نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: تحلیل و بررسی عملکرد کلیه سایتهای مرتبط با بورس (رایگان، پولی و...)

عضو جدید
    تشکر شده 26 بار در 6 ارسال

تحلیل و بررسی عملکرد کلیه سایتهای مرتبط با بورس (رایگان، پولی و...)

سلام
    با توجه به اینکه امروزه تعداد سایتهای (رایگان، پولی و...) فعال در زمینه بورس زیاد شده است، بررسی عملکرد و درمیان گذاشتن تجربیات کاربران در این زمینه بیش از پیش احساس می شود، سعی کنید در صورت امکان نظراتی که نیاز به مدرک و دلیل دارند آنها را بیان کنید، لطفا با همراهی خود این تاپیک را پربار کنید.
    با تشکر.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید :-) از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید Cyberlife آواتار ها
    تشکر شده 33 بار در 13 ارسال

پاسخ : تحلیل و بررسی عملکرد کلیه سایتهای مرتبط با بورس (رایگان، پولی و...)

چرا این قسمت روی همون پست اول مونده و کسی تجربیات خودش رو نمیگذاره ؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Cyberlife از ایشان تشکر کرده است:

عضو جدید
    تشکر شده 6 بار در 3 ارسال

پاسخ : تحلیل و بررسی عملکرد کلیه سایتهای مرتبط با بورس (رایگان، پولی و...)

سلام ، من اینجا میخوام از تجربهٔ کار یکسا لهٔ خودم با یه بروکر مطمئن در بازار بورس آنلاین برای شما بنویسم . حدود یکسال پیش من از تبلیغات شرکت بول و بیر دیدم و ثبت نام کردم و شروع کار کردم به کار کردن با این بروکر . اول با حساب دمو کار کردم حدود ۲ هفته ، بتدریج و به کمک کارشناس حرفه ای رایگانی که گرفتم تونستم خیلی چیزهارو یاد بگیرم، و بعدش حساب واقعی را فعال کردم . فقط روی یک دارایی تمرکز کردم. الان بعد از فقط ۲ ماه خودم کار میکنم . برداشت و پرداخت ظرف مدت ۲۴ ساعت انجام میشه. من با ۵۰۰ دلار کارم رو شروع کردم . خیلی آروم و بدون عجله بدون طمع کردن هر روز یا یک روز در میان ترد کردم و سرمایه رو به ۹۰۰ دلار رسوندم در مدت ۵ هفته . تا قبل از اون برداشتی نمیکردم و فقط برای افزایش سرمایه ترید میکردم . بعد که به ۹۰۰ دلار رسید شروع به برداشت کردم . به نسبت پولی که گذشتم توی مدت کوتاه ، خودم رو موفق میدونم . و رمز اون روی قانع بودن به سود نه خیلی زیاد و طمع نکردن و تمرکز روی یک دارایی میدونم. من تصمیم گرفتم سایت و بروکر رو اینجا به شما معرفی کنم ، ارزش کار کردن رو داره و چیزی رو از دست نمیدید به شرط اینکه این چند تا شرط رو یادتون نره! اگر هم سالی داشتید به من ایمیل و یا سکایپ کنیدمن در خدمتم
    ویرایش توسط Aiming : 2017/01/27 در ساعت 14:32

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حمید ش. از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)