صفحه 2 از 31 نخست 1234512 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 305

موضوع: بررسی روند شرکتهای بازار سرمایه

عضو فعال
    تشکر شده 791 بار در 225 ارسال
    مارال خانم ضمن تشکر از حضور شما . اگر ممکنه تحلیلی هم از خاور داشته باشید ممنون میشم یادمه در وبلاگتون گفته بودید تا 125 مشکلی نداره ولی با گزارش تعدیل منفی سهم منفی شد آیا هنوز میتوان به 125 امید داشت ؟؟؟ امکان داره سهم در موج 2 باشه و بخواد 3 را شروع کنه ؟؟

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حبیب از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 2,476 بار در 297 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حبیب نمایش پست ها
    مارال خانم ضمن تشکر از حضور شما . اگر ممکنه تحلیلی هم از خاور داشته باشید ممنون میشم یادمه در وبلاگتون گفته بودید تا 125 مشکلی نداره ولی با گزارش تعدیل منفی سهم منفی شد آیا هنوز میتوان به 125 امید داشت ؟؟؟ امکان داره سهم در موج 2 باشه و بخواد 3 را شروع کنه ؟؟
    در مورد خاور به اعتقاد من در موج سوم دستیابی سهم به حوالی 200 نیز ممکن است
    اما انچه در روند سهم شاهد هستیم ادامه تکمیل شدن زیک زاک میباشد
    میتوان با سهم اینگونه رفتار کرد
    از نظر حجم بین 102 تا 103 مقاومت ساخته البته امروز لمس شده در این سطح شناسایی نمود اگر مجدد لمس شد
    حد ضرر زیر 90 تومان
    ورود به سهم با شکست 110 تا 112 مجدد باشد از بالای این سطح سیگنال خرید قوی صادر خواهد شد
    اما بصورت کلی خاور باید با دید بلند مدت در سبد باشد

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 5 بار در 2 ارسال
    خیلی خیلی خوشحالم که باز میبینم عزیزانی مثل شما دست به قلم شدن . خیلی از دوستان مطلع فروم های بورسی رو ترک کرده بودن ولی امروز با دیدن مجدد اسم شما خیلی خوشحال شدم

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید felermo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ممنون از لطف شما راستش من اين هفته دايما در مسافرتم هماكنون نيز در كافينت هستم
    منفي شدن صدرا در نوع خود جالب بود هدف اول سهم را 305 گفته بودم مثلا حفاري فراكتال قبلي بالاتر نرفت و هماكنون همان موج منفي كه مد نظرم بوده در حال رخ دادنه
    صدرا را در حالت بدبينانه من 278 ديدم براي خريد با هدف 320 حفاري نيز فكر ميكنم 245 تا 237 موقيعت پيش امد تا شب تحليل هر دورا ميگذارم
    اما ولغدر نيز جالبه كه هنوز با 98 درگيره خريد خود من 98 ميباشد اما خب يك فروش درست رو بيمه دي اما خريد ولغدر در قيمت بهتر هم ميتوانست باشد منتظر ميمانيم

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نگاهی به روند تجهیزاتیها بود که روز 5 شنبه رو وبلاگ درج کرده بودم

نگارش در تاريخ پنجشنبه چهاردهم بهمن 1389 توسط Elliot Wave
    با نگاهی سطحی به گروه پیمانکاری تجهیزات و مپنا البته سه سهم حفاری شمال مپنا و صدرا میتوان سناریو روند انها را به اینگونه تعریف کرد

حفاری شمال: روند سهم در دو سطح خرید مناسب ۲۴۵ و ۲۵۵ بنظر میرسد اگر در معاملات اینده سهم به لمس سطح ۲۶۰ تومان برسد انگاه در نوسان تا ۲۵۵ این سطح مناسب خواهد بود اما بصورت کلی سقف قبلی سهم ۲۵۸۵ ریال میباشد با دقت در معاملات اینده سهم باید به معاملات سهم حتی ۱ ریال بالاتر از فراکتال ۲۵۸۵ باید توجه شود

درصورت عدم عبور ۲۵۵ تا ۲۴۵ دو پله خرید بنظرم میتوان سناریو رشد تا ۳۰۰ را میان مدت درنظر گرفت اما برای این هدف ۲۴۵ و ۲۵۵ را به خاطر داشته باشید در ارسال بعدی چارت سهم را با یکسری تغییرات در دیدگاه ارسال میکنم

مپنا سهمی است که در شرف افزایش سرمایه است اما در تحلیل قبلی سطح خروج کوتاه مدتیها ۴۲۰ ارزیابی کردم روند را از به بعد ان دنبال نکردم

شخصا برای مپنا روزهای سختی را پیشبینی میکنم پیشنهاد من رصد معاملات بالای ۴۱۵ میباشد اما سطح خرید مناسب برای بلند مدت ۴۰۰ و ۳۸۵ میباشد

صدرا به هدف اول رسید در صورت عبور معاملات شنبه و یکشنبه از ۳۰۵ میتوان ۲۹۵ را برای نوسان تا ۳۳۰ ارزنده دید

در صورت جو منفی گروه ۲۸۰ تا ۲۷۵ برای صدرا بسیار ارزنده خواهد بود

من ۳ سهم حفاری مپنا و صدرا را در ارسالهای بعدی دقیق نشان خواهم داد

در این وبلاگ اهداف صدرا به درستی اخیرا پیشبینی شد تنها ایرادی که میتوان گرفت از نظر زمانی بود مثلا صدرا به نظر من سریع به ۲۹۵ رسید نزول حفاری انچه که در تصور من بوده محقق نشده گرچه سطح ۲۵۵ در اینده میتواند تکلیف سهم را روشن کند

در سهمهای حفاری و مپنا من شخصا طول موج نزول را نمیپسندم مثلا حفاری اگر موج ۲ باشیم مادامی که سهم فراکتال ۲۵۸۵ را نشکسته نمیتوان موج صعود تعریف کرد اما از طرفی ۲۵۵ تبدیل به حمایت نسبتا خوبی شد

یا سهم مپنا اگر این سیکل صعود ۵ موجی و سیکل نزولی که شاهد بودیم از دیدگاه الیوت ساختار از دید من ناقص بنظر میرسد و نمیتوان تکیه بر صعود کرد اگر سناریو نزول در میان مدت محقق شود ۳۵۵ هدف خواهد بود اما مثلا سطح ۳۸۵ برای خرید حداقل برای بزرگان سطح مطمنی نشان داده و ۳۵۵ را میتوان بعد از افزایش سرمایه در نظر گرفت انشالله دقیقتر با چارت نشان خواهم داد

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    در پی نزول ولغدر

اگر روند سهم را در این چنگال در نظر بگیریم ۹۴ تا ۹۵ سطح برگشت خواهد بود

هدف میان مدت میتواند ۱۰۸ تا ۱۱۰ تومان باشد

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    صدرا و حفاری

یکی از سهمهایی که اعتقاد زیادی به روند بلند مدت ان دارم حفاری شمال است

اما میبینیم بازی سهم همچنان زیر فراکتال اول دنبال میشه

میتوان فعلا روند را اینگونه دید مادامی که سهم روند قرمز رنگ را پشت سر نگذاشته نمیتوان به حرکت کوتاه مدت سهم امیدوار بود ضمن اینکه روند همگرا یعنی صدرا نیز امروز با سقف کانال میان مدت درگیر بود

همچنین اگر فرض کنیم صدرا به هدف رسیده باشد و نیاز به مدتی استراحت داشته باشد همچنین حفاری در کوتاه مدت نتواند از این مقاومت عبور کند شاید بتوان حفاری را در قیمتهای بسیار ارزنده دید البته در اینده

سنسور رشد حفاری عبور از سقف قبلی است صدرا نیز شکست سقف کانال است از دید من کوتاه مدت بعید است

صدرا اگر از سقف کانال عبور کند تا سقف چنگال پیش میرود در غیر این صورت اصلاح سهم تا ۲۷۵ چندان بعید نیست

چارت صدرا درگیری سهم با مقاومت امروز که پیشنهاد من عجله نکردن در ورود به سهم بود

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ای بابا این تاپیک امده این بخش

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال arak_bourse آواتار ها
    تشکر شده 10,635 بار در 3,281 ارسال
    يادش بخير يه زماني حفاري 230 بود كه مارال خانم ازش دفاع مي كرد... كاش بازم 230 ميشد
    تحلیلگر بازار tahlilgar0@

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید arak_bourse از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    حفاری شمال از تحلیلهای خوبم بودم چون همان نکته ای که گفتم شاید توجه بیشتر به ساختارهای بزرگ و بلند مدت میتواند نتیجه تحلیل را تا حد زیادی مشخص کند
    فرق حفاری و صدرا در همین بود صدرا در یک سیکل بزرگ نزولی و حفاری صعودی بوده صدرا در میان مدت ریزش کرد حفاری نوسان و راکد بوده

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 2 از 31 نخست 1234512 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع