کنور زیر 200 ...... کگل الان زیر 180 تومانی

وامید نبود ..... قطعا کگل باز هم اضافه می کردم

در گروه روی نیز همچنان با فزرین و فاسمین هستیم ...... فزرین در کمتر از یک ماه 30 درصد بازدهی داد

به نظر من هنوز جا برای رشد کگل و امید زیاده ...... با این قیمت ها کگل باید گزارش 3 ماهه و 6 ماهه خوبی داشته باشه

با سلام

یاد وامید 130 تومانی چند ماه قبل به خیر 188 تومان قیمت روز .... سهم مفت باشه ملت به شک می افتند

امید 130 تومان ..... زیر 300 فعلا فروشنده نیستم ..... دو سال زمان گذاشتم براش .... دو سه ماهه رسید به 188

فقط 50 درصد دیگه قیمت می ره حوالی 300 .... البته حواسمون کاملا به قیمت های جهانی هست اگه افت شدید بکنه

اون موقع تصمیم می گیریم

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام

چند ماه پیش به یکی از همکارمون گفتم وغدیر 210 تومانی تاپیکو 200 تومانی بفروش وامید بگیر

غدیر اومد زیر 190 .... امید هم رفت روی 190

اون یکی همکارمون چه قدر پارسان داشت 700 هزارتا .... غدیر 800 هزارتا .... فولاد 1 میلیون سهم ..... خودرو 440 هزارتا
    گفت از پارسان و غدیر خوشم میاد می خوام اضافه کنم
    گفتم همه رو بفروش ..... فروخت .... نزدیک 4 میلیون سهم امید گرفت .....

غدیر 205 .... پارسان 210 فولاد 130 و خودرو رو 340 فروخت رفت

دو سه ماه گذشته ..... امید کجاست غدیر و پارسان و خودرو و فولاد کجا هستن

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام

در بازارهای جهانی چه خبره

روی ....... 2550 دلار

سرب ...... 2160 دلار

قیمت سنگ آهن و گندله دیروز رو دارم ..... اونا هم ترکیدن

اونایی که دیروز در منفی کامل تو صف فروش بودند

این جوری که پیش بره ..... برای شنبه وامید فاسمین فزرین کمنگنز کگل و تمام فلزات و معدنی ها

و سرب و روی ها ...... چه خواهند شد ...... فعلا باید منتظر بود

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام

خوب تو این دو سه روزه از سبهان خارج شدم .... سهم بالای 50 درصد رشد کرده ملت تازه یادشان افتاده

که سبهان رو نفروشند .....

خوب سیمانی ها هم کولاک را انداختند از این گروه هنوز ساروم 235 تومانی .... سهگمت 180 تومانی و سکارون 270 تومانی رو دارم

سکارون اگه افزایش سرمایه 284 درصدی بیاد و بعد از افزایش سرمایه می تونه بازهم بازدهی بده باز هم صبر می کنیم پیشنهاد خرید نمی دم

اما یه سیمانی دیگه نظر من رو جلب کرده و اون سیلام هستش ..... فروشنده چندانی نداره .... با کمترین حرکت می تونه صف خرید بشه
    با سلام

یه چیزی که ملاک خرید و فروش خیلی از ماها هستش اینه که مثلا تو گروه سیمانی ها کدام سهم صف خرید هستش

ما هم می ریم تو صف ........ بدون اینکه بررسی کنیم اون سهم ارزش داره یا نداره ؟....... در چند هفته قبل رشد داشته یا نه ؟

بنیادی سهم چطور یه ؟ چقدر تولید و فروش داره ؟ سهم هایی که همین اندازه تولید و فروش دارند قیمت شون چنده ؟

وضعیت سهم از منظر تکنیکالی چه جوریه؟....... بازیگران سهم کیا هستن؟...... سابقه قیمتی سهم تو یکسال و تو دوسال اخیر

چند بوده ؟ بالاترین و پایین قیمت سهم در دو سه سال اخیر چند بوده و...... عوامل و سوالات دیگه

10 روز قبل سیمانی های سبز سبز بودند دنبال گزینه ای بودم که رشد نکرده باشه ..... صف خرید نباشه ..... وضعیت بنیادی از

لحاظ تولید و فروش عالی باشه ..... در کمترین قیمت چند سال قبل باشه ...... دیدم به به سیلام ..... سهم به این خوبی .... یه نگاه

آمار تولید و فروش .... سرمایه شرکت ..... سابقه معاملاتی ..... حداقل قیمت چند سال قبل ..... بدون صف خرید .....و....

سیلام در 290 و 295 خرید شد و قبل از خرید اینجا اعلام شد سیلام در 10 روز بالای 30 درصد رشد کرد

حتی در بازار 4 شنبه که کل بازار منفی بود سیلام صف خرید بود در 383 تومان

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 572 بار در 151 ارسال

جناب شفاف سازی برای خرید یکی دوتا سهم خوب که تکنیکال آن و بنیادی آن خوب یاشد معرفی کنید یکی از کسانی که در این سایت خوب تحلیل می کند شما هستید به هرکسی نمی توان اعتماد کرد خیلی ها سفته باز هستند ویا تحلیل گر خوبی نیستند ولی به شما از هر جهت می شود می شود اعتماد کرد انشائ الله به حق سر بریده امام حسین هر چی از خدا می خواهی بهت بده

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شهرقدس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرقدس نمایش پست ها
    جناب شفاف سازی برای خرید یکی دوتا سهم خوب که تکنیکال آن و بنیادی آن خوب یاشد معرفی کنید یکی از کسانی که در این سایت خوب تحلیل می کند شما هستید به هرکسی نمی توان اعتماد کرد خیلی ها سفته باز هستند ویا تحلیل گر خوبی نیستند ولی به شما از هر جهت می شود می شود اعتماد کرد انشائ الله به حق سر بریده امام حسین هر چی از خدا می خواهی بهت بده
    با سلام

شما لطف دارید خدا به شما هم خیر و برکت بده

اینکه من دو تا سهم معرفی کنم و تمام ........ زیاد درست به نظر نمی رسه

هر سهمی ممکنه الان از نظر بنیادی عالی باشه و چند وقت دیگه خراب

سهمی که می خرید نیاز به مراقبت شدید داره از وضعیت درون شرکت گرفته تا وضعیت صنعت .... وضعیت کشور و جهان و....

سال گذشته وضعیت گروه سرب و روی و فلزات و معدنی ها خراب بود الان که با شما صحبت می کنم وضعیت عالی عالیه

حالا شاید بعد از مدتی خراب شد ... پس باید مراقب بود

فاسمین رو با وضعیت کنونی عالی می دونم با این وضعیت جهانی فکر نکنم اجازه اصلاح بده ... میل به صعود بیشتره

پکرمان و حق تقدم آن از نظر بنیادی عالیه عالیه ..... این سهم بدون بارز کردستان می تونه 70 بسازه کردستان هم سال آینده میره رو مدار تولید

کگل ... وامید .... کچاد .... کمنگنز و.... با این وضعیت جهانی می توانند خرید های خوبی باشند

شلعاب .... سهگمت .... سصوفی .... سبهان .... در منفی می توانند بازهم حرف هایی برای گفتن داشته باشند

شفن ..... عالیه عالیه ..... فقط بز خری دیگه نمی شه کرد .... همین چند هفته قبل 1100 مفت تقدیم می کردند

پارسان ..... یکی دیگه از سهم های در کف تاریخی ..... که می تونه با وضعیت خوب بازارهای جهانی .... رشد خوبی رو تجربه کنه .... فقط این سهم بعضی وقت فرصت سوزی می کنه

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام مجدد

این بازارهای جهانی چکار می کنند مس در عرض یک هفته 1000 دلار رفت بالا
    فقط دیروز و امروز بیش از 500 رفت روش ..... امروز بیش از 7 درصد مثبته ....داره 6000 دلار رو می بینه

روی 2550 دلا ر...... سرب داره به 2200 دلار میر سه

فردا فاسمین .... کاما ..... فرآور ..... کبافق و.... تمام صف خریدن همچنین فملی و فولاد و امید و...

خدا کنه ای فزرین در یک قیمت عالی باز بشه

روز 4 شنبه یکی از دوستان زنگ زده میگه می خوام سهام رو بفروشم بعد چند روز بعد پایین تر بخرم .... گفتم اعصاب اینکار رو ندارم

خود دانی اگه می دونی پایین تر می تونی بخری بفروش ..... چند بار در هفته های قبل این درخواست رو کرده بود گفته بودم بفروش

این بار گفتم تصمیم با خودت .... چند روز منفی می خورد می گفت شما نذاشتی بفروشم .... پرتفو شو من معرفی کرده بود

حالا ببینید چه اعصابی ازش خورد خواهد شد .... 4 شنبه منفی 5 درصد فروخت شنبه با احتساب کارمزد و مالیات بالای 6 درصد ضرر و

تازه سهام های فروخته شده دیگه گیرش نمیاد.... همین سهام های معدنی و... که بالا گفتم....

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (2)
    تشکر شده 6,804 بار در 2,443 ارسال

دوستان یک سوال فنی....من خودم جوابش رو تقریبا می دانم.ولی اگر اینطوری باشه بورس داره اشتباه می کنه

نظر بدید البته اونهایی که مهارت دارند تا به یک نتیجه ای برسیم.

ببنید سهمی بسته شده برای افزایش 100 درصدی از آورده نقدی با قیمت پایانی 350......این سهم اعلام کرده تا قبل از مجمع عمومی عادی(تقسیم سود) افزایش رو ثبت نمیکنه و پس به حقها سود تعلق نمی گیره ........50 تومان هم می خواد تقسیم کنه.....فرض کنیم مجمع تشکیل شد و افزایش تصویب شد.

لطفا 2 چیز را بگویید......1- قیمت سهم و حق(با فرض اینکه در یک لحظه باز شوند و سود و ضرری به سهامدار روز قبل مجمع نرسانند)
    2- فرض کنیم تا قیمت خورد دوباره بسته میشه و میره برای مجمع تقسیم سود........مجمع تشکیل و 50 تومان تقسیم می کنه....حالا نماد و حق باید چند باز بشه تا به سهامدار قبل مجمع سود و ضرری نرسه

متوجه شدید که زمان را کوتاه کردیم.این را بگویید تا بگم که بورس داره کجا رو اشتباه می کنه البته اگر خودمان به حرف واحدی برسیم.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Amir.tala از ایشان تشکر کرده است:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال

جناب شفاف سازي اميدوارم فقط بشه فردا واميد رو خريد. معمولا بعد از اينكه همه معدني ها صف ميشن اين صف ميشه. انشالله اول وقت فرصت بده
    ونفت رو چه كنيم تكون نمي خوره . خداييش شانس هم مهمه ها از اين همه سهم ما ونفت خريديم و ثفارس
    پايين كه ميرن ولي بالا نه
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)