صفحه 5 از 31 نخست ... 234567815 ... آخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 305

موضوع: بررسی روند شرکتهای بازار سرمایه

عضو عادی
    تشکر شده 2,476 بار در 297 ارسال
    در این تاپیک قصد دارم به انالیز روند مپنا فاراک خصدرا فاذر بپردازم از مپنا شروع میکنیم نظر دوستان برای من بسیار مهم است
    فقط دوستان خواهشمندم با توجه به صحبتی که با مدیریت سایت داشتم با توجه به سیاست عدم پراکندگی مطالب اگر تحلیل تکنیکی یا بنیاد از سهام فوق را داشتین بجز این تاپیک در در تاپیک مختص ان موضوع یک نسخه از تحلیل را کپی کنید ممنونم

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ساختار روند مپنا از دید من

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ساختار روند صدرا که پایان موج C میتواند 140 تا 155 باشد

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    به نظرمن تازمانی که اوضاع سیاسی درست نشوددرمورد تجهیزاتی ها وکل بازار نمی شود نظر چندانی داد
    من خودم به شخصه به تکنیکال در بازار ایران اعتقادچندانی ندارم کمااینکه افت اساسی بازار هم به دلیل سیاسی بوده
    وبادرست شدنش هم به راحتی بازمی گردد بورس ایران غیرقابل پیش بینی است چون بیشترش دستوری ونه براساس یک تحلیل درست وحسابی است آینده گروه تجهیزات در گرو اوضاع سیاسی و اتفاقاتی است که درآینده خواهد افتاد
    ویا اینکه سهامداران عمده از تجهیزاتی ها بخصوص صدرا حمایت خواهندکرد یانه ..
    هرچند به نظرمن ریزش اصلی صورت گرفته و افت دیگری را شاهد نخواهندبود مگراینکه ...
    (نظر شخصی )

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    ممنونم ریسک سیاسی همواره هست اما برای یک تکنیکالیست ریسک سیاسی در موج سوم معنایی ندارد که البته شخصا سیاست را در بورس دخیل نمیکنم اما خب نظر همه دوستان محترم است
    اما نکتهای که در مورد این گروه من نتیجه گرفته ام یا موج b هستند یا موج c موج b را با تعدیل و عرضه و تقاضا پرخواهد کرد موج c را با افزایش سرمایه به پایان خواهند برد دوستان میدانند پس از اتمام یک سیکل نزول ABC شاهد شکلگیری یک 5 موجی خواهیم بود حالا شرایط بنیادی این گروه بسیار قابل توجه است مخصوصا تا پایان سال 91 اولا شرکتهای زیانده به سود رسیده اند دوما افزایش سرمایه باعث تسریع روند سوداوری شرکتها میشود برای همین است فکر میکنم با دید 1 سال الی 2 سال فاذر فاراک صدرا تا 200 درصد میتوانند بازدهی دهند
    بازهم تکرار میکنم بنده در موج شماری افزایش سرمایه را اعمال نمیکنم

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارال صفا نمایش پست ها
    ممنونم ریسک سیاسی همواره هست اما برای یک تکنیکالیست ریسک سیاسی در موج سوم معنایی ندارد که البته شخصا سیاست را در بورس دخیل نمیکنم اما خب نظر همه دوستان محترم است
    اما نکتهای که در مورد این گروه من نتیجه گرفته ام یا موج b هستند یا موج c موج b را با تعدیل و عرضه و تقاضا پرخواهد کرد موج c را با افزایش سرمایه به پایان خواهند برد دوستان میدانند پس از اتمام یک سیکل نزول ABC شاهد شکلگیری یک 5 موجی خواهیم بود حالا شرایط بنیادی این گروه بسیار قابل توجه است مخصوصا تا پایان سال 91 اولا شرکتهای زیانده به سود رسیده اند دوما افزایش سرمایه باعث تسریع روند سوداوری شرکتها میشود برای همین است فکر میکنم با دید 1 سال الی 2 سال فاذر فاراک صدرا تا 200 درصد میتوانند بازدهی دهند
    بازهم تکرار میکنم بنده در موج شماری افزایش سرمایه را اعمال نمیکنم
    باسلام
    شمابرای بلند مدت (1تا2 ساله)بازدهی تا 200٪ را پیش بینی می کنید بازدهی که این گروه برای 6 ماهه آینده ویا امسال خواهددادرا چگونه می ببینید نظرشخصی اتان چیست؟چون اکثر کسانی که این سهم را می خرند به دید نوسانگیری می خرند
    بعد ریسک سیاسی که الام ماداریم خیلی با ریسک سیاسی فرق نداره ؟ من فکر کنم ماالان فکرکنم الان دیگه ریسک سیاسی نیست خوده سیاسته (خود افت شدید تجهیزاتی ها از قهر چیز شروع شد )
    نقش سهامدار عمده و حمایتهایی هم که می کنه وشناوری این سهامها به نظر من می تونه خیلی مهم باشه
    که نمونه بارزش به نظرمن مپنااست.
    بعد این نمودار صدرا را که گذاشتید واقعا به 140 ت می رسد؟یا احتمالات دیگری هم هست؟چون نمودارهای زیادی در مورد صدرا زده میشه؟
    ودر انتها تشکر می کنم بابت تایپیک هاوراهنمایی های خوبتان واز اینکه وقت می گذاریدو عذر خواهی ازاینکه زیاد سوال کردم .
    good luck

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    من بدبینانه گفتم البته دوستان بنیادی بر مبنای سود و پی به ای که سال 91 این شرکتها میگیرند بهتر است نظر بدن اما مثلا فاراک سال 91 فکر میکنم توانایی دارد سود خود را تا 50 تومان نیز بالا ببرد
    در هر صورت وقتی صحبت از 5 موج جدید میشود باید بازدهی این 5 موج را نهایتا دید چه بسا این بازدهی میتواند در یک بازه زمانی تا حد ایدهال باشد که شما 2 سال هم صبر نکنید
    در مورد قیمت صدرا شرکت با حساب افزایش سرمایه 100 تا 120 درصد خواهد بود به این قیمت خواهد رسید
    ببیند من سال جهاد اقتصادی معتقدم باید سهامداری کنیم نمونه ان همین به سود رسیدن شرکتهای زیانده تحول بزرگی خواهد و مطمنا دستخوش تغییرات شگرف خواهند شد چرا که میتوانند نقشی کاملا استراتزیک در سبد هر سهامدار داشته باشند

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال iq_son آواتار ها
    تشکر شده 3,711 بار در 691 ارسال
    با سلام خانم صفا
    نظرتون راجع به تعویض شپنا با شبریز در این قیمتها چیست؟
    با تشکر
    سروران گرامی اگر اظهار نظری می شود صرفا انعکاس نظرات شخصی اینجانب بوده و هیچ توصیه ای به خرید و فروش نیست!

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید iq_son از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط iq_son نمایش پست ها
    با سلام خانم صفا
    نظرتون راجع به تعویض شپنا با شبریز در این قیمتها چیست؟
    با تشکر
    سلام شپنا فکر میکنم بعد از مجمع بهتر بتونه رشد کنه سهم با واسطه تقسیم سود تا 480 جای افت داره
    شبریز 225 مقاومت سنگینی داره ادامه رشد سهم در کوتاه مدت باید از سد 225 عبور کنه در نوسان از 225 باید وارد شد 207 تا 213

در مورد تعویض نظری ندارم هر دو در یک صنعت هستند و شما شاید در بلند مدت یک نتیجه را بگیرین شپنا موج سی را هنوز تمام نکرده از 480 اهداف بالایی را میشه براش متصور بود و سهم محکمی است
    شبریز سهم سرکشی است چه از نظر بنیادی چه تکنیکی

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مارال صفا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Mousavi آواتار ها
    تشکر شده 838 بار در 215 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مارال صفا نمایش پست ها
    جناب موسوی این تحلیلها نیاز به نقد داره من نمیدونم اما الان در چند سهم من دیدم افزایش سرمایه گپ عمل کرده و عامل رشد سهم در بلند مدته خیلیها این تحلیلهای منو قبول نمیکنند اما شخصا به این نتیجه رسیدم مپنا در این قیمتها باید سهامداری کرد فاراک همینطور فاذر همینطور
    فاراک موج B میره 245 تا 255 ریزش و نهایت افزایش سرمایه 2 هدف خواهد داشت یا 155 تا 165 یا 138 تا 140 موج C را تمام خواهد کرد
    صدرا نیز موج C میباشد اما تحلیل این سهم در موج c کار من نیست کوتاه مدت مانند الگوی فاذر برای لمس کانال گام برمیدارد 225 تا 235 نهایت 245
    شخصا فکر میکنم سهامدارانی که در گروه تجهیزان تا پایان سال 91 سهامداری کنند تا 200 درصد هم میتوانند بازدهی بگیرند
    با شما موافقم و تحلیل های شما قابل تقدیرن ولی راستشو بخواین اگه بخوایم از لحاظ روانی رو سهم هایی مثل فاراک و صدرا بحث کنیم من به شخصه از این دو سهم بدبینم
    بازم میگم من خودمم با تحلیلای شما موافقم و با فاراک 250 تومنی هم که شما میفرمایین هم موافقم ولی با این همه این سهم رو نمیخرم.
    کسی که هم از لحاظ روانی رو سهم مثبته و هم تکنیکال میتونه موفق شه ولی بنده ترجیح میدم رو مپنا تک سهم بشم !
    نظر شما چیه؟

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Mousavi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 5 از 31 نخست ... 234567815 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع