صفحه 66 از 89 نخست ... 16566364656667686976 ... آخرین
نمایش نتایج: از 651 به 660 از 887

موضوع: اخبار مربوط به بانکها

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : اخبار مربوط به بانکها

تسنیم گزارش می دهد؛

کاسپینی‌ها مقابل بانک مرکزی کفن پوش شدند/ میرداماد بسته شد+عکس و فیلم

۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

سپرده گذاران کاسپین که خود را فریب خورده بانک مرکزی می دانند و معتقدند وعده های این بانک در ساعات پایانی انتخابات ریاست جمهوری صرفاً تبلیغاتی بوده است، از سراسر کشور خود را به میرداماد رسانده اند.
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال Abad آواتار ها
    تشکر شده 42,137 بار در 6,946 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها

تسنیم گزارش می دهد؛

کاسپینی‌ها مقابل بانک مرکزی کفن پوش شدند/ میرداماد بسته شد+عکس و فیلم

۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷

سپرده گذاران کاسپین که خود را فریب خورده بانک مرکزی می دانند و معتقدند وعده های این بانک در ساعات پایانی انتخابات ریاست جمهوری صرفاً تبلیغاتی بوده است، از سراسر کشور خود را به میرداماد رسانده اند.
    ببین محمود خان با این مملکت چه کرد.
    Abad (گروه سرمایه گذاری آباد )
    تصمیم ساز است ، تصمیم گیری و مسئولیت آن با شماست. هر تصمیمی برای آینده امکان خطا دارد

عضو فعال روندشناس آواتار ها
    تشکر شده 3,974 بار در 1,044 ارسال

وقتي سود بانكي را بالا ميبرن بايد به چنين عواقبي دچار شوند . بيشترين سود را اين موسسه ميداده تا ملت را به دام ربا بيندازد.اين كاسپين تحت نام هاي مختلف به اينجا رسيده و با رد گم كردن ملت را به دام خودش مينداخت.

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید روندشناس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط روندشناس نمایش پست ها
    وقتي سود بانكي را بالا ميبرن بايد به چنين عواقبي دچار شوند . بيشترين سود را اين موسسه ميداده تا ملت را به دام ربا بيندازد.اين كاسپين تحت نام هاي مختلف به اينجا رسيده و با رد گم كردن ملت را به دام خودش مينداخت.
    سلام
    آخر مجبورند سود ها را بالا ببرند. اگر بالا نبرند زودتر باید اعلام ورشکستگی کنند! الان پول های تمام اینها در ملک گیر کرده! با این کار (یعنی با بالا بردن سود) زمان می خرند تا شاید فرجی بشود و ملک تکان بخورد و بتوانند املاک را بفروشند...
    ===========
    این کفن پوش شدنشان هم جالب است! بیشتر یک حرکت کمیک است البته تا یک حرکت واقعی...
    کفن پوشیدن یعنی چه؟ یعنی اینکه من از مرگ نمی ترسم... من آماده ی مرگ شده ام... من حاضرم در این راه جانم را هم بدهم... و ...
    حالا واقعا اینها حاضرند جانشان را در این راه بدهند؟ (مخصوصا آن خانم مسن که در تصویر بود... آرایشش را هم کرده! مانتو قرمزه خفاشی اش را هم پوشیده! بعد کفن را برداشته و آمده به استقبال مرگ...)
    ===========
    در این پلاکاردهایی که من دیدم انگار روی برخی نوشته بود مورد تایید بانک مرکزی بوده!
    اگر مورد تایید بوده باشد واقعا به اینها جفا کرده اند... در این چندین و چند ساله (به خصوص در این چهار سال آقای روحانی) که جفا زیاد دیده ام... نمونه اش خود من که در وقوام سهامدار عمده خیلی علنی پول بانک را برداشته و پس نمی دهد... یا حق تقدم هایی که خیلی راحت و با قلدری 1 ریال می کنند و کسی صدایش هم در نمی آید... یا یا یا یا... این قدر مورد هست که از شمارش در رفته...
    ولی این دیگر خیلی جفا است... اگر خود بانک مرکزی تایید کرده باشد و حالا بخواهد هنگام پس دادن اصل و سود سپرده ها بازی در بیاورد.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

7. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط روندشناس نمایش پست ها
    خداو وکیلی این دولت نمی توانست ظرف 3 سال گذشته این موسسه های اعتباری را جمع کند و یا به مردم اخطار تند بدهند که نباید در دام این سودهای سرابی گرفتار شد البته در 3 سال گذشته باید حرکتی مفید صورت میگرفت نه الان که کار از کار گذشته و مردم حتی نمیتواند اصل پول خود را دریافت کنند و اگر هم باشه باید اقساطی دریافت کنند

وضع بانکها هم خوب نیست حتی با پرداخت سود 15 درصد وقتی کسب کار و تولید خوابیده باشه این بانکها طور میخواهند همین سود 15 درصد را پرداخت کنند با این همه هزینه ها بالای بانک داری تسهیلات هم پرداخت میکنند با تاخیر دریافت کننده وارم تسویه حساب میکند یا ندارد ورشکسته میشه در این بازار در کل سود 15 درصد هم نمیتواند دوام داشته باشه باید برسد به 10 درصد واقعی
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

حالا از این کارها مانده...
    این کاسپین که یک چیز کوچکی است...
    وقتی بزرگ ها زانو بزنند و بخواهند قربانی شوند...
    بعید نیست اغتشاشات سال 88 تکرار شود. و دوباره کشور را مدتی درگیر نکند...
    باید یک کاری کنند که نه سیخ بسوزد نه کباب.
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,694 بار در 461 ارسال

سلام دوستان
    ممکنه درباره بانک قوامین نظرخود را بگویید.بفروشیم یا سهم رو نگهداریم؟
    سپاس دار شماییم.

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rad از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سرمایه گذار آواتار ها
    تشکر شده 6,400 بار در 1,612 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط rad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه درباره بانک قوامین نظرخود را بگویید.بفروشیم یا سهم رو نگهداریم؟
    سپاس دار شماییم.
    اگر بخاطر توزیع سود سالهای گذشته و شرکت در مجمع می خواهید نگهدارید بعید می دانم در روز مجمع چیزی چشم گیر تقسیم شود .
    آنقدر که خرید به موقع مهم است، خرید ارزان مهم نیست.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سرمایه گذار از ایشان تشکر کرده اند:

سلام با من هستید؟ (من زیاد جستار های مختلف را نگاه نمی کنم. اگر با من کار داشتید یک توک پا تشریف بیاورید به جستار «کارگاه»)

================

بستگی دارد شما چقدر خطرپذیر باشید. اگر کاملا اهل خطر و پاداش های بزرگ هستید حتما نگه دارید. اگر یک مقدار اهلش هستید 50 درصدش را بفروشید. اگر اهلش نیستید همه را بفروشید.

=============

هدف اولش 785 بود که زد. هدف دومش ان شاء الله 950 است که امیدوارم بزند.

چند درصد امیدوارم؟؟؟ خوب... اگر مجمع نبود بالای 80 درصد احتمال می دادم که خیلی راحت تا 950 بیاید بالا ولی حالا که مجمع هست باید ببینیم برادران ناجا چگونه قرار است سرمان کلاه بگذارند... اگر کلاهش زیاد گشاد نبود به سرعت می رود روی 950 اگر کلاهش خیلی گشاد بود فکر کنم همین حدود 600-550 ریال بازی کند.

==============

شمع امروز خیلی زیبا بود! خیلی! با این شمع می توان امیدوار بود حتی تا پیش از مجمع هم به هدف دوم برسد! حتی بعید نیست همین فردا صف خرید ببینیم!

پس باز هم تاکید می کنم: اگر کاملا اهل خطر هستید نگه دارید و اگر کم اهل خطر هستید 50 درصد نگه دارید.
    ویرایش توسط mhjboursy : 2017/05/30 در ساعت 03:25
    «محمد حسین» هستم.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

در گفتگو با مهر عنوان شد؛

پشت پرده ایده ادغام بانکها

خصوصی‌ها چقدر از ادغام استقبال می‌کنند

دبیرکل کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی با تشریح دلایل طرح ایده ادغام بانکها ازسوی رئیس‌کل بانک مرکزی گفت:افزایش سرمایه برای صاحبان سهام فعلا مطلوبیتی ندارد و بانک باید ادغام را برگزیند.

محمدرضا جمشیدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ادغام بانکها و استقبال نظام بانکی از این مسیر گفت: در این زمینه هنوز در کانون بانکها تصمیم‌گیری صورت نگرفته و موضوع به تازگی مطرح شده است؛ اما باید به این نکته توجه داشت که برای توسعه روابط بین بانکی ایران و خارج از کشور، سرمایه پایه بانکها و توانمندی‌های آنها مورد بررسی طرفین خارجی قرار می گیرد؛ همانطور که ما هم اگر بخواهیم تعهدی از بانکهای خارجی بپذیریم، وضعیت آنها را به لحاظ توان مالی رصد می‌کنیم؛ بنابراین باید بانکها را در این مسیر تقویت کرد.

دبیرکل کانون بانکها و موسسات اعتباری خصوصی افزود: با توجه به وضعیت کنونی نظام بانکی و برقراری ارتباطات دو جانبه میان ایران و نظام بانکی بین‌المللی لازم است که بانکها را تقویت کرد؛ این در حالی است که تا به حال نظام بانکی ایران، تحریم بوده و اکنون که این مانع برداشته شده، روز به روز روابط بانکی در حال توسعه است؛ بر همین اساس، در این وضعیتی که بعد از برجام ایجاد شده است؛ باید سرمایه بانکها به این دلیل که می‌خواهند ارتباط با بانکهای خارجی داشته باشند، افزایش یابد.

وی تصریح کرد: دولت به بانکهای دولتی کمک کرده تا افزایش سرمایه داشته باشند، اما در بانکهای خصوصی اگر قرار باشد این روند در جهت بهبود، ادامه یابد و ارتباطات بانکی با جامعه بین‌المللی گسترش داشته باشد، باید برای افزایش سرمایه فکری کرد؛ به این معنا که افزایش سرمایه یا باید از محل تامین وجه از سوی صاحبان سهام، تامین شود است و یا از طریق ادغام، سرمایه بانکها افزایش یابد؛ در حال حاضر البته افزایش سرمایه در وضعیت فعلی اقتصاد برای صاحبان سرمایه مطلوبیتی ندارد و ناچارا باید به سمت ادغام پیش رفت.

جمشیدی معتقد است که ادغام بانکها باید به تصمیم بانکهای ادغام شونده و ادغام گیرنده صورت گیرد و بانک مرکزی نمی‌تواند الزامی برای آنها داشته باشد که کدام بانکها در هم ادغام شوند؛ این امر به دلخواه خود بانکها است و آنهایی که نیاز می بینند برای توسعه فعالیت یا ازطریق افزایش سرمایه یا از طریق ادغام عمل کنند، وارد گود می‌شوند.

http://www.mehrnews.com/news/3996236...86%D9%86%D8%AF

صفحه 66 از 89 نخست ... 16566364656667686976 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)