صفحه 5 از 93 نخست ... 23456781555 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 929

موضوع: كارخانجات توليدي شهيد قندي ( بكام )

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,930 بار در 4,539 ارسال
    با توجه به روند سهم احتمال ریزش جدید در بکام را خواهیم دید .

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 12 ارسال
    سلام
    کسی از بکام چیزی نمیگه چرا ؟؟؟
    نمادش برای چی بسته شد؟

Banned باربد آواتار ها
    تشکر شده 19,170 بار در 3,060 ارسال
    سیگنال بورس: به بررسی افزایش نرخ ارز می پردازیم اینبار نوبت کابل های شهید قندی است، نرخ یورو را در بودجه 1400 درنظرگرفته است در حالیکه نرخ یورو 1700-1800 درحال معامله است.

با فرض یورو 1700 تومانی با فروش صادراتی 75.7 میلیون یورویی ، سود حاصل از این افزایش حدود 20 میلیارد تومان است. همچنین این شرکت 24.15 میلیون یورو نیز واردات دارد که با احتساب یورو 1700 تومانی 7 میلیارد تومان از این بابت به زیان شرکت است که در مجموع بکام حدود 13 میلیارد تومان از افزایش نرخ یورو سود می برد.

اگر تنها به بررسی این فاکتور در سود شرکت بپردازیم، سود شرکت قبل از کسر مالیات از 9 میلیارد تومان به 22 میلیارد تومان افزایش می یابد که بیش از دو برابر است

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید باربد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط majid46 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید
    لطف میکنید اگر یک موج شماری از سهم بکام را در این جا داشته باشید.
    با تشکر
    سلام مجید عزیز
    تقدیم به شما .....

موفق باشین

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی اقلیدس آواتار ها
    تشکر شده 562 بار در 193 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط باربد نمایش پست ها
    سیگنال بورس: به بررسی افزایش نرخ ارز می پردازیم اینبار نوبت کابل های شهید قندی است، نرخ یورو را در بودجه 1400 درنظرگرفته است در حالیکه نرخ یورو 1700-1800 درحال معامله است.

با فرض یورو 1700 تومانی با فروش صادراتی 75.7 میلیون یورویی ، سود حاصل از این افزایش حدود 20 میلیارد تومان است. همچنین این شرکت 24.15 میلیون یورو نیز واردات دارد که با احتساب یورو 1700 تومانی 7 میلیارد تومان از این بابت به زیان شرکت است که در مجموع بکام حدود 13 میلیارد تومان از افزایش نرخ یورو سود می برد.

اگر تنها به بررسی این فاکتور در سود شرکت بپردازیم، سود شرکت قبل از کسر مالیات از 9 میلیارد تومان به 22 میلیارد تومان افزایش می یابد که بیش از دو برابر است
    باربد جان اگر شلوغی سوریه نبود . این سهم براحتی الان حوالی 400 تومان بود.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اقلیدس از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال fm2006 آواتار ها
    تشکر شده 2,960 بار در 697 ارسال
    بکام و سر شانه معکوس در تایم روزانه + واگرایی مثبت در rsi

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید fm2006 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    سلام استاد holy عزیز
    سوالی در مورد موج شماری شما از بکام داشتم .البته قبل از مطرح کردن سوال باید بگویم در حال مطالعه و یادگیری الیوت هستم و سوالاتم فقط جنبه یادگیری دارد
    در موج شماری شما موج 4 و موج دو هر دو ساده هستند این موضوع خللی در موج شماری ایجاد نمی کند؟ظاهر نمودار کاملا با موج شماری شما و اتمام 5 موج صعودی مطابقت دارد و به خوبی کانالیزه شده ،شک من به خاطر شکل موج 4 و 2 و نیز موج فعلیست که ظاهرا باید موج b باشد

سوال دوم من در مورد موج b هست ،در موج b آنطور که من خواندم همه از بازار صعودی دفاع می کنند و حجم معاملات افزایش پیدا می کندو قیمت ها افزایش خوبی را تجربه می کنند اما شرایط فعلی بازار ما بر فرض اینکه در موج b هستیم با موارد فوق همخوانی ندارد ،حجم معاملات به شدت پایین بوده و قیمت ها کاهشی هستند در واقع از ابتدا اصلاح تا کنون ما روند افزایشی قوی شاهد نبودیم.
    علت اینکه این سوال را در این تاپیک مطرح کردم این است که هم در مورد بکام و هم در مورد شاخص این تردید برای من بوجود آمده است
    پیشاپیش از پاسختان متشکرم

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام استاد holy عزیز
    سوالی در مورد موج شماری شما از بکام داشتم .البته قبل از مطرح کردن سوال باید بگویم در حال مطالعه و یادگیری الیوت هستم و سوالاتم فقط جنبه یادگیری دارد
    در موج شماری شما موج 4 و موج دو هر دو ساده هستند این موضوع خللی در موج شماری ایجاد نمی کند؟ظاهر نمودار کاملا با موج شماری شما و اتمام 5 موج صعودی مطابقت دارد و به خوبی کانالیزه شده ،شک من به خاطر شکل موج 4 و 2 و نیز موج فعلیست که ظاهرا باید موج b باشد

سوال دوم من در مورد موج b هست ،در موج b آنطور که من خواندم همه از بازار صعودی دفاع می کنند و حجم معاملات افزایش پیدا می کندو قیمت ها افزایش خوبی را تجربه می کنند اما شرایط فعلی بازار ما بر فرض اینکه در موج b هستیم با موارد فوق همخوانی ندارد ،حجم معاملات به شدت پایین بوده و قیمت ها کاهشی هستند در واقع از ابتدا اصلاح تا کنون ما روند افزایشی قوی شاهد نبودیم.
    علت اینکه این سوال را در این تاپیک مطرح کردم این است که هم در مورد بکام و هم در مورد شاخص این تردید برای من بوجود آمده است
    پیشاپیش از پاسختان متشکرم

با سلام و عرض درود خدمت استاد راشین عزیز
    راشین عزیز،در ارتباط با بحث آلترنانس در امواج که جنابعالی مطرح فرمودین ، آلترنانس در یکی از سه مورد 1-قیمت 2- تایم 3- پترن کفایت مینماید ،بعضا دیده میشود بیش از یک مورد آلترنانس داریم ولی وجود حداقل یک مورد کفایت مینماید ،این موضوعی که اشاره فرمودید صرفا آلترنانس در مورد پترن میباشد که اگر موج دوم ساده بود موج چهارم کامپلکس یا مثلث باشد ،اما آلترنانس در موارد دیگری هم که عرض کردم اگر وجود داشته باشد برای ما کافیست ، که خوب مشاهده میفرمایید کاملا رعایت شده .......

اما موضوع دوم ،نظرات اساتید مختلف متفاوت است ،جناب پریچر و ماینر هردو معتقدند که اکثرا این اتفاق میوفتد (ونه همیشه) و عدم وجود آلترنانس باعث غلط بودن موج شماری نمیشود ،اما نظر جناب ویلسون واکر بر مبنای این استکه باید یک مورد حداقل آلترنانس وجود داشته باشد ،که در بالا متن کتاب ایشون رو که ذکر کردم ،از بابت اعتبار به اعتقاد من قطعا نظر جناب پریچر و ماینر ارجح است و واقعا عدم آلترنانس باعث غلط بودن موج شماری نمیشود بلکه بهتر است کاملا رعایت شود مگر اینکه واقعا چاره ای نباشد که آن موقع جزو معدودها قرار میگیرد .

اما در ارتباط با شاخص استاد راشین عزیز ،
    بازار فعلی ما دستخوش ریسک سیستماتیک نیز میباشد ،زمانی که ریسک سیستماتیک رو بخوایم بر شرایط اضافه کنیم دیگه شاید نتونیم توقع وضعیتهای نرمال رو داشته باشیم ،اما یکی از خصوصیات امواج اصلاحی وجود نوسانگیری و نه سهامداری در بازار است که خوب میبینیم به شدت وجود داره .... اما سوای مورد فوق ،
    من چند خطی در این لینک در پست 197 نوشته بودم ،
    http://forums.boursy.com/showthread....B2-holy/page14
    که بر مبنای این عرایض شاید در موج بی نباشیم .......
    با تقدیم احترام

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,500 بار در 922 ارسال
    سلام
    ممنون استاد ،توضیحات شما مثل همیشه کامل بود
    شلاد و سلامت باشید

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید راشین از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط راشین نمایش پست ها
    سلام
    ممنون استاد ،توضیحات شما مثل همیشه کامل بود
    شلاد و سلامت باشید
    خواهش میکنم استاد راشین محترم ،وظیفم رو انجام دادم

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 93 نخست ... 23456781555 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)