صفحه 52 از 360 نخست ... 2424950515253545562102152 ... آخرین
نمایش نتایج: از 511 به 520 از 3599

موضوع: شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

عضو فعال
    تشکر شده 44,862 بار در 2,843 ارسال

پاسخ : شفاف سازی صورت های مالی راهی برای پیش بینی آینده

نقل قول نوشته اصلی توسط شفاف سازی نمایش پست ها
    با سلام

من اتفاقا امروز می خواستم شفن اضافه کنم فعلا تا زمانی که متانول بالای 330...340 دلار هیچ خطری نداره هیچ

بلکه ارزش خرید هم داره

زاگرس 2000 ..... 350 سود امسال می گیری قیمت تمام شده میشه 1650 ..... سود سال بعد با این قیمت های جهانی

600 تومان

شفن من زیر 3000 تومان نمی فروشم
    با سلام

شفن و قیمت 3000 تومانی پیش بینی شده

3000 تومان = 275 سود مجمع + 2725 قیمت امروز

آبان 95 خرید در 1030 و 1120 و رشد نزدیک به 200 درصدی در عرض یکسال

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام

خرید پله اول فولاژ در 164 تومانی

فولاژ 164 تومانی عین خرید شفن 1100 تومانی هستش

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال arad700 آواتار ها
    تشکر شده 16,145 بار در 2,953 ارسال

جناب شفاف سازی عزیز من خودم فولاژ مقداری دارم ولی دیگه امید چندانی به رشدش ندارم و فقط منتظرم که یه نوسانی بده و خارج شوم. ظاهرا به دو دلیل فولاژ رشد نمی کنه .
    1.. وجود دعوای مدیریتی بین حقوقی ها
    2.. زیاد بودن قیمت الکترود گرافیتی که ماده اولیه محسوب میشه البته من اطلاعات تخصصی ندارم ولی ظاهرا برای تولید به الکترود گرافیتی نیازه و قیمت بالای این ماده سود را کاهش میده دلیل درجا زدن فولاژ ظاهرا همینه
    Honesty is the best policy

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

شاید سرمایه گذاری در واحیا بهتر از فولاژ باشه.
    البته این نظر من هستش.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    جناب شفاف سازی عزیز من خودم فولاژ مقداری دارم ولی دیگه امید چندانی به رشدش ندارم و فقط منتظرم که یه نوسانی بده و خارج شوم. ظاهرا به دو دلیل فولاژ رشد نمی کنه .
    1.. وجود دعوای مدیریتی بین حقوقی ها
    2.. زیاد بودن قیمت الکترود گرافیتی که ماده اولیه محسوب میشه البته من اطلاعات تخصصی ندارم ولی ظاهرا برای تولید به الکترود گرافیتی نیازه و قیمت بالای این ماده سود را کاهش میده دلیل درجا زدن فولاژ ظاهرا همینه
    نقل قول نوشته اصلی توسط arad700 نمایش پست ها
    شاید سرمایه گذاری در واحیا بهتر از فولاژ باشه.
    البته این نظر من هستش.
    با سلام

کاملا حق با شماست فولاژ نیز مثل بسیاری از فولادی هاست و مصرف کننده الکترود گرافیکی

فولاژ برای 96 حدود 2000 تن الکترود گرافیکی نیاز داره که 500 تن آن از موجودی سال قبل هستش

برای 96 حدود 2000 تن خرید پیش بینی کرده با قیمت 200 میلیارد تومان ..... اگر 10 برابرش کنیم میشه 180 میلیارد تومان
    افزایش بهای تمام شده ..... که عدد سنگینی محسوب میشه

ولی به نظر من سهم رو تو اوج اخبار منفی باید خرید و دیگه بهش نگاه نکرد

زمانی که فلز روی روی 1500 دلار بود در اوج نامیدی ..... ملت برای خرید فراور 180 تومانی .... کامای 200 تومانی کبافق 220 تومانی
    ناز می کردند....اون موقع هر کسی خرید و نگه داشت به سود های 600 ...700 درصدی رسید

الکترود گرافیکی هم زیاد نمی تونه اون بالا بالاها بمونه و هر گونه خبری که حاکی از کاهش قیمت به بازار برسه ملت هجوم می برن برای خرید
    شایدهم زمانی خبرها برسه دست ما که سهم کلی رشد کرده و اون موقع دستمون برای خرید نخواهد رفت

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی از آخرین قیمت های الکترو گرافیکی داره لطفا اطلاع رسانی کنه

اما فولاژ مالک 25 درصد آهن و فولاد غدیر معادل 950.000.000 سهم که این شرکت آهن اسفنجی فولاژ رو تامین میکنه

فولاژ طرح توسعه ای رو در دست اجرا داره که ظرفیت تولیدات شرکت رو به بیش از دو برابر یعنی 700.000 تن
    افزایش میده شاید در سال 97 به بهره برداری برسه

این طرح تاثیر زیادی بر روی سود فولاژ خواهد گذاشت

من دید میان و بلند مدتی بر روی این سهم دارم

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 24,077 بار در 4,278 ارسال

با سلام

کاملا حق با شماست فولاژ نیز مثل بسیاری از فولادی هاست و مصرف کننده الکترود گرافیکی

فولاژ برای 96 حدود 2000 تن الکترود گرافیکی نیاز داره که 500 تن آن از موجودی سال قبل هستش

برای 96 حدود 2000 تن خرید پیش بینی کرده با قیمت 200 میلیارد تومان ..... اگر 10 برابرش کنیم میشه 180 میلیارد تومان

ولی به نظر من سهم رو تو اوج اخبار منفی باید خرید و دیگه بهش نگاه نکرد

زمانی که فلز روی روی 1500 دلار بود در اوج نامیدی ..... ملت برای خرید فراور 180 تومانی .... کامای 200 تومانی کبافق 220 تومانی
    ناز می کردند....اون موقع هر کسی خرید و نگه داشت به سود های 600 ...700 درصدی رسید

الکترود گرافیکی هم زیاد نمی تونه اون بالا بالاها بمونه و هر گونه خبری که حاکی از کاهش قیمت به بازار برسه ملت هجوم می برن برای خرید
    شایدهم زمانی خبرها برسه دست ما که سهم کلی رشد کرده و اون موقع دستمون برای خرید نخواهد رفت

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی از آخرین قیمت های الکترو گرافیکی داره لطفا اطلاع رسانی کنه

اما فولاژ مالک 25 درصد آهن و فولاد غدیر معادل 950.000.000 سهم که این شرکت آهن اسفنجی فولاژ رو تامین میکنه

فولاژ طرح توسعه ای رو در دست اجرا داره که ظرفیت تولیدات شرکت رو به بیش از دو برابر یعنی 700.000 تن
    افزایش میده شاید در سال 97 به بهره برداری برسه

این طرح تاثیر زیادی بر روی سود فولاژ خواهد گذاشت

من دید میان و بلند مدتی بر روی این سهم دارم
    سلام...قربان این 2000 تن الکترود گرافیتی و 500 تن موجودی قبلی را از کجابدست اوردید...صورت مالی 6 ماهه را گشتم چیزی پیدا نکردم...... مبلغ 200 میلیاردی .در بند خرید مواد اولیه ندیدم....ممنون..
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

در ضمن قیمت الکترود گرافیتی در بازار نقدی تنی25000 تا 27000 دلاره...بدون حمل..قیمت خامش...با دلار ازاد4150 تومانی...104 میلیون ..تا112 میلیونه...اگر شامل دلار مبادلاتی بشه..20 درصد ارزانتر از مبالغ ذکر شده...احتمالا ..این هزینه الکترود گرافیتی را یا در سر بار دیده...یا بند سایر در مواد اولیه مصرفی...فولاد الیاژی تقریبا به ازای هر تنش 1/5 برابر بیشتر از فولاد معمولی الکترود مصرف میکنه...فکر کنم بین 3 تا 4 کیلو برای هر تن فولاد الیاژي الکترود مصرف شه..ولی بنظرم..این 200 میلیارد شما بسیار کمتر لحاظ شده...چون سربار را فقط 60 میلیارد بالاتر از 95 دیده..و بند سایر را هم 50 میلیارد بالاتر از 95..ممنون میشم..این 2000 تن الکترود را که 200 میلیارد هزینه براش پیش بینی کرده..معلوم بفرمایید کدام قسمت صورت مالیست...ارادتمند..سهم را دارم..البته گران خریدم..183...ولی میانگین کم کردم..تمام شده ام رسید 162
    پست ها اینجانب صرفا نظر شخصیست..نه مبنا برای خرید قرار بدهید..نه فروش..بنده هم حق دارم..نظرم..را هر جند غلط باشه..بگم...درست بود..ارزانی وجود...غلط بود به بزرگی خودتان ببخشید..

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط mey نمایش پست ها
    در ضمن قیمت الکترود گرافیتی در بازار نقدی تنی25000 تا 27000 دلاره...بدون حمل..قیمت خامش...با دلار ازاد4150 تومانی...104 میلیون ..تا112 میلیونه...اگر شامل دلار مبادلاتی بشه..20 درصد ارزانتر از مبالغ ذکر شده...احتمالا ..این هزینه الکترود گرافیتی را یا در سر بار دیده...یا بند سایر در مواد اولیه مصرفی...فولاد الیاژی تقریبا به ازای هر تنش 1/5 برابر بیشتر از فولاد معمولی الکترود مصرف میکنه...فکر کنم بین 3 تا 4 کیلو برای هر تن فولاد الیاژي الکترود مصرف شه..ولی بنظرم..این 200 میلیارد شما بسیار کمتر لحاظ شده...چون سربار را فقط 60 میلیارد بالاتر از 95 دیده..و بند سایر را هم 50 میلیارد بالاتر از 95..ممنون میشم..این 2000 تن الکترود را که 200 میلیارد هزینه براش پیش بینی کرده..معلوم بفرمایید کدام قسمت صورت مالیست...ارادتمند..سهم را دارم..البته گران خریدم..183...ولی میانگین کم کردم..تمام شده ام رسید 162
    با سلام

اول این جمله رو اصلاح کنم :

برای 96 حدود 2000 تن خرید پیش بینی کرده با قیمت 20میلیارد تومان ..... اگر 10 برابرش کنیم میشه 180 میلیارد تومان

این اطلاعات و موجودی 500 تنی از سال قبل و قیمت خرید 2000 تن به 20 میلیارد تومان در اولین پیش بینی شرکت افشا شده و در گزارش 6 ماهه اونو به تفکیک ابراز
    ننموده

خلاصه افزایش 10 برابری قیمت الکترود گرافیک می تواند تاثیر نامساعدی برای این شرکت ها بگذاره

فکر می کنم یکی از شرکت های ایرانی برنامه تولید 100 هزار تن الکترود رو داره که نیاز داخل کشور رو بر طرف می کنه
    همچنین پیش بینی می شه در سال 97 حدود 30 هزار تن به بهره برداری برسه

به نظر می رسه در کوتاه مدت این مشکل بر طرف نمی شه ولی در میان و بلند مدت در داخل و خارج از کشور با توجه به صرفه بودن سرمایه گذاری
    در این محصول بتوانند این مشکل را بر طرف کنند

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شفاف سازی از ایشان تشکر کرده اند:

ظاهرا برای تولید الکترود گرافیتی نیاز به کک سوزنی هستش Needle coke .
    تولید کک سوزنی در انحصار چند کشور دنیاست و دلیل گران شدن الکترود گرافیتی افزایش قیمت و کمیاب شدن وکک سوزنی هستش.
    اگه حتی این کارخانه ایرانی تولید الکترود گرافیتی به بهره برداری برسه از اونجایی که ماده اولیه تولید الکترود گرافیتی کک سوزنی هست و این شرکت باید کک سوزنی را از خارج با بهای خیلی زیاد خریداری کنه بازهم هزینه تولید الکترود گرافیتی زیاد خواهد بود و در نتیجه شرکتهای فولادی برای خرید الکترود هزینه زیادی پرداخت خواهند کرد.
    به علاوه تا اونجایی که من مطالعه کردم بهای کک سوزنی کاهش چندانی نخواهد داشت چون میزان تقاضا برای الکترود در صنایع هسته ای و انرژی های پاک روز به روز در حال افزایشه و از طرفی تولید در چین در حال کاهش!
    فکر می کنم شرکتهای فولادی پس از اتمام ذخیره الکترود گرافیتی به ناچار می باید الکترود جدید را باقیمت گزاف خریداری کنند و این امر می تونه سود این شرکتها را شدیدا تحت تاثیر قرار بده.
    حالا اگه شرکت فولادی باشه که با افزایش بهره وری ،افزایش تولید و .... بتونه میزان سود را افزایش بده میتونه از این بحران به سلامت عبور کنه.

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arad700 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

با سلام

اول این جمله رو اصلاح کنم :

برای 96 حدود 2000 تن خرید پیش بینی کرده با قیمت 20میلیارد تومان ..... اگر 10 برابرش کنیم میشه 180 میلیارد تومان

این اطلاعات و موجودی 500 تنی از سال قبل و قیمت خرید 2000 تن به 20 میلیارد تومان در اولین پیش بینی شرکت افشا شده و در گزارش 6 ماهه اونو به تفکیک ابراز
    ننموده

خلاصه افزایش 10 برابری قیمت الکترود گرافیک می تواند تاثیر نامساعدی برای این شرکت ها بگذاره

فکر می کنم یکی از شرکت های ایرانی برنامه تولید 100 هزار تن الکترود رو داره که نیاز داخل کشور رو بر طرف می کنه
    همچنین پیش بینی می شه در سال 97 حدود 30 هزار تن به بهره برداری برسه

به نظر می رسه در کوتاه مدت این مشکل بر طرف نمی شه ولی در میان و بلند مدت در داخل و خارج از کشور با توجه به صرفه بودن سرمایه گذاری
    در این محصول بتوانند این مشکل را بر طرف کنند

با تشکر..با توجه به گزارش 6 ماهه... پس احتمالا تمام ذخایر الکترود گرافیتی را مصرف کرده..و..از این به بعد باید شاهد اثر گزاری الکترود باشیم..بنظرم..اگر این اتفاق بیوفته..گزارش 9 ماهه شدیداکاهش حاشیه سود خواهیم داشت..و احتمالا در در عملکرد 3 ماهه سوم...زیان عملیاتی...یا حداقل کاهش شدید سود اوری خواهیم داشت...کل سود ناخالص 100 میلیارده.....اگر در 97 این سود به 200 میلیارد یا 2 برابر هم برسه..فقط پاسخگوی افزایش الکترود خواهد بود..و در 97 سهم زیان خواهد ساخت..

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mey از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)